Сообщение #2880747 Просмотреть на стене →

ТОВ «Сумська індустріальна м’ясна компанія» подала позов до Господарського суду Сумської області з вимогою стягнути з РФ понад 13,9 мільйона гривень як відшкодування майнових збитків, завданих внаслідок військової агресії. Про це повідомляє пресслужба суду.

Зазначається, що факт пошкодження майна позивача внаслідок влучання вибухового пристрою військового призначення збройних сил РФ у нерухоме та рухоме майно позивача підтверджується наявними в матеріалах справи доказами.

Суд дійшов висновку, що майно позивача за всіх розумних обставин не могло бути використано для військових цілей. Відтак, дії відповідача щодо нанесення удару вибуховим пристроєм військового призначення були вчинені всупереч законам і звичаям війни, а отже, РФ несе повну відповідальність як за відповідний удар, так і за спричинені ним наслідки, у тому числі і за шкоду, заподіяну майну позивача.

За наслідками розгляду судом першої інстанції, рішенням від 28 квітня 2025 року, позовні вимоги визнано правомірними, обґрунтованими та задоволено в повному обсязі.
https://sud.ua/uk/news/sudebnaya-praktika/331395-sud-prinyal-vzyskat-s-rf-14-mln-griven-materialnogo-uscherba-za-unichtozhenie-imuschestva-predpriyatiya-v-sumakh
19.05.2025
manowar-723(Черкаси,Україна)
Мицик Юрій Миколайович (Черкаси) -історик та шахіст (кмс з шахів та Дитячий Тренер) ,майже-20 років праці у освіті ,12 серпня-5 років ,як звільнився "За згодою"сторін"з ЦДЮТ(Черкаси) -шаховий
гурток"Біла тура",де працював шаховим Тренером з 2006-2019 рр й вже 6 рік не дають
повернутись,погрожуючи,що не візьмуть назад на роботу у ЦДЮТ (Черкаси) ніколи і живи,як
хочеш (інвалід дитинства 3 групи ,самотній та без родичів у Черкасах
#VIVAVIVAУКРАЇНА #світовіЗМІ
#Черкаси #історія #manowar723 #цитати #суспільство
#Міжнароднеправопринципитазастосування #раша
 
Последние новости
"Динамо" – "Кудрівка". Пряма трансляція на YouTube "Динамо" – "Кудрівка" 1:1. LIVE!!! Міхавко забиває п'ятий гол у сезоні, Сторчоус зрівнює рахунок Стадион «Динамо» им. В.Лобановского получил повреждения в результате обстрела русни (ФОТО, ВИДЕО) «Вы доказали, что готовы к любому вызову и Вам не страшен любой соперник», — Игорь Суркис — Александру Усику Пресс-служба «Динамо» отреагировала на повреждение стадиона «Динамо» им. В. Лобановского вследствие обстрела войсками рф «Динамо» — «Кудривка»: стартовые составы. С Ярмоленко (ВИДЕО) Матч "Динамо" – "Кудрівка" відбудеться, незважаючи на пошкодження стадіону імені Лобановського Стадіон "Динамо" імені Лобановського постраждав від ракетного обстрілу (ФОТО) «Если мне кто-то скажет, что «Динамо» — плохая команда, то я ему плюну в лицо», — вратарь «Чернигова» «Черноморец» стал второй командой после «Динамо», которая сумела обыграть «Буковину» в текущем сезоне
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%