Сообщение #2836164 Просмотреть на стене →

Коли краще купувати квитки на потяг: Українцям пояснили важливі нюанси
Багатьох українців цікавить, скільки коштуватимуть залізничні квитки навесні, влітку та восени 2025 року. Ціни на квитки залежать від дня та типу вагона на одному й тому ж маршруті та в складі одного й того ж поїзда. Про це журналістам видання "РБК-Україна" розповіли в "Укрзалізниці", передають Патріоти України.

Ціни на квитки — як УЗ визначає вартість

Загалом ціни на квитки залежать від кількох основних факторів, а саме:

дальності поїздки;
класу вагона;
категорії поїзда за швидкістю;
рівня сервісу.
Також квитки на поїзди можуть бути дешевшими або дорожчими у різні дні тижня. Наприклад, у вівторок та середу на УЗ діє знижений коефіцієнт 0,9, а в п’ятницю та неділю — підвищений коефіцієнт 1,1. Також враховуються коефіцієнти індексації за календарними періодами року.

Формування вартості проїзду здійснюється з урахуванням відправлення поїзда з пункту його формування або обороту. Після проходження вагоном атестаційної комісії або ремонту ціна також може змінюватись.

Чому ціни на квитки у вагонах одного класу можуть відрізнятися

Як розповіли у компанії, навіть якщо пасажири їхатимуть в одному поїзді, деякі з них заплатять різну ціну за квитки. Адже усе залежить від рівня комфорту і навіть дати виробництва вагона.

Наприклад, якщо купувати квитки у купейний вагон поїзда, який їхатиме з Києва до Львова, можна помітити, що ціна відрізняється.

за місце в одному вагоні доведеться заплатити 403, 63 грн;
квиток в інший вагон коштує вже 295, 95 гривень.
https://patrioty.org.ua/ecomomic/koly-krashche-kupuvaty-kvytky-na-potiah-ukraintsiam-poiasnyly-vazhlyvi-niuansy-547416.html
12.03.2025
manowar -723(Черкаси,Україна
#УЗ #Черкаси #історія #VIVAVIVAУКРАЇНА #manowar723 #ностальжі #цитати
 
Последние новости
Виталий Пономарев: «Тренерский штаб «Динамо» проводит отличную работу» «Блэнуцэ по-прежнему в поле нашего зрения», — президент бухарестского «Динамо» «Динамо» сыграет с «Карпатами» в белой форме Іван ГЕЦЬКО: "Навіть не сумніваюся, що Ярмоленко перевершить рекорд Шацьких. Ще сезон він би точно міг пограти" Lamborghini Urus, Тоні Кроос і AC/DC - чим ще здивує Піхальонок? 22 запитання з Денисом Бойком Журналіст назвав основну проблему Тіаре, яка не дає йому розкритися в "Динамо" У "Динамо" нові директор медіадепартаменту та заступник генерального директора з комунікацій та медіа Произошли изменения в структуре менеджмента киевского «Динамо» Велике інтерв'ю Миколи Павлова. Як помітив Шапаренка, дружба з Лобановським, чому не залишився в "Динамо" Сергей Чоботенко: «Второй тайм матча с «Динамо» действительно был провальным для нас»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%