2Widells (01.09 в 11:52) № 858356
-----------------------------------------
У тебе президентське прізвище?

З.І. Знайшов тееб через Погоду
 

2Jo Ker (01.09 в 11:51) № 858355
-----------------------------------------
шотиврьош!?
це ж просто Каін і Авєль!
 

2Widells (01.09 в 11:52) № 858356
-----------------------------------------
є
 

2Jo Ker (01.09 в 11:51) № 858355
-----------------------------------------
в тебе є аккаунт фб?
 

2Fil (01.09 в 11:38) № 858349
-----------------------------------------
Та не слухай ти їх.
Якщо вони самі грати не будуть, то це два абсолютно врівноважених пана :)
 


Arsen Avakov ‏@AvakovArsen 3m3 minutes ago
ВЫТЯНУЛИ ДАЦЮКА! Живет!. Поторопились с известием. На сейчас.. двое погибших 130 раненых, в том числе 6 тяжелораненых..
 

Fil x
Английский «Ливерпуль» продвинулся в переговорах относительно трансфера полузащитника киевского «Динамо» Андрея Ярмоленко.
Как сообщает Liverpool Echo, «красные» последние несколько дней активно общались на эту тему с руководством «бело-голубых». Отмечается, что весь сегодняшний день мерсисайдцы посвятят именно переговорам по Ярмоленко, который должен стать последним трансфером в летней кампании «Ливерпуля». Как уже сообщалось, сумма сделки может составить 20 миллионов евро.

Напомним, трансферное окно в Англии и Украине закрывается сегодня.
*******************
Чтобы до 20.00 вечера не раслаблялись)))
 

2VPogoda (01.09 в 11:14) № 858334
-----------------------------------------
Дій старим, перевіреним мєтодом- Знайди когось з друзів, знайомих чи просто сусідів хто любить сидіти за рульом; Розкажи їм красачна, який це кайф, похід на стадіо. Мовляв, енергетика, історична подія, всі в єдиному пориві...Карочє, для кожного свій підхід в аргументації. Силу і погрози, думаю, застосовувать в даному випадку не варто... Хатя... Ну, а далі - вже діло банальне- квитки і т. ін :)
 

2Fil (01.09 в 11:35) № 858346
-----------------------------------------
та він з братом небось буде
ти навіть не уявляєш шо ето такоє!
 

Fil x
2VPogoda (01.09 в 11:36) № 858347
-----------------------------------------
Шо ж там за брат такой знаменитый?
Надо как-то здыбацца)
 

ще один нацгвардієць помер в лікарні
 

2Fil (01.09 в 11:35) № 858346
-----------------------------------------
сразу с братом. Только посадите их в разных концах стадиона. Ультра обзавидуется перекличке :)
 

Fil x
2panch (01.09 в 11:23) № 858341
-----------------------------------------
Andrey`я заманите ешшо...
 

Від ран після вчорашнього вибуху гранати помер у лікарні ще один Нацгвардії в / ч 3027 Сластиков Дмитро, призовник із Жовтих вод

Сука....
 

2panch (01.09 в 11:23) № 858341
-----------------------------------------
А Тоні з ультрасами буде скоріш за все.
 

я на стодіоні матюкаюся і ващє бухать попередньо збираюся

( слинить хімічний олівець) Так, Панча з блокнота " Інтєлігєнти" викреслюємо ...
 

2Widells (01.09 в 11:15) № 858335
-----------------------------------------
та да. Никаких тебе торфяников, пробок и прочей хрени. Хреново, просто пипец
 

тада ішо лишаюцця Вольдемар і Антімадрідіста
ну і Дудар канєшо ж...
 

2panch (01.09 в 11:19) № 858339
-----------------------------------------
Я з братом і Костяном збираюсь йти.
 

2Widells (01.09 в 11:17) № 858338
-----------------------------------------
а
ну тада давай два нас
може Вольдемара заманіть? Джокєра?
 

2panch (01.09 в 11:16) № 858337
-----------------------------------------
Само.
Матюкаца буду щє на падході.
 

2Widells (01.09 в 10:57) № 858324
-----------------------------------------
ну ти то хоть бєз сімії плануєш дивицця?
 


2VPogoda (01.09 в 11:14) № 858334
-----------------------------------------
Пєрєфєрія!)
 

2Widells (01.09 в 11:02) № 858327
-----------------------------------------
та не. Я ж после футбола додому уже не доеду. Так что пока ЛЧ без меня.
 


Віктор Балога
28 mins ·
Я погоджуюся, що вчора під прапором ВО «Свобода» біля Верховної Ради було вчинено злочин. І за нього потрібно нести як політичну, так і кримінальну відповідальність.
Але!
Справедливості заради – під прапорами інших політичних сил теж вчиняють злочини.

І далі 5 абзаців який хуйовий Пєтя і БПП.
Хто хоче повний текст - знайде
 

Бійці АТО звернулися до українців з приводу подій під Радою
https://www.youtube.com/watch?v=pKMVOo9hK18#t=20
 

Блащиковські перейшов у Фіорентину
 

2VPogoda (01.09 в 11:01) № 858326
-----------------------------------------
ты обычным аптечным эластичным бинтом ногу бинтуешь или какой то специальный ?
http://www.smartfood.com.ua/каталог/бинты-коленные-madmax-mfa-292 -я такой нашел, правда для пауэрлифт.
 

Fil x
2Widells (01.09 в 11:02) № 858327
-----------------------------------------
А шо? Уже перекупы предлагают?
Потому что , как сейчас достать (до 14.00) по другому я не знаю)))
 

2VPogoda (01.09 в 11:01) № 858326
-----------------------------------------
Головне триматись в рамках і поміщатися у рамки і турнікети. Щоб не прийшлося паркову перед стадіоном заполоняти.
 

2VPogoda (01.09 в 11:01) № 858326
-----------------------------------------
Воу воу палєхче парніша... сваї 85 я не переваліваю.
А ти шо малчіш? Білєт нєужта купіл.
 

2Fil (01.09 в 10:58) № 858325
-----------------------------------------
та не настолько Дэн в отпуске отъелся, чтобы заполонить весь НСК...
 
+1

Fil x
2Widells (01.09 в 10:57) № 858324
-----------------------------------------
Все!
ФутВол запаланит весь НСК!!!
:))
 

2panch (01.09 в 10:54) № 858321
-----------------------------------------
На ЛЧ я гатоф падключіца.
 

Кажуть, що ажиотаж буде бєшанний!)))

На п'яного Панча скаути з АПЛ і Серії А наче приїдуть.
А там достойні традиції
 

Fil x
2Widells (01.09 в 10:53) № 858319
-----------------------------------------
Динамо - Олександрія.
Кажуть, що ажиотаж буде бєшанний!)))
 
+3

2Widells (01.09 в 10:53) № 858319
-----------------------------------------
на лігу чємпіонів
 

Fil x
Не повірите: ще раз набрав і уточнив - будуть продажі онлайн!

Два акаунти готові!

П.С. Панч, ти думай-думай))))
 

Це ви на який з футболів зібрались?
 

ну очім не цього разу
шкода!
 

бачив першу леді країни на першому дзвонику. мліції зовсім трохи було. думав що буде набагато більше. яб сказав що міліціяї зовсім небуло. но то таке.
 

Походу один вихід. Філу йти з рoдиною Панча і навпаки.
Тоді і випити можна і не так стидно буде.
 
+5

Fil x
2panch (01.09 в 10:49) № 858314
-----------------------------------------
Ну, ми також не святі)))
 

я на стодіоні матюкаюся і ващє бухать попередньо збираюся
ну ви шо
 

Ми з дівчиною короче будем десь на секторі з братом і товаришем. Єслі шо, то може і здибаємося десь до/після матчу
 

Це ж чужа сімя :)
Може тебе обіжать так не будуть сильно.
 
+6

2Мегаспорт (01.09 в 10:22) № 858291
-----------------------------------------
Зато больше наших игроков "в Европе", как многие и хотели.
Одни во второй лиге играют, другие на банке сидят и вообще не играют.
Это вам не грёбанная УПЛ, теперь-то сборная точно расцветёт!
 

2Fil (01.09 в 10:42) № 858309
-----------------------------------------
ой нє
ти шо
то я від сімьї тікаю і опять значить в дурдом!? :-)))))))
 

Последние новости
Ключи у Здравый смысл
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
"У нас тут не армія", або Як виховують майбутніх зірок київського "Динамо"
Что привлекает юных футболистов в "Динамо"? Как с детства готовят к битвам с "Шахтером"? На каких звезд равняется молодежь, и от чего отказывается ради достижения цели? "Украинская правда" показывает закулисье легендарной динамовской школы, воспитавшей таких звезд, как Олег Блохин и Андрей Шевченко.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?