Сообщение #2207954 Просмотреть на стене →

ППО ВІД АМЕРИКАНЦІВ - ЗРАДА ЧИ ПЕРЕМОГА?

На мою думку, ключовий ніштяк, що пообіцяли американці у новому пакеті - це комплекс ППО "NASAMS".

Зустрів у мережі думки, мовляв, це не те, що нам треба, мовляв, NASAMS - паліатив, а нам потрібен лише Patriot... Що ж, розвінчуємо міфи:

🔴 Міф 1. "NASAMS - не справжнє ППО, а склепана нашвидкоруч напівміра для бідних". - NASAMS справді виготовлений на основі давно відомих те перевірених рішень: авіаційної ракети AIM-120, артилерійського контрбатарейного радару, комплексу управління вогнем родом із 80-их. Але це ПЕРЕВАГА комплексу. У результаті він:
✔ має просто безкінечний БК (ракета AIM-120, мабуть, найпопулярніша серед аналогів у світі, їх випущено тисячі і тисячі)
✔ є найбільш простим у освоєнні із усіх новітніх систем ППО (схожі артилерійські радари ми давно використовуємо, ще із 2014 року)
✔ його можна швидко виробляти, адже основні компоненти давно виготовлені, їх треба тільки переробити та зінтегрувати.

🔴 Міф 2. "Передадуть дві батареї, щоб ми відчепилися, і на тому все закінчиться". NASAMS є на озброєнні: Норвегії, Іспанії, Фінляндії, Чилі, Індонезії, Литви, Нідерландів, Австралії, самих США (щоправда, тільки один підрозділ, який захищає столичний округ Колумбія). Є у кого позичати. Крім того, нагадаю, комплекс відносно простий у виробництві.

🔴 Міф 3. "NASAMS не замінить С-300, бо має гірші параметри". А він і не повинен замінити С-300. Це радше заміна "Буку". Втім, значно просунутіша.

Основні "фішки" NASAMS:
⚡масова ракета, яких у Заходу є тисячі;
⚡простота освоєння та виробництва;
⚡дальність ураження від 25 до 40 км (залежно від версії AIM-120), а також є версії і до 50-70 - це вже якраз аналог С-300 виходить;
⚡Ракета AIM-120 має активну головку самонаведення, тобто, не потребує зовнішньої підсвітки цілі з боку нашого радару. Наскільки це важливо - розповідати довго, просто повірте, це чудова фіча!
⚡мережева архітектура, де пускові можуть бути рознесені і між собою, і з КП та радаром на багато кілометрів.
⚡цифровізація, перешкодозахищеність, автономність комплексу (оператори максимально захищені, їм не обов"язково сидіти біля самих пускових чи радарів)

Резюме: #NASAMS - це дійсно не #Patriot. Але це, тим не менше, дуже серйозна система, яка здатна вирішувати найскладнші задачі. А головне, її передачею США створили прецедент і рашка це "схавала". Так що подальші передачі будуть, можна не сумніватися.
 
+4
Последние новости
Бразильська преса: ФІФА дозволила "Інтернасьйоналю" продовжити оренду Вітінью. В "Динамо" він вже не повернеться Артем СТАРГОРОДСЬКИЙ: "Коли Лобановський приходив на "Динамо-2", то ніхто взагалі не зупинявся. Ми обережно дивилися, що він буде робити" Тренувальні збори "Динамо". День 6: підготовка до першого спарингу, тест йо-йо для збірників «И тут ко мне на Mercedes подъехал Максим Шацких. Спросил: «Что, подвезти?», — воспитанник «Динамо» Ростислав ТАРАНУХА: "Моя перша зарплатня в "Динамо"? Я не знав, куди дівати ці гроші. Бували випадки, що у хлопців від великих коштів дах зривало" Екс-гравець "Динамо": "Шапаренко, Дубінчак, Циганков - це плід роботи Реброва, Мельгоси та Вісенте Гомеса" Артем СТАРГОРОДСЬКИЙ: "З мого покоління найкращу кар'єру в "Динамо" зробив Лисицький. Чимось він сподобався Лобановському" Ростислав ТАРАНУХА: "Мій найбільш пам'ятний матч? Це як ми з "Оболонню" перемогли "Динамо" в Кубку України" Екс-гравець "Динамо" Ростислав Тарануха розповів про досвід роботи з Мельгосою та іспанський вектор Реброва Сотрудник «Динамо» Максим Горовенко получил очередную государственную награду
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%