Сообщение #3025561 Просмотреть на стене →

Рашисти розбили всі електропідстанції в Одеській області. Блекаут. Зникло світло і звʼязок.

Я вже не буду нагадувати плівки Міндича, ле друзям президента було «дєнєг жалко» на захист енергетичної інфраструктури. Я знадаю про інше. У липні 2023 року РНБО визначило розгалужену малу і середню енергогенерацію пріоритетом. З того часу людина зрадника України і гєроя росіі Андрія Деркача, призначена туди за рішенням Зеленського і Єрмака, в Міністерстві енергетики саботувала рішення РНБО.

Скоро я доберу матеріали і оприлюдню дані як на посаді міністра Галущенко особисто зупинив завезення і встановлення когенераційних установок. Призначених якраз для Одещини і Миколаївщини. Якби ці установки середньої потужності були вплетені в енергомережу, тотального блекауту не було би. Проте, Галущенко досі навіть не підозрюваний.

Натомість, топ-посадовців з російським слідом більшає: першим заступником генерального прокурора стала Марія Вдовиченко. Її брат і батько добровільно взяли собі російське громадянство після початку війни з рф. Вона напряму пов’язана з головою Одеської обласної військової адміністрації Кіпером та його близьким другом Єрмаком.

От і складайте в таких умовах, дорогі українці, з букв о, п, ж, а слово «перемога». Головне висловити ще одну всеохоплюючу підтримку президенту.
 
+3
Последние новости
Мирча Луческу выписан из больницы Журналіст: "Я був здивований реакцією людей на продовження контракту Шапаренка з "Динамо". Стільки негативу та приниження футболіста i людини - його хіба що з лайном не змiшували" Джерело: стан Луческу критичний, але контрольований Віктор ВАЦКО: "Динамо" постійно у якихось трансферних чутках. А нормальних гравців, які посилять команду, або не можуть знайти, або на них немає грошей" «Главный тренер первой команды следит за нашими тренировками», — нападающий «Динамо U-19» Дмитрий Михайленко: «Если не сейчас, то в следующем сезоне Батагов точно перейдет в команду из топ-5 чемпионатов Европы» Егор Назарина: «Не понимаю, куда все списали «Динамо»?» Кирило ОСИПЕНКО: "Дуже радий, що забив за "Динамо", але це лише початок" Миколенко став лідером серед українців за кількістю ігрових хвилин у топ-5 лігах цього сезону Михайленко оцінив можливий трансфер Батагова в "Борнмут", порівнявши його з Забарним: "30 млн – підйомна ціна"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%