Сообщение #2847917 Просмотреть на стене →

Тривоги,тривоги..
І до речі про це ьеж-хоча стаття зовсім про інш-х роках е ще у 2000
Я вже не пам'ятаю,як але в інтернеті побачив одну цікаву статтю -рекомендацібтля ділових,бізнесових людей ,які у командировках Хостелів тоді ф близько не було,а готелі переповненні через візити багатьох людей та різні заходи Я на хвильку посміхнувся ,а потім зрозумів,що хороша геніальна ідея,яка підійде тим,кому варіанти проживання допогі-нвприуладиу різних виїздах на турніри коли все занадто дорого або взагалі не пропонують варіантів
Стаття актуальна ще й тим що тис людям треба добресвичпатись і потрапити зранку на роботу
Отже ..
Купівля квитків на потяги з умовного Дніпра до Харкова(на той момент і назад/щоб хати не так далеко і дорого-можна полежати та поспати та повернутись назад,поспавши
Я взяв на замітку данну рекомендацію,щоб з часом при нагоді використовувати пораду
Звісно лінивим буде все не так,але це краще ніж.
А тепер і тривоги додатково,коли фнткрівл мінімальний можна й проїхати далі та довше й приїхати ближче до потрібного часу ,особливо,коли холодно та безпечніше
Філіпе, ч оголені поруч:? Пізніше трохи детальніше а зараз боремось навіть у таких випадках ,коли такі варіанти,як запасні то легше все сприймається з розумінням ситуації
Поки діє пільговий проїзд на потяг,астоюучникитумЧеркаспхмціни підняли,але у міжміському сполученні часто не хочуть дотримуватися законодавства Якщо з транспортом у місті це не та икриьично-то ціни на двльні сполучення та близькі зашкалюють В області з Багачеао до Зіенигородки (під час виїзду на турнір) мені продали пільговий квиток-каса прийняла платіж ,а от у Че ркасах рідних ні Але це вже інша історія
А і ще Велика Дяка Укрзалізниці-завжди можуть виникати питання ,скорше не до них а до стратегії розвитку до центральної влади ,але хочеться подякувати Укрзалізниціза просто людське відношення звичайних касирш та інших працівників та саму Організацію у цілому І добре хоч в них діє дотримання законодавства щодо захисту інвалідів
Слава Україні! Все Буде Україна!
6.04.2025
manowar-723 (Черкаси,Україна)
#УЗ
#освіта #соцзахист #медицина #інваліди
#Черкаси #історія #VIVAVIVAУКРАЇНА #manowar723 #цитати #суспільство
 
Последние новости
Віталій МИКОЛЕНКО: "Я набагато більше знаю, що відбувається всередині "Динамо", ніж вболівальники. Можу тільки стати на захист гравців" Нападник "Жиліни": "Результат матчу проти "Динамо" трохи жорстокий, але дуже повчальний" Віталій МИКОЛЕНКО: "Динамо" потрібен баланс між молодістю та досвідом. Наприкінці сезону в основному забивали Ярмоленко та Буяльський" Журналіст: "Динамо" вимагає в "Галатасарая" 30 млн євро за Пономаренка. Турки висунули зустрічну пропозицію Віталій МИКОЛЕНКО: "Думаю, що "Шахтар" зараз на голову сильніший за "Динамо". Думаю, хлопці не образяться на мене, але це так і є" "Динамо" лише виграє вдома у першості U-19 з листопада минулого року «Не удивлюсь, если США, Мексика и Канада продержатся долго на дистанции ЧМ-2026», — полузащитник звёздного состава «Динамо» «У «Университати» нет ни малейшего шанса пройти «Динамо». До свидания!», — румынский телекомментатор Співаковський про Окона, котрий був на перегляді в "Динамо": "Треба було купувати його за 150 тисяч доларів" Тренер "Жиліни": "Динамо" покарало нас своєю якістю"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%