Сообщение #2858393 Просмотреть на стене →

2Green (15.04 в 14:35) № 2858389
-----------------------------------------
То, в кращому випадку, міг запропонувати прищавий хлопака, з революційними, але відірваним від дійсності бажаннями. Бо в цьому прекрасному але не ідеальному світі "Створюється Рада Національного Порятунку" - державний переворот, зміщення законно обраної влади. І не тільки Європа, але й збочені трампісти не будуть марати себе контактами з такими персонами. Ну хіба шо потепління з аятолами, гебістами та кітайозами.
Але нічого нового- пропонується пройти шлях Грузії. Правда, не пройти , а пробігти.
 
+1
Последние новости
"Динамо" з великим відривом лідирує серед усіх українських команд за кількістю своїх гравців на чемпіонатах світу Андрей Ярмоленко поднял планку собственного клубного рекорда по количеству забитых мячей Ярмоленко підняв планку власного клубного рекорду за кількістю забитих м’ячів Тарас Михалик: «Рано делать выводы о новом формате ЧМ, но президенту ФИФА не стоит злоупотреблять экспериментами» "Епіцентр" офіційно оголосив про підписання колишнього гравця "Динамо" Главный тренер «Университати»: «Матчи с «Динамо» будут очень, очень сложными, но посмотрите на результаты ЧМ-2026» Александр Караваев: «98% людей из футбольной тусовки поддержали и поняли меня» Илья Ольховой: «Приятно, что дебют за «Динамо» состоялся, но еще есть много ошибок» Денис Попов: «Буду болеть за Бразилию или Португалию» "Ч‎исто бізнес-проект": колишній захисник "Динамо" зізнався, як оцінює зміну формату на чемпіонаті світу
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%