Сообщение #2836477 Просмотреть на стене →

Цирк з"літнім часом",а скорше з дотриманням законодавства в Україні Цілий рік казали,що іскасовують "літній час" і ось
18 03.2025
manowar -723(Черкаси,Україна )
#Міжнароднеправопринципитазастосування.
#Черкаси #історія #VIVAVIVAУКРАЇНА #manowar723 #цитати І #суспільство
https://radiotrek.rv.ua/news/zelenskiy-priynyav-rishennya-shcho-bude-z-perevedennyam-godinnika-u-berezni_341771.html
Закон мав запрацювати ще з початку року (у випадку підписання, чого досі не сталося) та скасувати сезонний перехід часу.

 

Таким чином Україна мала залишитися на «зимовому» часі, однак без підписання норма не набула чинності. 

Станом на ранок 17 березня підпису під законом від глави держави досі немає. Тож, у неділю, 30 березня 2025 року (о 3 годині ночі) стрілки годинників потрібно буде перевести на 1 годину вперед – на літній час, позаяк закон так і не набув чинності.

Радіо Трек: НОВИНИ. Джерело: https://radiotrek.rv.ua/news/zelenskiy-priynyav-rishennya-shcho-bude-z-perevedennyam-godinnika-u-berezni_341771.html

Чому тоді "вето" не було накладено і не було б "річної епопеї" та інші
 
Последние новости
Михайло СПIВАКОВСЬКИЙ: "З того, що я знаю, у президента "Динамо" була розмова з одним із кандидатів на посаду тренера. Не знаю, чим скінчилася. Це іноземець" Два гравці "Динамо" - у символічній збірній 14-го туру УПЛ за версією SofaScore Ребров зворушливо відреагував на смерть Мунтяна: "Дуже боляче" Віталій МИКОЛЕНКО: "Приємно, що після перемоги над МЮ "Евертон" останні два матчі виграв і піднявся вище за "Ліверпуль" «За три дня дела не делаются», — Олег Дулуб о дебюте Костюка у руля «Динамо» Виктор Леоненко: «Наверное, после момента у Волошина динамовцы представили, что легко победят «Полтаву»...» "Це десь і зупинило Ігоря Суркіса". Джерело назвало причину, через яку в "Динамо" відмовилося від іноземного тренера Джерело: "Зараз Денис Гармаш знаходиться в одному з підрозділів сил безпілотних систем" Ігор ЦИГАНИК: "Якось Мунтян підійшов до футболіста нинішнього складу "Динамо" щось підказати. Той повернувся і каже: "А ви що, теж грали у футбол?". Вони не розуміють, що це за клуб" У президента «Динамо» уже был разговор с тренером-иностранцем, — источник
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%