Перестало битися серце відомого історика з Черкас
Перестало битися серце доцента кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького Олександра Овчаренка.
Сумну звістку повідомили на сторінці Спеціальність “Політологія” ЧНУ ім. Б. Хмельницького.
“Олександр Ілліч був не лише висококваліфікованим фахівцем, але й доброю, чуйною людиною, щирим другом, наставником для студентів і колег. Його внесок у розвиток історичної науки та академічної спільноти університету є неоціненним”, – ідеться в дописі.
Як повідомив у соцмережі фейсбук його колишній студент Ярослав Нищик, Олександр Ілліч разом із дружиною вимушено проживали за кордоном.
“Олександр Ілліч важко хворів, але зберігав бадьорість та гостроту думки. Мій університетський викладач. Людина, що вміла мотивувати”, – написав Ярослав.
Як ми писали раніше, після тривалої боротьби з важкою хворобою 28 травня 2025 року пішов із життя Сергій Швець — український журналіст, політичний оглядач і народний депутат IX скликання, родом із Черкас
https://vycherpno.ck.ua/perestalo-bytysya-sercze-vidomogo-istoryka-z-cherkas/Олександр Ілліч Овчаренко Викладав у нас у Черкаському державному університеті ім Богдана Хмельницького (історичний факультет 1995-2000 рр ) Новітню історію Європи та Америки на 4 курсі,а його дружина- Історію західних та південних слов'ян декілька років :(
R.I.P.
Світла та Вічна Пам'ять!
31.05.2025
manowar-723(Черкаси,Україна)
Мицик Юрій Миколайович (Черкаси) -історик та шахіст (кмс з шахів та Дитячий Тренер) ,майже-20 років праці у освіті ,12 серпня-5 років ,як звільнився "За згодою"сторін"з ЦДЮТ(Черкаси) -шаховий
гурток"Біла тура",де працював шаховим Тренером з 2006-2019 рр й вже 6 рік не дають
повернутись,погрожуючи,що не візьмуть назад на роботу у ЦДЮТ (Черкаси) ніколи і живи,як
хочеш (інвалід дитинства 3 групи ,самотній та без родичів у Черкасах,студент історичного факультету Черкаського Державного Університету ім Ь Хмельницького (1995-2000рр Вчитель історії та правознавства ),2000-2006 ЗОШ 32 -керівник газового гуртка та певний час "Вчитель історії та правознавства" (постійно),а потім на замінах,2006-2019 УДЮ(Черкаси)-керівник газового гуртка"Біла тура" (у до пол 2000-х один рік підробляв керівником шахового гуртка у Гімназії 9 м Черкаси,а після звільнення з ЦДЮтТ(Черкаси) певний час до карантину працював індивідуально -у тому числі у садочку з мікрогрурою,та в одному училищі готував до шахових зиаганнь збірну того коледжу)
#VIVAVIVAУКРАЇНА #освіта #ностальжі#Черкаси #історія #manowar723 #цитати#Міжнароднеправопринципитазастосування#суспільство #шахиВостаннє бачив Олександра Ілліча Овчаренка у 2021 р,на сторіччі Універу ,коли приходив на зустріч на наш історичний факультет ..