💪Зеленський відвідав військових у Запорізькій області та обговорив контрнаступ

"Відвідав 3-тю бригаду оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана... Із командиром бригади обговорили найбільш проблемні питання", - написав голова держави.
🪖Зеленський також відвідав передовий пункт управління 46-ї окремої аеромобільної бригади ДШВ

Військовослужбовці цієї бригади воюють на Оріхівському напрямку.
 

2Fifan (15.08 в 15:58) № 2473071
-----------------------------------------
Позаду на фото, схоже, "местные ждуны", бо погляди в них недоброзичливі)
 

2Fifan (15.08 в 15:58) № 2473071
-----------------------------------------
Хто це/що це?
 

ЧИ Є У УКРАЇНИ МАЙБУТНЄ? АМЕРИКАНСЬКИЙ ПОГЛЯД.

Є у Держдепі США контора яка чимось схожа на анекдотну КПРС - "Вам не хер думать, за вас партия думает, ваше дело - работать". Зветься вона Східно-Європейській Відділ Держдепу США. Працює він за принципом - "Хто не думає про майбутнє до того не прихильно доля" і у цьому контексті він видав товстий такий "гросбух" у якому розклав по полицях - що та як потрібно робити українській владі щоби наша Держава та її громадяни були заможні, успішні, а Україна розвивалася набагато більш високими темпами ніж європейські держави. Усе викладати з проектами законів та урядових постанов які повинна прийняти наша влада я не буду - довгенька "новелла" вийде, але дві речі, які, на думку американців, мають вирішальне значення для розвитку Держави, я спрощено та вибірково таки видам.

Демографія.

Скільки нас залишиться після війни у кращому та у поганому випадку - ці цифри я не дам, не хочу шокувати людей. А от що повинна зробити українська влада щоби ситуацію виправити, причому не після війни, а "ще вчора", я вибірково дам.

1. ВРУ повинна прийняти нову редакцію Закону про "Захист Материнства та дитинства" де передбачити прогресуючи податкові пільги для сімей з двох, трьох та більше дітей.
2. МІД повинен розпочати, а США готові виступити посередником та лобістом України у майбутніх переговорах, з державами які прийняли українських біженців. Наша Держава повинна домогтися прийняття національних законів про примусове повернення біженців навіть якщо вони знайшли собі роботу, але тільки у випадку якщо їх житло не зруйноване. 3. Повинен бути введений "драконівський" податок для бездітних осіб у випадку коли вони МОЖУТЬ їх мати.
4. ВРУ повинна прийняти Закон про першочергове надання земельних ділянок, та БЕЗВІДСОТКОВИХ іпотечних кредитів сім'ям, або одинакам, які мають три та більше дитини. США готові провести переговори з ЄС та іншими союзниками та прийняти участь у фінансуванні цієї програми.
5. ВРУ має передбачити у Законі про Захист материнства та дитинства надання можливості безкоштовно скористатися послугами пластичної хірургії жінкам з трьома та більше дітьми (перелік з 14ти видів). Цю норму я виділив на свій смак, бо вважаю її якоюсь дивною. Але то жінкам вирішувати, мені просто цікаво - спрацює це чи ні.

Економіка.

Зосереджуся на двох речах з "товстого" переліку потрібних для здійснення "українського економічного дива".

США вважають недоречним та шкідливим пришвидшений вступ України до ЄС. Причина - Україна законсервує свою економічну відсталість, не зможе вести національну агресивну протекціоністську промислову політику, буде мати дуже вузьке "вікно можливостей" у податковій сфері. Америка вважає необхідним заморозити як мінімум на 10 років вступ України до ЄС, а за цей час знищити податки до рівня "нижче нижчого" будь якої держави ЄС з тим, щоби здійснити "Економічний прорив та відновлення економічної потужності Держави, досягнення нею як мінімум рівня економічного розвитку Словаччини, а лише потім вести переговори про вступ до ЄС.

Загалом США вважають за потрібне скорочення податків протягом п'яти років до рівня який був у США при Рейгані, та й взагалі - у рекомендаціях дуже багато елементів "Рейганоміки", зокрема відсутність податків на надбагатих у разі, якщо вони будуть спрямовувати ці гроші на розвиток промисловості.

Цікава ремарка. Борис Джонсон, вже перебуваючи у відставці, зустрічався у Флориді з Трампом та переконував того підтримати Україну та її особистий шлях розвитку, відмінний від приєднання до ЄС. Також він зустрічався з Байденом у Вашингтоні з яким мав таку ж розмову. Після візиту він вже у Києві особисто повідомив Зеленському, що Трамп та Байден не проти обговорення можливості створення договірної основи для майбутнього умовного "Союзу трьох" у якому Україна буде мати такі ж особливі стосунки з ЄС як Великобританія, але буде мати на порядок більший рівень політичного та економічного суверенітету ніж у ЄС.

Павлюченко
 


2valdemarua (15.08 в 15:42) № 2473067
-----------------------------------------
Хз, десь о 9-й слухав, поки на роботу їхав.
 


2Здравый смысл (15.08 в 15:36) № 2473064
-----------------------------------------
Пизда
 

2Здравый смысл (15.08 в 11:10) № 2473017
-----------------------------------------
Експерт Яковіна?
 

2Green (15.08 в 15:30) № 2473060
-----------------------------------------
Я вже загуглив )

День Війська Польського.
 
+2

Мірча Луческу: «У першому матчі з «Арісом» вболівальники нас ображали, обпльовували»
Мова про українських вболівальників? За таку гру - воно й не дивно.
 
+4

Сьогодні, 15 серпня, українська тенісистка Ангеліна Калініна (№28 WTA) обіграла Чжу Лінь (№47 WTA) з Китаю на старті турніру WTA 1000 в Цинциннаті.

Ангеліна Калініна (Україна) – Чжу Лінь (Китай) – 6:3, 7:5

У другому колі вона зіграє проти Онс Жабер.
 
+2


ca x
2AspІД (15.08 в 15:27) № 2473057
-----------------------------------------
Міг злетів
 

У Кремінь-2 в заявці на матч чемпіонату 13 гравців ) обидва вийшли. Замінили воротаря на 80-й хвилині після 8 пропущеного голу. Фірмова витримка Містера.
 

2AspІД (15.08 в 15:16) № 2473053
-----------------------------------------
Вознесіння діви Марії
 

2Smooth Pimp (15.08 в 15:15) № 2473052
-----------------------------------------
В Тарасівці пальми ростуть?
 

ОБЕРЕЖНО ДОВБОЙОБИ (спецвипуск 2)
https://www.youtube.com/watch?v=spp-RBDYBe4
 


2Smooth Pimp (15.08 в 15:15) № 2473052
-----------------------------------------
А у "Звягеля" головний тренер Юрій Максимов і це фарм "Полісся"
Звягель вже 1-0 виграє
https://www.youtube.com/live/2VaWrIU_qq8?feature=share
 

2Fifan (15.08 в 15:09) № 2473049
-----------------------------------------
Мета "СВО" - якнайшвидше закінчити "СВО".
 
+2

2Fifan (15.08 в 15:09) № 2473049
-----------------------------------------
всьо. піздєц.
ані вошлі в рєкурсію.
 


Головний тренер друголігового ФК «ЮКСА» Микола Цимбал повідомив Sport.ua, що команда з Тарасівки підписала контракти з трьома бразильцями: нападником Вавазіньо та півзахисниками Гулуаром і Матеусом.

Дебют новачків очікується в кубковому поєдинку зі «Звягелем», що відбудеться 15 серпня.
 

2Green (15.08 в 14:28) № 2473037
-----------------------------------------
Без розуміння скільки, кого і куди перекинули, а також для чого ті резерви були призначені, це взагалі ніякої інформації не дає. Так само, як і ніхто не знає, чого хотів генштаб еРФе - можливо, вони сподівалися, що всередині серпня вже у Куп'янську будуть.
 

Бєй жидов
Спасайтє Умань
 

«Одна из приоритетных задач специальной военной операции — освобождение российских военнослужащих из украинского плена», — заявил Шойгу на Московской конференции по безопасности.

Наконец-то внятно сформулированная задача «СВО».

Блямба
 
+6


99,1600 +1,50

Рублік, стой, ти куда. Ахахахаха (
 
+2

2Dudar (15.08 в 14:44) № 2473043

пользователи наполняют сайт жизнью и смыслом
-----------------------------------------
ІПСО почалось....
 

2scorpions-7800 (15.08 в 14:42) № 2473042
-----------------------------------------
І шо?
 

2AG (15.08 в 14:35) № 2473041
-----------------------------------------
Горячкіна вже з ліцензією. Тому три інші типу теж там виходить.
 

пользователи наполняют сайт жизнью и смыслом,
 
+2

Довбайоби ,забороніть хасидам пертися цього року в Умань!
Агов, українська влада!!!?
30 тисяч збираються припертися:(
В Умані й так багато жертв Хасиди не хочуть розуміти,що Війна-то українська Влада для чого???
Хто буде відповідати за ті прильотом,які будуть під час приїзду та коли ті поїдуть
Де гарантія ,що хасиди не будуть все знімвтм на мобільні?
Ізраїль,який співпрацює з рашкою,а Натаньяху постійно з путлером,як друзі :(
Немає Ні Честі ,ні Гідності!!
Одні думи про бабло:(
#Черкаси #історія #VIVAVIVAУКРАЇНА #Міжнароднеправопринципитазастосування
 

AG x
2deeppurple78 (15.08 в 14:33) № 2473039
-----------------------------------------
нє спєши (с)
 

AG x
2Green (15.08 в 14:28) № 2473037
-----------------------------------------
головне, шо є резерви
 

Музичук в турнірі претендеток мабуть вже.
 

Министр обороны России Сергей Шойгу вместе со своим мьянманским коллегой Тин Кунг Саном открыли памятник "Бойцы Мьянмы", посвященный участию Мьянмы во Второй мировой войне, на Аллее союзников на территории музейно-храмового комплекса в Кубинке.

"Более 70 лет назад патриоты-такины в борьбе с оккупационным режимом Японии отстаивали территориальную целостность Бирмы и ее культурное наследие", - сказал Шойгу.

https://ru.wikipedia.org/wiki/Национальная_армия_Бирмы
Армия была создана японскими властями в 1941 году под названием Армия независимости Бирмы. До 27 марта 1945 года сражалась на стороне Японии против Британии, затем объявила войну Японии.

Для создания армии была оттобрана группа из «30 товарищей» (из организации такинов), которая была послана на Тайвань для прохождения военной подготовки. Подготовка была закончена в октябре 1941 года, а 27 декабря 1941 в Бангкоке была официально создана Армия независимости Бирмы

27 марта 1945 года гарнизоны Национальной армии Бирмы, насчитывавшие 11,5 тыс. человек, подняли восстание против японцев. Его возглавил Аун Сан, который 23 марта покинул Рангун, порвав с японскими оккупантами. Силы бирманского сопротивления 1 мая вошли в Рангун, который уже покинули отступавшие под натиском британцев японские войска
 

Рождаєв

"Україна перекинула резерви на Лимано-Куп'янський напрямок, щоб стримати росіян"
((
Чого й хотіли в гш рф .

Ну не реагувати теж не варіант. Побачимо, що Залужний придумав.
 

2Smooth Pimp (15.08 в 14:10) № 2473035
-----------------------------------------
Під час УНР,Директорій поляки були більш зайняті боротьбою проти більшовицької навали ,а під час 2 світової УПА ковпашили всіх хто був проти України А поляки німцям швидко злились,зато лізли до українців-оскільки наші намагалися вести боротьбу за визволення наших територій ,а поляки вважали та дехто й зараз частину українських земель своїми
 

https://news.liga.net/ua/politics/video/duda-preklonilsya-pered-voinami-unr-chto-vmeste-s-polyakami-razgromili-bolshevikov-video
🇵🇱Анджей Дуда вшанував пам'ять воїнів УНР, які загинули у боях проти більшовиків.

Президент Польщі Анджей Дуда відвідав православний цвинтар у Варшаві, де поховані бійці Армії Української Народної Республіки, які разом з польською армією захищали польську столицю від Червоної армії у 1920 році.

Під час церемонії польський президент став на одне коліно перед загиблими українськими воїнами.

Зассуть Дуду в Польщі. Чи там тільки УПА ненавидять.
 
+2

Московський міжбанк вмер, рублік у боковичку 98. Чекають на можливе рішення про посилення валютного контролю.
 

Просто Ванат не грав, тому і не було ударів
 
+2

2Jo Ker (15.08 в 13:41) № 2473031
-----------------------------------------
Бггггг. Зачьот)
 

2FtAll (15.08 в 12:23) № 2473028
-----------------------------------------
Похуй. Воротар потрібен, коли б'ють у ствір.
В матчах із Динамо таке вкрай рідко стається
 
+4

З оісайту Сенату США
https://www.senate.gov/artandhistory/history/common/generic/Civil_War_CapitolConstruction.htm?fbclid=IwAR2G-LKXYOamxDLTSp_8G0NpXrTmUpxsbWwEO03pYvTMDt5l9l64DQdzSXs

#Америкасьогодні #світовіЗМІ #історія

Будівництво Капітолію в роки війни
Будівництво Капітолію в роки війни

Під час громадянської війни Капітолій зазнав значних змін. Коли навесні 1861 року почалася війна, будівля перебувала в розпалі великого проекту розширення, який розпочався 10 років тому і включав будівництво двох великих крил і нового, більш високого купола. У квітні того року, коли солдати ринули до Вашингтона, вони розбили табір у недобудованому Капітолії та навколо нього, де марширували, тренувалися та захищали місто від нападу Конфедерації. Будівельні матеріали, призначені для будівництва нового купола, були переобладнані для використання в укріпленні будівлі. Війська розквартирували в палатах палат і сенату, а в підвалі спорудили великі цегляні печі для постачання хліба. Після другої битви при Булл-Ран у 1862 році Капітолій навіть використовувався як госпіталь для поранених військ. Незважаючи на такі дії у воєнний час, будівництво тривало. У грудні 1863 року Статую Свободи було встановлено на завершеному куполі — символічна подія, яка символізувала витривалість нації під час громадянської війни.

Громадянська війна: історія сенату
https://www.senate.gov/artandhistory/history/common/civil_war/CivilWar.htm

Сенат Сполучених Штатів зіграв вирішальну роль під час громадянської війни. Незважаючи на те, що історія війни часто розповідається з точки зору президента Авраама Лінкольна та його військових командирів, Сенат зіткнувся з проблемами, пов’язаними з війною, ще до того, як Лінкольн склав присягу, і продовжував звертатися та впливати на національні події протягом усієї війни. Після обстрілу форту Самтер Капітолій незабаром був переповнений солдатами. Навіть палата сенату стала тимчасовим штабом. Капітолій розміщував пекарню для годування військ і служив тимчасовим госпіталем для надання медичної допомоги. Протягом наступних чотирьох років Сенат пережив численні конституційні кризи, виконуючи свої законодавчі обов’язки та забезпечуючи нагляд за виконавчою діяльністю. Працюючи з колегами в Палаті представників, Сенат прийняв знаковий закон, який продовжує формувати нашу націю сьогодні. У роки післявоєнної Реконструкції сенатори очолили дебати щодо емансипації, громадянських прав і повернення південних штатів до представництва, і вони запропонували конституційні поправки, щоб гарантувати права громадянства. Це розповідь Сенату про громадянську війну.
Жив далі на сайті за посиланням
 

2FtAll (15.08 в 12:23) № 2473028
-----------------------------------------
Наябуют. Разводят пердунов
 

Основной вратарь «Ариса» наверняка пропустит матч с «Динамо»

Дудар не хоче відпускати Мірчу, шаманіт
 
+2

AG x
2Здравый смысл (15.08 в 11:10) № 2473017
-----------------------------------------
Читає Футвол ))
 

https://www.holosameryky.com/a/ogress-backstage-kuluary-komitety-interview-kapitoliy-exclusive/7224457.html
#Америкасьогодні #VIVAVIVAУКРАЇНА #світовіЗМІ #історія


Капітолій – це будівля де засідає Конгрес США, який складається із двох палат: Сенату та Палати Представників. Сенат складається зі 100 сенаторів та сенаторок, а Палата представників із 435 конгресменів та конгресвумен. Якщо стояти обличчям до будівлі Капітолія, то зала засідань Сенату знаходиться з правого боку, а зала засідань Палати представників – з лівого.
Відповідно, усі будівлі по ліву сторону від Конгресу пов’язані з Палатою представників, в них розташовані комітети Палати представників та офіси конгресменів та конгресвумен. Так само усі будівлі по праву сторону від Конгресу пов’язані з Сенатом та слугують приміщеннями для комітетів Сенату та офісів сенаторів і сенаторок. Будівля Конгресу сполучена із будівлями комітетів підземними тунелями й навіть одним невеличким конгресовим метро.
Перед тим як винести будь-які законодавчі ініціативи та інші питання на голосування, їх мають розглянути комітети. Також засідання комітетів слугують для формування зовнішньої та внутрішньої політики США. Саме тут проводять слухання щодо України, щодо Росії, щодо війни, щодо питань протистояння Китаю, та власне, внутрішніх питань Сполучених Штатів Америки. Саме тут, у кулуарах, журналісти можуть зустрітись із законодавцями та поспілкуватись на актуальні теми.
Зокрема, у середу 31-го травня Голос Америки був присутній під час слухань Сенатського комітету із міжнародних відносин, щодо способів притягнення росіян до відповідальності за звірства, скоєні в Україні. На слуханнях доповідала Бет Ван Скаак, – посолка Держдепу США, з питань глобального кримінального правосуддя. Тоді, Голосу Америки вдалось поспілкуватись із головою комітету сенатором-демократом від штату Нью-Джерсі, Бобом Менендесом.
"Нам потрібно, щоб Україна виграла цю війну, і крапка. Заради свободи України та заради підтримки міжнародного права, яке забороняє застосовувати агресію проти інших країн. Але ми також маємо гарантувати притягнення до відповідальності за воєнні злочини Путіна", – сказав Менендес, відповідаючи на запитання, чи можливо притягти росіян до відповідальності, якщо українці не виграють цю війну.
Також, одним із важливих запитань була можливість та право українців відповідати на агресію РФ зустрічними ударами по російських територіях.
"Знову ж таки, це війна. І Україні потрібно переконатися, що вона переживе цю війну. Тож їм доведеться робити усе, що вони повинні робити, щоб виграти цю війну", – зауважив сенатор-республіканець, Піт Рікеттс.
У цілому висвітлення слухань у Палаті представників не відрізняється від цієї роботи в Сенаті. Щоправда, за деякими винятками, робота журналістів у Палаті представників має менше обмежень та правил. Але в обох палатах, якщо законодавець поспішає, ви маєте запитати дозволу, щоб пройтись із ним та записати коментар. І у разі, якщо він це дозволить, ви можете це зробити
Таким чином, під час засідань комітету Палати представників із розвідки Голос Америки зміг дізнатись позицію американських законодавців щодо підриву Каховської ГЕС на наступний день після трагедії.
"Це неспровокована загарбницька війна. І ми вже бачили багато воєнних злочинів. Це іще один нищівний напад на життя звичайного українського народу. Але з військово-тактичної точки зору цей підрив не має сенсу для жодної зі сторін. І ми поки що не впевнені, як реагувати. Для тих із нас, хто уважно спостерігає за ситуацією, незрозуміло хто міг мати зиск від руйнування цієї дамби", – заявив тоді Майкл Волтз, конгресмен-республіканець від штату Флорида.
"Я думаю, що ви побачите, що допоки триватиме розслідування стосовно того, хто насправді винен, або що стало причиною прориву дамби, США твердо стоятимуть на боці українського народу та уряду України. І ми надамо необхідну підтримку. Ми, авжеж, надаємо військову підтримку, але, зрештою, найважливіше – це люди. Тож ми будемо поруч і в цій ситуації, щоб допомогти людям пережити це, щоб українці могли продовжувати боротьбу", – додала Стейсі Пласкетт, конгресвумен-демократка, яка представляє Віргінські острови
Серед інших правил, яких мають дотримуватись журналісти, в Конгресі та в будівлях комітетів заборонено використовувати символіку телеканалів на мікрофонах. Також, майже всюди окрім спеціально відведених локацій, не можна послуговуватись штативами для телекамер. Ці, та інші правила були сформовані потягом століть роботи Конгресу США.
Загалом, будівництво Капітолія розпочалось у 1793-му році та тривало десятиліттями. Центральний купол завершили після громадянської війни у 1866-му. У ті буремні часи в Капітолії розквартирували військових, тут створили кухню та шпиталь
У певний момент, у 1864-му кордон боїв підступив просто впритул до Капітолія. Попри усе це будівництво тривало. Так, за два роки до завершення війни на куполі символічно встановили Статую Свободи, яка знаходиться тут і донині. "Це символізувало витривалість нації під час війни", – йдеться на офіційному сайті Сенату США.
Спочатку Капітолій використовували не лише для законодавчих цілей, але й для недільних релігійних служб. І двічі за усю історію на нього був здійснений напад. У 1814-му його частково спалили британці під час війни. А вже у 2021-му його штурмували прихильники Дональда Трампа, які не погоджувалися із результатами президентських виборів 2020. Ця ретельно спроектована будівля бачила бійки, стрілянин, підриви вибухівки, атаки, руйнування, відновлення, добудови та реновації
 

Последние новости
Проблеми з візою. Суперник "Динамо" не зможе розраховувати на колишнього гравця УПЛ в матчі ЛЄ Журналіст: "Ярмоленко зараз перебуває за кордоном, де відновлюється від травми" Журналіст: "Себальйоса вже не підпускають до першої команди "Динамо", він зібрав валізи й чекає..." Джерело: "Динамо" перебуває у контакті з "Ворсклою" щодо Крупського. У підписанні зацікавлений Шовковський Себальос с «Динамо» больше не тренируется, его отпускают уже сейчас, — источник Ярмоленко за границей восстанавливается после травмы ахилла, — источник "Динамо" - "Чорноморець": 62-а перемога киян з рахунком 3:1, 100-й гол за Шовковського, 45-й капітанський матч Буяльського "Думаю, в майбутньому Ярмоленко приєднається до медіа-ліги": Михалик – про Ruh Media Team, "Динамо" і збірну Юнацька ліга УЄФА. "Динамо" - "2 Корріку": арбітри з Португалії Цыганков появился на поле впервые с начала октября
Ключи у LongPlay
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
«Ливерпуль» тайно репетировал тактику на финал ЛЧ в Испании: соперник играл прямо как «Тоттенхэм»
За пять дней до финала Лиги чемпионов, 26 мая, «Ливерпуль» провел закрытый товарищеский матч против резервной команды «Бенфики» в Марбелье. Почти все были уверены, что единственная задача этой встречи – поддержание физической формы (пауза между окончанием АПЛ и финалом ЛЧ – 21 день). Выбор соперника тоже изначально не удивлял. Испанские команды Ла Лиги уже в отпусках, команды сегунды еще доигрывают сезон – позвали хилого соперника из соседней Португалии.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?