2Smooth Pimp (25.02 в 10:23) № 2144461
-----------------------------------------
Одеса?
 

2Kova (25.02 в 10:19) № 2144459
-----------------------------------------
Да
 

В районі Вилкового зранку, 25 лютого, українські військові зафіксували пересування ворожих вертольотів. Також їх активність помітили й у молдавського Тирасполя, який знаходиться на непідконтрольній Молдові території так званої «ПМР».

Про це повідомила пресслужба генштабу ЗСУ.
 

Вчергове. Де Байрактари, сука....
 
+1


2MGUkrMaks (25.02 в 10:17) № 2144456
-----------------------------------------
... там было всего 13 героев, говорят все погибли... ((((
 

2BlackJack (25.02 в 10:14) № 2144452
-----------------------------------------
Теж саме, хз хто вони
 

МО РФ: в районе острова Змеиный добровольно сдались 82 украинских военнослужащих
Тіпа ми не військові злочинці?
 

У мене під домом танки, тільки Що влучило в машину навпроти
 

Ахуенная тема. Все аптеки закрыты (((
 

Ранку.
"Русские танки сейчас поперли на Киев с Севера, но их остановили по берегу речки Тетерів.
Повторюсь; это направление главного удара на сегодня"
Поки взірвали міст через р.Тетерів, прорвалось десь 40 машин, йдуть запеклі бої.
допишу- пруть по самому короткому путі сподіваючись на прикриття з повітря-певен наші насищають хлопців птрк і пзрк.Фіхх вам а не Київ мокші.
 

У меня под домом с автоматами бегают
 

2Green (25.02 в 10:11) № 2144445
-----------------------------------------
Бля та есть видео где в гостомеле москали
 



2Kova (25.02 в 10:12) № 2144446
-----------------------------------------
Ты - ахуенный :)
 
+1

2Green (25.02 в 10:11) № 2144445
-----------------------------------------
Не удаляй ! :)
 

2Cy (25.02 в 10:09) № 2144444
-----------------------------------------
Я не такой оптимистичный. Интересно, если пойдут по Житомирской трассе, то придется взрывать мост развязку на окружной
 

Ирпенский мост близ поворота на Горенку - наши почикали джавелинами колонну в 7 машин. Сбит ударный вертолет РФ под Ворзелем. Крупная колонна под 300 БММ у Иванкова уперлась во взорванный мост. Тянут кишку от усатого воробья к остаткам своих десантов, выбитых со взлетки в Гостомеле и шкерящимся по лесам. Или правильно говорить останкам?
 
+1

Cy x
Зараз вже майже очевидно, що у москаликів нічого не вийде.
Джевелінів і NLAW має вистачити буквально на все, що рухається. Так, звісно можуть тимчасово кудись заїхати швидко, помахати прапором поки їх Джевелін не наздожене, але це нормально.
Єдина їхня можливість це великі помилки з нашого боку, але поки наче все гаразд (стукаю по дереву). Де потрібно - відступаємо і перегруповуємось.
Ну і ще було б не зле, якби нам щось в плані протиповітряної оборони трохи підкинули
 
+2

Затриманий під Гостомелем диверсант виявився батюшкою УПЦ МП

https://www.rbc.ua/ukr/styler/zaderzhannyy-gostomelem-diversant-okazalsya-1645775488.html
 

Cy x
Кирилл Данильченко

Ирпенский мост близ поворота на Горенку - наши почикали джавелинами колонну в 7 машин. Сбит ударный вертолет РФ под Ворзелем. Крупная колонна под 300 БММ у Иванкова уперлась во взорванный мост. Тянут кишку от усатого воробья к остаткам своих десантов, выбитых со взлетки в Гостомеле и шкерящимся по лесам. Или правильно говорить останкам?
 
+2

Cy x
Шкода звісно, що зараз всі так бояться давати зброю.
Могли б і не офіційними каналами це робити.
 

Оборонці Зміїного на всіх шпальтах світової преси сьогодні.

Скоро по всій Україні будуть вулиці Героїв Зміїного
 
+3

2Dudar (25.02 в 10:02) № 2144438
-----------------------------------------
Консервы???
 

2deeppurple78 (25.02 в 10:02) № 2144436
-----------------------------------------
Они тут и были
 

2deeppurple78 (25.02 в 10:02) № 2144436
-----------------------------------------
Дрг. Знаєш скільки їх
 

Бля як вони суки пробралися....
 

2Smooth Pimp (25.02 в 09:54) № 2144430
-----------------------------------------
На лукьяновке возле кимо стрельба автоматная , сижу слышу
 

С Чаплынки рано утром на Новую Каховку около двухсот техники ушли. Сейчас с Крыма колоны идут.Расположение: аэродром, комбикормовый, старые фермы. Живой силы около 600
 

Що і не дивно, враховуючи, скільки вовків прийшло з ОР-1.
 
+3

Пишуть диверсантів в Києві мінуснули.
 

2Smooth Pimp (25.02 в 09:52) № 2144429
-----------------------------------------
Бабы ещё нарожают
 

2BlackJack (25.02 в 09:49) № 2144428
-----------------------------------------
Чуєш чи хтось пише?
 

Державна інспекція ядерного регулювання України
31 хв ·
‼️ Оновлена інформація!
Як повідомлялось раніше, зафіксовано перевищення контрольних рівнів потужності дози гамма-випромінювання у зоні відчуження.
Такі коливання показників датчиків Аскро, фахівці Екоцентру повязують з порушенням верхнього шару ґрунту внаслідок руху великої кількості важкої військової техніки через зону відчуження та підняттям у повітря забрудненого радіоактивного пилу.
Стан ядерних установок та інших обєктіа ЧАЕС - без змін.

Це ж у танках тепер мають бути живі трупи, корпуси танків та БМП не захист від випромінювання. Треба було вчити фізику в школі.
 

На Минском массиве автоматные очереди
 
+1


2Smooth Pimp (25.02 в 09:39) № 2144423
-----------------------------------------
Лінк плз
 

Да тероборона вийде на перший план з цим маскуванням....
 

2Smooth Pimp (25.02 в 09:39) № 2144423
-----------------------------------------
Сподіваюсь автівки зберегли.
 

Пишуть, що знешкодили кацапів на авітвках ВСУ в Києві.
 
+6

2valdemarua (25.02 в 09:31) № 2144416
-----------------------------------------
Да. Дальнобойная тоже херачит. Нам слышно.
 
+1

2Kova (25.02 в 09:34) № 2144420
-----------------------------------------
Звичайно є )))
 

2MGUkrMaks (25.02 в 09:33) № 2144418
-----------------------------------------
А в нас вони є?
 

Гейропа опять хочет понюхать Чернобыль.
 
+1

Батько каже наші вертушки всю ніч літали
 


В Чайках розрахунок Граду стоїть. Кожні 15-20 хв одиночним хуярять. Мабуть на Гостомель
 

2MGUkrMaks (25.02 в 09:25) № 2144413
-----------------------------------------
Ну не наю...
 

И опять вертушки на гостомеле
 

Последние новости
Виталий Миколенко: «Я сразу сказал, что хочу подписать контракт, у меня нет никаких проблем с клубом» Віталій МИКОЛЕНКО: "Я набагато більше знаю, що відбувається всередині "Динамо", ніж вболівальники. Можу тільки стати на захист гравців" Нападник "Жиліни": "Результат матчу проти "Динамо" трохи жорстокий, але дуже повчальний" Віталій МИКОЛЕНКО: "Динамо" потрібен баланс між молодістю та досвідом. Наприкінці сезону в основному забивали Ярмоленко та Буяльський" Журналіст: "Динамо" вимагає в "Галатасарая" 30 млн євро за Пономаренка. Турки висунули зустрічну пропозицію Віталій МИКОЛЕНКО: "Думаю, що "Шахтар" зараз на голову сильніший за "Динамо". Думаю, хлопці не образяться на мене, але це так і є" "Динамо" лише виграє вдома у першості U-19 з листопада минулого року «Не удивлюсь, если США, Мексика и Канада продержатся долго на дистанции ЧМ-2026», — полузащитник звёздного состава «Динамо» «У «Университати» нет ни малейшего шанса пройти «Динамо». До свидания!», — румынский телекомментатор Співаковський про Окона, котрий був на перегляді в "Динамо": "Треба було купувати його за 150 тисяч доларів"
Ключи у Здравый смысл
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
«Ливерпуль» тайно репетировал тактику на финал ЛЧ в Испании: соперник играл прямо как «Тоттенхэм»
За пять дней до финала Лиги чемпионов, 26 мая, «Ливерпуль» провел закрытый товарищеский матч против резервной команды «Бенфики» в Марбелье. Почти все были уверены, что единственная задача этой встречи – поддержание физической формы (пауза между окончанием АПЛ и финалом ЛЧ – 21 день). Выбор соперника тоже изначально не удивлял. Испанские команды Ла Лиги уже в отпусках, команды сегунды еще доигрывают сезон – позвали хилого соперника из соседней Португалии.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?