Fil x
2Kotvsapogax (20.04 в 15:37) № 2371642
-----------------------------------------
Дякую!
 

Біля меморіалу в Бучі Столтенберг був у тихій самоті.
"Герой фронтової Авдіївки" вийти не побажав...
 

2Fifan (20.04 в 15:13) № 2371635
-----------------------------------------
Це ж скільки вона приблизно їхатиме до Казахстану ?
 

Fil x
2Sofi_DK (20.04 в 15:24) № 2371638
-----------------------------------------
Там є запис (телефонна розмова), на якому командир пояснює чому так... Якщо коротко, то не вийобуйся.
 

2Fifan (20.04 в 16:29) № 2371653
-----------------------------------------
Чим тобі Тесла не обладнання?)) так ти експедитор, логіст там, чи хто?
 

AG x
2LaTeraL (20.04 в 16:32) № 2371655
-----------------------------------------
то єй пофік как у комсомольца буденовка надета ))
 

ca x
2LaTeraL (20.04 в 16:32) № 2371655
-----------------------------------------
тоді камсамольцю піздєц...
 
+5

AG x
2Fifan (20.04 в 16:29) № 2371653
-----------------------------------------
знають, шо ти нєп'ющій )
 

2AG (20.04 в 15:46) № 2371646
-----------------------------------------
А єслі у камсамолкі проснулось?
 

Красный Крест призвал геймеров не совершать военных преступлений в видеоиграх

Блямбочка...
 

2Sofi_DK (20.04 в 15:45) № 2371645
-----------------------------------------
Не, клиент. Там вообще оборудование и стройматериалы должны были быть. Но я уже тут к таким вещам привык. Мне как-то алкашку вместо бетона загрузили =)
 
+4

2AG (20.04 в 15:46) № 2371646
-----------------------------------------
Секс, доступний як склянка води.
 

2AspІД (20.04 в 15:54) № 2371648
-----------------------------------------
Свідомий суїцид
 

2AspІД (20.04 в 15:57) № 2371649
-----------------------------------------
А я оце в харкові був...ніяких змін... може не там спілкувався канешно...
 

Завдяки кацапам, населення (те шо було не україномовним) стає україномовним.
Якось так )
 

2panch (20.04 в 15:52) № 2371647
-----------------------------------------
Переплутав гранату з дровенякою?
 

От від якихось таких проблем чувак через три хати напився і кинув гранату в піч. В госпіталі розказували яких в усмерть отруєних метадоном си ще якоюсь наркотою привозили. При огляді пораненого моментально питають пив ні чи приймав наркотики. Це масова проблема. З іншого боку попит породжує пропозицію. Навіть в зп на Окко на нас напала сінявка і запропонувала по класиці. Но взагалі народ військових любить де пройти розказують купить і тд. Дивує тотальна україномовність сел і містечок.
 
+9

AG x
2Sofi_DK (20.04 в 15:44) № 2371644
-----------------------------------------
комсомолка не должна отказывать комсомольцу, если у того проснулось желание
 

2Fifan (20.04 в 15:13) № 2371635
-----------------------------------------
Групаж ти робив, чи хто?
 

2panch (20.04 в 15:25) № 2371639
-----------------------------------------
Я розумію, що це базова потреба, але можна і потерпіти))
 

2Fil (20.04 в 15:17) № 2371637
-----------------------------------------
Само собой. И ЦМР-страховка есть у перевоза
 

2Fil (20.04 в 15:15) № 2371636
-----------------------------------------
+
 
+1

https://www.bloomberg.com/news/articles/2023-04-20/us-ukraine-allies-consider-export-ban-for-russia-over-putin-s-war-in-ukraine

US, Ukraine Allies Consider Near-Total Ban on Exports to Russia

Не розглядайте, а баньте нахуй.
with medicines and agricultural products — including food — very likely to stay exempted, one of the people said.

Які нахуй ліки та хавчик - пустирника настойка та кофейный напиток (ячменный), нехай отримають свій СРСР на повну.
 
+8

2panch (20.04 в 15:25) № 2371639
-----------------------------------------
майже як в сєсєсєрє
 

Імінно шо з лівої! Секс сюди новою поштою хіба присилають і то ше до відділення доїхати треба. І то потім всп на блокпостах трусить раптом шось не те везеш.
 

2Fil (20.04 в 15:15) № 2371636
-----------------------------------------
Як таке може бути, а як же мінімалка?
 

Fil x
2Fifan (20.04 в 15:13) № 2371635
-----------------------------------------
Вона , як вантаж застрахована?
 

Fil x
2Kotvsapogax (20.04 в 14:40) № 2371632
-----------------------------------------
Ти не в друзях, напевно, (... Можна через гріна мене знайти: Fil Shevchuk... Або суть тут викладу:
Доброго дня друзі!
Хочу попросити у Вас допомоги для наших захисників. Нажаль склалася така ситуація, що військові після поранення, очікуючи на висновки ВЛК - отримують зарплату 500-700 грн в місяць. Цих коштів їм не вистачає на елементарні речі ( цигарки та смаколики).
Також на даний момент єдиний транспортний засіб яким вони користуються - потребує ремонту. Авто після " нуля " розсипається.
Так вийшло, що частково придатні нашій державі не потрібні. Та, нажаль, волонтери до них не приїжджають.
Будемо вдячні за допомогу
4149 4998 0501 6092

Там ще скріни у фейсі є...
 
+1

Блядь, мне в грузовик новенькую Теслу захуячили вместе со стройматериалами. Теперь пока она в Казахстан не приедет, я хуй спать буду... Пусть и застрахована, но все равно стремная хуйня...
 

⚡️Місце України по праву в НАТО і ми зробимо це можливим, - Столтенберг

При цьому генсек НАТО Єнс Стотенберг зауважив, що також Україна по праву має знайти місце в Євроатлантичній родині.

"Місце України по праву в НАТО і ми допоможемо, з нашою підтримкою ми зробимо це можливим. Сьогодні ми обговорили річну ініціативну підтримку. Це допоможе вам перейти від обладнання і доктрини радянських часів до стандартів НАТО. Забезпечити повну оперативну сумісність з Альянсом", - заявив Столтенберг.
 
+7

2Sofi_DK (20.04 в 14:22) № 2371630
-----------------------------------------
Та похуй
 

2Fil (20.04 в 12:04) № 2371601
-----------------------------------------
Не відкривається
 

2Green (20.04 в 12:57) № 2371608
-----------------------------------------
В смислі? Шо за намьокі? Зелі 44 всього вроді, а Столтен єтому бергу вже мабуть всі 50, не буде діла
 

2Dudar (20.04 в 14:14) № 2371628
-----------------------------------------
Вона сказала, що з лівої , така моцна, може так отмудохала, що вже не дзинь-дзинь.
 
+3

2Dudar (20.04 в 14:14) № 2371628
-----------------------------------------
Отака воєнна любов.
 
+1

Написав він на неї рапорт

Жах
 
+2

2Dudar (20.04 в 13:16) № 2371609
-----------------------------------------
Не я блять пишу ей в 33, а она мне в 47 на 46
Идить вы в сраку :)

Нє ваєвалі ви, таваріщ космонавт...)
 

2panch (20.04 в 13:48) № 2371615
-----------------------------------------
У мене знайома на ротацію на новий рік приходила, зустрічали разом. Каже, що проблема існує, поліз один до неї, так ось, добре що з лівої заїхала , по-друге, що вони в одно званні . Написав він на неї рапорт, три місяці її тягали поки підозру не зняли і впровадження не закрили.
 



І ластівки вже прилетіли. І якісь орли літають. Фазани як кури ходять. А так тут степ і посадки з акацій. І кургани. Це в дніпропетровській області починається. Це вже дике поле.
 
+4

AG x
☄️Державне космічне агентство України назвало імовірну причину яскравого спалаху у небі над Києвом напередодні увечері.

В агентстві вказують, що найбільш ймовірно спалах спричинило падінням метеориту з потоку Лірид.

Щороку у квітні Земля проходить через шлейф комети Тетчер, яка залишає метеорний потік Ліриди. Їхня ознака — яскраві спалахи, або так звані "вогненні кулі".

Пік зорепаду припадає на 21 квітня, кажуть в агентстві.

Дива...
 

2Шиба (20.04 в 13:51) № 2371618
-----------------------------------------
её есть :)
 

2Jo Ker (20.04 в 13:50) № 2371617
-----------------------------------------
Тада атвянет. А хочетсо
 

2panch (20.04 в 13:48) № 2371615
-----------------------------------------
Дяк
Читав і відчував придих.
 

2Jo Ker (20.04 в 13:50) № 2371617
-----------------------------------------
Фото нет,но я красивый)))
 

2Dudar (20.04 в 13:49) № 2371616
-----------------------------------------
піші що ти ще малодий і задорний мальчьонка
 
+1

2макс (20.04 в 13:46) № 2371614
-----------------------------------------
Ну знакомитсо
Я второй день , не знаю, шо и написать :)
 

Тут любі підуть, я вам скажу. 46 33 пох
То у вас там ізискі. І митися відром води. І сусіди по п’яні в пічку гранату кинули 1 200 3 300 потім все село на прєдмєт водкі СБУ трусить. Прощє треба буть. Поближче до народу. Момент їм відітілі пріходіт. Када 122 під хату приходить ото да. Дві дівки з дредами йшли мимо хата так всє воєнщіна збіглася знайомитися я в двір заїхати не міг задом пікапу кричали ми ругалися. 46 їм не підходить відітілі. Сноби! Нєженкі!
 
+10

2Dudar (20.04 в 13:16) № 2371609
-----------------------------------------
і шо пише? рецепт або діагноз?)
 
+1

Последние новости
"Жиліна" назвала точний час початку контрольного матчу проти "Динамо" "Полісся" не взяло на збори колишнього гравця "Динамо" і відпускає його з клубу Костюк перелічив сильні сторони "Університаті Клуж" і визнав, що для "Динамо" були й простіші варіанти Определился ещё один соперник «Динамо» по контрольным матчам на австрийском сборе «Динамо» — в первой тройке клубов по количеству поражений в Лиге чемпионов за историю «Динамо» — в первой тройке клубов по количеству пропущенных голов в Лиге чемпионов за историю Александр Караваев: «Первое впечатление от сборной Украины под руководством Мальдеры: мне понравилось» "Динамо" з великим відривом лідирує серед усіх українських команд за кількістю своїх гравців на чемпіонатах світу Андрей Ярмоленко поднял планку собственного клубного рекорда по количеству забитых мячей Ярмоленко підняв планку власного клубного рекорду за кількістю забитих м’ячів
Ключи у Здравый смысл
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Лондон Андрія Ярмоленко: про Степаненка, Барселону та Райолу
У Бомбардирі #6 один з найталановитіших українських футболістів доби незалежності – Андрій Ярмоленко. Екс-капітан Динамо розповідає про своє закордонне життя та як переніс важку травму.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?