‼️ Старомайорське Донецька область...

За повідомленнями з місць н.п перейшов під контроль ЗСУ, також деякі пропагандони підтверджують цю інформацію.

Чекаємо на офіційну інформацію від Генштабу ✊

🇺🇦 Донбас Оперативний
 
+10

2Silph79 (15.07 в 23:29) № 2437995
-----------------------------------------
Позаранку
 

2Green (15.07 в 16:35) № 2437945
-----------------------------------------
Штирлиц встал спозаранку и вытер хер об занавеску. Спозаранку и Занавеску были румынскими разведчицами.
 
+2

2wrag (15.07 в 22:38) № 2437986
-----------------------------------------
Нам із дружиною навпаки дуже смакувало, буквально за півроку-рік до повномасштабного вторгнення відкрилися у нас в місті і навіть починали розширятися (мала ще одна точка от-от зʼявитися). А потім прийшли кацапи і знищили бізнес та місто.
 

2AspІД (15.07 в 23:10) № 2437992
-----------------------------------------
Джамбер Бібер?))
 

2zander (15.07 в 23:01) № 2437990
-----------------------------------------
Джабер напомилялася багато якось,
третій фінал в сраку!
Дівчина плакала на нагородженні, навіть шкода стало її
 

2zander (15.07 в 23:01) № 2437990
-----------------------------------------
Норм для Качанчика, після повернення. Не гніви, Боже, душу…
 

А маркета взяла титул.. однако
 

Са, вітаю з Днем народження!
 

Уїбали суки ще раз. Після ночі. Зараз с300 будемо ловити.
 

2Shura08 (15.07 в 22:20) № 2437985
-----------------------------------------
Тише! Он пока не должен знать, что она уже в пути! Пусть будет сюрпризом!
 
+1

2Шиба (15.07 в 19:59) № 2437974
-----------------------------------------
мені не дуже подобалось коли вони в Краматорську відкрились.
таке...
хоча рибні непогані пельмеші.
я в Кременчузі посмакував в минулому році.
 

2Fifan (15.07 в 22:03) № 2437984
-----------------------------------------
ему отэти все "Гали\Вали" не нужны,

Відправив таки Женуарію літерним на ПознЯкі стейшен?!
Красень! Це - також врлонтерство, хоч і під конкретну ситуацію…))
 

2Shura08 (15.07 в 22:00) № 2437983
-----------------------------------------
Так а де я про Шибу говорил? Я про Дударя, ему отэти все "Гали\Вали" не нужны, и так хватает
 

2Fifan (15.07 в 21:56) № 2437981
-----------------------------------------
Ти Шибу не ображай! Той може шибки в Житомирі «побити»!))
А з приводу нашого «пацієнта» - виділяємо окремий колоквіум.
 

Ju, Wenjun 3 - 4 Lei, Tingjie

Не знаю навіщо вам ця інфа, але якщо будуть питання "Хто це", то до Діпа
 

2Shura08 (15.07 в 21:41) № 2437980
-----------------------------------------
Та куда ему еще эти... Он и со Светкой-то с Арнольдовной справиться пока не может
 

2Шиба (15.07 в 19:59) № 2437974
-----------------------------------------
Галя/Валя/Баля/Зінаїда Марківна.
Тут без Дудара хуй розберешся…
 
+2

Єрмак та Зеленський

Оксана Забужко та Олег Сенцов

Хто тут лишній?
 

ca, наші роки- наше багатство! :)
Все зможемо, всіх переможемо.
 

2Smooth Pimp (15.07 в 20:45) № 2437975
-----------------------------------------
Саме в такій послідовності?
 

Оксана Забужко та Олег Сенцов нагороджені орденом Почесного Легіону Франції
https://uspih.in.ua/natkhnennyky/oksana-zabuzhko-ta-oleh-sentsov-nahorodzheni-ordenom-pochesnoho-lehionu-frantsii

Максу приємно. Та й нам усім теж.
 
+4

Єрмак та Зеленський викинули Бена Волеса з політики.
 

2Shura08 (15.07 в 19:49) № 2437973
-----------------------------------------
Галувана Баля-це супер,я оце щкварочок з цибулькою підсмажив,зараз буду їхні вареники з м'ясом їсти)))ну і за Серьогу стаканчик йобну))))
 
+6

2ca (15.07 в 18:21) № 2437954
-----------------------------------------
А ти бограч з ким їв?!
Зараз з дружиною у "баловану Галю". Бограча хочу

Ніхуя не розумію, але дуже цікаво…чим це закінчиться.))
 

Вітаю з Днем Народження!
 
+3

Чудни діла твої, українське правосуддя)))
Пам’ятаєте я кілька днів тому писав, що Печерський суд відпустив замміністра оборони Шаповалова з СІЗО додому через якісь трабли з здоров’ям? Недовго гуляв він на свободі. Вчора вже Шевченківський суд подивився на його здоров’я, на обставини розкрадань в Міноборони Резнікова під час війни – і кинув його назад за грати до середини серпня без можливості внесення застави.

Здається мені, що в цій справі найшла коса СБУ на камінь ДБР. Самі думайте кого я тут назвав хорошим)) Скоро буде більше про ще одну аферу Міноборони Резнікова ціною в мільярд, по якій також проходять Шаповалов і Хмельницький. (с) Юрій Ніколов
 

ca x
2NikToo (15.07 в 18:40) № 2437966
-----------------------------------------
Трохи краще. Але з перепадами..
 

шо с "да" кстати? разгребся или пропал?
 

ca x
Green, Aspid. Сподіваюся що ми ще запалимо, як тоді на Зарічному...
 
+1

ca x
2макс (15.07 в 18:30) № 2437961
-----------------------------------------
Я краще поїм...)))
 

ca x
2макс (15.07 в 16:53) № 2437948
-----------------------------------------
Дякую.
 

2ca (15.07 в 18:21) № 2437954
-----------------------------------------
а ти ей палку кинь)))....
 

ca x
2Kotvsapogax (15.07 в 16:59) № 2437949
-----------------------------------------
Дякую. Сто не сто. А років 20 нехай ще потримається
 
+2

2Green (15.07 в 18:18) № 2437953
-----------------------------------------
ну воттак вот , ато мама, мама...)))
 

ca x
2Здравый смысл (15.07 в 18:22) № 2437955
-----------------------------------------
Дякую
 

ca x
2NikToo (15.07 в 18:23) № 2437956
-----------------------------------------
Та ну нах. У 51 вже не хочу. Най буде те що є...
 

2ca (15.07 в 18:03) № 2437951
-----------------------------------------
З днем народження! 🥳
 

ca x
2Shura08 (15.07 в 18:09) № 2437952
-----------------------------------------
Ні. У дворі зла собака. Дружина ..
 


2ca (15.07 в 18:03) № 2437951
-----------------------------------------
І по дорозі додому можна ще заглянути кудись.))
 
+1

ca x
Усім дякую. Галю відтягнув. Бограча і 150 першої гільдії. Зараз вдома доганятися буду..
 
+9

2Kotvsapogax (15.07 в 16:59) № 2437949
-----------------------------------------
Галя балувана :)
 

Са, з днюхой! Щоб хуй ще сто років стояв!
 
+3

2ca (15.07 в 15:20) № 2437936
-----------------------------------------
МИРА Братишка)
 
+1

Приєднуюсь до привітань )
Здоров'я!
 
+1

Са, тобі здоров'я, а русні пизда.
 
+4



Fil x
са, з Днем народження!
Мирного неба, здоров'я та смачного бограча!)
 

Последние новости
"Жиліна" назвала точний час початку контрольного матчу проти "Динамо" "Полісся" не взяло на збори колишнього гравця "Динамо" і відпускає його з клубу Костюк перелічив сильні сторони "Університаті Клуж" і визнав, що для "Динамо" були й простіші варіанти Определился ещё один соперник «Динамо» по контрольным матчам на австрийском сборе «Динамо» — в первой тройке клубов по количеству поражений в Лиге чемпионов за историю «Динамо» — в первой тройке клубов по количеству пропущенных голов в Лиге чемпионов за историю Александр Караваев: «Первое впечатление от сборной Украины под руководством Мальдеры: мне понравилось» "Динамо" з великим відривом лідирує серед усіх українських команд за кількістю своїх гравців на чемпіонатах світу Андрей Ярмоленко поднял планку собственного клубного рекорда по количеству забитых мячей Ярмоленко підняв планку власного клубного рекорду за кількістю забитих м’ячів
Ключи у Здравый смысл
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
«Ливерпуль» тайно репетировал тактику на финал ЛЧ в Испании: соперник играл прямо как «Тоттенхэм»
За пять дней до финала Лиги чемпионов, 26 мая, «Ливерпуль» провел закрытый товарищеский матч против резервной команды «Бенфики» в Марбелье. Почти все были уверены, что единственная задача этой встречи – поддержание физической формы (пауза между окончанием АПЛ и финалом ЛЧ – 21 день). Выбор соперника тоже изначально не удивлял. Испанские команды Ла Лиги уже в отпусках, команды сегунды еще доигрывают сезон – позвали хилого соперника из соседней Португалии.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?