2AspІД (19.02 в 12:00) № 704967
-----------------------------------------
4 роки у Росії.
 
+2

Бля!
Звиняйте за дурне питання. :)
Якось упустив інформацію. Що таке зробив Саакашвілі там в Грузії, що його вимагають екстрадувати?
Щось спиздив? ;)
 

А Филатов и Корбан еще летом всё говорили о Семенченко!!!
 

ca x
2MGUkrMaks (19.02 в 11:55) № 704961
-----------------------------------------
молодий ти ще Сірожа за всю Україну лямку тягнути. але за патріотізм хвалю.
а грекам йобаним надо навалять за їх прокацапські погляди.
 
+1

О постмодерне и симулякрах. Народный депутат, поменявший ФИО и паспорт, представляется командиром батальона, из больничной палаты по Фейсбуку руководит наступлением и следит за оперативной обстановкой на фронте, попутно собирая пожертвования в благотворительный фонд имени себя и обещает вместе с еще тремя командирами батальонов, наконец-то, наладить работу вооруженных сил Украины. Бывает больший абсурд?
 
+4

2Cy (19.02 в 11:57) № 704962
-----------------------------------------
Как хорошо быть генералом,
Как хорошо быть генералом,
Лучшей работы,
Я вам, сеньоры,
Не назову!
Буду я точно генералом,
Стану я точно генералом,
Если капрала,
Если капрала переживу! (cеменченко)
 

Cy x
Офіційна заява батальйону «Айдар» В/Ч ПП В0624 щодо створення Генерального штабу добровольчих батальйонів

Семен Семенченко (Костянтин Гришин) у своєму відео зверненні повідомив про створення Генерального штабу добровольчих батальйонів. Ця заява не відповідає дійсності і потребує негайного спростування.

До керівництва добровольчого батальйону «Айдар» не надходило запитів, пропозицій чи запрошення для обговорення необхідності чи безпосередньо створення будь-яких структур, що можуть підміняти чи дублювати у той чи інший спосіб роботу Генерального Штабу, не зважаючи на форму чи назву таких можливих ініціатив чи об’єднань.

Трактування Семенченком оперативних нарад керівників підрозділів добровольчих батальйонів як основу для створення якихось коаліцій чи блоків є повною нісенітницею. Таке прагнення видавати бажане за дійсне є згубною рисою для людини, яка претендує на роль командира крупного військового підрозділу.

Батальйон «Айдар» є єдиним добровольчим штурмовим батальйоном Міноборони, і підпорядковується напряму Генеральному Штабу, оперативному командуванню сектору та Верховному Головнокомандуючому – Президенту України.

З перших днів свого існування ми тісно співпрацюємо із іншими добровольчими батальйонами, особливо у обміні розвідданими та плануванні операцій. Ми з повагою відносимося до бійців «Донбасу», але із Семеном Семенченком (Костянтином Гришиним)
«Айдар» не має нічого спільного, і тим більше не буде брати участі у «прожектах» цього горе-командира, що тричі формував свій батальйон, і тричі його зраджував.

Безвідповідальні, неузгоджені із вищим військовим керівництвом рішення Семенченка-Гришина, та що там – за відсутності координації навіть із іншими добровольчими батальйонами, з якими Семенченко безпосередньо проводив операції – неодноразово призводили до загибелі солдат, у тому числі події під Іловайськом та подіях двохтижневої давності.

«Айдар» переконливо радить пану Семенченку двічі подумати, перш ніж вдаватися до заходів у реальному, не фейсбучному, просторі. І тим більше висловлюватися від імені інших добровольчих батальйонів.

«Є честь офіцера, повага підлеглих, і власна гідність. Це – цінності, а у Семенченка не те що справжніх чеснот офіцера, навіть тегів для ФБ таких нема. Це і є причина тих рішень та висловлювань, що приведуть Семена-Костянтина під трибунал» - зауважив Сергій Мельничук, командир батальйону «Айдар».

Сподіваємося, військова прокуратура найближчим часом дасть повну оцінку тих рішень та заяв, що робить випадкова людина у військовій формі від імені кращих бойових підрозділів української армії.
 
+10

Ребров: Сьогодні вийдемо на поле за всю Україну аби довести, що в нас сильна країна і нація.

Зацьомать Сірожу!
 
+10

Имеющегося на территориях Республик газа хватит до вечера

http://img.sunhome.ru/UsersGallery/Cards/112/25212355.jpg
 
+5

2MGUkrMaks (19.02 в 11:26) № 704958
-----------------------------------------
Так власти ордилососа кричали, что газ и электричество из России получают, причем дешевле, чем от нас.
 

"Украина отсекла от подачи газа территории Луганской и Донецкой Народных Республик. Сделано это было варварски — краны на магистральном газопроводе демонтированы так, что повторное их переключение стало невозможным… Имеющегося на территориях Республик газа хватит до вечера". https://std3.ru/98/4e/1417420502-984e5e719c899f528ecfb3a61baa360f.jpg
 
+13

2MGUkrMaks (19.02 в 11:18) № 704955
-----------------------------------------
Я думаю, что разговоры о миротворцах не более, чем политическая декларация. Дальнейшая попытка хоть как-то давить на Россию.

Полицейскую миссию я упомянул, потому что ее можно направить к нам без согласия РФ, но ее тоже не будет.
 

І якщо по ним відкриють вогонь - що тоді? Як реагувати?

deeply concerned
 
+1

2Smooth Pimp (19.02 в 11:15) № 704954
-----------------------------------------
І що тоді?
Думаю це все ж наступний факт, щоб показати нездатність Росії на переговори.

Навряд чи ЄС пошле когось на убой.
І якщо по ним відкриють вогонь - що тоді? Як реагувати?
 

2Fil (19.02 в 11:06) № 704949

Без согласие кацапов могут направить миротворцев?
-----------------------------------------
Нет. Могут направить полицейскую миссию.

А восставшие против зверств хунты простые донбасские парни на отобранных у глупых укропов танках и градах могут ее не признать и бабахнуть.
 

Всех в русьсьськубаню, я плачу
 

2Fil (19.02 в 11:06) № 704949
Без согласие кацапов могут направить миротворцев?
-----------------------------------------
Нет
 


*.su, там гидотний флеш, з трояном
--------------------------------------------------------
Счітаю бан пожизнєнно.
 
+5

Fil x
Постійний представник(гандон) Росії при ООН Віталій Чуркін заявив, що заяви України про запрошення миротворчої місії ООН на схід України протирічить Мінським угодам.

«Досягнуто мінські домовленості 12 лютого. Згідно з цими домовленостями в Донецькій і Луганській республіках будуть створюватися свої міліції. Спостереження за районом роз'єднання буде проводити ОБСЄ. Якщо тут же висуваються якісь інші схеми, то виникає питання про те, чи збираються виконувати мінські домовленості чи ні», – заявив він, передає російське агентство ТАСС.

Вчора під час засідання РНБО схвалила звернення до ООН і Євросоюзу щодо розгортання на території України місій із підтримання миру та безпеки.
**************
Если оно зашевелилось, то значить правильно делаем?
Без согласие кацапов могут направить миротворцев?
 

Cу, забань цих всіх чрєвавєщатєлєй!
 

2VPogoda (19.02 в 10:38) № 704939
-----------------------------------------
опытный игрок готов закрыть любую позицию!
-------------------------------
Фото Сашт Грей: Хахахахахаха!!!!!
 
+1

Су, чому до цих пір в лічностях немає доктара Міронава?!

Доколє?!
 
+3

ca x
а вот когда вас всех мой папа тренировал, то вы так между собой не ругались....
 

2Fifan (19.02 в 10:44) № 704942
-----------------------------------------
ты меня, барана, козлом обозвал? От чмо чёрножолтое!
 

2VPogoda (19.02 в 10:42) № 704941
-----------------------------------------
Завидуйте, козлы! Моя крутость зашкаливает!
 

2Fifan (19.02 в 10:40) № 704940
-----------------------------------------
Чувак, ты сначала все после африканских шлюх вылечи, а то ж все боятся после твоих африканских командировок даже в раздевалку заходить.
 
+1


2Fifan (19.02 в 10:35) № 704936
-----------------------------------------
опытный игрок готов закрыть любую позицию!
 

2FtAll (19.02 в 10:35) № 704937
-----------------------------------------
Ну-ну!
 

2deeppurple78 (19.02 в 10:23) № 704930
-----------------------------------------
Сам війду
 

2VPogoda (19.02 в 10:31) № 704935
-----------------------------------------
А ну пошел отсюда! Поналетели, блин, коршуны на мое место...
 

2Fifan (19.02 в 10:25) № 704931
-----------------------------------------
я гораздо более качественное дерево, по сравнению с Кравцом. Так что всегда могу его заменить.
 

2Fil (19.02 в 10:27) № 704932
-----------------------------------------
А тебя нахрен домой выгнали, даже не взяв во Францию. Будешь в ДК-2 опять сидеть, и на ответную игру вряд ли попадешь.
 

2Fifan (19.02 в 10:25) № 704931
-----------------------------------------
забыл...
 

Fil x
2Fifan (19.02 в 10:25) № 704931
-----------------------------------------
Ээээээ....А я?!!!!


Слава Украіні!
 

2deeppurple78 (19.02 в 10:23) № 704930
-----------------------------------------
Тадам!
 

хм кравец и сидорчук на желтых сидят. интересно если кравец получит и мбакони не будет кого ребров поставит?
 

спасибо за помощь. обновил гада.
 

2FtAll (19.02 в 10:11) № 704925
-----------------------------------------
жесть. на финише - 0,2 секунды разрыв.

Юниорский говорите?
жах (с)
 


FtAll

ага спасибо


AspІД x

так пишет закройте браузеры. а они закрыты.
 

2Legio (19.02 в 10:09) № 704922
-----------------------------------------
біатлон, юніорський ЧС
 

2AspІД (19.02 в 10:09) № 704923
-----------------------------------------
Якщо брати з офсайту, там немає ніяких яндексоспутників, там тільки треба прибрати MCafe антивірус.
http://get.adobe.com/ru/flashplayer/ є схожий сайт, закінчується на *.su, там гидотний флеш, з трояном
 

2deeppurple78 (19.02 в 10:07) № 704920
-----------------------------------------
Дип, загугли просто флешплеер скачать,
скачай, потом стартани прямо оттуда, куда скачаешь, всё.
И будь внимателен, убирай все "птички" типа яндекса, майлру спутник, говно короче всякое :)
 

2wrag (19.02 в 10:02) № 704915
-----------------------------------------
Это шо за спорт такой ты смотришь?
 

2deeppurple78 (19.02 в 10:07) № 704920
-----------------------------------------
подивись чи не висить firefox.exe в диспетчері завдань, якщо висіть то прибери
 

как фдешплеер обновить. захожу на обновление. запуская. пишет выйти с мазилы. но она у меня закрыта....
 

2Aleero (19.02 в 10:03) № 704917
-----------------------------------------
Ну продлил и продлил. Шо теперь, мне интересоваться пластическими операциями каждого? :)
 

Россиянки первые поздравили... Подмазываются)
 

Последние новости
Ключи у Здравый смысл
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
"У нас тут не армія", або Як виховують майбутніх зірок київського "Динамо"
Что привлекает юных футболистов в "Динамо"? Как с детства готовят к битвам с "Шахтером"? На каких звезд равняется молодежь, и от чего отказывается ради достижения цели? "Украинская правда" показывает закулисье легендарной динамовской школы, воспитавшей таких звезд, как Олег Блохин и Андрей Шевченко.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?