2wrag (19.08 в 23:12) № 2247993
-----------------------------------------
месяц назад 1 комнатная на слобожанском самая дешевая была 12.....это я лох досихпор свою 2 комнатную за 3 сдаю..., цены невменяемые,я бы посоветовал искать дачу или дом в селе в пригороде, транспорт ходит постоянно но гораздо дешевле по сьему...имхо.
 

2Cy (19.08 в 23:02) № 2247990
-----------------------------------------
Так, Світчблейди будуть серйозно переробляти після випробування в нашій війні
 

Cy x
2wrag (19.08 в 23:12) № 2247993
-----------------------------------------
У Львові чомусь завжди так працювали ріелтори. Мене теж здивувало, коли з Києва переїхав. 100% вартості брали
 

Cy x
2MGUkrMaks (19.08 в 23:06) № 2247992
-----------------------------------------
Там до 100 км, навряд.
 

Які ж підари у Дніпрі.
Ціні на житло просто йобнуті.
Рієлтори охуїли, вже блядь за свої послуги беруть 100 відсотків від місячної квартплати.
Це блядь на секунду від 8 до 14 тисяч.
Які гидоти просто...
Двокімнатної квартири дешевше 8 тисяч немає... Або вона просто в лайні по вуха...
 
+1

2Cy (19.08 в 23:02) № 2247990
-----------------------------------------
Чмут пише, що ми саме ці просили. Далеко і довго літають. Може то вони вже у Криму
 

1 Євро дорівнює
1,00 Долар США

Європа загниває...
 

Cy x
⚡️🇺🇸 США выделят Украине 15 беспилотников Sсan Eagle, ракеты HARM для борьбы с радарами, противотанковые комплексы TOW и 1 тысячу Javelin.

Также в рамках нового пакета помощи Украине будут переданы боеприпасы для HIMARS, какие именно не уточнялось.


TOW до 4 км працюють, непогана альтернативна стугнам.
Додаткові HARM радують теж.
По безпілотниках не зовсім розумію стратегію. Дають кожен раз щось нове, складнувато готувати нових операторів для нової системи. Таке враження, що випробовують в нас різноманітні рішення і дивляться на ефективність.
 
+1

Українці співають “Ждет Севастополь, ждет Камчатка, ждет Кронштадт” після вибухів під Бєлгородом


Читать полностью на https://enovosty.com/uk/news-ukr/news_politics-ukr/full/1908-ukrainci-masovo-spivayut-zhdet-sevastopol-zhdet-kamchatka-zhdet-kronshtadt-pislya-vibuxiv-pid-byelgorodom
 

2Smooth Pimp (19.08 в 19:12) № 2247913
-----------------------------------------
На кожного Арестовіча знайдеться свій піздабол
 


2AG (19.08 в 22:27) № 2247985
-----------------------------------------
боюсь предположить , но думаю немецкое оружие так-же изготавливает концерн WAG...и если с автомобилями это говно прокатывает, то военным просто бояться давать по тому как те могут вьебать из оружия другого производителя)))
 
+1

AG x
​🇩🇪 Протягом останніх десяти тижнів німецький уряд ігнорує прохання України щодо додаткового постачання озброєнь — Die Welt
 

2dembel (19.08 в 22:09) № 2247980
-----------------------------------------
...це вже буде німецьке жорстке порево?...)))
 

2AG (19.08 в 20:49) № 2247950
-----------------------------------------
... ні, це Валерій....)))
 

2Smooth Pimp (19.08 в 18:19) № 2247882
-----------------------------------------
може макрон того, як бабусь а й дідусь пре???
 

2Andron (19.08 в 22:04) № 2247978
-----------------------------------------
73% из проголосовавших !
А не просто 73
 

Кримчанам велика подяка за відео та фото з доволі точним розташуванням ППО
 
+15

2Smooth Pimp (19.08 в 19:26) № 2247923
-----------------------------------------
... ясен хуй, 73 процента никуда не пропало...)))
 

2Shura08 (19.08 в 21:56) № 2247976
-----------------------------------------
)))))
 

2Dudar (19.08 в 21:55) № 2247975
-----------------------------------------
Тихо, бльо, хукай на татуху!))
 
+2

2MGUkrMaks (19.08 в 21:53) № 2247974

Да вся инфа есть от стецов по спутникам . Всё ж видно.
 
+2

2Shura08 (19.08 в 21:50) № 2247973
-----------------------------------------
Да видно шукаємо де там ППО, щоб потім по чомусь бити. Треба спершу по флоту певне.
 
+1

Супутник Притули в роботі!
 

Тарас Михалик рассказал всю правду о переходе в московский «Локомотив»

Мабуть не було поруч Йожефіча який би сховав на базі
 
+8

2Dudar (19.08 в 21:38) № 2247969
-----------------------------------------
На кінці, вчи рідну.))
 
+3

В Севастополі ПВО на всю хуяре
 
+5

2Shura08 (19.08 в 21:37) № 2247968
-----------------------------------------
)))
Це вона в кінці дописала
 
+1

2Dudar (19.08 в 21:23) № 2247961
-----------------------------------------
Опа

Совєт да любов! Альбєртовна.))
 
+3

Щюпають попку Женуарії, а тут просто відриваються на орках
 
+1

AG x
2Dudar (19.08 в 21:33) № 2247964
-----------------------------------------
шалун ))
 

AG x
2Green (19.08 в 21:32) № 2247963
-----------------------------------------
щупають )
 

2AG (19.08 в 21:26) № 2247962
-----------------------------------------
:)
 

Походу наші безпілотники пускають і дивляться, що буде))
 
+4

AG x
2Dudar (19.08 в 21:23) № 2247961
-----------------------------------------
ти на колінах? (с)
 
+1

2Shura08 (19.08 в 21:20) № 2247960
-----------------------------------------
Може й вона. Може портвейн.
А може і Поліна :)
Опа
 

2Dudar (19.08 в 21:17) № 2247958
-----------------------------------------
Полин?
 

Євпаторія - це вже «больно».
Дай Боже, нашому телятку, Вовка з‘їсти!
 

2AG (19.08 в 21:00) № 2247952
-----------------------------------------
А от сейчас - пашли нах.
Недопустимо и точка
Я фсьо
 

В Євпаторії ППО
 

AG x
У Євпаторії в окупованому Криму, ймовірно, спрацювала (https://www.pravda.com.ua/news/2022/08/19/7364050/) система ППО, повідомили місцеві жителі та представник окупантів
 

"Працює ППО": в окупованій Євпаторії місцеві жителі повідомляють про вибухи
 

2AG (19.08 в 20:57) № 2247951
-----------------------------------------
Але - через кацапську, на даний момент, територію.
Чалий, та не той, слава Богу.
 
+3

2AG (19.08 в 20:49) № 2247950
-----------------------------------------
Ні , не той
 

AG x
Україна може отримати (http://www.rbc.ua/ukr/news/pentagone-rasskazali-ukraina-poluchit-sistemy-1660927394.html?utm_source=telegram&utm_medium=post) зенітно-ракетні комплекси NASAMS від США у жовтні-листопаді

Чиновник Пентагону зазначив, що анонсовані системи ППО будуть у нашій країні через 2-3 місяці, тому що вони не надходять із запасів США, а мають виготовлятися та закуповуватися для України.
 

AG x
Путін в розмові з Макроном погодився (https://www.epravda.com.ua/news/2022/08/19/690628/) на спрямування місії МАГАТЕ на ЗАЕС
 

AG x
2Cy (19.08 в 20:11) № 2247940
-----------------------------------------
це той Чалий, що на переговорах у Стамбулі готовий був усе віддати?
 
+1

AG x
2LongPlay (19.08 в 20:44) № 2247947
-----------------------------------------
так третий нужен
 

завтра не на что будет даже один лотерейный билетик купить =(

Вкради
 

Последние новости
"Жиліна" назвала точний час початку контрольного матчу проти "Динамо" "Полісся" не взяло на збори колишнього гравця "Динамо" і відпускає його з клубу Костюк перелічив сильні сторони "Університаті Клуж" і визнав, що для "Динамо" були й простіші варіанти Определился ещё один соперник «Динамо» по контрольным матчам на австрийском сборе «Динамо» — в первой тройке клубов по количеству поражений в Лиге чемпионов за историю «Динамо» — в первой тройке клубов по количеству пропущенных голов в Лиге чемпионов за историю Александр Караваев: «Первое впечатление от сборной Украины под руководством Мальдеры: мне понравилось» "Динамо" з великим відривом лідирує серед усіх українських команд за кількістю своїх гравців на чемпіонатах світу Андрей Ярмоленко поднял планку собственного клубного рекорда по количеству забитых мячей Ярмоленко підняв планку власного клубного рекорду за кількістю забитих м’ячів
Ключи у Здравый смысл
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
"У нас тут не армія", або Як виховують майбутніх зірок київського "Динамо"
Что привлекает юных футболистов в "Динамо"? Как с детства готовят к битвам с "Шахтером"? На каких звезд равняется молодежь, и от чего отказывается ради достижения цели? "Украинская правда" показывает закулисье легендарной динамовской школы, воспитавшей таких звезд, как Олег Блохин и Андрей Шевченко.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?