Сообщение #2791896 Просмотреть на стене →

У Словаччині школяр з синьо-жовтою стрічкою відмовився тиснути руку президенту
https://zhitomir-online.com/2025/01/14/u-slovachchyni-shkoliar-z-syno-zhovtoiu-strichkoiu-vidmovyvsia-tysnuty-ruku-prezydentu.html
ГоловнаСвітУ Словаччині школяр з синьо-жовтою стрічкою відмовився тиснути руку президенту
У Словаччині школяр з синьо-жовтою стрічкою відмовився тиснути руку президенту
14 Січня, 2025р 21:46

Коли учневі гімназії у Братиславі запропонували потиснути руку Пеллегріні, школяр відмовився.

У Словаччині школяр Симон Оманік під час отримання нагороди за призове місце на математичній олімпіаді демонстративно відмовився потиснути руку президенту країни Петеру Пеллегріні.

Відповідне відео зі вчинком хлопця поширюється у соціальних мережах.

У президентському палаці учень братиславської гімназії отримав з рук міністра освіти Словаччини Томаша Друкера бронзову медаль, яку завоював на центральноєвропейській математичній олімпіаді.

Коли міністр запропонував школяру потиснути руку Пеллегріні, який стояв поруч, школяр відмовився – хоча президент вже подав руку для рукостискання. Після цього незручного моменту усі троє постали для спільного фото.

Поки що словацькі медіа не інформували детально про причини вчинку Оманіка. Зауважимо, на відео видно, що на піджаку у хлопця була велика стрічка у кольорах українського прапора.
14.01.2024
#Міжнароднеправопринципитазастосування #освіта #історія #manowar723
 
Последние новости
Форвард "Динамо" може вивести відомий український клуб в УПЛ «Панатинаикос» выбирает между Ребровым и аргентинцем Не зіграє проти "Динамо". КДК УАФ відсторонила захисника, який вийшов у фінал Кубка України "Його забрати – це буде зовсім інша команда". Названо ключового гравця "Динамо" УАФ оштрафовала «Динамо» по итогам матча 1/2 финала Кубка Украины с «Буковиной» Едуард ЦИХМЕЙСТРУК: "Від "Динамо" у матчі з "Шахтарем" чекав більшого. Але на сьогоднішній день це, напевно, їх максимум" Офіційно. КДК УАФ покарав "Буковину" та "Динамо" після півфіналу Кубка України «Лехия» вернет «Динамо» Царенко, но хочет оставить Дячука «Действуем исключительно в рамках регламента», — гендиректор «Чернигова» о поиске арены для еврокубков еще до финала с «Динамо» «Эвертон» активировал опцию продления соглашения Миколенко ещё на один сезон
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%