Сообщение #1970834 Просмотреть на стене →

Т. зв. суд відправив під домашній арешт Андрія Антоненка. Чергового полоненого режимом Авакова. Чергову жертву української "судової" та правопохоронної системи.

Справа, яку ще на стадії слідства роздовбали просто на пси, ще й досі не закрита, по ній вже готові обвинувачувальні акти.

Ні про які реформи не можна казати, як про доконаний факт, поки не покарані зокрема ті, хто фальшував ці звинувачення - від поліцейських до прокурорів. І, звісно, судді, які вкрали у людей сотні днів життя.

Антоненко був в полоні 505 днів.

І не факт, що туди не повернеться - бо так вирішить наш чесний суд на прохання наших професійних прокурорів.
 
Последние новости
«Динамо» — это сейчас самая сильная команда в Украине. Но мы должны играть в свой футбол», — вратарь «Буковины» Цыганков впервые с начала марта провёл полный матч за «Жирону». Известны его оценки за эту игру Бущан уже третий раз подряд не попал в заявку «Аль-Шабаба» на календарный матч чемпионата Саудовской Аравии Стало відомо, хто транслюватиме півфінальний матч Кубка України "Буковина" - "Динамо" 25 тур чемпионата Украины на языке чисел и фактов: «Динамо» провело 510-й «сухой» матч в УПЛ Як Тимчик та Караваєв вчили своїх дітей футболу на стадіоні "Динамо" після перемоги над "Оболонню" Колишній головний тренер "Буковини" помер за кілька днів до кубкового матчу з "Динамо" Володимир ЗВЄРОВ: "Чи змінить Шовковський стартовий склад "Динамо" на гру з "Шахтарем"? На фланзі міг би вийти Волошин" Журналіст: "Гравцям "Динамо" мають нагадати, що фінал Кубка України відбудеться рівно за 50 років після перемоги в Кубку кубків" Мигелито, которого связывают с «Динамо», своим дебютным голом принёс победу «Америке Минейро»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%