Ну,у 'Динамо" все одно більше шансів ніж у мене шансів у Житті ..:(
5 08.2025
#цитвти
 

Але Хамруну все одно треба приготуватися
 

Вистояли! Ще є шанс!
 

2LaTeraL (05.08 в 22:57) № 2956116
-----------------------------------------
И не только она =)

Очень специфический человек, это скажут все, кто хоть раз с ним в реале пересекался. И как тренер пока посредственный
 

2Коллайдер (05.08 в 22:57) № 2956115
-----------------------------------------
Лузєри.
 

Годину тому ЗСУ завдали потужні удари по позиціях кацапні в Каховському районі на лівобережжі Херсонщини.

Є точні попадання.
 
+5

2Fifan (05.08 в 22:50) № 2956111
-----------------------------------------
Не здря його Власта покинула в свій час))
 


Когось вбили
 

2BlackJack (05.08 в 22:51) № 2956112
-----------------------------------------
Ему норм. Он щас еще и побежит контракт с СаШо продлевать, а потом и остальных дебилов переподпишет. А то не дай бог же топ-клубы европейские уведут такое золото...
 

Кушай Игого , приятного)
 

А СаШо стоит себе и думает о том, как будет в ФБ постить очередные фоточки из тира или со своей бабой. А игра команды? Так играют, как могут. И как тренер натренировал, лучше он тоже не способен, ибо очередной ебаный физрук с динамовским сердцем
 

Ну трохи розширили кіпріоти Динамівське очко, але все вирішиться на кіпрє
 

Ну, ми протримались майже весь матч проти суперника з на дві голови кращим складом. От би нам склад із латентних гердів мюллерів, який був у цигана - винесли б цих фінікійців ще в першому таймі.
 
+1

Коментьор мені подобається. Увесь матч поливав, що Пафос під кінець втомиться, ми там своє візьмемо - що я бачу? Кіпріоти носяться, шо лосі. Динамо нікаке. Це пздець, камради. Повний.
 

Нещерет прибіг тупо на штангу став. Ідіот.Тупо ідіот.
 

Це вже ЛЧ чи надо ще всратись?

Хамрун все ближче. Хай їх виїбе другий раз.

Дубінчак ідіот.
Це правда ще з Ференварошу було ясно.
Сумую за Миколенком, останній норм захисник був.
 

Цьому Динамо і в ЛЄ робити нічого.
 

В мире замечательных животных (с)
 

ЛОЛ
 

Чомусь сиджу та іржу )))
 
+1

Головний бістяра виходить і одразу вступив у боротьбу, віджав кепську лєнту у Шапіньо
 

Царевич виходить
 

Динамо довго до цього ішло і нарешті клонували 11 Сідорчуков
 

Динамо довело, що може грати на рівних навіть із таким суперником!
 

Шкіряна куля занадто кругла для наших бістів
 

Ванат 🌲🌲🌲
 

Батя, я старался (с) Ярмоленко
 

Кроти знов будуть верещати про суддівство. Ми, вболівальницька динамівська еліта, ніколи до кротів не опустимось.
 
+1

2Здравый смысл (05.08 в 22:25) № 2956092
-----------------------------------------
Для негрів
 

Ліга Чемпіонів - це для геїв!
 
+1

Суддівське свавілля!
 

Чудєйка таки пєдораз!
 

2FtAll (05.08 в 22:07) № 2956088
-----------------------------------------
Років на 10.
 
+1

Шапа постарів після одруження
 

Набрали Тренерської мудрості в перерві - зараз полетять
 

2Smooth Pimp (05.08 в 21:52) № 2956083
-----------------------------------------
От ти і попався. За кіпріотів вболіваєш?
 

Хамрун всрав, хоча мав перевагу.
 

Шовковський вчергове присоромив хейтерів. А хіба ні? От хто очікував, що вдасця так організувати гру команди, що б за весь перший тайм з одинадцяти гравців, що на полі, грав один Дубінчак.
 

Дуже добре тримаємось проти фавориту, тренерська команда.
 
+1

Треба в перерві Ванату рівняти голову
 

Спонсор зачьот.

Катапульт ГГ
 

У 35-річного Ярмоленко прийом мʼяча, як у Кабаєва у його кращі роки - через раз виходить.
 

Комусь відбили яєчко
 

2LaTeraL (05.08 в 21:39) № 2956074
-----------------------------------------
Видалення у кіпріотів - це варіант.
 
+1

єBанат
 
+1

Квадратна голова (с)
 

Вибирати постійно з купи варіантів самий йобнутий - це талант
 
+1

Мєньшє пафоса, гаспада.
 
+5

2FtAll (05.08 в 21:38) № 2956072
-----------------------------------------
У білій формі? Всі.
 

Последние новости
"Трансферний ринок дуже великий". У "Динамо" розповіли, чи відправляли пропозицію "Вересу" щодо Айдина Форвард "Динамо" Владислав Герич повернувся з Одеси та отримає шанс на зборах Владислав ГЕРИЧ: "Поїду на збори з "Динамо", а далі все залежить від рішення тренера" Стало відомо, коли "Динамо" завершить збори в Туреччині та повернеться до Києва Официально. Буртник покидает «Динамо» В "Динамо" привітали Бленуце з днем народження і побажали якнайбільше перемог разом із київським клубом. Ігор Суркіс раніше озвучував бажання його продати Стало відомо, чи розраховують в "Динамо" на Самба Діалло Василь Буртник офіційно покинув "Динамо". Він не зіграв за команду жодної хвилини «По военным объектам стреляете? Это больница. Гореть вам в аду, твари», — Алиев обратился к русским (ВИДЕО) «Динамо» вышло из отпуска — игроки проходят медосмотр (СПИСОК ИГРОКОВ)
France Gall - Der Computer Nr. 3 https://youtu.be/7Rtdb_zgqdQ
Ключи у Smooth Pimp
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
«Ливерпуль» тайно репетировал тактику на финал ЛЧ в Испании: соперник играл прямо как «Тоттенхэм»
За пять дней до финала Лиги чемпионов, 26 мая, «Ливерпуль» провел закрытый товарищеский матч против резервной команды «Бенфики» в Марбелье. Почти все были уверены, что единственная задача этой встречи – поддержание физической формы (пауза между окончанием АПЛ и финалом ЛЧ – 21 день). Выбор соперника тоже изначально не удивлял. Испанские команды Ла Лиги уже в отпусках, команды сегунды еще доигрывают сезон – позвали хилого соперника из соседней Португалии.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?