Гокей. ЧС. Дивізіон IIA (наступний за нашим - IB)

ОАЕ - Ізраїль 10:6
Ісландія - ОАЕ 2:7

Народження нової самобутньої збірної.

Ліхачьов, Полозов, Мазур, Кузнецов, Клавдієв - важко розібратись, де закидали шайби араби, а де ізраїльтяни.
 

AG x

2Здравый смысл (24.04 в 15:58) № 2606477
-----------------------------------------

він так вважав, до 20го )

 

2Здравый смысл (24.04 в 15:06) № 2606469
-----------------------------------------
Чаплига тощо посилаються на статті конституції, що президент обирається строком на п'ять років і що чергові вибори проводяться в останню неділю березня п'ятого року повноважень. Чаплига тощо вважають, що норми конституції б'ють норми інших НПА, я вважаю, що тут колізія, яку має вирішити КС, бо всі НПА включно з Конституцією формалізують суспільні відносини в державі, що вже склалися або жадані суспільством, і якщо норми закону більше відповідають сутності певних суспільних відносин, ніж конституційні, то застосовуватися мають саме норми закону.
 

2Коллайдер (24.04 в 12:06) № 2606442
-----------------------------------------
Сподіваюсь інструктаж проведено? Щоб без отих його викрутасів!
 

WE WANT INFORMATION - 31.

1. Наш Посол у США Маркарова підтвердила оприлюднену мною ще у червні 23го року інформацію про переговори України з американською корпорацією "Рейтеон" - останні в кооперації з іншими корпораціями США виготовляють "Петріоти". Я писав, що американці ще минулого року повинні були почати будівництво заводу який би виробляв ці і не тільки ці системи в Україні. Я писав взимку про те, що переговори зайшли у глухий кут - Україна у особі Умерова та Камишина вимагала для себе розподіл власності заводу по схемі 50 мінус одна акція у нас і 50 плюс одна у американців, хоча за часів міністра Резнікова який домігся підписання "Договору про наміри", розподіл планувався інший. Американці жорстко вимагали для себе 70 відсотків і на поступки не йшли. Так от, "Рейтеон" таки домоглася свого - підписана доки що рамкова угода, до червня буде розроблена та ратифікована повноцінна угода і почнеться будівництво заводу який буде виробляти системи і ракети до них в Україні. Перша продукція повинна вийти з заводу у березні наступного року. Ну а за втрачені 9 місяців питайте не з мене - з нашої влади та наших переговорників.

2. Президент США Байден провів переговори з Канцлером Шольцем. Зокрема сторони обговорили можливість якомога швидше надати Україні ще один німецький "Петріот", Натомість Байден обіцяв замість системи збільшити кількість американських F - 35 у ФРН. Німеччина пристала на американську пропозицію - усі питання будуть вирішені до кінця травня.

3. Подібні ж переговори Держсекретар Блінкен провів з Прем'єром Іспанії та Прем'єром Греції. США готові закрити грецьке небо від Туреччини. а Іспанія готова відремонтувати та надіслати Україні два не повністю справних "Петріота", Від Греції дві системи надійдуть до червня. Від Іспанії - у липні.

4. Очільник МОУ Умеров на майбутньому засіданні "Раммштайну" отримає запевнення від союзників виконати спільне рішення довести чисельність далекобійних систем ПРО в Україні до чотирнадцяти до вересня поточного року. До кінця листопада до 18 -19ти.

5. Японія та Німеччина минулого року синхронно інвестували у збільшення потужностей вітчизняних заводів які виробляють ракети для "Петріотів", до листопада випуск зросте мінімум на 30 відсотків, при цьому все "понаднормове" буде надано Україні.

6. Великобританія анонсувала найбільший пакет допомоги для України. У ньому необхідне для початку "Кримської операції", Немає жодного секрету в інформації про те, що Великобританія, Норвегія та Іспанія наполегливо лобіюють першочергове звільнення Криму. На їх думку це реально здійснене завдання після знищення Кримського мосту. На думку адмірала Радакіна після входу ЗСУ до Криму і взяття Джанкоя росія неминуче піде на переговори про відведення військ на "Лінію 24".

7. Продовжується підготовка "екіпажів" для обслуговування "Петріотів" яка не припинялася з 22го року навіть в умовах вкрай обмеженого фінансування від США протягом останніх півроку. Станом на зараз підготовлених спеціалістів набагато більше ніж наданих нам систем і у майбутньому їх дефіциту не може бути по визначенню. .

Це були гарні новини, а завтра я буду цинічною та злою сукою, бо ні за які гроші світу не бажаю перетворення свого каналу на "Канал добрих новин". І завтра будемо відповідати на питання - "Чи збираються українці та українська влада звільняти наші території ВЗАГАЛІ? При цьому під "владою" я розумію і правлячу її частину, і опозицію. Ну і відповім на питання - "Чому ти вважаєш що в Україні немає жодної партії", та - "Як будувати "безлідерську" партію"? Тому "для запобіганню інфаркту" пропоную заздалегідь відписатися від каналу прихильників будь якого політичного різнокольорового лайна, зеленого, марунового. червоного, ультрамаринового - будь якого. Толерантність завтра і близько на каналі ночувати не буде.
 

2Green (24.04 в 15:11) № 2606470
-----------------------------------------
Тобто, Чаплига вважає, що Зеленський матиме повноваження президента після травня 2024 року? Ну тоді я його неправильно зрозумів)
 

2elgato (24.04 в 10:35) № 2606422
-----------------------------------------
А потом скажут, что их было четверо.
 
+1

Німецький BILD підрахував найгучніші випадки за останній час, коли члени партії Альтернатива для Німеччини були пов'язані зі шпигунством або потрапили в скандали з підтримкою диктатур

- помічника депутата Європарламенту від АдН Максиміліана Краха було заарештовано за звинуваченням у шпигунстві на користь китайських спецслужб

- депутат Бундестагу від АдН Петр Бистрон підозрюється в отриманні грошей від пропагандистської мережі Кремля

- три парламентаря з Баварії від АдН були запрошені як спостерігачі для легітимізації "президентських виборів" в РФ

- депутат Бундестагу від АдН Роггер Беккамп виступав на захист режиму аятол в Ірані, а член АдН Бйорн Хьоке з Тюрінгії закликав "вийти з міжнародної антиісламської коаліції".


хороша партія. Пронімецька, мабуть
 
+2

AG x

2Kshatry (24.04 в 15:27) № 2606473
-----------------------------------------

з лазерним наведенням )

 

2AG (24.04 в 14:19) № 2606464
-----------------------------------------
Британія наносить удар нижче спини.
 
+1

Правительство США,ООН и наркокартели замешаны в тайных программах по замещению населения

О, нове відкриття.
 

Панішери Мадяра снайперять.

https://www.facebook.com/share/VKe5Rdez78EhNa8x/
 
+2

2Здравый смысл (24.04 в 15:06) № 2606469
-----------------------------------------
Незрозуміло, чому ти ці претензії висуваєш чуваку,який пише точно такі тези, як і ти) Але продовжуй,цікаво)
 

2Smooth Pimp (24.04 в 13:51) № 2606461
-----------------------------------------
Улюблена для Чаплиги "матчастина":
1. Закон України "Про правовий режим воєнного стану"

Стаття 19. Гарантії законності в умовах воєнного стану

В умовах воєнного стану забороняються:

- зміна Конституції України;
- зміна Конституції Автономної Республіки Крим;
- проведення виборів Президента України, а також виборів до Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим і органів місцевого самоврядування;
- проведення всеукраїнських та місцевих референдумів;
- проведення страйків, масових зібрань та акцій.

2. Конституція України

Стаття 108. Президент України виконує свої повноваження до вступу на пост новообраного Президента України.
Але у кремлівських методичках будуть інше писати)
 

2AG (24.04 в 12:59) № 2606455
-----------------------------------------
Сам Бог велів помилково, ще раз, хуйнути бомбочку.
 
+3

2Fil (24.04 в 13:46) № 2606458
-----------------------------------------
Дудар- закуліса. Його довикликай, не довикликай - він присутній.
Земне втілення Борухів.
 
+3

AG x

2Smooth Pimp (24.04 в 13:51) № 2606460
-----------------------------------------

Стаття 157.
Конституція України не може бути змінена, якщо зміни:
• передбачають скасування чи обмеження прав і свобод людини і громадянина або якщо вони спрямовані на ліквідацію незалежності чи на порушення територіальної цілісності України.
Конституція України не може бути змінена в умовах воєнного або надзвичайного стану.

🇺🇦 (https://t.me/+4Sx0xPu1A2g0M2Vi) ЮРИДИЧНИЙ ТЕЛЕГРАМ (https://t.me/+4Sx0xPu1A2g0M2Vi)
 
+1

AG x
⚡️Британія надасть Україні авіабомби Paveway IV в рамках наступного військового пакету,- кореспондент BBC Джонатан Біль

Paveway IV – високоточна авіабомба з лазерним наведенням. Її маса – 230 кг, максимальна дальність – 30 км.

НОВИНА🇺🇦 | Підписатися
 
+1

AG x
⚡️Європейська Комісія виділила Україні черговий транш макрофінансової допомоги розміром €1,5 млрд, – Урсула фон дер Ляєн

Ця сума є частиною великого фінансового пакету на загальну суму €50 млрд.

НОВИНА🇺🇦 | Підписатися

плюс ярд на місяць від США (в новому законі).  чаплигін в шоці )

 
+1

AG x

2Fil (24.04 в 13:46) № 2606458
-----------------------------------------

з Альбєртовной!

 
+1


Есси шо... сей ТГ канал на Занзибарском номере и администрируется каким-то хером из Венесуэлы судя по по номеру админа... А одному словаку звонил Чаплыга из Канады и сказал, что впервые слышит что у него есть свой ТГ канал... долго ржал... Заливисто... с ДЕГЕНЕРАТОВ ИМЕНИ СТАЛИНА... Сказал, что отправил адвокату заверенное письмо, что никаких соцсетей у него нет... ;)
 

Жду "формулу" как продлить ВП после 15 августа... )))
А ну... удивите меня... )))
А потом отсчитайте 3 мес назад... и еще раз перечитайте не пророчества...
Я ж знаю МАТЕМАТИКУ...
Да и власть и депы ее знают... прям на весь Май... )))
 

Соломия... к чему этот ЦИРК?
))))))))))))))))))))))

Стоит ясная задача (при чем извне от твоих владельцев) СЕГРЕГИРОВАТЬ и ОЧИСТИТЬ страну под ТРАНЗИТ, который состоится до 20 мая после некоторых событий военного характера... и ты это знаешь. А если нет - позвони в пос-во США и спроси... Скажи что я сказал... ))) Они же мне это и сказали...

Хош фишку? Они же мне и сказали... Ваш... да да... ВАШ... точнее "британский" (с аутсорса) Кулеба... уперся и сказал, что либо послом во Францию или Италию или никак...

Ты в курсе кто его папа? Он же тоже типо... посол... пряный...

Кулебе пояснили, что пос-ва не резиновые и там "нужные люди"... и все не так просто... И нех даже Молдовой брезговать... Ибо Лондон забирает только СВОИХ...

Ах да... До жопы те ограничения... у 2 третей уехавших уже год как нет паспортов... а некоторые вообще по внутренним ехали... в ЕС... и ничьо...

А консульские услуги? Тю... еду в Польшу... подписываю бумаги у польского нотариуса... в Украине их переводят и все... не нужен апостиль... ;)

УЧИТЕ МАТЧАСТЬ ... магистры простых решений...

Граждане уже все поняли и про ВАС и про Государство...

И про то, что ВЫ - всего лишь СЛУГИ... но не Народа Украины... а того народа, которому не смогла министр соц политики пояснить почему нужно платить нам пенсии...

К Вам вопросов нет... таких КОМПРАДОРОВ земной шар видел миллионы... А остальное Бог управит...
 

2AG (24.04 в 12:59) № 2606455
-----------------------------------------
Это реально тянет на сенсацию!

Председатель КНР Си Цзиньпин в мае посетит Сербию в 25-ю годовщину бомбардировки США китайского посольства...

Тов. Си... лично... Белград... в день бомбардировки пос-ва КНР военными США в чужой стране... без решения ООН...

Китай - это Символы и Знаки...

Рубрика: вместо миллиарда слов и 14-ти Блинкеных...
 

Fil x
🚨 УЄФА розширить заявки збірних на Євро 2024 з 23 до 26 футболістів!

Це правило діяло як на Євро 2020, так і на ЧС у Катарі, повідомляє Sky Sports 🔝

Як гадаєте, кого має довикликати Ребров? 🤔

Дудара?
 

2scorpions-7800 (24.04 в 12:57) № 2606454
-----------------------------------------
Одного разу Чаплига їм довірився:
https://www.meme-arsenal.com/memes/829dee854a240dd00a23d12cbb1acaf3.jpg
 
+5


тетраэдр неотличимо режет биссектрису

Руки геть від бісекриси!
 
+2

AG x
Сі Цзіньпін приїде до Белграда в річницю бомбового удару по посольству Китаю, - Bloomberg

З даними джерел видання, лідер Китаю прибуде до Сербії 7 травня на 25-і роковини випадкового бомбардування американцями китайського посольства у столиці Сербії.

Під час бомбардування Югославії силами НАТО у 1999 році американські ракети вбили трьох китайських журналістів. Білий дім назвав удар помилкою через невірні карти.

НОВИНА🇺🇦 | Підписатися
 

Мені цікаво цещо недобре могли зробити британці з Чаплигою,що в нього британофобія ?
 

2Green (24.04 в 12:50) № 2606452
-----------------------------------------
МАТЕММИКУ понимают единицы... Но тетраэдр неотличимо режет биссектрису. Поймут немногие.
 
+2

2Smooth Pimp (24.04 в 12:49) № 2606450
-----------------------------------------
Так працює упередження)
 

2Smooth Pimp (24.04 в 11:30) № 2606429
-----------------------------------------
Ось тобі Чаплига. Живи тепер з цим)
Вся казав, не узагальнюй, осліпнеш)))

Конечно все эти отчеты о правах чилавекофф, издаваемые США, это херь на постном масле чисто для проформы...

Они осенью рассылают опросники по всем ведомствам и по НГОшкам... а потом до весны формируют пейпер...

Когда то и я писал целые блоки туда... До жопы то все... Но все же... Хоть заголовки теперь радуют...

Украина ввела цензуру на онлайн-контент под предлогом военного времени - Госдеп...

"Беспрецедентный уровень контроля медиа". В Госдепе раскритиковали украинский телемарафон...


 

2Green (24.04 в 12:44) № 2606449
-----------------------------------------
Так работает МАТЕМАТИКА......
 

2Smooth Pimp (24.04 в 11:30) № 2606430
-----------------------------------------
Ну що за примітивне узагальнення? Тобто,якщо ти читаєш Портникова, то ти паства його? Що за плебейсько-рабські думки, колего?
 

AG x

2AspІД (24.04 в 12:22) № 2606447
-----------------------------------------

поетичний батл

 


AG x

2FtAll (24.04 в 12:12) № 2606445
-----------------------------------------

потік експромтів завалить сайт )

 

2AG (24.04 в 12:11) № 2606444
-----------------------------------------
Черкаські Леви
 
+1

AG x
"Луческу хоче ще попрацювати": Шевчук зустрівся з колишнім тренером "Динамо" і поділився подробицями спільної вечері

Полісся чи Кривбас?

 

AG x

2Коллайдер (24.04 в 12:06) № 2606442
-----------------------------------------

тим часом австралійці в кьорлінг грають

 
+1


AG x
Байден підпише пакет допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню негайно 24 квітня, щоб відновити постачання озброєнь Україні цього тижня, - Білий дім

НОВИНА🇺🇦 | Підписатися
 
+3

О. Заєбісь.

Помимо ударов по Смоленскому НПЗ (видео, которые уже все видели⬆️), был ещё один прилёт, который не попал в кадр, но по последствиям может их превзойти: ночью был атакован Новолипецкий металлургической комбинат, разрушено здание станции, остановлены 2 кислородных блока, - ASTRA со ссылкой на источники в экстренных службах.

НЛМК впервые был атакован ровно два месяца назад, 24 февраля 2024 - тогда были поражены установки первичного охлаждения неочищенного коксового газа.

НЛМК - ключевое предприятие российской стратегической промышленности, по состоянию на 2014-й год он производил 18% всей стали в России. Он поставляет сталь, сплавы и прокат для российской оборонки.
 
+5

2MGUkrMaks (24.04 в 11:40) № 2606436
-----------------------------------------
Боже збав)
 

2OldBlack (24.04 в 11:41) № 2606437
-----------------------------------------
Ну хто заглядає наперед більше ніж на місяць? Таке придумав.
 

2Smooth Pimp (24.04 в 10:58) № 2606424
-----------------------------------------
Зараз "на кону" набагато быльше за Україну. Але всі ці папірці зберігатимуть. Коли віїна завершиться, то вибулована автократія опиниться в ситуації атамана без грошей. Буде два основні варіанти, імовірний - триматися поки не просиплеться, потім якщо пощастить тікати, якщо ні - секір-башка. добрий - домомвитися на відхід лісом, втікти в умовний Оман, сидіти тихо з частиною грошей
ІМХО
 
+1

2Green (24.04 в 11:33) № 2606431
-----------------------------------------
))))

Я і без Вікіпедії це знаю.
Про фрактали теж розкажеш, може ще й про капусту романеско?
 

В МАЕ БУДУТ ФРАКТАЛЫ
 
+1

2Fil (24.04 в 11:33) № 2606432
-----------------------------------------
Видумана фігня - все, що не підтверджено фактами)
 

2Smooth Pimp (24.04 в 11:30) № 2606429
-----------------------------------------
А причому тут Чаплига? В тебе з ним щось особисте?
 

Последние новости
Вячеслав Шевчук: «У Луческу есть большое желание работать. Но не думаю, что он будет консультировать сборную Румынии» Шапаренко та Шовковський — найкращі гравець та тренер 25-го туру УПЛ "Луческу хоче ще попрацювати": Шевчук зустрівся з колишнім тренером "Динамо" і поділився подробицями спільної вечері Николай Шапаренко и Александр Шовковский — лучший игрок и лучший тренер 25-го тура чемпионата Украины Милевский со скандалом вернулся на футбольное поле (ФОТО, ВИДЕО) Хто стане чемпіоном Прем'єр-ліги сезону 2023/24, а які клуби потраплять у топ-4: Циганик виніс вердикт "Динамо" та "Шахтарю" Александр Зубков: «Сейчас «Динамо» выглядит очень мощно» Николай Шапаренко и Александр Шовковский — в числе номинантов на звание лучших в 25-м туре чемпионата Украины Игорь Цыганик: «В случае победы над «Зарей», шансов увидеть потерю очков «Шахтером» вплоть до матча с «Динамо» крайне мало» Матч «Днепр-1» — «Динамо» может быть перенесен из Днепра
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
14%
14%
Менше трьох місяців
27%
27%
До півроку
24%
24%
До року
14%
14%
Більше року
22%
22%
"У нас тут не армія", або Як виховують майбутніх зірок київського "Динамо"
Что привлекает юных футболистов в "Динамо"? Как с детства готовят к битвам с "Шахтером"? На каких звезд равняется молодежь, и от чего отказывается ради достижения цели? "Украинская правда" показывает закулисье легендарной динамовской школы, воспитавшей таких звезд, как Олег Блохин и Андрей Шевченко.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?