Із прачітаного ніхуя нє понял...но рушникі тепер сушу на балконі.
 
+2

AG x
Вестбрук догнал Робертсона

У ГСВ в последних двух матчах: Карри 42, Томпсон 41. В субботу Дюрант возвращается
 
+1

AG x
2deeppurple78 (05.04 в 06:34) № 1173657
-----------------------------------------
Не спится? (с)
 

Я теж за безумовний дохід, тому що спробував працювати - ващє нє катіт.
 
+8

Це лютий пиздец,те чим ви на двох сторінках тут займалися.....
 
+5

Самое главное о социальной поддержке населения в Испании
http://vgrazhdanstve.ru/spain/samoe-glavnoe-o-socialnoj-podderzhke-naseleniya-v-ispanii.html

Уровень жизни определяется не только тем, насколько хорошо живут состоятельные люди и процветающие предприниматели, но еще и тем, как государство заботится о незащищенных слоях населения. Испания относится к тем странам, в которых социальные проблемы не умалчиваются, а, наоборот, находят поддержку в виде денежных пособий и льгот в помощь простым гражданам. На что же могут рассчитывать наши соотечественники, иммигрировавшие в это королевство?
 

Угода
між Україною і Королівством Іспанія
про соціальне забезпечення громадян

( Угоду ратифіковано Законом N 741/97-ВР від 17.12.97 )

{ Додатково див. Адміністративний Договір ( 724_023 )
від 17.01.2001 }


Дата підписання: 07.10.1996
Дата ратифікації Україною: 17.12.1997
Дата набрання чинності для України: 27.03.1998

Україна і Королівство Іспанія (далі "Договірні Сторони"),
виходячи із взаємного бажання розвивати і поглиблювати дружні
відносини між обома країнами та необхідності регулювати
співробітництво у галузі соціального забезпечення, домовились про
нижченаведене:

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/724_005
 

6.8. соціальне забезпечення в Іспанії
http://uchebniks.net/book/208-sistemi-socialnogo-straxuvannya-zarubizhnix-krayin-navchalnij-posibnik-grigorash-gv/44-67-medichne-straxuvannya-v-kanadi.html

В Іспанії соціальне забезпечення виражається в системі пільг. Як і в інших європейських країнах, право на пільги ма­ють окремі категорії громадян. У більшості випадків це мо­лодь, багатодітні родини та пенсіонери. До осіб, які мали пра­во на пільги, ще 20-30 років тому належали працівники, тому що заробітки були низькими. Так, за часів диктатури генера­ла Франко, працівники мали право на пільговий відпочинок у профспілкових готелях на березі моря, також держава нада­вала військовим житло на пільгових умовах і за мінімальну плату. Через певний час вони могли викупити це житло та­кож за дуже низькою ціною. Поступово практика пільг для окремих категорій привілейованих категорій зникла.

Тоді ж подібна політика набула форми опікунства. Напри­клад, існував спеціальний департамент, який опікувався воді­ями найвищого керівництва міністрів, начальників управлінь тощо. Ці водії заробляли значно більше за службовців, їм нада­вали пільгові квартири та навіть спеціально будували житло.

Ідея пільгового житла не тільки у найм, але й у власне во­лодіння настільки вкорінилася у свідомості багатьох іспан­ських політиків, що її намагаються реанімувати. Так, уряд планує будівництво подібного житла для молоді. Економісти та соціологи критикують цю ідею, вважаючи її, по-перше, тя­гарем для бюджету, а по-друге молодь за таких умов позбав­ляється стимулів, які спонукають її дбати про власний добро­бут. Окрім того, вони вважають, що пільгове житло швидко стане об'єктом спекуляцій: отримуватиметься його будуть осо­би, для яких воно не призначалося.

Нині в Іспанії серед пільгових категорій населення можна виділити лише три: молодь, яка навчається, багатодітні родини (з трьома і більше дітьми) та пенсіонери.

У молоді пільг небагато: проїзд на міському транспорті та вхід до музею за половину вартості квитка.

Багатодітним родинам надається знижка на проїзд у місь­кому та міжміському транспорті в межах країни. Вона складає близько 20\% і залежить від району та можливостей місцевих бюджетів. Для багатодітних родин держава визначає лише сфери, на які поширюються ті чи інші пільги. Наприклад, знижка під час купівлі житла до 40\%, пільгова оплата за на­вчання дітей в університеті, перебування дитини в дошкіль­ному закладі, підручники, талони харчування у шкільній їда­льні. Крім того, батькам із багатодітних сімей держава повер­тає частку сплаченого ними прибуткового податку до 400 євро на рік. Найбільше пільг в Іспанії мають люди похило­го віку. Так, для іспанських пенсіонерів, за рахунок дотацій місцевої влади, проїзд у міському транспорті коштує значно дешевше. У деяких провінціях країни проїзд для пенсіонерів взагалі безкоштовний, а на залізниці та авіарейсах вони спла­чують за квитки на 25\% менше. Пенсіонери також мають пра­во безкоштовно або за символічну плату відвідувати музеї і навіть футбольні матчі. Крім того, їм пропонуються різномані­тні туристичні тури, у т.ч. за кордон (із 50\% знижкою вартості курортних путівок). Але, звичайно, основна пільга для пенсіо­нерів - безкоштовне придбання ліків. Для тих, хто користуєть­ся системою соціального страхування лікар виписує рецепти на зелених бланках (ліки дешевші на 40\%), а для пенсіонерів -на червоних, що передбачає їх безоплатне отримання.

Окуляри іспанські пенсіонери також можуть придбати за півціни. До того ж, ця пільга поширюється і на пенсіонерів з інших країн Євросоюзу, які постійно мешкають в Іспанії. Про­те нещодавно міністр економіки заявив, що найбільш забезпе­чені пенсіонери, на його думку, мали б оплачувати частку ви­трат, пов'язаних з лікуванням та придбанням ліків. Тобто, продовжувати відраховувати внески до фонду соціального страхування, від яких зараз усі іспанські пенсіонери звільнені. Хоча міністр не дав пояснення, яких саме пенсіонерів він вважає "забезпеченими", його пропозиція викликала протест і навряд чи буде втілена вжиття.


Ну розпочинаємо "розривати шаблони" -як після прикладу з безкоштовною вищою освітою у Німеччині не дійшло :)
 

http://stud.com.ua/58741/pravo/osnovi_sotsialnogo_zabezpechennya_zakordonnih_krayin
ОСНОВИ СОЦІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАКОРДОННИХ КРАЇН



В результаті вивчення глави 16 студент повинен:

• знати особливості історичного розвитку законодавства про соціальне забезпечення за кордоном; тенденції розвитку зарубіжного законодавства про соціальне забезпечення; основні класичні та сучасні моделі організації соціального забезпечення за кордоном і нормативні правові акти, в яких вони були вперше закріплені; порядок оформлення трудових відносин з іноземними громадянами та особами без громадянства за законодавством зарубіжних країн;

• вміти виділяти ознаки певної моделі соціального забезпечення в правовому регулюванні соціального забезпечення певної країни; пояснювати причини появи ознак тієї чи іншої моделі соціального забезпечення в законодавстві певної країни; відповідати на питання про причини виникнення розбіжностей відхилень національних підходів до регулювання соціального забезпечення від виділених в науці моделей організації соціального забезпечення;

• володіти навичками оперування основними поняттями зарубіжної теорії і законодавства про соціальне забезпечення.
 

AG x
2valdemarua (05.04 в 01:49) № 1173650
-----------------------------------------
Так, близько 50 млрд евро на рiк

Якщо за рахунок цього ВВП сягне 300 млрд евро, буде доволi цiкава арифметика ))
 

AG x
2valdemarua (05.04 в 01:47) № 1173648
-----------------------------------------
Месяц?
 

Я тут прикинув, що якщо 40 мільйонам жителів платити хоча б мінімалку по курсу 30, то в перших рядах буде крим і донбас нам потрібно буде 4 мільярда євро на місяць.

Не так вже і багато!
З одного траншу МВФ можна півтора роки платити! Так же? Просто у мене з розрахунками бувають проблеми, міг десь помилитись.
 

http://forum.zarobitchany.org
Форум
думаю довольно интересный
 

2AG (05.04 в 01:27) № 1173640
-----------------------------------------
Та це я поняв. Хоча б мінімалка - ок.

Скільки часу в паспортному столі то всьо заняло?
 

2AG (05.04 в 01:41) № 1173644
-----------------------------------------
Дудара летит поздравить?
Когда у него там Днюха? :)
 

2Shura08 (05.04 в 00:48) № 1173606
-----------------------------------------
Давно кончились.
Хлопці гільзами кидаються.
 

AG x
О бля, к Земле летит километровый астероид.
19 апреля будет рядом.
 

Юридическая помощь
Работа за рубежом – как найти без ошибок?
Работа за границей: что нужно знать, чтобы работать за рубежом
Работа за границей - как правильно устроиться работать в странах ЕС
Работа за границей: как не попасть «на удочку» к мошенникам
3+7: Простая арифметика легального трудоустройства за границей
Основные аспекты официального трудоустройства за границей
Налоговые дебри при поисках лучшей жизни за границей
Как работа за рубежом влияет на трудовой стаж для пенсии
Как легально работать за рубежом

http://zarobitchany.org/uridicheskaya-pomoshh
 

Что предлагает Скандинавия неквалифицированным работникам?
http://zarobitchany.org/news/cto-predlagaet-skandinaviya-nekvalificirovannm-rabotnikam
 

Блін Щура завів- будемо проходити курс "Соціальний захист у країнах Європи, Америки та інших континентах " :)
Ну й ФТАлл нехай вивчає :)
Він взагалі думає ,що всі за його рахунок живуть :)
 

AG x
2valdemarua (05.04 в 01:22) № 1173638
-----------------------------------------
Та хоть на уровне минимальной ЗП
 

Пенсійне забезпечення в Іспанії
У відповідності до «Загального закону про соціальне забезпечення», затвердженого Королівським законодавчим декретом № 1/1994 від 20.06.1994, в Іспанії існують наступні види пенсій:

контрибуційні пенсії (pensiones contributivas);
неконтрибуційні пенсії (pensiones no contributivas).
Контрибуційні пенсії — це грошові виплати за не чітко визначений проміжок часу (хоча й не завжди), призначення яких, як правило, обумовлено наявністю попереднього юридичного зв’язку з Соціальним забезпеченням (наприклад, у певних випадках необхідно підтверджувати наявність мінімального періоду сплати страхових внесків) і при умові виконання усіх інших вимог.

Розмір таких пенсій визначається в залежності від розміру внесків, сплачених працівником і працедавцем (у випадку найманих працівників) за той час, що розглядається для визначення регуляторної бази для конкретної пенсії.

Існують наступні підвиди контрибуційних пенсій:

у зв’язку з виходом на пенсію/ у відставку: звичайна пенсія; дострокова пенсія в зв’ язку з членством в товариствах взаємодопомоги; дострокова пенсія для осіб, які не є членами товариств взаємодопомоги; дострокова пенсія в зв’язку зі зниженням пенсійного віку для осіб, які виконують важку роботу, пов’язану з контактом з токсичними речовинами або зі шкідливими умовами праці; дострокова пенсія у зв’язку з інвалідністю, часткова пенсія; так звана гнучка пенсія і спеціальна пенсія по досягненню 64 років.
у зв’язку з постійною непрацездатністю: пенсія в зв’язку з повною, абсолютною та значною втратою працездатності.
у зв’язку зі смертю: пенсія для подружжя чоловіка або дружини, які овдовіли, сирітська пенсія і пенсія для членів родини померлого.
Неконтрибуційні пенсії — це грошові виплати для тих громадян, які не мають достатніх для існування засобів, навіть при умові, що вони ніколи не сплачували внески або ж період сплати ними внесків не є достатнім для отримання ними контрибуційних виплат.

Існують наступні підвиди неконтрибуційних пенсій:

у зв’язку з інвалідністю.
у зв’язку з виходом на пенсію/у відставку.
Детальну інформацію відносно умов отримання кожного з перелічених підвидів контрибуційних і не контрибуційних пенсій можна знайти на сайті Міністерства праці та іміграції Іспанії в розділі «Соціальне забезпечення» http://www.seg-social.es.

Стосовно ж так званої звичайної пенсії в системі контрибуційних пенсій, то згідно ст. 161 «Загального закону про соціальне забезпечення», затвердженого Королівським законодавчим декретом № 1/1994 від 20.06.1994, в Іспанії право на її отримання мають особи, що відповідають наступним загальним вимогам:

досягли 65 років;
які сплачували страхові внески протягом 15 років (щонайменш два з них — протягом 15-річного періоду, який безпосередньо передує моменту звернення про призначення пенсії).

http://zarobitchany.org/content/pens-ine-zabezpecsennya-v-span
 

2AG (05.04 в 01:19) № 1173637
-----------------------------------------
Так як ти думаєш, скільки?
Хоча базовий дохід давай.
 

AG x
2valdemarua (05.04 в 01:17) № 1173636
-----------------------------------------
Я тобi кажу - безусловний базовий дохiд и всех бюрократов нахуй!
 

Доречі, ви знаєте скільки часу і походів у паспортний стіл зараз займає прописка на новому місці при умові, що людина не була виписана за старою адресою?

Я потім ще кілька днів відходив після цієї процедури.
 

AG x
Со следующего года ЕЦБ прекращает выпуск купюры номиналом 500 евро

#145млневроналом
 

А я в унівєрі думав що то статистика тяжка
 
+3

AG x
2valdemarua (05.04 в 01:09) № 1173630
-----------------------------------------
Кароче скважина и газовий балон ))))
 
+2

Су, ОТМЄНЯЙ НАХУЙ ЦЮ ХУЙНЮ!
Голова розболілась.
 
+4

2AG (05.04 в 01:08) № 1173629
-----------------------------------------
Для чого? Я на ньому буду колись трухани сушити.
У нас є люди, які це робили. Норм. Але у нас ЖЕК місцевий і не державний.
 

2AG (05.04 в 01:00) № 1173620
-----------------------------------------
А, так, в іншій платіжці ще є стоки - 7.65.

Бляяяя. Карочє опять не так.

То стоки - 7.65 за куб. Тобто загалом за воду додаємо ще + 7.65 за кожен куб гарячої і холодної води.

А холодна і гаряча в одну ціну - 7.60. (MGUkrMaks)

Сука!!!
ПЄТЯ ОТМЄНЯЙ НАХУЙ ДАВАЙ В КУЧУ ЗАЄБАВ БЛЧЯ!
 
+4

AG x
2valdemarua (05.04 в 01:06) № 1173627
-----------------------------------------
Напиши. Чисташобпоржать )))
 

AG x
2MGUkrMaks (05.04 в 01:02) № 1173625
-----------------------------------------
Бо просто холодна то Киiвводоканал. А холодна для пiдiгрiву то та сама вода але вiд постачальника гарячоi води )))
 

2AG (05.04 в 01:02) № 1173623
-----------------------------------------
Воооот. Якраз поява цього пункту у платіжках дозволяє у нас написати заяву і відмовитись від рушникосушильника.
Хто не хоче - той не ставить його.
І, відповідно, не платить нічого за цю послугу. Раніше, вона входила у вартість ГВП і водопостачання і платилась по лічильнику (хоча рушникосушильник йде поза лічильником).
 
+1

Закон о запрете курения в Испании
http://www.espanarusa.com/ru/pedia/article/80718
 

2valdemarua (05.04 в 00:56) № 1173616
-----------------------------------------
А чому холодна до підігріву і просто холодна різної вартості? Кому уходять ці 5 копійок з куба?
 

2manowar-723 (05.04 в 00:59) № 1173619
-----------------------------------------
У мене це так виглядає - https://cl.ly/0P3H2n3p0y1E (верхній пункт)
 

AG x
2valdemarua (05.04 в 00:58) № 1173618
-----------------------------------------
Ага, ти спробуй вiд неi вiдмовитись )))
Процес буде епiчним
 
+1

AG x
Коли вже той баскет )))
 

AG x
2valdemarua (05.04 в 00:56) № 1173616
-----------------------------------------
Ще має буть плата за відвід холодної та гарячої води (окремо)
 

2valdemarua (05.04 в 00:57) № 1173617
-----------------------------------------
Що це я й так знаю :_ Я мав на увазі-як звучить в оплаті :)
 

Хоча, якби таке було, то мабуть не один міні-майдан вже був би у фейсбуку.
Як так, бля, за кусок теплої труби 50 грн? Єбануцо! Всігда і так була гаряча ж!
 

2manowar-723 (05.04 в 00:55) № 1173614
-----------------------------------------
Це полотєнцесушитєль, змєєвік, труба для трусов. Карочє тупо кусок теплої (!) труби у стіні. І за це 50 грн!
 
+1

2AG (05.04 в 00:52) № 1173612
-----------------------------------------
Знову не так, але ладно.
Ой, я помилився. Ща буде понятно.
Окремо рушникосушильник - 49.42 грн (разово)

Гаряча вода складається з двох пунктів:
- доставка гарячої води (рахується по лічильнику) - 7.65 грн за 1 куб
- підігрів гарячої води - 56.57 за 1 куб

З холодною все просто - 7,60 за 1 куб.

PS О! Я тепер сам розібрався в цій схємі і запам"ятав за що і кому плачу!
 

AG x
Еще интересная тема отмена моратория на продажу земли в следующем году
 

2valdemarua (05.04 в 00:50) № 1173609
-----------------------------------------
сушильник-це тіпа підогрів?
Є за підігрів води
 

Если вы – пенсионер, то неважно, достигли ли вы возраста 55 или 65 лет (страна не имеет значения в данном случае), – важно то, что вы вправе рассчитывать на компенсацию за выслугу лет.

Что нужно для получения испанской пенсии

Главное требование к вам: наличие общего стажа работы не менее 15 лет (РФ + в Испании минимум год). И если вы проработали минимум этот срок, регулярно пополняя государственную казну, то при достижении вами 65-летнего возраста благодаря действующему соглашению между Россией и Испанией о социальном обеспечении вы будете получать определенную испанским законом минимальную пенсию, которая на сегодняшний день составляет 7805 евро в год. Соответственно, чем дольше и усерднее вы работали, тем больше будет и пенсия.

Через Seguridad Social также можно оформить пенсию, достигнув пенсионного возраста по меркам Российской Федерации, т.е. 55 лет. В этом случае заявитель не будет претендовать на пенсионные отчисления королевства Испании, и его пенсия будет рассчитана исходя лишь из российского трудового стажа (который совсем необязательно должен достигать 15 лет).

При обращении в Seguridad Social (требуется предварительная запись на прием «Cita Previa») необходимо предоставить минимальный перечень документов:

http://www.espanarusa.com/ru/pedia/article/68318
 

AG x
2valdemarua (05.04 в 00:50) № 1173609
-----------------------------------------
Так отож )))
50грн за непрацюючий сушильник та 8грн за негарячу воду. Мабуть шо таки лох )))
 
+1

AG x
2valdemarua (05.04 в 00:49) № 1173608
-----------------------------------------
Точно не европеець )))
 
+2

А у когось є оплата за рушникосушильник чи лише гаряча вода по лічильнику?
 

Последние новости
Рубен Аморим: «Нам нужно улучшить понимание игры» Матч «Динамо» — «Виктория» обслужит бригада арбитров из Португалии. Рефери в поле в сентябре судил сборную Украины Новости соперника. Российский легионер «Реала Сосьедад» может пропустить матч с «Динамо» Главный тренер «Виктории» перед матчем с «Динамо» пожаловался на сложный график "Треба чекати на появу нових Шевченка та Реброва": Скрипник – про збірну та найкращих гравців і тренерів України Проблеми з візою. Суперник "Динамо" не зможе розраховувати на колишнього гравця УПЛ в матчі ЛЄ Журналіст: "Ярмоленко зараз перебуває за кордоном, де відновлюється від травми" Журналіст: "Себальйоса вже не підпускають до першої команди "Динамо", він зібрав валізи й чекає..." Джерело: "Динамо" перебуває у контакті з "Ворсклою" щодо Крупського. У підписанні зацікавлений Шовковський Себальос с «Динамо» больше не тренируется, его отпускают уже сейчас, — источник
Ключи у LongPlay
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Лондон Андрія Ярмоленко: про Степаненка, Барселону та Райолу
У Бомбардирі #6 один з найталановитіших українських футболістів доби незалежності – Андрій Ярмоленко. Екс-капітан Динамо розповідає про своє закордонне життя та як переніс важку травму.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?