Дайджест

AG
AG
2NikToo (30.09 в 12:16) № 2502222
-----------------------------------------
Береза трішки підзайобує - візьми кошти у свого благодєтєля та вклади їх у виробництво... піздун, бля
 
+6

Green
2NikToo (30.09 в 12:16) № 2502222
-----------------------------------------
У нас купа виробників. Але хто ж дасть гроші комусь,якщо треба спиздить на дорогах самим
 
+3

Здравый смысл
Тренер паралимпийской сборной России по плаванию: «Англосаксы – это нелюди, мы молимся богу, а они дьяволу. Поэтому у них ничего святого нет»
Із козирів зайшов.
 
+4

Green
За попередніми даними, жодна з ракет, випущених РФ по Харкову, не досягла цілі, в результаті нічного ракетного теракту.

З Бєлгорода випущено було близько 15 ракет С-300, всі вибухнули там же, в повітряному просторі РФ.

Всі браковані?
 
+3

FtAll
🇺🇸 Байден останется в Вашингтоне на выходные, чтобы не допустить шатдауна, а если правительство все же останется без финансирования, "кто-то в Белом доме продолжит работу", — пресс-секретарь президента США Карин Жан-Пьер

Дєда зовсім не жаліють
 
+4

Smooth Pimp
15 вересня 2023 г., 21:15
До державного бюджету України на 2024 рік закладено 1,5 млрд гривень на зйомку 53 серіалів та фільмів. Їх планують знімати за рахунок державних коштів (Железняк)

29 вересня
Раптово дізнався, що в бюджеті на 2024 рік закладено півтори мільярди долларів на зйомку фільмів/серіалів (слухавка Єрмака)

До нового року буде 1,5 трильйони тонн платини в бюджеті на фільми та серіали )
 
+5

Green
Раптово дізнався, що в бюджеті на 2024 рік закладено півтори мільярди долларів на зйомку фільмів/серіалів. Одночасно терміново треба 60 мільйонів гривень на тепловізори для ППО, яких ніц немає.
Моє особисте відношення до сукупності цих двох фактів найкраще описує так званий "малый боцманский загиб"

(Набрати повні груди повітря, гучно) "Да разъебись ты злоебучим проебом, пиздоголовая проушина!
Да уебись ты мелкой выебью, выпиздышш залупоглазый"

(С)
 
+6

Jo Ker
2NikToo (29.09 в 17:37) № 2502059
-----------------------------------------
От би всі хто проти України в НАТО, те само НАТО й покинули б.
А чо, бля?
 
+4

LongPlay
❗️Українська ДРГ у складі близько 50 осіб зайшла на територію Росії у районі селища Лугового Брянської області, там наразі йде бій, — росЗМІ

Перекрито деякі дороги в Новозибківському районі регіону. Для силових відомств оголошено загальний збір.

Україна в Онлайні 🇺🇦

Тревожная апаснасть!
 
+7

Green
2deeppurple78 (29.09 в 16:27) № 2502054
-----------------------------------------
Туше)
 
+5

deeppurple78
2FtAll (29.09 в 16:19) № 2502053
-----------------------------------------
Та ніхто не дума що він в принципі сам думае чи реально щось робить.
 
+7

LongPlay
❗️В Запоріжжі встановили мораторій на російський культпродукт.

Відтепер в публічних місцях заборонене використання культурного продукту російською мовою - пісень, кліпів, вистав, п‘єс, тощо.

👉🏻Наразі такі мораторії вже діють в багатьох містах України в тому числі і в столиці. Даний проєкт майже одноголосного підтримали 44 депутати Запорізької міської ради.

☝️Відтепер, порушників чекатиме адміністративна відповідальність.
Детальніше за мить на Forpost.media
 
+9

AG
AG
"Позитивно відзначаємо, що прем‘єр-міністр Угорщини турбується про вступ України в ЄС. Інформуємо, що Україна не змінювала своєї території в межах міжнародно визнаних кордонів", – заявив речник МЗС Ніколенко

🔻підписатися (https://t.me/ukrpravda_news)
 
+9

valdemarua
2Kshatry (29.09 в 12:45) № 2502016
-----------------------------------------
В середу Лілі кормили кавунчиком і яблуками.
 
+5

Smooth Pimp
Рублік намагається закріпитись на 98.
 
+4

FtAll
Теми обговорення: кадрові питання української влади

Вони те-ж помітили незвичний стрибок трафіку в українському сегменті всесвітньої мережі інтернет по ключовим словам "Ярова", "Зє", "Єрмак"
 
+4

Smooth Pimp
⚡️⚡️По сведениям @bagramyan26, на данный момент в Арцахе осталось около 4-5 тысяч армян, в основном представители полиции, спасательной службы и врачи. В ближайшие часы они также переедут Армению.

Скорее всего, уже сегодня или завтра утром, в Арцахе армян уже не будет.
 
+3

VPogoda
2panch (29.09 в 13:06) № 2502019
-----------------------------------------
як казали на історичній поплаві: в усіх війнах є дві спільні риси. 1. Австрія завжди здається в перший день війни. 2. Угорщина завжди стає на бік того, хто програє
 
+12

scorpions-7800
2AspІД (29.09 в 13:19) № 2502025
-----------------------------------------
А як же Моніка?

"Переходять на вітчизняне" :)
 
+3

MGUkrMaks
Працюю з одним іспанцем з Мадиду. Бренд-менеджер постійно зайнятий, щось напишеш йому, буває інколи по два тижні не може знайти час, як відповісти.
Сьогодні випадково знайшов спосіб, як змусити його відписати протягом 2-х хвилин.

Виявилося, що достатньо потролити його тим, як Циганков з Довбиком єбатимуть Реал.
 
+13

FtAll
Може у ІгрьМіхаліча ще є діти позашлюбних дітей у напад, півзахист і захист?
 
+6

panch
Ми не знаємо розмірів України, – Орбан про вступ нашої країни до ЄС.

«Ми не знаємо, наскільки велика територія цієї країни, оскільки війна все ще триває, ми не знаємо, наскільки велике її населення, тому що вони тікають. Прийняти країну в ЄС, не знаючи її параметрів – це було б безпрецедентно».

(С)

Ще Роман Шухевич казав що Україна то не територія - то сума подвигів і звершень. У в Угорщини давня традиція дружити з різноманітними покидьками. Того в неї такі знані невеликі розміри.
 
+17

Kshatry
На зміну кавуновим розпочнуться гарбузові вікенди: у столичному зоопарку частуватимуть смаколиками бегемота та слона

У БіДжея теж новий сезон розпочався?
 
+4

Fil
Fil
Всеволод Романенко: «У В'ячеслава Суркіса великі шанси у майбутньому стати воротарем першої команди «Динамо»

Зять, плємяш... Будуємо нову команду!
 
+5

AG
AG
🏀Вчора баскетбольна команда «Жирони» обіграла «Гран Канарію» і посіла перше місце в лізі ACB!

⚽️🏀Тепер одразу дві команди «Жирони» займають перші сходинки!🔥

поперло ))
 
+3

AG
AG
🫵🏼 Спільну гру Ердогана та Путіна в Нагірному Карабаху (НК) можна простежити на деталях. Президенти бачилися 4 вересня, а вже з 19 на 20 вересня Азербайджан взяв під свій контроль всю територію НК, знаючи, що російський "миротворчий" контингент злагоджено колупатиметься в носі, не вступаючи в бойові дії з азербайджанськими ЗС. Інакше сьогодні ми смакували б прямим збройним зіткненням між Азербайджаном та РФ. 

👉🏼Ердоган не приховує інтересу до геополітичного зміцнення Баку. Він називає президента Азербайджану братом, і ми розуміємо, що Ільхам Алієв є меншим братом, покликаним допомогти у відновлені величі Туреччини як спадкоємиці османської імперії. Уже багато написано про прагнення Ердогана домінувати у регіоні, і азербайджанський кейс чудово для цього підходить. 

👉🏼 Натомість Путін проводить у Вірменії щось на кшталт «спеціальной воєнной операції», сподіваючись збурити у країні масові протести: для більшості вірмен повернення НК під контроль Баку є відвертим національним ляпасом. І дійсно, в Єревані спалахнули антиурядові виступи, на чолі яких виявилися проросійські політики.  
На угоду з Ердоганом-Алієвим Путіна змусила антиросійська політика місцевої влади. Лідер оксамитової революції Вірменії (2018 р), чинний премʼєр країни Нікол Пашинян виявився прихильником західних цінностей, (https://t.me/orestokratiia/592) зміцнював взаємини із Вашингтоном, який пообіцяв Єревану допомогу, в тому числі - і в оборонному секторі.

👉🏼 Важлива деталь: у середині цього місяця навіть розпочалися спільні навчання армій Вірменії та США. Не виключено, що саме турки попередили американців про очікувану турбулентність в цій країні, і пентагон підстрахував Єреван військами. Російські пропагандисти тривожно пишуть, що під виглядом участі в навчаннях до Вірменії прибули американські фахівці з контрдиверсійної та контртерористичної боротьби. Мовляв, щоб зусилля з відсторонення Пашиняна не увінчалися успіхом. 

👉🏼 Ще деталь: у момент антитерористичної операції в НК держсекретар США Блінкен організував переговори між Пашиняном та Алієвим, а Байден надіслав вірменському премʼєрові листа підтримки.

👉🏼  Схоже, США переконали Пашиняна не вступати у війну з Алієвим, обіцяючи натомість підставити плече у подальшій прозахідній розбудові країни.

👉🏼 Аналітики прогнозують, що повалити прозахідного Пашиняна кволій опозиції, т.зв. "карабаському клану" навряд чи вдасться. Принаймні, так поки що виглядає: потужного протесту організувати не вдається, а холості мітинги рано чи пізно загаснуть.

👉🏼 Вірменія вийде з проросійських структур безпеки, а Москва змушена буде відкликати війська з бази в Ґюмрі. (https://t.me/orestokratiia/592) Після того Єреван зможе відбудовувати нову конфігурацію системи безпеки. 

🫵🏼 Нагірний Карабах, судячи з усього, це та ціна, яку уряд Вірменії СВІДОМО сплачує за вихід із кремлівського лона, аби розпочати нову сторінку своєї історії. Це зовсім не означає, що Єреван очікує безтурботне майбутнє, Росія, Азербайджан і навіть Іран (https://t.me/orestokratiia/700) можуть створити нові проблеми. Та це все одно будуть задачі із нової фази розвитку донедавна проросійської країни. 
 
+3

AG
AG
Угорщина заявила, що Україна "не отримає і копійки" з бюджету ЄС, доки не виконають їхню вимогу

ще одні "претенденти на піздюліну"
 
+4

elgato
2AG (29.09 в 11:53) № 2502003
-----------------------------------------
Да, там уже флайтбомбер сочувствия выражает и коменты отключает :)
Значит пилот сдох! Прелестно.
 
+9

AG
AG
Схоже, інформація про те, що в небі над Токмаком росіяни все ж збили свій літак, підтверджується
 
+10

OldBlack
2scorpions-7800 (29.09 в 11:14) № 2501987
-----------------------------------------
Рашка виграв для вірмен першу карабахську, зробила переможним вірменам ведмежу послугу. Замість того щоб налагоджувати співробітництво с Туреччиною та азерами, вони впали в марення про велику Вірменію, не маючи на те ніяких ресурсів, а лише сумнівну підтримку рашки. А коли для рашки відносини с Туреччиною стали важливішими, то пуйлостан кинув вірмен. Чи зможуть вони побороти мари про величь - велике питання.
У нас, якщо уявити що станеться диво та рашку виб'ємо з Криму та лугандона, то понаєхи, окрім відзначившихся, будуть впиратись ногами та руками, щоб не повертатися в рідну говень до скрєпної дірки в підлозі
ІМХО
 
+5

AG
AG
​​Генеральна конференція МАГАТЕ схвалила резолюцію щодо негайного повернення Запорізької АЕС під повний контроль України

🔻підписатися
 
+8

Здравый смысл
2panch (29.09 в 10:28) № 2501973
-----------------------------------------
Крізь призму нашої війни ці цифри враження не справляють. Тільки з мого міста десь, мабуть, тисяч 40 виїхало після окупації.
 
+5

panch
В уряді Вірменії повідомили, що станом на 6:00 29 вересня кордон Вірменії перетнули 84 770 вимушених переселенців з Нагірного Карабаху.

За даними перепису населення у регіоні 2015 року, там проживало близько 145 тисяч осіб, майже всі – етнічні вірмени. Відтак Карабах залишила вже більша частина його мешканців. (С)

Скидається на те що ото всі і поїдуть…
 
+4

FtAll
Не можна витрачати енергію на різних Бобулов, треба дочекатись концерт Винника
 
+4

Шиба
2ca (29.09 в 10:02) № 2501965
-----------------------------------------
білети вже у мене,спирт розбадяжив,йдемо тільки навалені)))
 
+4

VPogoda
еех, подивився огляд Детройта проти якихось лузерів. Сумне враження від сирників. Що в нападі нулячі, що в захисті. Це ж треба дійти до того, що на Лембо філд Детройт починаючи з середини другої чверті вже буде просто чекати закінчення гри
 
+3

LongPlay
Над Токмаком був пуск з ЗРС С-300 в режимі ППО.

І попередньо є збиття кацапським ППО …. свого ж літака, черешеньки.

Зараз трохи детонує десь в полях!

Люблю такое (с)
 
+8

AG
AG
Палата представителей Конгресса США не поддержала поправки о сокращении военной помощи Украине, а также утвердила законопроект о выделении военной помощи Киеву на сумму $300 миллионов.

@nexta_live
 
+4

AG
AG
Міністр с/г Польщі: переговори з Україною йдуть у правильному напрямку
Роберт Телус заявив, що було б добре, якби Україна відкликала скаргу до СОТ, тому що в пошуку довгострокового рішення ця "скалка" не потрібна.

Україна відкличе позов із СОТ, якщо будуть гарантії незастосування обмежень у майбутньому
Торговий представник України назвав обмеження 5-и сусідніх країн протиправними і неадекватними. Коли Україна отримає гарантії їх неповторення, тоді буде формально оголошено, що цей спір вичерпано.

іпьом!
 
+4

Sofi_DK
2AG (28.09 в 23:33) № 2501943
-----------------------------------------
Прибирала, старий айфон, років 10 не вмикала, знайшла фото з Євро))
 
+3

AG
AG
НАТО заключило контракты на поставку боеприпасов в Украину на 2,4 миллиарда евро. Об этом сообщает Reuters в материале об итогах встречи Столтенберга с Зеленским в Киеве.

@nexta_live
 
+6

Green
В США официально стартовало обучение украинских летчиков на истребителях F-16. Обучение началось с языковых курсов, после которых летчиков отправят на базу ВВС в Аризоне для непосредственного обучения теории и практике управления самолетами.

@yigal_levin
 
+6

Green
Пашинський. Не йобане МО.

Компания "Украинская бронетехника" отчиталась о успешном завершении приемно-сдаточных испытаний новой партии минометов калибра 120 миллиметров. По состоянию на конец августа компания уже произвела 600 минометов для ВСУ, и этой осенью продолжает производство и регулярные поставки для Сил обороны Украины.

@yigal_levin
 
+6

Shura08
https://m.censor.net/ua/news/3446285/poroshenko_zustrivsya_iz_kerivnytstvom_parlamentu_shvetsiyi_nemaye_niyakoyi_vtomy_vid_ukrayiny
Піариться, палюбе!
Видно, обдурив наївних шведів. Ті зʼїли по кілограму Рошенівських канхвет (на шару) і повірили, що він досі Президент….
 
+5

MGUkrMaks
Погіршення економічної ситуації в Україні відчувають 73% — результати опитування.
Саупадєніє
 
+9

Шиба
Ну що,заполіруєм єто все дело моноваром)))
 
+8

FtAll
Одного дня дитина спитає батька, "Хто така Ярова?", батько відповість, "Людина через яку я втратив один день свого життя на Футволі"
 
+7

Green
Хелп.
Розкрутіть трохи допис. І можна трошки закинуть, для двіжухи. Бо щось важко зовсім. Чи це пісояавтівки так, чи Цукєр зовсім рубає покази.
Станцію я оплатив. Приїде через пару тижнів. Бо знайомі з Варшави у від'їзді.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0tWfqevokcUjQrHBPhQ935ceQgVpzBKXUgPuFWawANrDvijGoJBunZ4RC719VUkaMl&id=100000397102716
 
+4

Green
2AG (28.09 в 18:48) № 2501852
-----------------------------------------
Ти серйозно?) Прямі контракти продавлені замами МО від Єрмака, на яких тупо крадуть кошти бюджету? Заплачені мільярди передоплат фірмам, у яких дата реєстрації і дата отримання ліцензіїї однакові і які зникли з горизонту, без грошей і товару? Це я ще про розмінування не кажу. Це по твоєму праця в плюс обороноздатності? Чи тільки коли Єрмака впіймають вночі в будьоновці на аеродромі, коли він буде вибухівку чіпляти на Міг-29, ти погодишся, що він працює на на користь ЗСУ?
 
+4

AG
AG
Стався вибух на складі міністерства оборони Ірану в Тегерані.

Це вже третій подібний інцидент на об’єктах міністерства оборони Ірану за останні дні.
 
+7

Последние новости
ПСЖ з Забарним програв "Парижу" в дербі, а "Ліон" з Яремчуком був розгромлений "Лансом" Нестримний Ярмоленко, дебют талантів, перемога на класі. Сюжет про матч "Полтава" - "Динамо" "Динамо" відкрило продаж квитків на матч з "Черніговом" у фіналі Кубка України Олександр ЯЦИК: "Настрій у всіх поганий, не має "Динамо" перебувати на четвертому місці" "Динамо" провело 180-й гостьовий матч, а також інші числа і факти 29-го туру першості U-19 Президент «Панатинаикоса» контактировал не только с Ребровым, а еще с тремя кандидатами «Для Лобко, Люсина и Суркиса быть в первой команде — это самый лучший вариант», — полузащитник «Динамо U-19» Іноземне джерело назвало клуб АПЛ, який планує літній трансфер Пономаренка. Вже відомо, яку суму запропонують "Динамо" Владислав ЗАХАРЧЕНКО: "Коли "Динамо" буде показувати кращі результати? Я не Ванга, не знаю" Фінансовий моніторинг перевіряє всі кошти, які були внесені для застави за Єрмака. Сергій Ребров вніс 30 млн гривень
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%