Сообщение #2770623 Просмотреть на стене →

https://mtu.gov.ua/news/36267.html?fbclid=IwY2xjawHZAb5leHRuA2FlbQIxMQABHfCO0ZYLLJyXvFqXmbVCUcOED6VbOv0H20eznN25diIWXHzFUaoBuCJ_Tw_aem_CiiTcuC9CgXeBOLtP8sENg
Затверджено Стратегію розвитку та розбудови прикордонної інфраструктури з країнами ЄС та Молдовою до 2030 року
Міністерство розвитку громад та територій
https://www.facebook.com/100064745704510/posts/1004836151684566/
Кабінет Міністрів України схвалив розроблену Міністерством розвитку громад та територій Стратегію розбудови прикордонної інфраструктури до 2030 року. Йдеться про автомобільні та залізничні пункти пропуску з країнами-членами Євросоюзу та Молдовою. Також до Стратегії Урядом було затверджено операційний план заходів для реалізації Стратегії.

“Сьогодні сухопутний кордон є для України одним з ключових елементів економічної сталості. Закрите авіасполучення, руйнування портової інфраструктури спричинили значне навантаження на пункти пропуску, які до цього не були пристосовані. Тож щоб адаптувати український кордон до потреб транспортного та пасажирського потоків ми розробили чітку Стратегію з детальним операційним планом розбудови прикордонної інфраструктури.

Окрім збільшення пропускної спроможності та розвитку інфраструктури, ми також фокусуємось на цифровізації процесу перетину кордону, запровадженні спільного контролю з сусідніми країнами, розбудові мережі сервісних зон. Це основні завдання затвердженого документа, над якими вже працюємо та будемо працювати далі. Важливо, що затвердження Стратегії є одним з індикаторів Ukraine Facility Plan, який ми успішно виконали у відповідний термін”, – наголосив Віцепрем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба.

Основними цілями Стратегії є :

збільшення пропускної спроможності прикордонної інфраструктури;

запуск спільного митного та прикордонного контролю з суміжними країнами;

цифровізація перетину кордону для зменшення часу очікування в черзі;

створення мережі зон очікування.

Для досягнення визначених цілей Стратегія включає визначені завдання та результати, які мають бути досягнені.

Зокрема, йдеться про реконструкцію 29 пунктів пропуску та спорудження 17 нових пунктів пропуску. Окрім цього, Стратегія передбачає виконання робіт з реконструкції та залізничних колій, мультимодальних терміналів, електрифікації колій.

Також Стратегія зосереджується на підписанні угод про спільний контроль з сусідніми країнами, Польщею, Словаччиною, Угорщиною та Румунією, та запровадженню відповідного виду контролю на пунктах пропуску.

Схвалений документ, зокрема, передбачає запровадження механізмів прогнозування піків товаротранспортних і пасажирських потоків для оперативного реагування та перенаправлення транспортних засобів до менш завантажених пунктів пропуску.

Серед індикаторів моніторингу досягнення цілей Стратегії є:

тривалість кожної процедури та загальна тривалість усіх процедур;

час очікування в черзі;

кількість пунктів пропуску та їхні проєктні й фізичні спроможності;

збільшення пропускної здатності;

наявність сервісної зони та її місткість;

кількість пунктів пропуску зі спільним або координованим контролем.

Операційний план до Стратегії включає деталізовані заходи з розбудови пунктів пропуску та під’їзних шляхів, з термінами виконання завдань та обсягами та джерелами необхідного фінансування.

Підписуйтеся на сторінки Міністерства розвитку громад та територій у соцмережах Facebook, Twitter, Telegram та WhatsApp

25 12.2024
Мицик Юрій Миколайович (Черкаси) -історик та шахіст (кмс з шахів та Дитячий Тренер) ,майже-20 років праці у освіті ,12 серпня-5 років ,як звільнився "За згодою"сторін"з ЦДЮТ(Черкаси) -шаховий гурток"Біла тура",де працював шаховим Тренером з 2006-2019 рр й вже 6 рік не дають повернутись,погрожуючи,що не візьмуть назад на роботу у ЦДЮТ (Черкаси) ніколи і живи,як хочеш (інвалід дитинства 3 групи ,самотній та без родичів у Черкасахі
#manowar723. #VIVAVIVAУКРАЇНА
#Черкаси і #освіта #сім
#історія #суспільство
#Міжнароднеправопринципитазастосування


Олексій Кулеба
День постачальника УЗ
#УЗ
https://www.facebook.com/100063766975042/posts/1123296256472596/
 
Последние новости
«Динамо» отправилось на матч с «Омонией» с однодневной остановкой в Люблине «Против «Хайберниана» будем играть только на победу», — полузащитник «Динамо U-19» И «Динамо», и «Омония» подходят к очному матчу после неудачных серий Ігор ЦИГАНИК: "Навряд чи щось може сильно змінитися в "Динамо". Команда не готова до сезону, вона не готова боротися" Олег САЛЕНКО: "У "Динамо" є шанс поборотися за друге або третє місце" Сергій КОВАЛЕЦЬ: "Динамо" потрібне серйозне підсилення. Поки новачки клубу серйозної конкуренції не складають" И «Динамо», и «Олимпия» подходят к очному матчу после неудачных серий Сергей Ковалец: «Ушел Ванат и возникла проблема: в «Динамо» некому регулярно забивать мячи» «Омония» была неузнаваема», — кипрское СМИ жёстко раскритиковало ближайшего соперника «Динамо» Олег Саленко: «Динамо» уступило «Колосу» в командных действиях»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%