З офсайту ФШУ (вчора)
"30 квітня 2025 р.
......
Члену Виконкому,
голові колегії суддів ФШУ,
міжнародному арбітру
Товчизі О.Г.
Шановний Олеже Григоровичу!
Від імені Федерації шахів України щиро вітаю Вас зі знаменним ювілеєм - 70-річчям від дня народження!
Ми знаємо і цінуємо Вас – яскраву неординарну особистість, керівника суддівського корпусу ФШУ, міжнародного арбітра вищої категорії ФІДЕ, який постійно залучається до суддівства світових та європейських офіційних змагань. Як багаторічний голова суддівської колегії ФШУ та лектор ФІДЕ Ви зуміли підготувати цілу низку національних та міжнародних шахових арбітрів.
Ваша невтомна, кропітка та самовіддана суддівська та організаційна праця на благо українських шахів принесли Вам заслужене визнання, повагу й вдячність шахової громадськості України.
Впевнений, що Ваш великий організаційний і суддівський потенціали, життєвий та професійний досвід, невичерпна енергія й надалі служитимуть примноженню славних традицій українських шахів.
Бажаю Вам, дорогий ювіляре, міцного здоров’я, сімейного добробуту, невичерпного оптимізму, гарного настрою, довгих років служіння нашій улюбленій справі!
З щирою повагою, Президент Федерації шахів України В.М. Камишін."(c)
https://www.ukrchess.org.ua/Найщиріші Вітання!!
1.05.2025
manowar-723 (Черкаси,Україна)
#VIVAVIVAУКРАЇНА #шахи #цитати#Черкаси.
#історія #manowar723 #освіта #суспільствоМицик Юрій Миколайович (Черкаси) -історик та шахіст (кмс з шахів та Дитячий Тренер) ,майже-20 років праці у освіті ,12 серпня-5 років ,як звільнився "За згодою"сторін"з ЦДЮТ(Черкаси) -шаховий
гурток"Біла тура",де працював шаховим Тренером з 2006-2019 рр й вже 6 рік не дають повернутись,погрожуючи,що не візьмуть назад на роботу у ЦДЮТ (Черкаси) ніколи і живи,як хочеш (інвалід дитинства 3 групи ,самотній та без родичів у Черкасах