Поиск
Найти все сообщения
Ник
в период с
по
[*] Для поиска достаточно заполнить хотя бы одно поле

Порошенко та зрадники
Експромт 10 липня 2019 р 11:59

Встромляють ножа у спину Президенту
Всі,хто стільки років поруч був з ним
Історія циклічна -колись був Цезар
Наразі встромляють "політичний ніж" ..ґ

Пристосовуються хто як може
Всім їм Порошенко "не вгодив "
Своє боягузтво та лицемірство показувати не будуть
Простіше "винного" знайти :(

Про Президента України Петра Олексійовича Порошенка та його зрадників


Мицик Юрій Миколайович (м Черкаси)
бувший історик,шахіст та поет

#manowar723 #Черкаси #історія #VIVAVIVAУКРАЇНА
 

Максим ШАЦКИХ: «Лучшие новички Динамо – Кендзера, Соль и Вербич»
Ассистент Александра Хацкевича – о трансферах «Динамо»


https://sport.ua/news/449690-maksim-shatskih-luchshie-novichki-dinamo-kendzera-sol-i-verbich
#Динамо #manowar723
 

Майкл Джексон, музикант
Віра у себе починається з усвідомлення того, що боятись – це нормально. Кожен час від часу почувається неспокійно та невпевнено. Але треба бути достатньо чесним, щоб зізнатись собі у цих переживаннях, і сильним, щоб подолати їх.

#історія #manowar723
Льюїс Керрол. Аліса в Країні Чудес
Сестра Аліси так і залишилася сидіти, підперши голову рукою. Вона дивилася, як сідає сонце, і думала про малу Алісу, про всі її дивовижні пригоди (...), й майже вірила у країну чудес, хоча знала, що досить розплющити очі, і все знову стане цілком звичайним (...) А далі вона уявила собі, як її мала сестричка стане колись дорослою жінкою і, зберігши до зрілих літ щире й лагідне дитяче серце, збере довкола себе інших дітей і засвічуватиме їм оченята своїми незвичайними оповідями. Можливо, розповідатиме вона їм і про Країну Чудес, що наснилася їй багато років тому; вона перейматиметься їхніми нехитрими жалями і простими радощами, пам'ятаючи своє власне дитинство і щасливі літні дні...
 

Леся Українка Простір
Метелик на своїм недовгім віку ще не бачив світла, душею тільки чув він, що десь-то єсть сторона краща, ясніша, ніж його рідний льох, бо часом з малого віконця, що було в льоху, падав блідесенький промінь. Аж ось він опинився у великій кімнаті. На столі була ясна-ясна лампа. Метелик почав кружляти понад лампою, щораз то меншими й меншими кружками: хотів він бачити якнайближче те ясне сонце, яким йому здавалась лампа. Даремно всі відганяли його від світла. І от – метелик влетів у самий поломінь. «Дурне сотворіння! – мовив дехто з товариства. – Хто велів йому летіти на вогонь?" А хіба ж розумніша була б його смерть, якби він навіки заснув у темнім льоху? Те світло спалило його, – але він рвався на простір! Він шукав світла!


#lovestory #manowar723 #історія #VIVAVIVAУКРАЇНА
 

Айн Ренд. Атлант розправив плечі

Хто б ти не був, подумки зверталася вона до свого героя, ти, людина, яку я завжди любила, але так і не зустріла, ти, кого я сподівалася побачити в кінці шляху, що йде за обрій, чию присутність відчувала на вулицях міста і чий світ була готова заповнити, - знай: мною керували любов до тебе, надія знайти тебе та бажання гідно явитися перед тобою. Тепер я розумію, що мені не знайти тебе, - ти недосяжний і нереальний, і все-таки залишок мого життя належить тобі. Я буду жити твоїм іменем, навіть якщо мені не судилось знати його, продовжу служити тобі, навіть якщо моя гра завершилась поразкою, я не зійду зі шляху. Я зроблю все, щоб гідно явитись перед тобою, знаючи, що цьому не судилось статись

#lovestory #історія #manowar723
 

На Закарпатті обдовбаний адвокат вбив дитину, дика історія поставила на вуха всю Україну
https://amp.znaj.ua/events/244917-na-zakarpatti-obdovbaniy-advokat-vbiv-ditinu-dika-istoriya-postavila-na-vuha-vsyu-ukrajinu
Адвоката, який під кайфом допустив наїзд на 11-річну дівчинку на Ужгородщині, взято під варту

Закарпаття -страшне місце :( Рік тому +вчора рік)-зі мною історія на все життя,але тут взагалі .. :(
P.S
Ужгородщина(с)-сильно :(
#історія #VIVAVIVAУКРАЇНА #manowar723
 

Гаряча дівчина Дані Алвеса зворушливо привітала коханого з перемогою на Копа Амеріка-2019

https://football24.ua/garyacha_divchina ... 9_n545513/

#історіясвітовогофутболу #світовіЗМІ#lovestory #manowar723
Жоана Санс, дівчина капітана збірної Бразилії Дані Алвеса, не стримувала емоцій після тріумфу "селесао" на Копа Амеріка-2019.

Футбольні новини в новому форматі
Читати
"Не знаю, як пояснити це почуття... Я плакала разом з тобою в минулому році, в один з найважчих моментів у твоїй кар'єрі, а тепер я тут. Тепер ми святкуємо величезну перемогу. Для тебе і для всієї команди. Не можу описати ту гордість, яку відчуваю.
Ти заслуговуєш всього найкращого за свою самовідданість, за те, що ніколи не здаєшся, що б там не було. За твоє величезне серце, за те, що ти робиш... Мій чемпіон, моя всесвіт, люблю тебе", – написала Жоана в Іnstagram.

Нагадаємо, перемога збірної Бразилії на Копа Амеріка подарувала Алвесу 40-й титул в кар'єрі, що є абсолютним світовим рекордом.


https://www.instagram.com/p/BzqQB4RnQII/?utm_source=ig_embed&ig_mid=XSSAigABAAFFhRQXcyBcsDM0z0y2
 

2scorpions-7800 (08.07 в 23:39) № 1626499
-----------------------------------------
Я не пам'ятаю який то був рік(дуже давно) я вів дітей на Чемпіонат області з шахів(на весняних канікулах) й ще у приміщенні роботи зустрів її(вона працювала ,де зараз а може ще у Школі моделей Стиль)
Я не міг зрозуміти ,чому час від часу думаю про неї -хоча,навіть, не знав як звати
І ось минулого чи позаминулого навчального року я ,стоячи біля однієї з чергових несподівано сам для себе запитав про одну молоду жінку-хореографа,яку давно не бачу ,яку пам'ятаю ще дуже давно,коли обоє працювали у старому корпусі й приблизно назвав кабінет,де її бачив

Аж ось восени цього року підходить до мого кабінету Вона й з чарівною посмішкою запитує чи не могла б вона взяти у мене уроки шахів Пройшло багато років і,я її спочатку не впізнав-чесно кажучи -аж ось вона каже ,що керівник танцювального ансамблю і я знов несподівано для себе -ус міхнувшись у відповідь-чому б і ні ?
Причому мова йшла про годину перед роботою ,а я дуже не любив кудись ходити до роботи й часто відмовляв ,кажучи,що прийду іншим разом
Але моя відповідь знову здивувала мене
Я відчув ,що нерівно дихаю -глянув на її сторінку нашого сайту і ..
Там була Вона..
Фотки трохи інші ,-виглядала вона трохи по-іншому ,але то була Вона
Звернув увагу й на вірші діточок (а може то вона складала,?) -в усякому разі - вінфі про ансамбль-були коротенькі віршики про колектив
Далі я відчув,як сильно б'ється моє серце -не тільки на заняттях,а коли просто думав про Наталі
А в мене останній раз почуття до дівчини (сильні) були ще у Одесі у санаторії у 2000 році-майже 20 років тому ,а перед тим ще у школі до сусідки за шкільною партою у класах 4-7
А тут були ще сильніші Серце вискокувало з грудей Я зрозумів ,що не можу без неї,постійно думаю про Наталію З
Навіть,у часи,коли відомо було,що занятть не буде я приходив на умовлений час ,сідав за стіл та думав про Наталі З
Не буду всього переповідати,що було потім просто мої почуття дуже давні ,але зрозумів це вже у
цьому навчальному році
І те,що я не зміг Наталі сказати при зустрічах написав тут у профілі -бо сильно її кохаю
Це,що я зараз написав є доречі у моїх віршах-більшість яких заховав на одному з власних форумів
(У розділі,який не видно звичайним користувачам)
#manowar723 #Міріідансforever!
 

УЄФА спростував інформацію про запрошення збірної Аргентини для участі в Лізі націй. Раніше TNT Sports повідомив, що УЄФА запропонував Бразилії і Аргентині взяти участь в турнірі, але обидві федерації відмовилися через можливе конфлікту інтересів з Американської конфедерацією футболу.

«УЄФА не пропонував Аргентині брати участі в турнірах УЄФА або стати членом УЄФА. УЄФА ніколи не вступав в будь-які дискусії з цього питання і ніколи не буде цього робити. Але в дусі дружби і духу товариства УЄФА, звичайно, запросить Аргентину як спеціальних гостей для перегляду будь-якого турніру УЄФА в будь-який час », - йдеться в релізі УЄФА.

При цьому про запрошення Бразилії в Лігу націй в релізі не йдеться нічого.


Для перегляду (с)
Ахахахахахахаха :)
#історіясвітовгофутболу #manowar723
 

Музикант легендарного рок-гурту потрапив до лікарні з ножовим пораненням
https://patrioty.org.ua/society/khity-tyzhnia-muzykant-lehendarnoho-rok-hurtu-potrapyv-do-likarni-z-nozhovym-poranenniam-285297.html
#історія #ностальжі #manowar723

У 2012 музиканта включили до Зали слави рок-н-ролу.
Стівен Адлер
https://patrioty.org.ua/images/2019/06/29231707_47_large.jpg

Барабанщик легендарної американської рок-групи Guns N'Roses Стівен Адлер отримав ножове поранення в живіт після чого був доставлений в лікарню, передають Патріоти України з посиланням на американські ЗМІ.

Відзначається, що невідомий подзвонив в службу порятунку з дому музиканта в Лос-Анджелесі. Коли поліцейські і лікарі приїхали на місце події, то з'ясувалося, що Стівена поранили ножем в живіт.

Пізніше медики повідомили, що отримана травма не загрожує життю музиканта. Існує також припущення, що Адлер покалічив себе сам.
Як відомо, барабанщик кілька років страждав від наркотичної залежності. Саме через зловживання забороненими речовинами Адлеру довелося покинути рок-групу в 1990-му році. Однак в 2012 музиканта включили до Зали слави рок-н-ролу як одного з учасників Guns N 'Roses.

Здоров'я та швидшого одужання !
Guns N Roses
November Rain
https://youtu.be/8SbUC-UaAxE
 

2MGUkrMaks (08.07 в 12:39) № 1626311
-----------------------------------------
Правобережжя-forever!!
Черкаси за Порошенка !
Хоча,якщо,чесно -то дуже обмаль нас Нажаль :(
#manowar723. #Черкаси. #історія
 

http://www.fcdynamo.kiev.ua/allnews/clublife/8_lipnya_den_v_istorii_dinamo_kiiv/

8 липня. День в історії «Динамо» (Київ) + ВІДЕО

Ага і його вболівальника.. Рівно рік після Ужгорода ..:(
#manowar723 #Черкаси #історія #Динамо
Події річної давнини дуже змінили мене та відношення до багатьох життєвих моментів
Наче вдруге народився..
 

 

Марк Твен. Щоденник Єви
Єдине моє бажання і найпристрасніше моє благання - щоб ми могли покинути цей світ разом; і це благання ніколи не перестане звучати на землі, воно буде жити в серці кожної люблячої дружини в усі часи, і його назвуть молитвою Єви. Але якщо один з нас повинен піти першим, нехай це буду я, і про це теж моє благання, - бо він сильний, а я слабка, і я не так необхідна йому, як він мені; життя без нього - для мене не життя, як же я буду його тягнути? І це благання теж буде вічним і буде підноситися до неба, поки живе на землі рід людський. Я - перша дружина на землі, і в останній дружині я повторюся.


#lovestory #історія #manowar723
Януш Леон Вишневский. Мартина
… любовь - это когда хочешь с кем-то переживать все четыре времени года. Когда хочешь бежать с кем-то от весенней грозы под усыпанную цветами сирень, а летом собирать с кем-то ягоды и купаться в реке. Осенью вместе варить варенье и заклеивать окна от холода. Зимой - помогать пережить насморк и долгие вечера, а когда станет холодно — вместе топить печь.
 

2Green (07.07 в 16:59) № 1626225
-----------------------------------------
Є ще Relaх,-хоча там переважно музика
https://www.radiorelax.ua/
#ностальжі
Марк Леви. Семь дней творения
Недавно ты, сама не отдавая себе в этом отчета, сделала замечательное изобретение. А именно, улыбнулась мне, минуя мою арку. Чуть позже детектив, часто заезжающий в порт перекусить, проезжал здесь с брюзгливым, как водится, видом. Наши взгляды встретились, я поделился с ним твоей улыбкой, и когда он ехал обратно, она еще оставалась на его губах. Есть небольшая надежда, что он передаст ее тому, с кем встретится. Понимаешь теперь, что ты делаешь? Ты изобрела вакцину против уныния. Если бы все этим занимались, хотя бы по одному разу в день, – позволяли себе улыбку – то ты только представь невероятную эпидемию счастья, охватывающую землю! Вот тебе и способ вернуть надежду всем, с кем сталкиваешься.

#manowar723
Енріке Іґлесіас, співак
Любов - це сила і причина, з якої обертається Земля.
 

Магнус Карлсен-Левон Аронян ,
Ферзевий гамбіт,Віденський варіант
https://youtu.be/PuKriHpVMzU
#шахи #manowar723
Шахматы для всех
Опубліковано 6 липня 2019;
Хорватія,2019
Grand Chess Tour
 

Я знав про його ораторську майстерність ,а мій батько (як і батьки багатьох із нас ) постійно цитував його знамениті фрази Та вже тоді мені
було відомоо ,що цей рід мистецтва відмирає
Знав я і про його схильність до жартівливих та геть безпардонних висловів ,що навіть на тогочасні стандарти не були політкоректними
Вечорами нам розповідали неймовірні історії ,наприклад ту ,де Черчилль сидить собі у вбиральні і тут йому повідомляють ,що з ним бажає побачитися Лорд-Хранитель Малої печатки А він відповідає :
-Я зайнятий ,бо власне збираюся захоронити свою малу печатку (с)

Також ми пам'ятали ту ,де Бессі Бреддок ,член парламенту від соціалістів ,якось дорікнула Черчиллю ,що той п'яний ,на що той з неабиякою грубістю відповів :
-Принаймі я вже завтра вранці буду тверезий ,а ви так і залишитесь потворна (с)


Трохи про Черчилля (різним він був, різним)
#історія #книжковіновинки #manowar723

Боріс Джонсон Фактор Черчилля Як одна людина змінила історію ,Харків,Vivat,2019
Вступ Пес на ім'я Черчилль стор 7-8
 

Хоча комменти жесть :( Люди не хочуть правди та відстоювати національні інтереси,а ладні захищати рашенське лайно :(
Сумно:(
#manowar723 #історія #VIVAVIVAУКРАЇНА #раша
 

https://youtu.be/SKaplrCFjf4
Порошенко назвал Шария кремлёвским ублюдком

Слава Україні!
#manowar723 #історія #VIVAVIVAУКРАЇНА #ВідеоблогериУкраїна #раша
 

От тоски зеленой и одиночества потянуло на мрачные+экспромты изречения :(
Утописта от утопленника отделяет, порой, один шаг
Шаг может быть сделан очень быстро и человек ,не только не успевает понять последствия ,а и с апатией к этому относится или очень долго -как в замедленном повторе ,когда у человека прокручивается вся жизнь и приходит осознание,что ввиду отсутствия шансов для осуществления своей мечты его жизнь теряет всякий смысл ,а посему порой может спокойно принять смерть ,абсолютно не сопротивляясь и не борясь за продолжение своей жизни

Если- бы брат во 2 -й декаде июня не приехал-боюсь могло произойти непоправимое-просто из-за апатии и полного не сопротивления организма ,когда душа ревела от тоски и кое-каких жизненных моментов :(
#історія #manowar723
 

Игорь Суркис поздравил Михаила Михайлова с 60-летием

Давайте щиро всім Футволом привітаєм нашого уславленого голкіпера та тренера воротарів Динамо !
На рахунок останнього на Футволі пішла хвиля незгоди і заперечення :)
#Динамо #manowar723
Ну й у попередньому пості у хештезі була опечатка

2deeppurple78 (06.07 в 11:56) № 1626132
-----------------------------------------
утопическая точка зрения

Всі ми часом або дуже часто Томаси Мори :)

6 липня 2019 року
#історія #msnowar723
I love Наталі Захаренко


 

Динамо – Ваккер – 3:0 – відео голів та огляд матчу

https://football24.ua/dinamo_vakker_video_goliv_oglyad_matchu_05_07_2019_tovariskiy_match_n544450/
Не той тепер Миргород
Хорол -річка не та


Цей "Ваккер" не має жодного відношення до клубу Адміра-Ввккер ,який у сезоні 1993-94 грав з Дніпром у Кубку УЄФА(3-2 виграв Дніпро на виїзді та 1-0 вдома )
Клуб скорочували саме "Ваккер" і я,коли вперше зареєструвався на Причалі -то був нік ваккер-93
-бо перший міжнародний матч для мене на трибунах-саме з ними Дніпро-Адміра Ваккер ,потім з Айнтрахтом (1-0,)
А наразі глянув-а цей Ваккер зовсім інший -не той ..:(

#історіясвітовогофутболу #Динамо #manowar723

https://ru.m.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B0%D0%BA%D0%BA%D0%B5%D1%80_(%D1%84%D1%83%D1%82%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1,_%D0%98%D0%BD%D1%81%D0%B1%D1%80%D1%83%D0%BA,_2002)
 

2scorpions-7800 (06.07 в 09:48) № 1626125
-----------------------------------------
21 липня 2010 року ,звісно *
У 2009 нік щойно створений (manowar-723) був лишень на деяких шахових сайтах-зокрема на Рамблері
#manowar723 #Черкаси
Тому саме -733,а не 734 (Черкаси-1286рік -оф версія)
#шахи
Рамблер-то взагалі був відстійник для інернетних шахів тоді -мене запросив туди пограти друг на його ніку -гравця Реала Грав в інетклубах ,а у 2009 з'явився в мене інтернет й почав створювати власні ніки
manowar-723 був першим моїм в не ті(воно й не дивно-рокер з Черкас)

Граєш на Рамблері по 1хвилині,ДАІ,чи три на партію -в обох вже час закінчився,але треба ходити,щоб не програти
Лаг дуже страшний був :)
 

Треба було,як Смуз свого часу,який створював базу постів Кови на Футволі,так і мені власних зі Старої Стіни (деяких) Хоча перший свій пост наче зберігав тут ..від 21 липня 2009 року ,коли запитував про трансляцію матчу Динамо та канал Кіно ,який у Черкасах тоді не показував(лише місцева Вікка ретранслювала частково)
#manowar723 #Черкаси
 

Концерт-супер
По першій частині вже все написав
Якби хоч би трохи диференціального підходу -то був би респект ,а так тіпа останні 5 років для нього теж все погано Ну що скажеш :(
Вакарчук вже був нардепом і ...
Але про це не згадував Не треба співакам та людям з шоу-бізнесу йти у політику (коли не мають фахової освіти
#manowar723 #історія #Черкаси #VIVAVIVAУКРАЇНА

Не бачу альтернативи ЄС-Європейська Солідарность
Хоча,звісно, краще Голос ніж всяка рашенська шваль
Може потім змінять стратегію й не будуть лягати під зеленців та ригів
 
+1

Змішав всіх в одну кучу за 28 років
А де ж Порошенко й останні 4-5 років -та там же -всіх уяму скинув :(

А він весь у білому
Голий популізм :(
#Черкаси #manowar723 #історія #VIVAVIVAУКРАЇНА
 

Сьогодні Океан Ельзи у Черкасах на Богданці
Зараз у фанці
#історія #Черкаси #manowar723
 

2Kshatry (05.07 в 12:49) № 1625955
-----------------------------------------
Або шахи!

Зателефонували мені вчора,що сьогодні зустріч з кандидатом у нардепи на роботі ,що якщо у Черкасах і не важко прийти (з відпустки) -то .
Мені-відповідаю не важко ,оскільки .. Не буду наразі уточнювати (в-принципі це не секрет Полішинеля,але не хочу зайве писати поки -що)
коротше кжучи-натяк прямий був у відповіді Нікту про серпень

Так от-сьогодні вже на самій зустрічі дізнаюсь з ким же зустріч
https://18000.com.ua/strichka-novin/partiya-mera-visunula-v-nardepi-figurantku-skandalu-cherez-yakij-led-ne-vveli-nadzvichajnij-stan/
від Батьківщини
Ні цю новину,ні інші на телефоні не проглядав ,а питання виникло само собою (може й більше ,але чомусь думав ,що наступне я не задам хоча,певно,що зміг би )
Так ось,а питания було-оскільки вона сказала,що окрім технічної освіти ще й юрист дуже просте
Тут я згадав шахи і Діпа
Ні ,не став запитувати чому у Черкасах немає давно шахового клубу для дорослих +оскільки це питання до місцевої влади

Отже..
А чи знаєте хто балотується від вашої сили у інших містах-зокрема у Білій Церкві?

#шахи #Черкаси #БЦ #історія #manowar723
А далі..таке не забувається :) Але якось пізніше розповім :) Там справа була не у кандидатці(там прогнозованно та нічого цікавого -я не став влаштовувати полеміку)
 

CHAMPIONS LEAGUE
Teams who reach last four could earn qualification for following season
Sebastián Fest
https://www.thetimes.co.uk/article/teams-who-reach-last-four-could-earn-qualification-for-following-season-vk76ltlnj
july 4 2019, 9:00am, The Times
Реформа ЛЧ. Півфіналісти отримають путівку в наступний розіграш?
Президент УЄФА спростував чутки про створення Європейської суперліги

Реформа ЛЧ. Півфіналісти отримають путівку в наступний розіграш?
© Twitter
Александер Чеферін, президент УЄФА, розповів, що можуть бути внесені деякі зміни в розподіл путівок до Ліги чемпіонів.

Він пояснив, що є пропозиція, згідно з яким команди, які досягли останніх раундів (наприклад, півфіналу або чвертьфіналу), будуть автоматично кваліфікуватися в наступний розіграш ЛЧ. Це дозволить уникнути сценарію нинішнього літа, коли півфіналіст «Аякс» повинен проходити кваліфікаційні раунди, щоб досягти групового етапу.

Чеферін сказав: «Ми хотіли б захистити такі команди, як« Аякс »в цьому році або« Монако »і« Лестер Сіті »в попередніх сезонах. «Аякс» грав в півфіналі в цьому році, і тепер їм доведеться продати всіх своїх гравців, тому що вони не знають, чи потраплять до Ліги чемпіонів в наступному році. Я не думаю, що ми повинні захищати занадто багато клубів, тому що тоді буде надто закрита ліга, але я думаю, що ми повинні захистити деякі клуби. Ідея полягає в тому, що ті клуби, які виходять в певний етап змагання, можуть змагатися і в наступному році. Але це питання тільки в стадії обговорення. У нас буде зустріч 11 вересня, щоб обговорити його з лігами і клубами ».

Чеферін також запитали про його реакції на чутки про створення Європейської суперліги. Президент УЄФА відповів: «Суперліги ніколи не буде, поки я тут».

#світовіЗМІ #історіясвітовогофутболу #manowar723
 

Niederländer hängt die Fußballschuhe an den Nagel

Arjen Robben verkündet das Ende seiner Karriere
https://www.kicker.de/752671/artikel/arjen-robben-verkuendet-das-ende-seiner-karriere
9 ГОДИН ТОМУ
У останні тижні і місяці було багато спекуляцій, коли Арьен Робен (35) продовжував свою кар'єру після успішної ери в Баварії. У четвер удень голландець оголосив, що закінчив свою активну кар'єру. Батько і консультант Ханс Роббен підтвердив це рішення кикеру.

Він закінчує свою активну кар'єру: Арьен Роббен.
Він закінчує свою активну кар'єру: Арьен Роббен. зображення

https://derivates.kicker.de/image/upload/w_2376,h_1336,g_auto:subject,c_fill,c_crop/w_1000,h_563,q_auto/hvp7d3m9hmtnwk2dpr5l.jpg

За свою кар'єру Роббен зіграв 201 гру в Бундеслізі (99 голів), 32 матчі DFB Cup (16 голів) і 110 виступів Ліги чемпіонів (31 гол). З 2009 по 2019 рік голландський нападаючий домінував в епоху з FC Bayern. Наприкінці серпня 2009 року, після двох років з «Реалом», він перейшов до німецького чемпіона рекордів. Раніше він вже три роки грав у «Челсі» за титули.
Навіть зараз йому запропонували можливість продовжувати грати у футбол на високому рівні.

Пропозиції, наприклад, з США або Китаю, були доступні, але про Роббена не могло бути й мови. "Це, без сумніву, найважче рішення, яке я повинен був зробити в моїй кар'єрі, рішення, в якому серце і розум зіткнулися", говорить заява Роббенса. У грудні 2018 року
Robben: "Vielleicht höre ich ganz auf"
https://www.kicker.de/737802/artikel

Роббен оракельт у великому інтерв'ю кикер : "Якщо пропозиція приходить, про яку я 100 відсотків переконаний і скажу, що це щось приємне, я хочу це зробити, тоді продовжую грати. Якщо ідеальна пропозиція не прийшов, тоді він може закінчитися.


У своєму виступі в четвер ,

Robbens Rücktrittserklärung im Wortlaut

"Die schwierigste Entscheidung, die ich in meiner Karriere treffen musste"
https://www.kicker.de/752677/artikel

Роббен додав: "Любов до гри і переконання, що ви все ще можете зробити все, проти реальності, що не все йде, як ви хочете, і ви вже не 16-річний хлопчик \ t Зараз я здоровий і здоровий, і як друг багатьох інших видів спорту, я хочу зберегти його таким чином у майбутньому, я, безумовно, зупиняюся, але це добре.

З Баварією Роббен вигравав у вісім разів чемпіонат Німеччини, п'ять разів виграв Кубок DFB і колись Ліга чемпіонів. У чисто німецькому фіналі ЛЧ 2012/13 в Лондоні ліва нога проти архейра Дортмунда стала знаменитим переможцем матчу. Після лідерства Маріо Мандзукіч (60.) і компенсація Ількаю Гюндогану (68.) Роббен забив у 89-й хвилині визнаного переможця 2: 1.(с)
#історіясвітовогоіутболу #Лкгендисвітовогофутболу #бундес #світовіЗМІ #manowar723
 

Екс-півзахисник «Баварії», «Реала» і «Челсі» Арьєн Роббен оголосив про завершення кар'єри.

«Я вирішив завершити кар'єру професійного футболіста.

Без всяких сумнівів, це найважче рішення, яке мені довелося прийняти в моїй кар'єрі. Рішення, в якому серце і розум зіткнулися », - заявив 35-річний голландець.

Роббен виступав за «Гронінген», ПСВ, «Челсі», «Реал» і «Баварію». Всього в кар'єрі він завоював 29 трофеїв.

Вісім разів Роббен ставав чемпіоном Німеччини у складі «Баварії», двічі брав чемпіонат Англії з «Челсі», по разу ставав чемпіоном з «Реалом» в Іспанії і з ПСВ в Голландії.

З «Баварією» Роббен виграв Лігу чемпіонів в сезоні-2012/13, забивши переможний гол у фінальному матчі проти дортмундської «Боруссії».

За збірну Голландії на рахунку Роббена 96 матчів і 37 голів. У складі національної команди він ставав срібним (2010) і бронзовим (2014 року) призером чемпіонату світу.


ЕПОХА !!!!
Дякую,Легенда!!
#історіясвітовогофутболу #Легендисвітовогофутболу #бундес #історія #manowar723
 
+1

Ну раз тема не про шахові мати -пригадався один анекдот й буде певна аналогія (куди ж у шаховому навчанні без неї ) :)
#шахи

Чоловіку у раю дали профспілкову путівку в пекло.
https://anekdotovstreet.com/anekdot/muzhiku-v-rayu-dali-profsoyuznuyu-putevku-v-ad-dve/10946/

Чоловіку у раю дали профспілкову путівку в пекло. Два тижні він веселився, не пам'ятаючи себе: вино, жінки, оргії. Коли повернувся, кинувся в посольство раю і попросився в пекло на постійне місце проживання. Відпустили. У пеклі його відразу - на сковорідку. Він обурюється, а йому кажуть:
- Не треба плутати туризм з еміграцією.

Профспілкова путівка у пекло (с) ,-звучить сильно,але наразі не про це :)
Не треба ототожнювати нечасте використання матів (Супрун) зі спілкуванням чисто матюковою мовіою (по фєнє ),коли українські та російські слова там рідкість,а переважно лише суцільний мат :)
#ностальжі #manowar723 #VIVAVIVAУКРАЇНА #історія
 

#Америкасьогодні #історія #ностальжі #manowar723
America The Beautiful with Lyrics - YouTube
https://youtu.be/IsbEkQBYZPQ
America the Beautiful» (Америка-вродливиця) — американська патріотична пісня, одна з найулюбленіших патріотичних пісень серед американців. Пісня «Америка-вродливиця» була названа в Америці вершиною у висловлюванні патріотичних почуттів.

Пісня у виконанні
Випущено
1910
Жанр
патріотична пісня
Мова
англійська
Автор пісні
Кетрін Лі Бейтс
Композитор
Семюел Огастес Ворд
В Україні пісня широко відома, зокрема, завдяки використанню її у радянському фільмі «Багач, бідняк…» (1983), [джерело?] де вона звучить у виконанні Елвіса Преслі.


Багач ,бедняк пісня
https://youtu.be/Ii_P29XT-tM
ФІільм дитинства -класний фільм :)

https://uk.m.wikipedia.org/wiki/America_the_Beautiful
 

2NikToo (04.07 в 00:14) № 1625714

люди добились того, чего хотели.
Мы нет.
Наверное, потому что они понаехавшие? ))
----------------------------------------
Тому що незалежно від коліна та предків -переважна більшість американців не просто любить свою країну,а обожнює її !
Щодо українців-то ,на превеликий жаль,левовій частці громадян нашої Неньки начхати на Батьківщину та на українців,які віддають останнє заради нашої Неньки :(
#історія #Америкасьогодні #VIVAVIVAУКРАЇНА #manowar723
 

Встати !
Лунає Державний гімн США!
З Днем Незалежності !
#історія #Америкасьогодні #manowar723

https://youtu.be/o_z4jw9cmGo
 

2NikToo (03.07 в 23:43) № 1625706
который день не ешь и сколько еще осталось до зарплаты?
----------------------------------------
Я вчера скупился :)
Надеюсь ,что не повторю историю с прошлогодним августом Во всех смыслах этого слова
Вполне, возможно,что отпускные были последней зарплатой на этой работе
#manowar723
 

Joey DeMаіo recirding Battle Hymn!!
https://youtu.be/C3sPRePCX6Y
#ностальжі #manowar723
Джоух Ді Майо-Manowar!!
Forever MANOWAR !!
 

Про "загнивающий Запад " :)
Фразу "Загнивающий Запад" в середине XIX века придумал славянофил Степан Шевырёв. Он служил в МИДе, регулярно писал статьи о самодержавии и народности, в красках описывая образ Европы как мёртвого и гниющего трупа - в противовес, разумеется, цветущей и здоровой царской России.
Главное событие в жизни Шевырёва случилось в 1857 году на заседании совета Московского художественного общества. Двоюродный брат царя, внук Екатерины II, граф Бобринский выступил с критикой порядков времени Николая I. Он называл крестьян рабами, а помещиков - развращёнными особами. Шевырёв встал на защиту России, и обрушил на Бобринского гневные речи.

Слово за слово, завязалась драка. Бобринский сломал славянофилу два ребра и выбил три зуба. Известие о потасовке дошло до Александра II. царь безусловно встал на сторону своего дальнего родственника, западника Бобринского. Шевырёву шепнули, что дело может закончиться судом и ссылкой в Сибирь.

Так и вышло. Шевырёв был признан виновником потасовки, уволен со службы и высочайшим повелением выслан из Москвы. Бобринский на этом не успокоился, и добивался тюремного заключения для патриота. Шевырёв был вынужден бежать в Европу. Умер он на том самом "загнивающем Западе" - в Париже, в 1864 году, в возрасте 57 лет.

#історія #раша #manowar723
 

2Kshatry (03.07 в 14:40) № 1625605
-----------------------------------------
Вічне не тоне.

Завжди вважав,що людина займається самоосвітою протягом усього життя й допоки вона прагне дізнатися щось нове- вона мислить ,а отже існує :)
Венеція,Токіо чи Ліверпуль-не суть важливо
Головне- вміти відчувати та розуміти
#історія #світовіЗМІ #manowar723
 

2Fil (03.07 в 14:07) № 1625597
-----------------------------------------
Та ладно :) Я все розумію-просто останнім часом намагаюся відділяти першочергове від другорядного :)
Напевне, "наївся " я футболом ,що вже не сприймаю непоказ якісь чемпіонатів як якусь трагедію
А ,можливо ,це якесь незадоволення деякими життєвими моментами,що не все зробив і є якісь мрії,які більш важливі для мене аніж улюбленні види спорту ?
Хто зна :)
#manowar723
 

Виталий Миколенко вошел в топ-100 лучших футболистов мира до 20 лет по версии Football Talent

Мої вітання земляку !
#Черкаси #Динамо #VIVAVIVAУКРАЇНА #manowar723 #історіясвітовогофутболу
 

№ 1559498
scorpions-7800
Динамо Київ Україна понад усе!, Черкаси МірідансЦДЮТ)-forever! 10.04.2019 в 07:47 № 1559498 | Додати у вибране
Вибір

Все менше часу залишилось
До дня,коли будеш вибір робити ти
Чи ти за нашу Неньку Україну
Чи преш до "рашенської чуми"?


Зробив вибір український народе :(
Портнови,Клюєви,Шарії :(

#історія #VIVAVIVAУКРАЇНА #manowar723 #Черкаси #Зереваншколаборантів #раша
 

У дитинстві мріяв придбати,коли виросту друкарську машинку Часи так змінилися та прогрес,що вона стала неактуальною :)
#manowar723
Рукописи не принимаются и не рецензируются

З рад дитинства закарбувалося -писали у всіх виданнях та повідомляли у типографіях :)
 

#Динамо #VIVAVIVAУКРАЇНА #раша #Зереваншколаборантів
http://www.fcdynamo.kiev.ua/allnews/authors/v_gostyakh_u_dinamo_pobuvali_diti_voiniv_ato_iz_sela_stoyanov/
Вгостях у «Динамо» побували діти воїнів АТО із села Стоянов


Це,звісно,добре Просто чудово!
Але.. Вони діточкам розказували всю правду -що ,вони голосували за Зеленського ,Бойка та інших колаборантів ?!
Що вони дехто за руській мір,а дехто наполовину вагітні??!!
А чому піаряться на дітях,а голосують за тих,хто вбиває їх батьків ?!
Футбол понад усе? Сумніваюся !!

#manowar723
 

2Fil (02.07 в 13:09) № 1625471
http://www.fcdynamo.kiev.ua/allnews/authors/stan_golosom_tribun_dinamo_v_novom_sezone/
Є шанс ,щоб тебе побачили/почули!)
---------------------------------------
Та й бачили мене й чули хто хотів свого часу і по ТБ також неодноразово на загальнонаціональних каналах у різних містах ..

" На замовлення" не пишу і в PR-акціях не приймаю участі
Отакий я "ретроград" :)

#manowar723 #Динамо
Та й взагалі-був би в мене вибір-є б тривалу паузу зробив би з виїздами на матчі -при умові ,що..
А може й без всяких умов ..
 

Судья не засчитал гол Самый крутой гол Обидные незасчитанные голы в истории
https://youtu.be/DkkeZI2_WYw
#історіясвітовогофутболу #VIVAVIVAУКРАЇНА #manowar723 #світовіЗМІ #АПЛ #кальчо #бундес
 

Що там з Прямим ? Вчора обшуки були :(
Як у Рашці вже :(
https://amp.znaj.ua/politics/243544-kanal-poroshenka-pryamiy-nakrili-siloviki-vihodi-zablokovani-shcho-vidbuvayetsya

#історія #manowar723 #VIVAVIVAУКРАЇНА #Зереваншколаборантів
На телеканалі Петра Порошенко "Прямий" прямо зараз проходить санкціонована судом виїмка документів. Про це повідомив юрист Андрій Портнов, саме по його справі ведеться розслідування по телеканалу Державним бюро розслідування.
 

Під час декількох зустрічей Коломойському було прямо
сказано, що залишатися губернатором він більше не може.
Якщо він знову стає бізнесменом, держава підтримуватиме
його в цій якості як всередині країни, так і поза її межами, як і
будь-якого іншого українського бізнесмена. Ніхто не збираєть-
ся відбирати у нього законно набуту власність. Але якщо він та
його команда вирішать боротися за владу насильницьким шля-
хом, то вся відповідальність за наслідки буде цілковито на них.
Вважаю, що дипломатичний метод продемонстрував
тоді свою ефективність. Ми розрядили ситуацію на декіль-
ка місяців. Новий закон про акціонерні товариства дозво-
лив змінити керівництво «Укрнафти». Влітку наглядова рада
компанії знайшла нового гендиректора - досвідченого бри-
танця Марка Роллінза. Восени «Укрнафта» почала погашати
борги перед державою.
Наприкінці літа я почав отримувати сигнали про те, що
дніпропетровська команда готується піти ва-банк. Мовляв,
Коломойський домовився з «молодшими» фракціями прав-
лячої коаліції, з Рінатом Ахметовим, з кимось в уряді і наці-
лився на зміну влади. Люди, яких пов'язуювали з Коломой-
ським, створили ультрапатріотичну партію «Укроп» і почали
розгойдувати ситуацію за допомогою масових акцій.
Оцінюючи ймовірність такого розвитку подій, я запи-
тував себе: -чи розуміють ті, хто грає в цю гру, що, навіть
якщо їм вдасться знести владу, вони поставлять під сумнів· і
саме існування країни. Хаос - сприятливе середовище для
динамічних і агресивних груп, проте в ситуації безвламя й
анархії неможливо заздалегідь передбачити, хто виявиться
мисливцем, а хто - жертвою.(с)

Борис Ложкін Четверта Республіка стор 150
#історія #книжковіновинки #manowar723 #VIVAVIVAУКРАЇНА
 

2Yarik (02.07 в 11:05) № 1625453
-----------------------------------------
+100500
Ігор Кондратюк-красень !!
#історія #VIVAVIVAУКРАЇНА #manowar723
 

Ложкін про Коломойського та Укрнафту (2015 р)
Розділ 7. СУТІНКИ ОЛІГАРХІВ

Згадую розмову з Коломойським, який був категорично про-
ти ухвалення закону, що обмежив би його вплив у найбільшій
нафтовій компанії країни - «Укрнафті» (виручка в 2014 році -
27,9 млрд гривень, приблизно $2,5 млрд). Контрольним пакетом
акцій «Укрнафти» володіє держава в особі «Нафтогазу». Але фак-
тичний контроль над компанією до недавнього часу зберігав Ко-
ломойський з партнерами, які володіють приблизно 43% її акцій.
Не буває бідних нафтовиків, але «Укрнафта» - це типовий
приклад бідної нафтової компанії. Держава роками не могла от-
римати дивіденди. Писали, що генеральний директор компанії,
який працював в ній до літа 2015 року, бельгієць Петер Ванхе-
ке, отримував додаткові виплати • Відновлення державного кон-
тролю над компанією бу ло одним із лейтмотивів коаліційної
угоди, укладеної переможцями парламентських виборів у грудні
2014 року.
Позиція уряду у діалозі з Коломойським виглядала таким
чином. Є два партнери - держава і приватний бізнесмен, який
володіє 40% акцій державної компанії. Держава, володіючи кон-
трольним пакетом, повинна мати можливість: а) скликати збори
акціонерів, б) змінити менеджмент.
Побоювання Коломойського було нескладно зрозуміти.
Частка в «Укрнафті» не єдиний актив групи «Приват» у нафто-
1 Лобі в «Укрнафті»: Коломойський доплачував іноземним топ-менедже-
рам, РБК-Україна, 14.09.2015, https:/ /www.rbc.ua/ukr/news/kьlomoyskiy-platil-
inostrannym-top-menedzheram-1442214 788.html

газовому бізнесі. Група володіє єдиним працюючим в Україні
великим нафтопереробним заводом. Що буде, коли держава
(хоч би що ми в даному випадку розуміли під цим терміном)
приведе в «Укрнаф'І')')> неадекватних менеджерів, які перекри-
ють групі «Приват» кисень і самі почнуть грабувати компанію?
Уряд пропонував Коломойському виходити з того, що дер-
жава та його група - два нормальних, законослухняних європей-
ських партнери. До того ж той факт, що держава, яка володіє кон-
трольним пакетом, не може скликати загальні збори акціонерів,
погано впливає на інвестиційний клімат в Україні в цілому. Вихо-
дить, що такого самого права позбавлені власники 50% + 1 усіх
шших шдприємств.
19 березня 2015 року уряд усунув менеджера, якого пов'язу-
вали з Коломойським, від керівництва компанією «Укртранс-
нафта» - монопольного оператора системи магістральних наф-
топроводів, який на 100% належить державному «Нафтогазу».
Годині о десятій вечора Коломойський подзвонив мені зі словами:
- Зі мною 150 людей, ідемо в «Укртранснаф'І')')> визволяти
керівника, там якесь беззаконня коїться.
Я був уже в курсі того, що в компанії відбуваються бурхливі
події. Один з народних депутатів розповів мені, що бачив у будівлі
«Укртранснафти» півсотні міцних хлопців з чохлами для тенісних
ракеток, в яких носять автомати.
В інтонації Коломойського був якийсь кураж. Невдовзі після
нашої розмови він публічно образив журналіста радіо «Свобода».
Коли в ту ніч Коломойський з'явився в адміністрації, він був
так само збуджений, але ні в його словах, ні в його поведінці я не
побачив однозначної упевненості, що він діє правильно. Чи то у
нього скребло на душі через образу журналіста, чи то він розумів,
що ситуація в цілому вийшла за межі пристойного.

Борис Ложкін Четверта республіка ,Харків,Фоліо,2016
Стор 148-149
#історія #VIVAVIVAУКРАЇНА #книжковіновинки #manowar723
 
+1

Суд оккупантов не может быть справедливым по определению"
Cегодня на процессе в Ростове-на-Дону по делу о так называемых крымских террористах государственный обвинитель попросил суд назначить украинскому режиссеру Олегу Сенцову наказание в виде 23 лет колонии строгого режима с ограничением свободы на два года. Для другого обвиняемого, Александра Кольченко, прокурор попросил 12 лет лишения свободы с ограничением свободы на один год и шесть месяцев.

Сенцов и Кольченко отказались участвовать в прениях сторон. Защита призвала судейскую коллегию полностью оправдать обвиняемых, которые выступили с последним словом.

Сенцов: Я все-таки надеюсь, что вообще это будет мое не последнее слово все-таки... Я тоже, как Саша [Кольченко], не буду ни о чем у вас просить, снисхождение здесь испытывать, всем все понятно... Суд оккупантов не может быть справедливым по определению. Ничего личного, Ваша честь!

Я про другое хочу сказать... Понтий Пилат – такой был персонаж. Он, когда просидел на Луне много лет, подумал про свой поступок... Потом, когда его простили, он шел по лунной дорожке и говорил Га-Ноцри: "Ты знаешь, ты был прав, самый страшный грех на земле – это трусость". Это написал великий русский писатель Булгаков в книге "Мастер и Маргарита", и я с ним согласен. Трусость – самый главный, самый страшный грех на земле. Предательство – это такая частная форма трусости.

Большое предательство начинается иногда с маленькой такой трусости... Когда тебе надевают мешок на голову, немножко бьют, и через полчаса ты уже готов отречься от всех своих убеждений, оговорить себя в чем угодно, оговорить других людей, только чтобы перестали бить. Я не знаю, чего могут стоить твои убеждения, если ты не готов за них пострадать или умереть...
очень рад тому, что Гена Афанасьев (свидетель обвинения на процессе, отказавшийся от данных первоначально показаний и заявивший, что они были получены под пытками. – РС) смог перешагнуть [через] себя. Он оступился, но, в конце концов, понял, что есть еще шанс, и совершил очень мужественный, очень правильный поступок. Я очень был удивлен этим и рад за него. Не в том даже дело, что будет большой скандал, какая-то будет проблема – нас оправдать. Нет, этого ничего не будет. Я рад за него, что он будет жить дальше и ощущать себя человеком, который не струсил, хотя продолжают ему угрожать, давить на него, бьют ногами, угрожают ему. Но он уже... сделал шаг в ту сторону, шаг правильный, и обратно уже не вернешься. Я очень за него рад.

Я уже год пребываю в вашей прекрасной стране и смотрю ваш телевизор. Программы "Вести", "Время" – это очень хорошие передачи. Ваша пропаганда отлично работает. Большая часть населения России верит тому, что они говорят: Путин – молодец, на Украине фашисты, Россия делает все правильно, кругом враги. Очень хорошая пропаганда. Но я также понимаю, что есть люди более умные, как вы, например, здесь, власти предержащие. Вы же прекрасно понимаете, что нет никаких фашистов на Украине, что Крым забрали незаконно, а ваши войска присутствуют в Донбассе. Даже я, находясь здесь, в тюрьме, знаю, что ваши войска в Донбассе. У нас весь изолятор набит ополченцами, которых туда отправляют, как героев, на ваших танках, с вашим оружием. Они там воюют, думают, что их здесь ждут, возвращаются, беря с собой боеприпасы, их принимают на границе и дают им сроки. И они удивляются: "Как, за что? Мы же вроде герои, нас так провожали..." Не понимая, что работает этот поезд в одну сторону. Даже здесь, в тюрьме, это знают.

А зачем растить новое поколение рабов, ребята?
Я здесь, в тюрьме, встретился с гэрэушником, вашим офицером, солдатом, точнее, его по другому преступлению судят, он участвовал в захвате Крыма. 24 марта они на кораблях прибыли в Севастополь и блокировали как раз военные части. Он как раз ту часть блокировал, которую я снабжал и вывозил. Такая, да, интересная штука. И он же участвовал, его бригада участвовала в иловайском котле, который разбили российские военнослужащие.

Судят Сенцова и Кольченко
Судят Сенцова и Кольченко

Это факты, которые лежат на поверхности. Если ты не зажмуриваешься, ты их видишь. Вот стоят, например, ваши трубадуры режима, и они тоже неглупые парни, они все знают, как оно есть, но продолжают врать, как бы продолжают делать свою работу, находя внутри себя какое-то оправдание. Наверняка они себя оправдывают: надо кормить детей, надо что-то делать... А зачем растить новое поколение рабов, ребята?

Но кроме этих всех, еще есть часть населения России, которая прекрасно знает, что происходит, которая не верит в байки вашего агитпропа, которая понимает, что происходит на земле и в мире, какие ужасные преступления совершает ваше руководство, но эти люди почему-то боятся. Они думают, что ничего нельзя изменить, что все будет как есть, что систему не сломаешь – ты один, нас мало, нас всех замуруют в тюрьмы, убьют, уничтожат... И сидят тихо в подполе, как мыши.

У нас тоже была преступная власть, но мы вышли против нее. Нас не хотели слышать – мы стучали в мусорные баки. Нас не хотели видеть власти – мы поджигали покрышки. В конце концов мы победили. То же самое произойдет у вас рано или поздно. В какой форме – я не знаю, и я не хочу, чтобы кто-то пострадал, просто я хочу, чтобы вами больше не правили преступники
Судья: Это не в рамках процесса. Мы же обсуждаем узкие вопросы. По закону вы не можете говорить обо всем.

Сенцов: Я заканчиваю уже, Ваша честь!

Судья: Да я вас не перебиваю, просто...

Сенцов: Я понял, что вы меня не перебиваете, да... Так что единственное, что я могу пожелать этой третьей, информированной части населения России, – научиться не бояться!


Не просто корисно,а конче необхідно ,навіть ,через вже майже 4 роки(без півторя місяця) перечитувати останнє слово Олега Сєнцоаа на рашенському суді перед оголошенням вироку
Й не тільки у суспільно-політичному аспекті,а взагалі у життєвому ,коли часто приходиться робити вибір у житті
Часто люди (й Футвол,нажаль,не виключення) набагато більше приділяють уваги більш вторинним речам аніж головним ,обурюючись на дрібниці та звужуючи можливості співрозмовників на донесення певної інфи,ідей та переконань (я не про реакцію на пости Наф-Нафа) закриваючись у певному вакуумі і,а ще страшніше ,коли у певний вакуум намагаються втиснути свого співрозмовника ,наа'язуючи йому лишень власні підходи та життєві позиції

Алєро якось писав,що Фктвол-певне віддзеркалення нашого українського суспільства у мініатюрі
Звісно -тут у рази вищий рівень ніж середній по країні -оскільки на сайті перебувають багацько освічених людей з окресленими морально-життєвими принципами
Але ідеальних співтовариств не існує й завжди є певні речі та моменти ,які притаманні,нажаль масовим зібранням та зборам -як у позитивному так,і,нажаль у негативних проявах
Коли одним можна трішки більше ніж іншим а про реал взагалі мовчу там подвійна-потрійна мораль дуже поширене явище
У нас же ,часом прослідковуються певні елементи (сподіваюся,що не система) у реакції на певні пости ,або пости певних на настіночників ,коли немає питаннь по суті-розрочинається чіпляння до форми
Міжсезоння міжсезоння,але все ж
Але головний меседж все-таки до нашого оточення у реалі та до нас самих ,коли ми часто постаємо перед життєвим вибором й це не лишень ,власне,самі вибори
Ні в якому разі,не зменшуючи важливість виборів та нашої участі у них як виборців ,а може декого у якості претендентів у депутати різних рівнів -все ж життя набагато різноманітніше ,що часом треба робити важкий вибір у багатьох життєвих ситуаціях ,пам'ятаючи добре про слова Олега та деяких інших важливих речей

Для мене,наприклад,дуже актуальні слова пісні "Прекрасное далеко" -оскільки це не просто "доросла пісня" ,а пісня для чесних ,порядних та думаючих людей

https://www.google.com/amp/s/www.svoboda.org/amp/27197511.html
Перечитую книжку Олександра Мимрука "Олег Сенцов"
стор 255-257 Харків,Фоліо,2017

#manowar723 #історія #VIVAVIVAУКРАЇНА
#Черкаси #книжковіновинки #раша

І ще вчорашній експромт "Белинский и современность " -точно не про настіночників (просто після певного посту виник експромт ) А то деякі настіночники ,можливо,це сприйняли ,що то буцімто про них й почалися незадоволення "Венеціями"
Взагалі -вірш значно ширше ніж здається на перший погляд і головна сентенція якраз не про суть та рифму виключно у віршах ,а про світосприйняття грунтовне та поверхневе ,про щирість та маскування та про багато інших грунтових речей
 

2Kshatry (01.07 в 16:47) № 1625361

Чого ви доколупались до Вєнєції, може то тіко прєдісловіє? Може , на фініші Скорп віділлє в свинці- Здєцтва за Вєнєцію!
ПиСи Доречі, А яка команда в Вєнєції ? А цікаво, стадіо у них на воді?
:)
----------------------------------------
Футбольний клуб «Венеція» (Venezia Foot Ball Club) було засновано 14 грудня 1907 року двома місцевими футболістами: Палестрою Марціале та Константіно Реєром. Першим президентом клубу став Давид Фано. Команда грала на стадіоні «Кампо Сан Бартоломео». У 1919 році клуб змінив назву на Associazione Calcio Venezia. [1]

Найуспішнішим часом для «Венеції» став початок 1940-х років, коли клуб двічі грав у фіналі Кубку Італії. У 1941 році команда стала володарем кубку, здолавши у двоматчевому фіналі «Рому» (3-3, 1-0). Переможцями кубку стали декілька гравців, яким пізніше судилося стати частиною великого «Торіно» і загинути у авіакатастрофі на Суперзі — Валентіно Маццола[2] та Еціо Лоїк[3]. За атакуючий тандем Лоїк — Маццола у 1942 році тодішній власник «Торіно» Ферручо Ново не пошкодував мільйон лір[4]. В сезоні 1941-42 «Венеція» досягла свого поки що найкращого результату в Серії А, посівши третю сходинку у підсумковій таблиці.

Більшу частину своєї історії команда провела у двох найвищих дивізіонах Італії. У 1987 році «Венецію» врятував від банкрутства італійський футбольний менеджер і підприємець Мауріціо Дзампаріні. Щоб зберегти клуб він придумав схему, у яку увійшло об'єднання команди з іншим місцевим клубом «Местре». Дзампаріні допоміг клубу реконструювати свій стадіон[5] і вивів команду в Серію А. Але після відмови керівництва міста видати йому землю під будівництво нового стадіону Дзампаріні покинув клуб[6]. Останній виліт із Серії А стався у 2002 році. Після цього почався занепад клубу.

:)
#історіясвітовогофутболу #кальчо

Ну вболівати не вболівав у дитинстві,але й назву знав як і багатьох клубів серії А у 80-х,які вже далеко від найвищого дивізіону,а може декого взагалі вже немає
#manowar723
 

2kupon (01.07 в 17:09) № 1625375
-----------------------------------------
Спасибо,Серега !
Глянул в Дайджест-грустно очень стало :(
Тут только начал по-маленьку выкарабкиваться после многих проблем -как тут чувствую опять будет депресняк и упадок сил :(
Пытался немного отвлечься от множества переживаний и проблем ,но людям и этv мировые познавательские новости мешают и напрягают ;(
Меня в соцсетях практически нет(никаких офников и практически там не общаюсь и не сижу),но и тут постоянно устанавливаются какие -то личные рамки для общения
Для меня это неприятно и неприемлемо :(
#manowar723
 

Эеспромт
"Белинские и современность"
1 июля 2019 12-00


Белинских ,нынче ,много а мире
Все критикуют всех и вся
Порой им рифма не такая
Когда сами не могут ничего создать

Важна ли рифма +как кровь из носу
Иль есть вещи все ж важней -
Об этом можем долго спорить
У каждого -"своя шкала"

И если будет рифма ,но не будет смысла
Не будет все от сердца исходить
То мне плевать на такие "рифмы"
И на критиканов из соседнего двора

Когда вместо экспромта все хотят услышать
Сонеты а-ля Шекспир
И вспоминают Пушкина и Шевченко
И требования такие -будто что-то должен им

И,словно, ты какой-то там политик
Которого поддает остракизму ,злобный и требовательный народ
И все что-то скажешь и напишешь
"В штыки" они будут воспринимать

Возьмите ручки или мышь в руки
Кому удобней- мобильный телефон
Пишите,Белинские -созидайте
Тогда "экспертов" станет меньше в разы

Хотя"экспертить" проще и надёжней
Нежели самому что-либо "творить"
И так никому "ничего ты и не должен"
А будешь сам всех только ты "учить "

Белинских много в разных сферах
Они-заправляют и в соцсетях
Одни-'эксперты" и по всем вопросам
Но нету креатива у многих из таких

А посему пускай бурчат и дальше
О том,что рифма не устраивает их
А мне главнее смысл и откровенность
Внутренний,а не внешний мир

Оберток и так хватает как и масок
И часто слетают они с людей
Хоть красочно говорят и в рифму и помпезно
Но ,как,и Станиславский не верю я таким
:)
#manowar723
 
+2

2Здравый смысл (01.07 в 10:22) № 1625278

У меня перед поездками один и тот же диалог с женой:
- Ты вообще сумку думаешь собирать?
- Нет, жду, пока ты это сделаешь.
Зато честно)
-------------------------
Можеш й так відповісти дружині -експромт :)
Забув про валізи й сумки
У мить ,коли кохана ,ти поруч зі мною
Банальність відкину я на" смітник "
Бо сильно кохаю тебе до нестями !

:)
#manowar723
 

2Fifan (01.07 в 10:00) № 1625271
-----------------------------------------
Аналогично:)
Раньше собирал большую сумку (вещи,уйму книг и всякого хлама),а сейчас взял маленькую,в которую практически ничего не положил
Причем собирался прямо перед выходом из дому-такси не было и еле-секунда в секунду успел с пересадками на автовокзал :)
Хотя Жашков -это не Литва и ехал на 3 дня всего (2 ночи),а не на неделю как ты :)
#шахи #manowar723
 

Жашкіа-2019
Піздєц:(
Соррі за французську- :(

Закинути шахи найпростіше ,а от навчитися грати :(
Якщо сам -свій головний суперник (стільки сам приводжу -нєрви) ,що у вболівальників Карпат ще є слова,а в мене немає :(
5.5 з 9-5 виграв,одна нічия (та ще й яка :() і 3 програв-пів-очка не вистачило до призів-першим зайвим виявився -7 основних та 3 додаткових
В перший день 3 гри прямо з автобуса,яким їхали 4.5 години,вчора 4 тури(грали цілий день-контроль по годині і 5 хвилин кожному супернику ) і сьогодні 2 тури
12 місце серед 51 учасників (за рейтингом на старті-був 8-м)

Хоча,якщо ще менше місяця+2+3 тижні ,було дуже зле й не знав,що зі мною-то ще норм
Це не найголовніше заразщо залишився без призів ,

#шахи #manowar723 #Черкаси
А місто непогане Жашків(мені сподобалось),але дуже' довго й дорого добиратися через всю область туди :(
 

Дозера (Ярослава Б) з Днем Народження !!
Щастя,міцного здоров'я тобі та близьким ,успіхів і всього -всього у твоєму житті!
Я завжди вважатиму,Дениса Гармаша одним з кращих гравців Динамо як мінімум цього десятиріччя і пам'ятаю ще, здається, на Старій Стіні як ти топив за молодого Дениса :)
#Динамо #manowar723
 
+1

2Здравый смысл (27.06 в 00:45) № 1624753
-----------------------------------------
Та все зрозуміло давно вже :(
Пробую трохи себе відволікати -оскільки,наприкінці травня-на початку червня мало остаточно не зліг,переживаючи за купу різних моментів :(
Повторно може поганим закінчитись -нерви не залізні :(
Саме гірше ,коли у ситуації з керівництвом країни та зливом України не можеш нічого вдіяти -на всі попередження біомаса зловтішно посміхалася :(
На курсах у квітні згадували про героїв Крут -історія така циклічна :(
#manowar723 #історія #VIVAVIVAУКРАЇНА
 

3 червня була Чергова Днюха Неперевершенної Сюзі Кватро (69:вже)
Ось знайшов відео з 1981 -австралійської передачі здається

Suzi Quatro (ер 5) 1981
https://youtu.be/314SjHbt32M

#історія #ностальжі #manowar723 #світовіЗМІ
 

2deeppurple78 (26.06 в 10:24) № 1624590
-----------------------------------------
Хочеш так вважати -ноу проблем
Ми тільки припускаємо -американське ж правосуддя теж не однорідне -різні прокурори,судді ,цілі та завдання ,способи досягнення мети
Кращої країни,яка системно й масово бореться зі світовими криміналом -немає ,але як у кожній правовій системі є свої нюанси та закономірності
На цьому пропоную поставити крапку у цьому питанні наразі -оскільки на данний момент це явно не найголовніші речі і не бачу тут сенсу та предмету спору :)
Просто я зауважував,що не треба переоцінювати, навіть ,кращу у світі систему протидії світовому криміналу :)
#Америкасьогодні #manowar723
 

2deeppurple78 (26.06 в 09:56) № 1624582
-----------------------------------------
Навіть до тих,хто попав у руки
Я гадаю,що Фірташ не повторить повністю шлях"Лазаренка"-хоча останній теж не був звичайнісіньким засудженним
Причому Лазаренко потрапив у куди більш консервативні часи до рук американського правосуддя
Хоча злити певну інфу корисну для Штатів та світу можуть заставити чи спонукати
Я не кажу про всіх злочинців та обвинуваченних світових,але здебільшого до них відносяться майже як до свідків ,але за якими теж тягнеться шлейф,а не просто ортодоксальних обвинуваченних
Багато стало співпраці по різним справам й на меті Американського правосуддя вже немає будь за що покарати дуже суворо злочинців
Звісно,є суттєва градація Я наразі про Лазаренка,Фірташа чи якщо вдасться то й Коломойського
Це більше-певні партнери під примусом,а не ортодоксальні обвинуваченні
#Америкасьогодні #manowar723
 

2Здравый смысл (26.06 в 09:07) № 1624567
-----------------------------------------
К несчастью для Фирташа

Кто знает,а может ,и не все так однозначно Утверждать в этом случае не берусь,но могу предположить ,что современные процессы в наши дни в Штатах для таких он,Лазаренко и других-это далеко и далеко не самый худший вариант и разница существенная с простыми смертными
Ясное дело,что любые ограничения для людей не есть гуд ,но мне почему-то кажется ,что при всeй важности для обоих сторон своих позиций и принципов, для стороны обвинения более принципиально вынести обвинительный приговор (пускай и со многими смягчениями и через сотрудничество со следствием ) нежели для обвиняемых "сжигать все мосты "
Жизнь для них даже в этом случае-после обвинительного приговора не заканчивается и угрызений совести у такой швали нет никакой
#Америкасьогодні #manowar723
 

А хтось радянський фільм"Фізіки" дивився ?!
Вже років 30-32 пройшло з тих часів +ніяк не подивлюся ..
Тоді я його не зміг осилити -він був для мене дуже важким :)
Все було добре -поки я не вирішив на дворі підійти до брата,щоб взяти ключ ..
Брат грав у пекаря й був саме ним .
Я наблизився.. а далі лежу на землі,палка поруч й калюжа крові з носа :(
Думав вдома відволіктись-пробував дивитися фільм,але він мені "не пішов" :)
Фізики 1988р
https://youtu.be/wFBsRXf0ZyE
#ностальжі #manowar723 #історія
 

 

Спортивний арбітражний суд в Лозанні (CAS) розгляне апеляцію киян у справі заборгованості колишньому футболісту Динамо Джермейну Ленсу.

"Київське Динамо подало апеляцію в CAS на рішення, винесене Палатою з вирішення спорів ФІФА від 24 серпня 2018 року. Слухання відбудеться 31 липня 2019 року.

#Динамо

https://football24.ua/dinamo_podalo_apelyatsiyu_v_cas_na_rishennya_fifa_u_spravi_lensa_n543182/

Ну,Ленс буде їкаться на Днюху,якщо,звісно,доживу :)
#manowar723
 

Відео з матчу ДЮФЛ-15
УФКДніпро-Шахта
Вчора,Щасливе
https://youtu.be/MlSpp4b_HyY
#VIVAVIVAУКРАЇНА #manowar723 #Е5кротівЕ5

Чистий напад на воротаря.. :(Як можна зараховувати такі голи-дитина у лікарні зі струсом мозку :(
1.14.00-1.15.20 у цьому проміжку часовому
 

Телефонував брат зі Щасливого Вчора там відбувався 2 тур фінальної частини ДЮФЛ-15між Дніпром та Шахтою
Феєричний жах :(
Голкіперу Дніпра розбивають голову при атаці на воротаря ,викликали швидку ,яка його забрала,а судді -підори зарахували гол ! :(
Рахунок у другому таймі був 0-0
У першому турі Дніпро-Скала Моршин 1-1
Шахта-Карпати 5-0
Відбувся й матч 2 туру перед тим Скала-Карпати-2-2
До напівфіналу виходять 2 кращі команди

Тренери Дніпра забрали своїх дітлахів з поля,кажучи,що не можуть грати при такому бєспрєдєлі :(
Вже у дитячих змаганнях суцільне лайно та продажність суддів :(
#manowar723 #Е5кротівЕ5 #VIVAVIVAУКРАЇНА
Хочу знайти відео
 

Хлопці ,мені зараз зле :(
Вибачте,якщо що було не так я Поки вийду з аккаунту-якщо буде краще повернуся одразу
Хоча як Су ,колись процитував
Оттуда не возвращаются

Шучу :)
#manowar723 #Черкаси
 

Ой,сьогодні рівно 21 рік з моєї першої ставки у букмекерській конторі Марафон (Брондбю та Джейсон Столтенберг підвели з 5 подій),але вже майже -10 місяців точніше з гральним бізнесом я закінчив:)
Гра у букмекерській контооі-це як боротьба Дон Кіхота проти повітряних млинів :)
#manowar723
 

Попроси Су, шоб он все твоё творчество удалил. Бо если до неё дойдет, ты переедкшь из Черкасс.
Тебя люди шарахаться будут. Удали пока есть время

Я пишу завжди з душою та серцем-щиро
Мені нема чого критися від когось-будуть люди шарахатись -їх вибір
Особистий вибір..
Мицик Юрій Миколайович (Черкаси-бувший історик,шахіст)
#Черкаси #manowar723
 

По сьогоднішньому дню
Життя все ж таки важка річ ,яке ставить перед нами купу запитаннь Сподіваюся,що все буде добре!!
Слава Україні !
Мицик Юрій Миколайович Черкаси (manowar-723)
#manowar723 #Черкаси
 

2Smooth Pimp (27.05 в 23:55) № 1607935
-----------------------------------------
Шваби,шваби :(
Хоча раніше я,певно,засмутився б,а наразі лише згадав деякі їх пісні :(
#бундес #Футбольні #manowar723
http://footwall.net/message.aspx?id=989931
http://footwall.net/message.aspx?id=953742
http://footwall.net/message.aspx?id=954659
 

2scorpions-7800 (27.05 в 23:21) № 1607925
-----------------------------------------
прогнозував 3 м командам підвищення до ПЛ за наступні 5 років *
#manowar723 #Черкаси
 

Наразі відпочиваю від усіляких футболів(включаючи нинішній ЧС U 20),хоккеїв з ЧС ,баскетів,блогерів,відеоблогерів,світових ЗМІ й наших ,ТБ тощо

Коли там перехідні матчі будуть ПЛ та Першої Ліги (а до речі сьогодні знайомий просив подивитись як команда Лашкула виступила у 2-й лізі -я відмовився-кажу це взагалі для мене не команда та не наше Черкаське Дніпро -створили доречі команду ,яка грає у чемпіонаті області -був на одному матчі влетіли як і попередні ігри )

Мені в-принципі,за великим рахунком ,особливо пох й на ці матчі ,але просто пару років тому прогнозував 3 м командам підвищення до ПЛ за наступні команди

Верес туди протащили ,а також прогнозував Колосу та Руху

2 deeppurple78

Діп,я розумію,що Засуха-ригівка і все інше ,але просто спортивна цікавість -чи виправдається мій прогноз ще по одній команді у цьому сезоні ..
#manowar723 #Черкаси
 

З дєцтва за Суомі !
Жартую("топив" за Канаду та США-отакий я у хоккеї не європеєць!! :)-хоча і фінни теж завжди подобались
Пам'ятаю як вони СРСР прибили 2-1 здається:)
#ностальжі #хоккей #manowar723
 

Торонто Репторз -Мілуокі Бакс 100:94
Щиро вітаю Торонто з історичним виходом у фінал NBA !
Ну,за Український Дім у Торонто !
#баскет #історія #manowar723 #VIVAVIVAУКРАЇНА
 

Дощ трохи вщух-і я вкотре зходив у аптеку й ті,гроші,які залишав на таксі пішли теж на ліки другу
Сподіваюся,що наразі засне
Ще б мені заснути -оце класні останні дні навчального року:)
Наврочив-після барбалолу вже прокинувся друг й почав карвалол приймати
Вже боюся,щоб у нього передозування не було,а то мені прийдеться відповідати (бо вживає всього набагато більше за норму )
Та й ,щоб не відбулося медикаментозу у нього .
#manowar723
Коли ж наступить ранок-тут вже романи пора писати ,я пару сторінок про Ужгород написав й залишив писанину-бо багато речей мають дуже багато кутів й не хочеться ворушити деякі моменти з "шухляди"
 

2Dudar (24.05 в 22:48) № 1597198
-----------------------------------------
Дякую :)
Тут піздєц -вже вибачте за французську- бачте не те купив Дощ пиріщить-злива -каже піди ще купи
Краще б додому поїхав :(
Людина у такому стані ,що не розуміє,що робить й мене хоче в яму затягнути своїми тиском на мозок :,(
Й кинути не можу його ,але чую він мене в могилу зведе :(
#manowar723
Коротше кажучи,якщо здохну до ранку то..
Ну це піздєц-друг виносить мізки -з тим,щоб по ливню у футболці ,вже без грошей йшов купувати барвалал та карвалол ще(гліцесед йому не допомогає-налаштуваа себе і капєц)
 

Оце вам пощастило футбол дивитесь..
Тут мені не до власних депресняків(мої сльози від самотності,але без усілякого вживання спиртного ніщо у порівнянні з ситуейшн друга )
Сиджу біля нього (бігав в аптеку,щоб якійсь йому заспокійливе купити -от що робить горілка -тут капєц)
Мені завтра знову на роботу,а сьогодні фіг заснеш у гостях та ще й зранку проїхатись треба
Немає часу на власні самотні депресняки (але я обходжуся без спиртного та усіляких ліків )
Хоча моя ситуація значно важча,+бо сумую ,що не просто самотній ,а не можу відкритись жінці ,яку ніжно кохаю і яка дуже часто перебуває близенько (на одній роботі )
У кожного власна драма :(
Який там рахунок ?
#manowar723
 

Лежав вдома перед роботою -нікого не чіпав з тугою та смутком в очах ,а тут друг телефонує,який мене серйозно виручив перед концертом Slade,коли і квиток є на концерт (разом з ним поїхали на концерт Sladе) ,а коштів на проїзд немає у Київ та назад
Навіть набагато складніше-не було на хліб й воду-бо кошти на карточці були,а зняти не міг протягом майже місяця й гроші з пенсії витратив
А все тому,що мені відмовили у заміні своєї зарплатної картки на іншу -бо був сильно пошкоджений паспорт
Сказали міняйте паспорт ,а тоді карточку Я їм -в мене немає налічки -навіть на хліб,а мені у відповідь,що нас це не турбує,а згодом пропонували у них відкрити депозит :)
Коротше кажучи-брат виручив -439 гривень чи приблизно на паспорт,а Петя -шахіст на усі витрати
Залишалося трохи менше тижня до пенсії-на наступний тиждень після концерту
Десь півтори тисячі борганув мені -враховуючи
400 гривень ,які дав на футболку гурту Slade,у якій сиджу на роботі
Так ось телефонує-весь у сльозах приїдь забери мене з лікарні -виписали,а немає змоги доїхати додому
Тепер моя черга виручати -приїзджаю на таксі,забираю ,завожу додому ,купили дещо у магазині ,дав грошей скільки міг і пішов на роботу
У самого депресія та смуток,але я обходжуся без спиртних напоїв,а тут вже забув про свою тугу та печаль та поїхав виручати друга (хоча у самого з фінансами не айс)
Так і живемо ..
#шахи #ностальжі #manowar723 #Черкаси
 
+1

2Jo Ker (24.05 в 11:06) № 1597029

Зато він в зе вірить(с)
----------------------------------------
По Шахову та іншим :(
(Блін,із ним у 2014 на зал вокзалі Полтава-Київська фоткалися після перемоги над Шахтою у майже Забороненому фіналі Кубку України,очікуючи на фанівський потяг :(
Отак життя розставляє акценти :(

http://footwall.net/message.aspx?id=18884
Люди есть разные в нашей стране
Много порядочных честных -к сожаленью -не все
А потому цвет розы -не всегда ответит
На ваши вопросы

Как хочется мне чтобы динамовский дух
Был для многих не как пустой звух
Чтоб многих из нас воспитала она-
Команда-которая для многих-мечта

Чтоб мы были на стадионе и в жизни
Такими которые любят Отчизну
Чтоб оставались просто людьми
С Динамовским сердцем -патриоты страны!

Так выпьем за то
Чтоб были верны
Команде-мечте
В любых лабиринтах судьбы !

За чистоту наших динамовских душ
Чтоб помнили всех-кого не вернуть
Чтоб знали все что преданней в мире нет
Динамовских фанов которые верят в успех!


Болельщицкая Ода ( 19 июля 2011 года)
#manowar723 #Динамо #VIVAVIVAУКРАЇНА
 

https://twitter.com/i/status/1131823977507246080
Суперкіт підняв трохи настрій :)
#manowar723
 

Нажаль,"шахи" нашому українському суспільству не потрібні-бо на зміну до влади прийшли у кращому випадку"чапаєвці" ,які жбурляються шашками,а "шахістів " намагаються бити шахівницею та жбурляються фігурами у обличчя та весь зріст з різних відстаней
Українцям виявилося,що потрібні були відморожені цинічні шакали ,а "шахісти-чесні інтелектуали" з сумом споглядають за тим,що відбуваються процеси по знищенню української державності та автотентичності :(

Цитати простих людей
Мицик Юрій Миколайович бувший історик Черкаси (manowar 723)
#manowar723 #Черкаси #історія #VIVAVIVAУКРАЇНА #Зереваншолаборантів
 
+1

Торонто 3-2 у серії !
Це,звісно, далеко не саме важливе у житті ,але приємно за українське місто Торонто :)
#баскет #manowar723
Може через 5 життів й побуваю в Українському Домі у Торонто :)
Де Алєро пропав?!
Доречі по Блеку-вн якось писаву Вайбері що втратив данні по аккаунту чи просто пароль ..:(
 
+1

2Dudar (23.05 в 12:34) № 1596767
-----------------------------------------
Ебать у вас тут невесело. Одинокий лев в разносе )

Пару днів тому одній молодій жінці у Черкаському Будинку Торгівлі було дуже "весело"(На що я молодій жінці сказав ,що це не смішно-м'яко кажучи ),коли підійшов один з охоронців й сказав,щоб товар залишали на касі та виходили з будівлі -бо Будинок торгівлі замінований (с)
Він теж був не дуже засмучений
Ще пару чоловік касирша обслужила,а мій батон та пепсі вже виявилися зайвими
Надвечір у магазинчику біля власного будинку зайшов один чоловік зі служби охорони й сказав ,що вже за день було більше 40 об'єктів ,про які повідомляли,що їх замінували -включаючи квартири
І це перед тим -як на пару діб раніше затримали одну жінку,яка знімала помешкання,яка дзвонила та тероризувала з телефону
Тут вже були з емейл-мереж ,які набагато важче виявити й вони можуть бути по всьому світу
#Чнркаси #історія #manowar723
 

Вперше принципово не дивлюся матч Динамо-за багато років,а може й за всі -34 роки офіційного вболівання за Динамо
З двох причин
1 Просто вже задовбав Суркіс постійними спецом зливами чемпів кротам
2 Ще вагоміша ніж перша(хоча та теж дуже вагома)
У нинішній ситуації моїй футбол не є відрадою -от взагалі не дивився будь-який футбол якби у моїм житті особистому та житті країни відбулися дуже важливі речі
#manowar723 #Динамо #VIVAVIVAУКРАЇНА
Доречі щодо попереднього посту-то взимку певний час був у такій депресії ,що програвав шахістам виграні пози,залишаючи під боєм фігури(оскільки подумки був далеко у думах про свою недосяжну красуню- мрію,якій присвятив багато віршів )
 

Капєц сьогодні тарифікація ...
Кому сказати..
Запитують-ну що плануєш на наступний рік ?
Кажу,що нічого Планую йти
Потім почалося ,що ніхто мої слова всерйоз не сприймає і щось пояснювати про причини(хоча місяць про деякі казав),але не всі) й тіпа ,а куди підеш,а чого -,працюй до осені,а потім напишеш заяву (с)
Тут нас відділу додає,що ми її порвемо (с)
Я розумію,що ,хочуть частково вберегти від певних кроків ,але постійно бути рабом роботи,коли є багато нюансів теж не можна
Той випадок-коли йти-хуйово,не йти -теж -з різних причин з обох боків

А вирази накшалт "Жизнь налаживается"(с) -я у відповідь для кого ?! Буде ще гірше(с)
Коротше кажучи -виходить так Пишеш заяву-будуть прокльони як не відкрито вголос то з єхидством ,не пишеш-консервуєш все -хоча немає ні морально-вольовіих сил,ні якоїсь тяги підписувати себе ще на один навчальний рік Життя не стоїть на місці :(
Тут й не хочеться при колаборанті презі працювати й бажання просто відпочити
Та й перспектив шахових у місті немає ,а також чим займатись після роботи,щоб менше відчувати самотність Тому й думав як варіант переїхати у іншу область (але це не ідея фікс ,як і звільнення з роботи)

Ну і є ще одна суттєва причина -мені важко дуже з особистих причин Я не можу пояснювати коллегам ,але я просто безнадійно закохався без шансу ,гадаю навзаєм і мені так фігово цей місяць з цієї причини,втоми взагалі та невпевненості у майбутньому -чи навпаки впевненості та несприйнятті зеколабооантського майбутнього нашої країни :(
А мені -випий коньячку 150 гр-тіпа попустить -хоча не розуміють чи не хочуть розуміти ,що мені спиртне нпз не потрібне та не допоможе -бо переживаю за системні та важливі речі :(
От одна мама учня чудово мене зрозуміла -хто хотів ,як кажуть ..
Я розумію,що коллеги бояться ,що ,можливо я просто потужну у фінансовій та моральній скруті..
Ось така була тарифікація..
Сиджу й думаю ..
#manowar723 #шахи #Черкаси
 

2-я четверть
Перерва після 2 чвертей
Торонто Рэпторс
Милуоки Бакс
65-55


#баскет
Не спиться у такий важкий день :(
#manowar723
 

Діти про велосипед :).
За що я люблю ..
https://youtu.be/062KCgQOJtE


Котенко Кіт
Приємно бачити щирі дитячі усмішки ,коли в той же час багатьом дорослим дуже лячно :(
Хочеться побажати,щоб ваше щире чисте серце(часто порівнюють з левовим )було завжди з вами протягом вашого дуже тривалого життя й не зраджували йому у дорослому віці
Що стосується історій з велосипедом та велосипедистами -то мені дуже не щастило ,але то як казав Леонід Каневський -вже зовсім інша історія (с)
:)

#Черкаси #manowar723
 

Фантом-2 Двоє
https://youtu.be/yssphIt7jNY
#ностальжі #manowar723
Класне поєднання тексту та музики,як і у інших піснях альбому 1996р
 

Фантом-2
Там,де птахи
https://youtu.be/9_bC5M2ooJ0
#ностальжі #manowar723
Слухав їх у студентські 90-ті роки Нажаль,Роми Матіяша з нами вже немає :(

А ось пісня земляка з Черкащини-Умані)ще набагато давніша пісня
Піду втоплюся у річці глибокій
Андрій Миколайчук
#Черкаси
https://youtu.be/eMCJKclUvWQ
 

Ну від сьогоднішнього понеділка я іншого й не чекав ,а в мене ще ось середа на носі(тарифікація) ..
Вчора сказав начальнику відділу,що,планую йти з роботи(не хочеться ,але )
Начальник мій сказав ,що не треба й він проти-подумай(у середу поговоримо)
Пробую знайти для себе "якісь містки" для себе ,але на "багатьох фронтах",-жопа-не знаю ,де знайти
морально-вольові та нові сили та й чи потрібно ..:(
Той випадок,коли на роботі не хочуть ,я не хочу залишати роботу,але є купа інших нюансів,прямо не пов'язаних з умовами роботи
Такої ділеми у житті давно не було та ,й,можливо,що така вперше((навіть ,минулий рік відпочиває) :(
Тому морально налаштувався на те,що піду з роботи :(
#Черкаси #manowar723 #історія
 

Дворец Дружбы Народов
Ми знімаємо,а Гугл монтує (цикл передач дитей-журналістів з ЦДЮТ)
https://youtu.be/wkebt4wuq74
#Черкаси #історія #manowar723 #шахи
Вельми Дякую!
Найчарівніша ,звісно,Шахова Королева !:)
Взагалі у різних країнах фігури мають різну назву -в Україні-ферзь (з перської-фарзін -радник)у Німеччині -Dame,у Великобританії -Queen(Королева)
Але життя набагато складніше аніж просто шахи як гра ,вид спорту та мистецтва і тут все таки більше підходить назва з Британії -Королева :)
Якось у одній з книжок із серії ВШМ (радянська шахова серія про видатних шахістів ),а саме автобіографічна гросмейстера Гуфельда (який 2 роки служив на Черкащині у Золотоноші) була розповідь про одного свого друга-шахіста ,який написав поему ,яку присвятив своїй однокомандниці (через певний час вони побралися) й приводить 2 рядки,які пам'ятав:
Ты ,как Королева на d8
А я как пешка на d7(с)
-тобто солдат,який захишає Королеву
Ну й проаодячи аналогію шахів з нашим життям -народився експромт
Ферзей у нашім світі багато
А Королева для кожного -одна !
Любіть шахи та кожен свою улюблену справу та намагайтеся дарити радість,оточуючим вам близьким та незнайомим людям
Ще раз дякую авторам за класну та щиру роботу !
З повагою,керівник шахового гуртка "Біла тура" ЦДЮТ Мицик Юрій Миколайович
 

На Новий Рік не показували у прямому ефірі на 1+1 Новорічне Звернення до Українського Народу нашого Президента Петра Олексійовича,а я не дивлюся клоуна -мішка з цією вакханалією сьогодні
Слава Україні!
#історія #VIVAVIVAУКРАЇНА #manowar723
 

2valdemarua (20.05 в 05:11) № 1595696
-----------------------------------------
Торонто Рэпторс
Милуоки Бакс
118-112

Радий за Торонто !
#баскет #manowar723
 
+1

 

Трохи про шахи 35 хвилина
Ансамбль сучасної хореографії Міріданс
https://youtu.be/_pXYsb57xfY
З дитячого мюзіклу нашого ЦДЮТ,що відбувався 16 травня 2019 у Палаці Дружба Народів(Черкаси)
#шахи #Черкаси #manowar723 #історія
 

2Widells (17.05 в 12:07) № 1595142
-----------------------------------------
Мені пох на Голден та Мілуокі,але хочеться,щоб Торонто не вилетіло :)
#баскет #manowar723
Звісно,переживу їх виліт-й не таке,принаймі,за останній рік пережив :)
 

2Andron (17.05 в 11:51) № 1595132
-----------------------------------------
социологию показали на Прямом-это какая то жопа...скоро вы станет Малороссией...((((Телевизор уверенно шагает по стране.
Повторяется история столетней давности...

Знаєш ,в-принципі про це дуже давно багатьма попереджалося :(
Якось за тижнів два -може трохи більше чи менше до першого туру президентських виборів їду у маршрутці на роботу з однією колегою ,яка живе неподалік
Вона й каже "напівжартома" ,чи може з сарказмом(не знаю ) ,що може "оберемо по приколу"-тіпа мішка(примітка моя) -на що я одразу привів їй аналогію з подіями сторічної давнини та сказав ,що існує дуже велика ймовірність повторення й додав,що мені точно "не по приколу" :(
#Черкаси #історія #manowar723 #VIVAVIVAУКРАЇНА
 

Последние новости
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%