Сообщение #2858389 Просмотреть на стене →

2Kshatry (15.04 в 13:54) № 2858386
-----------------------------------------
Його комент на питання що робити. Можеш теж написати.

зеленський сідає з єрмаком у літак і ісчезає. Це перше, з собою бере Стефанчука та Безуглу.

Створюється Рада Національного Порятунку з голов патріотичних партій, котра демонтує інститут Президента та ВР на час війни. Та формує структури котрі почнуть курувати МВС, ВС та Прокуратуру.

Партія СН, ОПЗЖ - забороняються як скомпроментовані.

Проводиться люстрація - усі персонажі пов'язані з Єрмаком, Татаровим, Ахметовим, Коломойським йдуть у штурмову бригаду до піхотного бату солдатами.

Далі РНП починає займатися війною та економікою, а не трирічною брехнею та друком передвиборних газет.

Перші рішення :

1. Перевод економіки на військові рейки. Чіткий план на кожне місто та підприємство по виготовленню оборонзаказа. Кожна бригада отримує місто-спонсор, котре закриває усі потреби в матчасті та людях.
2. Тотальне БЗВП та мобілізація. Кожен українець після 3х років у війську отримує новий паспорт Громадянина та права. Служать жінки та чоловіки. Закриті границі. Немає паспорта/військового з записом про службу=другий сорт, трудова повинність за пайку, заборона на власність.
3. Введення інституту смертної кари за корупцію, колаборантство, дезертирство. Експроприація цінностей, обмеження прав, трудова повинність.

Тобі ще писати!?
 
Последние новости
31 мая. Сегодня родились... Бущану — 31 Олександр СОПКО: "Бразильці "Шахтаря" розчинилися в нашому рівні нижче середнього – зарплати хороші, а змагатися особливо нема з ким, одна-дві гри з "Динамо", плюс кілька єврокубкових матчів" Екс-хавбек "Динамо" Роман Єрьоменко повернувся до збірної Фінляндії після дев'ятирічної перерви Георгій ЄРМАКОВ: "Розглядав би пропозицію "Динамо"? Звісно" Воспитанник «Динамо» рассказал, как из-за вакцинации от коронавируса он был вынужден завершить карьеру Представителей «Динамо» не оказалось среди номинантов на звание лучших тренера и игрока УПЛ в мае Забарный подорожал на 2 млн евро, Мудрик — подешевел на 12 млн евро. Обновленные данные Transfermarkt Захисник "Динамо" визнаний Transfermarkt найкращим молодим гравцем сезону в УПЛ Джерело пояснило, від чого залежатиме доля Самба Діалло в "Динамо" Сергей Люлька: «Самый лучший шанс попасть в первую команду «Динамо» у меня был в период Блохина»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%