2Fifan (04.10 в 11:22) № 2268395
-----------------------------------------
І це зараз вони як ніколи дешеві, стартерпак (програвач + колонки + навушники + підсилювач) зараз може бути в межах $2000. Років 15 тому це був преміум-сеґмент і розмова йшла десь від $7-8к.

І доставка вінілу тоді без аліексперсної розвиненої логістики коштувала більше $100, бо тільки Fedex та UPS.

Помолімося китайцям за доступний пластиковий світ.
 
+1

2FtAll (04.10 в 11:14) № 2268393
-----------------------------------------
Бля... Посмотрел цены на проигрыватель... Нуегонах (с)
 

поліз на горище за грамофоном
 

2Fifan (04.10 в 11:03) № 2268390
-----------------------------------------
Вініл
 

До речі, акції Тесла впали на відкритті біржі через погані цифри в передньому звіті з продажів за 3 квартал, за 3 години до твітів на унітазі. Тому зв'язок є, але зворотній.
 


2FtAll (04.10 в 10:42) № 2268388
-----------------------------------------
А с ик-портом? Я хочу mp3 передавать
 

2Kshatry (04.10 в 10:32) № 2268386
-----------------------------------------
Те шо Маск підор ( в поганому сенсі) якось відміняє велику користь Старлінків ?

Ні, Старлінки-дуже корисні і для України та загалом
Я боюся,щоб ними (доступу до них ) не маніпулювали та не давали можливісті рашкінцям користуватися Старлінками та іншими технологіями
Щиро сподіваюся,що Маску "вправлять мізки "
 

Після ядерки проблем з блутузом не буде
 
+3

а цікаво якщо блютуз навушники підключени до телефона...а проводом до ноута....
 

2scorpions-7800 (04.10 в 10:12) № 2268385
-----------------------------------------
Те шо Маск підор ( в поганому сенсі) якось відміняє велику користь Старлінків?
 
+5

2AG (04.10 в 09:02) № 2268368
-----------------------------------------
Та нє, Ілон таки підор (в поганому сенсі)

А як раділи Старлінкам Маска та типу шарі для українців
А виявилося,що дуже багато схожого у Маска з Трампом :(
А Трамп-це... (продовжити речення,әле не французською )
 

2AbbeyFaria (04.10 в 10:02) № 2268381
-----------------------------------------
зато молоко по госту і геїв нема.
 
+5

ca x
2AbbeyFaria (04.10 в 10:02) № 2268381
-----------------------------------------
нехай платять
 

2FtAll (04.10 в 07:51) № 2268361
-----------------------------------------
про Маквея не чув, а от Дональд планував на пенсію.
Схоже, що команда взагалі розбалансована. Лінія нападу не тримає - Стаффорда постійно б"ють. Відповідно, Ремс грають дуже короткі комбінації. За матч з СФ не було взагалі бігплеїв.
Захист пропускає і виноси і паси. Вагнер та Ремзі ніяк захист не тягнуть.
Схоже, що цей сезон буде провальним. Скоріше за все в плей-офф вийдуть, а там програють одразу
 
+2

"Всього лише за кілька днів свого перебування "на навчаннях" нещодавно перекинуті до Білорусі представники російського контингенту скоїли понад 30 зґвалтувань та 9 пограбувань. Крім того, путінських ординців підозрюють у вбивстві молодого чоловіка, який став випадковим свідком скоєння росіянами сексуального злочину", - пише ЗМІ.

Белорусам уже счёт выставили...
 
+2

У залі Совфєду прямо зараз танцюють лезгінку, на тлі стоять реконструктори в латах середньовічних лицарів.
 

Гайдай вже місяць тому збирався на роботу в Лисичанськ, мабуть, піарникам Банкової вже годі спускати йому е-ге-гей! тексти.
 
+4

https://1zahid.com/info/cholovikiv-na-harkivshhyni-okupanty-vzhe-shukayut-dronamy-gajdaj/
ЗСУ майже впритул наблизилися до північно-західної межі Луганщини – Гайдай

"
 
+2

2AbbeyFaria (04.10 в 09:31) № 2268369
-----------------------------------------
Дві пантонні переправи з технікою накрили. Може це?
 
+2

2AG (04.10 в 09:38) № 2268374
-----------------------------------------
И последнее слово в прошедшем длительном времени :-)...
 
+1

2AbbeyFaria (04.10 в 09:37) № 2268373
-----------------------------------------
це припущення. що можливо порахували що там набили по техниці....
 

AG x
2AbbeyFaria (04.10 в 09:33) № 2268371
-----------------------------------------
І перед у додати х
 

2deeppurple78 (04.10 в 09:32) № 2268370
-----------------------------------------
Так в Лимане вроде пишут кацапов больше положили...
 

Ну й про танки:)
Танки для української армії: які потрібні та хто їх може надати? Відео
04 жовтень, 2022
https://ukrainian.voanews.com/a/tanky-dlia-ukrayiny-yaki-potribni-ta-khto-mozhe-nadaty/6774243.html
Танки - гучніші за слова" - з таким закликом надати Україні важче озброєння виступив у вересні міністр закордонних справ Литви Габріелус Ландсбергіс.
Однак країни, які б могли допомогти Україні із танками сучасного зразка, цього робити не поспішають. Наскільки важливе саме це озброєння для успіху українських військ на цьому етапі війни, і чи можуть Сполучені Штати допомогти зрушити процес?
 

#Фейгин: Путину через неделю 70 лет. У него ситуация: уйти нельзя остаться. Где ставить запятую?

Между "й" и "т" в первом слове....
 

2AbbeyFaria (04.10 в 09:31) № 2268369
-----------------------------------------
мабуть лиман порахували.....
 
+1

краинские военные за сутки уничтожили 370 оккупантов, 44 российских танка и самолет – Генштаб #ВСУ

44 танка?
 
+7

AG x
2Здравый смысл (04.10 в 08:37) № 2268363
-----------------------------------------
Та нє, Ілон таки підор (в поганому сенсі)
 
+4

маск відчув що треба скуповувати акції. ось і обрушив ринок)
 

Грани.Ру
А вот это действительно веха. Один из крупнейших расейских тлг-каналов дает новую установку: духоподъемный крымнаш, родная гавань, священный Херсонес, всенародный экстаз - всё это было украинской западней!
Апофеоз русской виктимности. Нас заставили воровать и убивать! Отползаем.
https://twitter.com/granitweet/status/1577029715616886784?s=21&t=PG30g3rfwJkmZC_s7qGHsQ
 
+6

2Здравый смысл (04.10 в 08:37) № 2268363
-----------------------------------------
Та он уже оправдивается , значит не взломали
 

2Здравый смысл (04.10 в 08:37) № 2268363
-----------------------------------------
Начали спасать очко Илона и акции
 

Roman Burko

Друзі, наразі є всі підстави вважати, що офіційний твіттер-акаунт Ілона Маска зламали російські
хакери.
Такий висновок можна зробити по деяким
ознакам: не типовий стиль твітів, їх частота, дописи, які протирічать загальній позиції Маска, якої він дотримувався по відношенню до України. + Синхронна активація російських ботів/тролів, які спамлять темою твітів Маска всюди.
Також, якщо погуглити, то в 2020 році вже траплялись такі злами.
Тому закликаємо вас витримати паузу, подивимось, чи справді Маск "зламався", чи все ж
таки його акаунт зламали.
P.S: До того ж, досить типовий стиль чорних
хакерів - зламати якусь відому персону, від твітів якої може грати фондовий ринок, і почати писати якусь дичину, щоб заробити на різниці курсів акцій.
Дуже схоже на правду.
 

О корейці їбанули ракетой через японію......
 

2AG (04.10 в 07:47) № 2268360
-----------------------------------------
Звьоздная хвороба

Недарма чутки ходили що Маквей хотів лівнути після СБ
 
+2

AG x
2FtAll (04.10 в 07:22) № 2268359
-----------------------------------------
щось вони якось слабувато у постчемпіонському сезоні...
 

Баранів відпі@дили у Сан Франціскє
 
+2

С тех пор, как Маск не подарил мне Теслу с "особым девайсом", я терпеть его не могу
 

AG x
2AbbeyFaria (04.10 в 06:16) № 2268356
-----------------------------------------
Каждый второй это очень скромная оценка )
 

2Kshatry (04.10 в 00:44) № 2268354
-----------------------------------------
Синдром Аспергера?
Так им страдает каждый второй в явной или скрытой форме :-)))

Как бы всё это с Маском не оказалось каким-то диким троллингом...
 

2Kshatry (04.10 в 00:44) № 2268354
-----------------------------------------
есть у него проблемы с головой, но и сток падает экономика в жопе, хильнул хенеси и подумал пора войнушку заканчивать. у всех бизнесменов олигархов шкурный интерес закончить войну а какой ценой им пофиг.
 

2Sangre (03.10 в 23:16) № 2268353
-----------------------------------------
В нього ж наче якась психічна хвороба чи якісь нюанси , що не вважаються нормою. Він навіть озвучував науковий термін. Може з цим пов"язано?
 

2Smooth Pimp (03.10 в 22:45) № 2268352
-----------------------------------------
напомнило. Макс любил прикалываться над людьми. Как то раз решил подколоть свидетелей Иеговы, что собирались у него в многоэтажке. Следующий раз Макса видели через 3 месяца проповедующим на площади. Так и тут, взглянул одним глазком и засосало пацана, неподготовленный и слабенький оказался.
 
+3

Цікава деталь: декілька днів тому західні ЗМІ писали, що Ілон Маск читає Russia Today, і навіть бачить там "деякі хороші моменти". Це стало відомо з його повідомлень, які були використані у судовій справі Twitter проти нього (мільярдер намагається вийти з угоди щодо купівлі соцмережі).

"Насправді я вважаю їхні (RT) новини досить цікавими. Багато нісенітниці, але є й хороші моменти", – написав гендиректор Tesla.
 

AG x
2Jo Ker (03.10 в 22:12) № 2268349
-----------------------------------------
при чому регулярно )
 

AG x
2Jo Ker (03.10 в 22:11) № 2268348
-----------------------------------------
тоді прилетить не випадково ))
 

2Green (03.10 в 21:51) № 2268344
-----------------------------------------
Ну чого зразу зламали?
Може людина дунула.
 
+2

2AG (03.10 в 21:58) № 2268346
-----------------------------------------
Ну такоє... (с)
Зараз США можуть казати, що ми лише зброю даємо. А куди українці пуляють не наша справа. Той же спутнік в любом воєнторгє який небудь притула купить може і шмалять, куди побаче.
А потім, якщо прилетить на росію з цією вундервафлі, вже не відмажесся.
 
+3

AG x
Турция попросила Россию отсрочить часть платежей за газ до 2024 года, пишет Блумберг

вот и весь хуй до копейки...
 

Последние новости
Определился ещё один соперник «Динамо» по контрольным матчам на австрийском сборе «Динамо» — в первой тройке клубов по количеству поражений в Лиге чемпионов за историю «Динамо» — в первой тройке клубов по количеству пропущенных голов в Лиге чемпионов за историю Александр Караваев: «Первое впечатление от сборной Украины под руководством Мальдеры: мне понравилось» "Динамо" з великим відривом лідирує серед усіх українських команд за кількістю своїх гравців на чемпіонатах світу Андрей Ярмоленко поднял планку собственного клубного рекорда по количеству забитых мячей Ярмоленко підняв планку власного клубного рекорду за кількістю забитих м’ячів Тарас Михалик: «Рано делать выводы о новом формате ЧМ, но президенту ФИФА не стоит злоупотреблять экспериментами» "Епіцентр" офіційно оголосив про підписання колишнього гравця "Динамо" Главный тренер «Университати»: «Матчи с «Динамо» будут очень, очень сложными, но посмотрите на результаты ЧМ-2026»
Ключи у Здравый смысл
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
«Ливерпуль» тайно репетировал тактику на финал ЛЧ в Испании: соперник играл прямо как «Тоттенхэм»
За пять дней до финала Лиги чемпионов, 26 мая, «Ливерпуль» провел закрытый товарищеский матч против резервной команды «Бенфики» в Марбелье. Почти все были уверены, что единственная задача этой встречи – поддержание физической формы (пауза между окончанием АПЛ и финалом ЛЧ – 21 день). Выбор соперника тоже изначально не удивлял. Испанские команды Ла Лиги уже в отпусках, команды сегунды еще доигрывают сезон – позвали хилого соперника из соседней Португалии.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?