Сообщение #2670715 Просмотреть на стене →

Рибалка знайшов уламки корабля 18 століття
https://usm.media/rybalka-znajszow-ulamky-korablia-18-stolittia/
У Пуерто-Ріко рибалка виявив уламки корабля 18 століття. Знахідка була зроблена на південному узбережжі острова В’єкес, повідомляє Gospodarka Morska.

За словами археологів, які почали аналізувати знахідку, уламки судна стали видимі після урагану Ернесто, що вдарив по регіону в серпні. Рибалка, який випадково виявив ці фрагменти на пляжі Навіо, спочатку вважав, що це залишки корабля ВМС США, затонулого у XX столітті
https://www.gospodarkamorska.pl/rybak-natrafil-na-fragmenty-wraku-statku-z-xviii-w-80444#lg=1&slide=0

За припущеннями дослідників, ці уламки можуть належати іспанському судну XVIII століття. Керівник групи науковців Хуан Веґа зазначив, що елементи деревини, з яких побудовано корабель, перебувають у «надзвичайно хорошому стані». Зокрема, серед залишків добре збереглася гармата.

Крім того, на уламках виявили значну кількість свинцю, який іспанці використовували для захисту кораблів від кільчатих червів-поліхет. Також на судні був типовий для іспанських суден того часу баласт, що складався з річкових каменів і гарматних ядер.

Нещодавно USM писав, що поблизу берегів США знайшли затонулий пароплав 19 століття.
https://usm.media/bilia-berehiw-ssa-znajszly-zatonulyj-paroplaw-19-stolittia/

12.09.2024
Мицик Юрій Миколайович !Черкаси) -історик. та шахіст (кмс з шахів та Дитячий Тренер-майже 20 років праці у освіті,на початку серпня 5 років(12 серпня ),як без роботи,коли звільнився з роботи з ЦДЮТ (Черкаси) ,де 13 років з 2006-2019 працював керівником шахового гуртка "Біла Тура
#Черкаси #manowar723 #цитати #історія #суспільство #світовіЗМІ

А ну так На провокаторів не реагую Мановар-це Скорпіонс тобто я Й людям,які знають давно по Україні та у Черкасах рекомендую не звертати уваги на провокаторів та робити висновки
Все Буде Україна!

 
Последние новости
Тарас МИХАЛИК: "Цікаво чи знайдеться місце Пономаренку в стартовому складі збірної. Він справляє дуже добре враження цього року" 21-й тур чемпионата Украины языком чисел и фактов: 12-я крупная победа «Динамо» над «Александрией» в УПЛ Александр Кучер: «У «Динамо» появилось больше желания побеждать» Джерело: "Динамо" та "Металіст 1925" наступного літа повернуться до переговорів щодо Яцика УПЛ. 21-й тур: "Динамо" розгромило "Олександрію", "Полісся" обіграло "Кудрівку", ЛНЗ знову лідер Джерело: Яремчук буде повністю готовий до матчу зі Швецією Игроки «Динамо» после матча с «Александрией» получили три дня выходных «Динамо» и «Металлист 1925» летом вернутся к обсуждению трансфера Яцыка Блогер про відсутність Бражка у збірній: "Для Реброва опорник - це людина, яка створює баланс, а в "Динамо" його створює інша людина" Олександр КУЧЕР: "У "Динамо" з’явилося більше бажання перемагати. Команда намагається грати у футбол високої якості"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%