Сообщение #2297954 Просмотреть на стене →

Cy
Європейський банк реконструккції і розвитку та Нідерланди виділяють Укренерго 372 млн євро на ремонт пошкоджених під@рськими ракетами енергооб'єктів.

Європарламент спільно з мережею Eurocities, яка включає понад 200 європейських міст, запустили кампанію "Generators of Hope" ("Генератори надії") з відправки до України електрогенераторів та трансформаторів.


Майже 400 млн євро підкинуть на трансформатори.
Форма, зброя, бк, трансформатори, навіщо напружуватися якщо все дають, можна продовжувати освоювати гроші на великий марафон чи як воно там називається.
 
+7
Последние новости
"Кривбас" - "Динамо". Першість U-19. Прев’ю. LIVE 12:00. Взяти три очки та уникнути тривоги Игорь Цыганик: «Яремчук скорее перейдет в «Динамо», чем в «Шахтер» Журналіст: "Яремчук швидше перейде в "Динамо" на менші гроші, ніж у "Шахтар" Бущан — в ТОП-50 вратарей мира по версии CIES Колонка Александра Липенко. Особо причастны к триумфам. Леонид Буряк: «Матвиенко пришлось досрочно завершить карьеру» Андрій Ярмоленко покращив свій показник у бомбардирському реєстрі чемпіонату України Захисник "Полісся" Віале: "Цього сезону найкращою командою, на мою думку, є "Динамо", найважче було проти Ваната. Він дуже розумний хлопець" Не Лунін і не Трубін: до топ-100 найкращих воротарів світу увійшов екс-голкіпер "Динамо" «В УПЛ тяжелее всего было играть против Ваната. Лучшая команда чемпионата на сегодня — «Динамо», — защитник «Полесья» Сергей Чуйченко: «Для «Буковины» матч с «Динамо» — уже финал»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%