Fox перетворив перерви на воду в рекламну машину.ㅤ

На ЧС-2026 з’явилися обов’язкові 3-хвилинні паузи в кожному таймі — офіційно для того, щоб футболісти могли попити води через спеку.

Але телеканал Fox швидко знайшов у цьому бізнес-можливість.

Поки гравці п’ють воду, глядачам показують рекламу. За даними WSJ, рекламні слоти під час таких пауз у матчах збірної США можуть коштувати до $750 000.

→ Про Бізнесㅤ
 

AG x
2BlackJack (22.06 в 19:00) № 3137498
-----------------------------------------
проплачені журналюшки )

вірю тільки Віті (та Джеку, звичайно)
 

Головний тренер збірної України U-21 Унаї Мельгоса завершив свою співпрацю з Українською асоціацією футболу.
 

Верес подписал австралийского форварда Блера

Ебейшая экзотика поперла
 

РФ атакувала одне з підприємств виробника українського виробника fpv-дронів та "антишахедів" "Генерал Черешня"
Про це повідомили у пресслужбі компанії.
"Ворог завдав удару по одному з виробництв "Генерал Черешня". Ми були готові до такого сценарію, адже розуміємо, в якій реальності працюємо. Залізо і техніка – це відновлюваний ресурс, а люди – ні. Саме тому ми щасливі, що наші усі співробітники живі та здорові", - йдеться у дописі.
 

2AG (22.06 в 18:50) № 3137496
-----------------------------------------
На майте Динамо писали що прийшов вільним. Агентом)))
 
+1

Fil x
2AG (22.06 в 18:50) № 3137496
-----------------------------------------
Таки 4$ тю-тю)
 
+1

AG x
"ТаТоТаке": "Динамо" принципово не хотіло вести переговори з російським греком Саввіді з ПАОКа, тому за Кендзьору довелося переплатити
Жека, розганяй цю богадєльню ))
 

AG x
2Jo Ker (22.06 в 18:47) № 3137494
-----------------------------------------
те, що робить ДК, знаходиться ще нижче ))
 

Топ-10 клубів, які найбільше подешевшали за сезон-2025/2026

Фух. Динамо серед них нема.
 

AG x
The Rhime of the Ancient Marinor (c)
 

ПРО РОСІЙСЬКИХ "ЧЕЛОБІТНИКІВ". ПОЯСНЮВАЛЬНА.

 За останній тиждень на американських контрагентів різного рангу виходили вісім російських представників бізнесу, силових структур та органів влади з багато у чому спільними меседжами. І треба пояснити - чому про деяких "челобітників" я пишу, а про деяких ні. 

 Справа у тому, що про тих росіян, яких американці вважають вартими серйозних переговорів, я або не розповідаю взагалі, або не вказую конкретну персону, або нас взагалі не інформують про подробиці контактів та прізвища контактерів, лише про те, що вони відбулися з певними представниками таких то структур. Не виключаю того, що про деякі такі нас не інформують взагалі. Ну а про тих "контактерів", які вже засвітилися зі своїми посланнями-пропозиціями на адресу американського керівництва, а це Патрушеви, Шойгу, Герасімов, Бортніков, Дерипаска, Абрамович, Стєпашин, Лавров, Ушаков, Дмітрієв..., слід сказати наступне. 

 Всі вони не допускають думки про можливе звільнення окупованих українських земель.
 Всі вони лякають США можливим соціальним вибухом у ядерній державі у випадку, якщо окуповані території доведеться повернути Україні. 
 Всі вони пропонують "особливі стосунки" між США та рф та "квадрідйони доларів" Дмітрієва від можливого економічного співробітництва двох держав у випадку, якщо не зважати на Українську проблему при відновленні такого співробітництва. 
 Всі вони лякають США можливим застосуванням ЯЗ у випадку, якщо Україна силовим шляхом звільнить Крим, на що постійно отримують попередження про наслідки та нагадування що Крим - міжнародно визнана територія України.  

 Інші пропозиції, типу можливого створення демілітаризованої зони уздовж Дніпра, можливої передачі Україні  Нової Каховки, ЗАЕС, Енергодару, можливої поступової виплати репарацій - все це носить ознаки попереднього  зондажу, а не конкретних пропозицій від реальних центрів впливу. 

 Я не можу сказати за всіх посадовців США, але на думку Держсекретаря та Директора ЦРУ абсолютна більшість російських контактерів є маріонетками путіна та свідомими провокаторами, через яких той створює ілюзію існування у москві реальної опозиції своєму режиму та, у свою чергу, через них же зондує "межу поступливості" американців. І Рубіо, і Реткліфф вважають реальними впливовими гравцями, з якими варто мати справу, лише трьох російських представників, по одному від влади, від спецслужб та від військових. Пробачте, але їх імена я називати не буду, а прізвища останнього і не знаю. 

 Останнім часом дехто з тих, кого я перерахував поіменно, "почали показувати ознаки серйозного та самостійного ставлення до ідеї реальних  переговорів щодо закінчення війни". Це Рубіо. Мова йде про Патрушева - старшого та про Бортнікова. 

 Во що все це виллється в результаті цього "челобітницького" марафону? Побачимо. Як нам повідомили, переговори щодо можливого існування рф без путіна з представниками російських реальних центрів впливу ведуться і "останнім часом мають ознаки, які дозволяють дивитися у майбутнє двосторонніх відносин між країнами з обережним оптимізмом". Ну а путіна Рубіо та Реткліфф вважають "повністю недоговороздатним", "слабо інформованим" та таким, який має ознаки "параноідального ставлення до питання збереження режиму особистої влади". 

 Ну і на останок дещо про заяву Стерненка про майбутню "Операцію у Криму". Я поняття на маю - чи то він ретранслює неформальний меседж від української влади, чи самостійно вирішив "хайпонути", але особисто я вважаю його заяву шкідливою. Досить нам "Контрнаступу" 23го. Працювати потрібно мовчки. Я дуже мало знаю про плани нашого командування щодо Криму та Херсонщини, а й знав би багато - в житті не сказав, але можу сказати, що у плануванні майбутніх операцій приймали участь не тільки українські штаби. І не американські. Без подробиць. І я лише можу тримати кулаки за те, щоби вони були хоча би частково втілені у життя. 

 Маю надію на те, що я відповів на ваші питання.
 

Fil x
Нещодавно по-тихому ми знесли вишки в Білорусі, які допомагали «Шахедам» рф атакувати Україну, тепер треба щоб білоруси самі їх голосно знесли, інакше будуть наслідки, — Миколаївський Ваньок

путін тисне на Лукашенка, аби він активніше допомагав у війні проти України. Нам про це відомо, і Лукашенка попередили про наслідки, але нам не потрібна війна з білорусами і розширення фронту. Ймовірність вторгнення з Білорусі зараз дуже низька
 
+1

AG x
2zander (22.06 в 14:58) № 3137488
-----------------------------------------
а Міха ще півроку тому на карти таро (закреслено) математику подививсь )
 
+2

Поки ми спостерігаємо за паливною кризою в Криму, контролем ворожої логістики мідл-страйками південного напрямку та враження діп-страйками російського центру космічного зв'язку Дубна - відпрацювала наша авіація! І не просто запустили КАБи чи збивають ворожі ракети, а запустили надцять ракет по Воронєжу :)

Тому давайте розбиратися, чому ракетний удар по АТ «ВЗПП-С» - це хірургічне знекровлення ракетних програм рф. Та ще й космічних програм, на секундочку.

Поки місцеві пабліки та губернатор Гусєв бідкалися про чергову «бавовну» в промзоні на Ленінському проспекті, плутаючи назви підприємств, OSINT-аналіз та офіційні зведення Генштабу розставили все на свої місця. Удар припав не просто по абстрактному цивільному об'єкту, а чітко по АТ «ВЗПП-С» («Воронежский завод полупроводниковых приборов — Сборка»).
Для розуміння масштабу: це не склад із боєприпасами, який можна поповнити за тиждень. Це одне з критичних вузьких місць всієї російської оборонки!

І ось чому ви бачите різні назви заводів в мережі. Бо історично - це був один гігантський радянський завод напівпровідників - Воронежский завод полупроводниковых приборов, ВЗПП. Проте у 2002 році відбувся поділ єдиного ВЗПП на дві незалежні структури із абсолютно різним технологічним профілем:
«ВЗПП-Мікрон» (входить до холдингу «Елемент» під контролем «Ростеху») - відповідає за базове кристальне виробництво. Це вирощування кремнієвих пластин, літографія та формування самих мікроструктур (чипів) на кристалі.

АТ «ВЗПП-С» («Сборка») (незалежне АТ, що працює суто на МО рф) - бере готові напівпровідникові пластини сусідів, ріже їх, розварює підкладки та здійснює корпусування (пакування в металокерамічні та пластикові корпуси під жорсткі вимоги військового приймання «ВП»), а також проводить фінальні стрес-тести.

Суть проблеми для ворога: Без «Сборки» кремнієві пластини «Мікрону» - це просто шматки дорогого кремнію. Для військової техніки потрібен кінцевий компонент, здатний витримувати вібрації, перевантаження та температурні скачки від -60 до +125 градусів по Цельсію. Сама ця ланка фінальної збірки мікросхем сьогодні й палахкотіла зі зсувом перекриттів та обвалом даху.

Конкретна номенклатура: чому це наджирна ціль?
Підприємство є ключовим совиконавцем у держоборонзамовленні рф. Без його дискретних напівпровідникових приладів, діодів та транзисторних матриць зупиняються основні виробничі ланцюжки:

Крилаті ракети Х-101: Завод постачав електронну компонентну базу для бортового обчислювального блоку УВК-208 (серце системи навігації та наведення ракети). Зокрема, туди йшли їхні транзисторні збірки 1НТ251 4 NPN та транзисторні матриці 2ТС622А.

ОТРК «Іскандер-К» (крилаті ракети 9М727): Виробництво та постачання напівпровідникових матриць для бортових цифрових обчислювальних машин БЦВМ «Заря-61М». Без них ракета перетворюється на некеровану бляшанку.

ЗРГК «Панцирь-С1»: Постачання діодів та транзисторних збірок для телевізійних каналів бойових машин 72В6. Це те, що забезпечує оптичне виявлення, автоматичне супроводження та доведення ракет ППО до цілі.

І ще важливо, що завод всюди дає свою продукцію в ракетних програмах!

А тепер підсумуємо:
Виробництво мікроелектроніки класу military в росії жорстко обмежене і повністю залежне від імпортних верстатів для корпусування та мікрозварювання, які зараз під санкціями. Так звані «чисті кімнати» (класів чистоти ISO 5-7), де розварювалися кристали, лінії тестування та калібрувальні стенди внаслідок удару, пожежі та води під час гасіння зазнали тотального ураження.
Відновити таку лінію в нинішніх умовах - це задача на роки.

Можна скільки завгодно склеювати планери ракет на заводах «Радуги» чи збирати пускові для «Іскандерів», але якщо для них фізично немає мікросхем військового класу з Воронежа - динаміка поповнення російського ракетного арсеналу неминуче просяде.

Це дійсно одне з ключових підприємств, з якого починаються збірки багатьох видів озброєння. І замовлення на завод приходить для елементів, які будуть будуватись через півроку. Ракета Х-101 чи очі Панциря через півроку не отримають свого замовлення, через сьогоднішній удар та такі довгі промислові сроки виробництва. І думаю, до початку зими ми точно відчуємо наслідки відсутності цього заводу у виробництві зброї проти нас.

І думаю 2, що туди треба буде ще прилетіти, щоб закріпити результат краще і фундаментальніше. До слова фундамент, а не декілька поверхів ;)

Місюра
 
+3

2Green (22.06 в 14:11) № 3137487
-----------------------------------------
Та який Міха..

Трампон ще позавчора проболаболив.
 

2AG (22.06 в 13:34) № 3137484
-----------------------------------------
Міха напророчив)
 
+1

Нова Пошта відправила в Польщу БАНДЕРоль в червоно-чорній УПАковці)))
 
+6

Зеля ще одного прем'єра пересидів, скоро вже діти цих прем'єрів будуть ставати прем'єрами
 
+4

AG x
2Green (22.06 в 10:12) № 3137476
-----------------------------------------
Красунчик )
ОГО!!! Вот это да…. Британский премьер Кир Стармер объявил об отставке

Об этом он сказал во время своей речи на Даунинг-стрит. По словам Стармера, он продолжит занимать пост премьер-министра до избрания своего преемника.

Стармер отметил, что выборы нового лидера правящей Лейбористской партии начнутся 9 июля, он сам не будет в них участвовать. Политик возглавлял британское правительство с июля 2024 года.
 

Fil x
💥ЗСУ уразили центр космічного зв'язку "Дубна" в Московській області: на об'єкті спостерігається масштабне задимлення, - Генштаб

Об’єкт оповитий густим димом. Це один з елементів ворожої системи управління, що тепер потребує тривалого відновлення.

«Кавказ» під вогнем: Підтверджено успішне ураження інфраструктури порту «Кавказ» (Краснодарський край) та двох автомобільних поромів. Ці судна були ключовою ланкою в логістиці постачання окупантів на півдні.
Ракети «Фламінго» курсом на москву — в столиці рф оголосили загрозу ракетного удару


А підали сьогодні у сумській області у приватний будинок...
 
+2

Fil x
🔥 "Для нашої команди відбулися важливі події – троє наших гравців одружилися. Матвій Пономаренко зробив це наприкінці сезону, а Назар Волошин та Володимир Бражко – під час відпустки. Я вважаю, що вони зробили дуже важливий крок у своєму житті. Це про дорослішання, про новий рівень відповідальності. Тепер вони відповідають не лише за себе, а й за свої родини.

Для мене, як для наставника, а в певному сенсі і як для батька, адже я працюю з ними ще з 16–17 років, це дуже важливий показник їхнього становлення як особистостей. Я вірю, що цей новий етап у житті надихне їх, додасть мотивації та допоможе ще відповідальніше ставитися до своєї справи – як на футбольному полі, так і поза ним", - переконаний Костюк.

ЙоЙо таке не схвалює)
 
+1

Fil x
🔥 Щойно Воронеж опинився під ударом: ракети Storm Shadow атакували завод напівпровідникових приладів

Завод виробляє транзистори, діоди, мікросхеми та силові модулі для ракетних систем («Іскандерів», «Калібрів»), РЛС і ППО (С-400).

Також зафіксовано запуски «Фламінго», внаслідок чого оголошено ракетну небезпеку в низці областей росії та на ТОТ.

Понеділок — день «важкий».
 

2Здравый смысл (22.06 в 09:57) № 3137471
-----------------------------------------
А теперь смотри за руками:
1. Кабо бьет арабов. Вероятность высокая.
2. Испания играет вничью с Уругваем. Вероятность не маленькая.

Оба по 5 очей. Личка 0:0.
Считаем мячи.
Кабо нужно набивать арабам повну торбу - и еще и 1 место возможно, с рабочим жребием дальше.
 

2Здравый смысл (22.06 в 11:17) № 3137477
-----------------------------------------
Так а кто б нормальный менял ЛЧ с возможностью засветится там на УПЛ?

Логично.
 

2Green (22.06 в 10:12) № 3137476
-----------------------------------------
Кстати само Кабоверде - мировой рай для рыбалки на Марлина.. к слову)

Турниры с прзом в млн доларей проводятся.
 
+1

2AG (22.06 в 10:08) № 3137473
-----------------------------------------
З іншого боку, вінгер Карабаха, який успішно грав у ЛЧ (і якого за чутками торгує Полісся), навіть у заявку на ЧС не потрапив:
https://www.transfermarkt.com/leandro-andrade/leistungsdatendetails/spieler/669959/saison/2025/wettbewerb/0
 
+1

2AG (22.06 в 10:10) № 3137475
-----------------------------------------
Я подивився результати Кабо Верде за рік і поставив на нічию з Уругваєм)))
 
+1

AG x
2zander (22.06 в 09:49) № 3137470
-----------------------------------------
ЧС сюрпризів )
 

AG x
2Fifan (22.06 в 09:16) № 3137469
-----------------------------------------
заслужив
 

AG x
2Здравый смысл (22.06 в 09:57) № 3137471
-----------------------------------------
навіть мабуть слабший за Україну (і точно слабший за Італію)
 

НЛМ. Суперкубок U15. «Динамо» виходить у фінал

По всіх фронтах!
 

2zander (22.06 в 09:49) № 3137470
-----------------------------------------
Якщо вірити трансфермаркту, в них склад рівня Словаччини/Румунії, тобто це далеко не рівень футбольних карликів. З іншого боку, слабіший за Албанію, Ірландію та Північну Ірландію.
 
+1

2AG (22.06 в 01:23) № 3137468
-----------------------------------------
Хуясе се, Кабо верде - у обоих лидеров групи очки забрало.

Этак теперь при ничье Уругвая с Испанией (что вероятно), и победе Верде над Сауди Араби (что очень вероятно) - у трех команд по 5 очков, Верде еще и групу выиграет.
Ото буде)))

P.S. А не бля. Уругвая в первом туре у арабов не вииграл.. Что бля? Как??

Поздравляю Возінью с Плей Офф.
Достаточно не проиграть Арабам для 2 места. ..
Уругвай точно не вииграет у Испании.

Сказка розклад. 3 очка - 2 место в групе.
 
+1

2Fil (21.06 в 22:29) № 3137464
-----------------------------------------
Ну так а чего вы ожидали? Если бы не рекорд, он бы уже закончил карьеру
 
+1


2AG (21.06 в 23:59) № 3137466
-----------------------------------------
В 10х вони краще грали)
 
+1

AG x
2zander (21.06 в 23:30) № 3137465
-----------------------------------------
Вдесятьох
 



Не такий уряд національної єдності України ми очікували, але що є то є.

(С)
 

https://t.me/MihaChaplyha/65802

Чому ще поляки газують
 

Пора прискорюватись.

В Питере выбросилась из окна глава финуправления Минобороны по Западному округу

Тело 58-летней Марины Янкиной нашли под окнами дома на улице Замшина.
 
+4

КОРОТКЕ. ІНФОРМАТИВНЕ.

1. З завтра повертаюся до дозованого ведення каналу. Відіспався за пів життя. Сьогодні взагалі прокинувся о третій дня. У якості нагороди за міцний сон діти повернули телефон та ноут. ))

2. Розвідспільнота США попереджає владу України про високу вірогідністть масованого обстрілу у найближчі 72 години. Пріоритетними цілями, на думку американців, можуть бути об'єкти ОПК, аеродромна та енергетична інфраструктура та ключові хаби постачання зброї. Попередження отримане сьогодні вранці. Нібито американські попередження від вчора та позавчора, які транслювали деякі наші ТГ канали, слід вважати фейковими. 

3. Вчора на прохання російської сторони відбулася розмова Ушакова та заступника Держсекретаря Ландау. Розмова двічі переносилася через "велику завантаженість" американця. Ключове. 
а). У відповідь на запитання Ушакова - "Чи збирається Президент США виконувати домовленості, яких було  досягнуто у Анкориджі"?, Ландау відповів, що "Президент США виходить з того, що ніяких домовленостей у Анкориджі досягнуто не було, а відвертий обмін думками не можна назвати ані домовленостями, ані порозумінням".
б). Ландау повідомив Ушакова про прийняте Президентом США попереднє рішення не надавати виключення від санкцій для російської нафти.
в). Ландау повідомив Ушакова про "рішення, яке знаходиться на столі Президента", яке полягає у можливому посиленні санкційного тиску на банківський та нафтогазовий сектор рф. Заступник Держсекретаря повідомив росіянина про те, що рішення про введення таких санкцій буде прийняте у випадку, "Якщо учасники нашої переговорної групи (Уіткофф, Кушнер) не отримають під час візиту до москви чітку відповідь на питання - коли путін збирається припинити безглузду війну"? 
г). Ландау повідомив Ушакова про можливе ухвалення Президентом США рішення про розширення номенклатури озброєння, яке продає США Україні, та повторив тезу про залежність ухвалення, чи не ухвалення. його від поступливості путіна. Цю тезу Ландау озвучив у відповідь на чергове прохання Ушакова припинити "накачування "київського режиму" сучасною зброєю та припинити процес постачання комплектуючих для ОПК нашого ворога". 

 Інше не цікаво, там стандарт про "крах ЗСУ вже влітку", про "революційні настрої у Києві та у всіх великих містах України", про "Марність зусиль "київського режиму" завдати шкоди російській економіці через повітряний терор" та інша маячня. По підсумках переговорів Ушаков заявив, що він "з великим сумом вимушений констатувати, що процес деградації російсько-американських відносин знову набирає обертів". Як я зрозумів, можливо я не правий, але росіянина спочатку "поставили на розтяжку" переносами розмови, а потім показово "поставили на місце" у ході неї. Доки ще Президент США, як я бачу з інформації, яка нам надходить,  не здійснив черговий перехід зі світлої сторони  на темну. Слідкуємо за розвитком подій. 

 Гарного вечора та тихої, по можливості, ночі. Бережіть себе.
 

Всім привіт, ще живий. З урахуванням 2 сзч, та 1 хлопця, що повісився...
 
+7

AG x
Колишній депутат польського Сейму Пйотр Фоглер повернув президентові Польщі Каролю Навроцькому свою нагороду — Золотий Хрест Заслуги — як «знак протесту проти дурного рішення» забрати в українського президента Зеленського орден Білого Орла

«Те, що зробив і продовжує робити цей пан, якого називають президентом, — це кошмар, і для мене він не є президентом моєї країни, а лише помилкою, і я досі чекаю на перерахунок голосів Центральною виборчою комісією, бо до сьогодні не знаю остаточних результатів цих виборів», — заявив ексдепутат.

НОВИНА | Підписатися (https://t.me/+Nf4rbRyLI4k3NzRi)
 

AG x
⚡️В Криму повністю зупинили продаж пального на АЗС, – гауляйтер Аксьонов

НОВИНА | Підписатися (https://t.me/+Nf4rbRyLI4k3NzRi)
 
+4

AG x
Тарас Михалик: «Рано делать выводы о новом формате ЧМ, но президенту ФИФА не стоит злоупотреблять экспериментами»
Тарас моща (на жаль чи на щастя від його думки нічого не залежить)
 

AG x
2FtAll (21.06 в 14:51) № 3137454
-----------------------------------------
бонус )
 

За наявною інформацією, український клуб зацікавлений у підписанні 19-річного футболіста, який найближчим часом отримає статус вільного агента після завершення співпраці з «Парі Сен-Жермен».

Подарунок Міхалічу від Парижського гранда за Забарного
 
+2

Последние новости
"ТаТоТаке": "Динамо" приницпово не хотіло вести переговори з російським греком Саввіді з ПАОКа, тому за Кендзьору довелося переплатити Стало известно время начала контрольного матча «Динамо» с «Жилиной» Тренер "Динамо" пояснив своє ставлення до одружень Пономаренка, Волошина та Бражка У ЗМІ озвучили суму трансферу Максима Брагару з "Динамо" в "Полісся" Журналіст: "Динамо" підписує дуже молодого гравця з топового клубу Європи. Він вже побував у Києві і пройшов медогляд "Жиліна" назвала точний час початку контрольного матчу проти "Динамо" "Полісся" не взяло на збори колишнього гравця "Динамо" і відпускає його з клубу Костюк перелічив сильні сторони "Університаті Клуж" і визнав, що для "Динамо" були й простіші варіанти Определился ещё один соперник «Динамо» по контрольным матчам на австрийском сборе «Динамо» — в первой тройке клубов по количеству поражений в Лиге чемпионов за историю
Ключи у Здравый смысл
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Лондон Андрія Ярмоленко: про Степаненка, Барселону та Райолу
У Бомбардирі #6 один з найталановитіших українських футболістів доби незалежності – Андрій Ярмоленко. Екс-капітан Динамо розповідає про своє закордонне життя та як переніс важку травму.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?