ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
1920011
Просмотреть на стене →
Desdichado
, 05.02.2021 в 11:38
№ 1920011
|
Добавить в избранное
🍁НОВИНИ СЕРПЕНТАРІЮ.
ОПЖЗіст Рабінович заявив, що на Донбасі "очікується велика провокація" і почнуться "постійні обстріли".
Це від безсилля. Я не люблю зелених, але московських хвойд не люблю набагато більше.
Позавчора головред "Страни" здійснила явку з повинною, цинічно зізнавшись, що "Липецька фабрика, Свинарчуки, плівки Оніщенка" - фейки, які створили промосковські пропагандисти у своїй боротьбі з Порошенко.
Вчора Скабєєва з Симоньян запросили "журналістів" медведчуковського пулу до себе на роботу. Дивна пропозиція - ці "журналісти" вже давно у них на роботі.
А сьогодні Рабінович вже прямо шантажує Київ загостренням на фронті. І це не той старий, добрий Рабінович, знайомий нам по анекдотам. Цей Рабінович сидів у тюрмі за звинуваченням у розкраданні державних коштів в особливо великих розмірах, а зараз є фігурантом розслідування двох кримінальних проваджень щодо незаконного збагачення і фальсифікацій податкових декларацій. І діти якого проживають у Москві.
Вчора "Оппоплатформа" на своєму з'їзді прийняла рішення щодо імпічменту Зеленського. У відповідь в ОПУ пообіцяли взагалі заборонити ОПЗЖ за прикладом компартії.
Той випадок, коли вболіваєш за обидві команди, але трохи більше (не думав, що таке напишу) за зелених. Головне, щоб не постраждала Україна.
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
Иван Кривошеенко: «Ребров — тренер для клубной команды. Не получается у него в сборной»
«Динамо» ищет усиление на две позиции, — источник
Михайло СПІВАКОВСЬКИЙ: "Частково я згоден, що рівень Кане та Брунінью не відповідає рівню завдань "Динамо"
ФК "Динамо" на фестивалі FANCON 2025. Представлення коміксу про Андрія Ярмоленка
Віктор ХАРЧЕНКО: "Мабуть, Шовковський зрозумів, що такий Михайленко потрібен і його команді"
Директор ДЮСШ "Прилуки": "Бражко десь знизив до себе вимоги, а Михайленко скористався своїм шансом"
Джерело: "Динамо" повернулося до кандидатури Саліфу Сума
Журналіст пояснив, які клуби можуть придбати Бражка та Ваната за прийнятні для "Динамо" гроші
«Я говорил маме Михайленко: «Коля будет играть в Динамо и сборной», — директор ДЮСШ «Прилуки»
Цыганков — в фокусе внимания трех клубов АПЛ
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%