2Щур (09.07 в 23:44) № 555589
-----------------------------------------
Любліні рік прожив. Абажаю. Торунь малеченький але дуже атмосферний. Поряд з ним теж Бидгощ, теж класне містечко.
 

Куда блин катится тотальный футбол, пора делать перекличку -будить бдящих
 
+1

2valdemarua (09.07 в 23:43) № 555587
-----------------------------------------
Сопот, Гданьск класні. Щецін теж. Типові німецькі міста. Море є, навіть прикольне, але холодне. В неділю поліз купатися думав окочурюсь ;)

В принципі на півночі ще Мвльборк там замок хрестоносців крутий. Природа класна. Ліси як на поліссі у нас соснові. З виходом до моря. Чимось мені нагадує водосховище в околиці Переяслва чи Каніва
 

2view aka VlBUS (09.07 в 23:45) № 555590
-----------------------------------------
Елка?! Кто сказал елка?!
 
+1

Эй, коуч! Ты че в натуре? Какой наххх 2-й тайм? Я ж так до пеналей не дотяну. Гадом буду, клянусь. Чтоб мне детей на елку не водить!
 

2MGUkrMaks (09.07 в 23:38) № 555579
-----------------------------------------
вроцлав, гданськ, люблін.
закопане, то як яремче, для відпочинку на тиждень...
краків - дох туристів, і ну і скільки ж його можна любити)))
торунь - не був. рекоменьдячиш?
 

Ленс на стільки суровий що "всьо рішає" прямо на лавочці.
 
+4

2MGUkrMaks (09.07 в 23:35) № 555573
-----------------------------------------
Гдиня ще північніше! :)
А північне узбережжя Польщі від Гдині до Німеччини гарне? Там є що подивитись? Чи такоє?
 

Всю ману на веселуху вчора витратили.
Сьогодні - шахи.
 
+4

Fil x
2Fifan (09.07 в 23:40) № 555583
-----------------------------------------
Л-е-н-с!)
 

В этом году я четвертый
 

Со стадиона начальник пишет, что начал усиленно разминаться Ленс. Похоже, может выйти сразу после перерыва.
 
+3

Мартинс Инди наработал на ЖК.
 

Ставлю півас на те що бразіли не вийграють ЧС. [ховає за спиною методичку Коллайдера]
 
+6

2valdemarua (09.07 в 23:27) № 555557
-----------------------------------------
Кому?
 

2Щур (09.07 в 23:37) № 555576
-----------------------------------------
Я у Вроцлаві 1 раз був. Гарно дуже, але я лиш проїздом. Для мене - Закопане, Гданськ, Торунь, Краків
 

2valdemarua (09.07 в 23:33) № 555567
-----------------------------------------
Там рядом еще Сопот находится, где проходят знаменитые фестивали. Темнота )) И вообще - побережье это круто. У меня завтра оттуда машина грузится)
 


2MGUkrMaks (09.07 в 23:35) № 555573
-----------------------------------------
. А Гданськ, як на мене чи не найкраще місто в Польщі.
----------------------------------------
погоджуюсь. але тільки після вроцлава))))
 

AG x
Ван Гал пенальти репетировал?
 

Fil x
2Andy (09.07 в 23:35) № 555572
-----------------------------------------
Я ж кажу,що треба Ленса!:)
 
+1

2valdemarua (09.07 в 23:33) № 555567
-----------------------------------------
Да Гданськ і Гдиня це разом все. А ще Сопот - в сумі Труймясто.

Думаю з кінцями виїхав. Варшава задовбала, хоч і столиця. А Гданськ, як на мене чи не найкраще місто в Польщі.
 
+1

арги грають в свою тягучу гру. У голандців контргри нема взагалі
 

Fil x
2view aka VlBUS (09.07 в 23:33) № 555568
-----------------------------------------
Вместо Силессена?:)
 

2Fil (09.07 в 23:32) № 555565
-----------------------------------------
Не, ну че, в Минейро Бернард был очень даже. Один из лучших полузащитников чемпа Бразилии, лакомый кусочек для многих клубов. Другое дело, что в Шахтере он пока процентов на 30 своих возможностей играет, иногда, правда, стараясь сверкнуть.
 

2Andy (09.07 в 23:14) № 555543
-----------------------------------------
Енді, він не займається гуманітарною хуйньою... Воює на Сході вже два тижні... Давай дивитись футбол...
 

Выйду на серию пенальти и все порешаю
 

2MGUkrMaks (09.07 в 23:28) № 555559
-----------------------------------------
Ох Гданськ і в жопі знаходиться! :)
Ну спасіба, що хоч не Гдиня :)

Ти з Варшави виїхав з кінцями? (В хорошому смислі)
 

Де Врей не заметил аргентинца, когда пасовал назад вратарю.
 

Fil x
2Fifan (09.07 в 23:28) № 555558
-----------------------------------------
Если Кастильо был крут и в Олимпиакосе,и в сб. Мексике, то Бернард: "Кто это?"
 

2Aleero (09.07 в 23:30) № 555563
-----------------------------------------
:-)
 

2Фунтик (09.07 в 23:26) № 555555
-----------------------------------------
Голландцы полюбому забьют, но тут нужны голы
 
+3

Маскерано реально в нокдауні
 

Fil x
2valdemarua (09.07 в 23:27) № 555557
-----------------------------------------
Німецького?:)
 

2valdemarua (09.07 в 23:27) № 555557
-----------------------------------------
я тоже переживаю на этот счет после ТАКОЙ их победы в полуфинале. хотя болею за них и на них ставил.
 

2valdemarua (09.07 в 23:27) № 555557
-----------------------------------------
Прінімаю ;) Будеш в Гданську з мене Живе пиво ;)
 

Арсенал приступит к работе над трансфером Бернарда

Эк он их вчера впечатлил!
 
+2

2MGUkrMaks (09.07 в 23:26) № 555556
-----------------------------------------
Ставлю літр піваса, що німці програють фінал.
 

Німці випотрошать і аргів і укурків. Так і запішитє
 

2MGUkrMaks (09.07 в 23:25) № 555551
-----------------------------------------
Забьют голландцы.
 
+2

Силлессен красавчик )
 

Fil x
2MGUkrMaks (09.07 в 23:24) № 555548
-----------------------------------------
2-й тайм... Виходить Ленс і все рІшає!:)
 

Влаар заехал Гараю по е..лу, но не ракетой, а ногой
 



Fil x
2Фунтик (09.07 в 23:23) № 555547
-----------------------------------------
Сам туда иди:)
 
+1

Арги спокійно в захисті теж
 

2Fil (09.07 в 23:23) № 555545
-----------------------------------------
Не скучно, а академично :-)
 

Коли Роббен не грає - планокури сплять
 
+1

Fil x
Щось скучно:)
 

Последние новости
"Динамо" показало тренування за участю Кендзьори «Динамо» на сборе в Австрии: работа над техническими элементами, игровая серия и беговая работа "Швидкісні фланги та нападник". Український легіонер у Румунії назвав сильні сторони суперника "Динамо" "ТаТоТаке": "Динамо" приницпово не хотіло вести переговори з російським греком Саввіді з ПАОКа, тому за Кендзьору довелося переплатити Стало известно время начала контрольного матча «Динамо» с «Жилиной» Тренер "Динамо" пояснив своє ставлення до одружень Пономаренка, Волошина та Бражка У ЗМІ озвучили суму трансферу Максима Брагару з "Динамо" в "Полісся" Журналіст: "Динамо" підписує дуже молодого гравця з топового клубу Європи. Він вже побував у Києві і пройшов медогляд "Жиліна" назвала точний час початку контрольного матчу проти "Динамо" "Полісся" не взяло на збори колишнього гравця "Динамо" і відпускає його з клубу
Ключи у Здравый смысл
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
"У нас тут не армія", або Як виховують майбутніх зірок київського "Динамо"
Что привлекает юных футболистов в "Динамо"? Как с детства готовят к битвам с "Шахтером"? На каких звезд равняется молодежь, и от чего отказывается ради достижения цели? "Украинская правда" показывает закулисье легендарной динамовской школы, воспитавшей таких звезд, как Олег Блохин и Андрей Шевченко.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?