А,от і подвійні стандарти Поведінки тра Олексійовича намагалися на півроку відсторонити від обов'язків народного депутата,а тут ..
Не стримав емоцій та нецензурно висловився на адресу обвинуваченого – суддя вибачився та зберіг посаду
Вища рада правосуддя 11 березня 2025 року у пленарному складі відмовилася звільнити суддю, який нецензурно висловився в судовому засіданні на адресу обвинуваченого після того, як громадянин відмовився визнавати провину у вчинені злочину.
Як розповідала «Судово-юридична газета», 6 листопада 2024 року Друга дисциплінарна ВРП одноголосно вирішила звільнити суддю Жашківського райсуду Черкаської області Романа Шимчика.
його родичі, які попросили адвоката направити скаргу до Ради правосуддя.
У засіданні ВРП 11 березня суддя Роман Шимчик особистої участі вже не брав.
Доповідач-член Ради правосуддя Олексій Мельник, запропонував переглянути рішення дисциплінарної палати, врахувати позитивну характеристику Романа Шимчика та визнання ним своєї провини.
На думку члена ВРП суддя Роман Шимчик не заслуговує на звільнення, але заслуговує на відсторонення протягом двох місяців від здійснення правосуддя з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді з одночасним направленням до Національної школи суддів для проходження курсу підвищення кваліфікації за програмою «суддівська етика та доброчесність» і подальшим кваліфікаційним оцінюванням на відповідність займаній посаді.
Однак член ВРП Микола Мороз запропонував інший варіант покарання для судді.
«Не може мати місце ситуація, коли скарга на суддю лише складена, а не подана скаржником. Виходить так, що громадянин вже помер, але через десять місяців після його смерті скарга надходить до ВРП. В такий ситуації неможливо перевірити, чи було справжнє волевиявлення на подання скарги. В цілому, таку скаргу взагалі варто було залишити без розгляду. Але враховуючи, що дисциплінарна справа вже розглянута, то вважаю, що суддя, який позитивно характеризується в суді, надалі не буде припускатися емоційної поведінки. Відтак, пропоную притягнути суддю до відповідальності у виді суворої догани з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді протягом 3 місяців», - повідомив Микола Мороз.
У підсумку, більш сувору пропозицію Олексія Мельника підтримали тільки два члени ВРП (Олексій Мельник та Олег Кандзюба), тоді як «проти» проголосували одразу десять членів Ради правосуддя.
У свою чергу, пропозицію Миколи Мороза підтримали десять членів Ради правосуддя, а «проти» проголосували лише двоє (Олексій Мельник та Олег Кандзюба).
Відтак, суддя Роман Шимчик зміг зберегти посаду судді.
19.03.2025
manowar-723(Черкаси,Україна)
Мицик Юрій Миколайович (Черкаси) -історик та шахіст (кмс з шахів та Дитячий Тренер) ,майже-20 років праці у освіті ,12 серпня-5 років ,як звільнився "За згодою"сторін"з ЦДЮТ(Черкаси) -шаховий
гурток"Біла тура",де працював шаховим Тренером з 2006-2019 рр й вже 6 рік не дають повернутись,погрожуючи,що не візьмуть назад на роботу у ЦДЮТ (Черкаси) ніколи і живи,як хочеш (інвалід дитинства 3 групи ,самотній та без родичів у Черкасахі
#manowar723.
#VIVAVIVAУКРАЇНА #новинкимобілізації#історія #суспільство #цитати.
#раша#Міжнароднеправопринципитазастосуванняhttps://sud.ua/uk/news/publication/325755-ne-sderzhal-emotsiy-i-netsenzurno-vyskazalsya-v-adres-obvinyaemogo-sudya-izvinilsya-i-sokhranil-dolzhnost