Roman Burko

Друзі, наразі є всі підстави вважати, що офіційний твіттер-акаунт Ілона Маска зламали російські
хакери.
Такий висновок можна зробити по деяким
ознакам: не типовий стиль твітів, їх частота, дописи, які протирічать загальній позиції Маска, якої він дотримувався по відношенню до України. + Синхронна активація російських ботів/тролів, які спамлять темою твітів Маска всюди.
Також, якщо погуглити, то в 2020 році вже траплялись такі злами.
Тому закликаємо вас витримати паузу, подивимось, чи справді Маск "зламався", чи все ж
таки його акаунт зламали.
P.S: До того ж, досить типовий стиль чорних
хакерів - зламати якусь відому персону, від твітів якої може грати фондовий ринок, і почати писати якусь дичину, щоб заробити на різниці курсів акцій.
Дуже схоже на правду.
 

О корейці їбанули ракетой через японію......
 

2AG (04.10 в 07:47) № 2268360
-----------------------------------------
Звьоздная хвороба

Недарма чутки ходили що Маквей хотів лівнути після СБ
 
+2

AG x
2FtAll (04.10 в 07:22) № 2268359
-----------------------------------------
щось вони якось слабувато у постчемпіонському сезоні...
 

Баранів відпі@дили у Сан Франціскє
 
+2

С тех пор, как Маск не подарил мне Теслу с "особым девайсом", я терпеть его не могу
 

AG x
2AbbeyFaria (04.10 в 06:16) № 2268356
-----------------------------------------
Каждый второй это очень скромная оценка )
 

2Kshatry (04.10 в 00:44) № 2268354
-----------------------------------------
Синдром Аспергера?
Так им страдает каждый второй в явной или скрытой форме :-)))

Как бы всё это с Маском не оказалось каким-то диким троллингом...
 

2Kshatry (04.10 в 00:44) № 2268354
-----------------------------------------
есть у него проблемы с головой, но и сток падает экономика в жопе, хильнул хенеси и подумал пора войнушку заканчивать. у всех бизнесменов олигархов шкурный интерес закончить войну а какой ценой им пофиг.
 

2Sangre (03.10 в 23:16) № 2268353
-----------------------------------------
В нього ж наче якась психічна хвороба чи якісь нюанси , що не вважаються нормою. Він навіть озвучував науковий термін. Може з цим пов"язано?
 

2Smooth Pimp (03.10 в 22:45) № 2268352
-----------------------------------------
напомнило. Макс любил прикалываться над людьми. Как то раз решил подколоть свидетелей Иеговы, что собирались у него в многоэтажке. Следующий раз Макса видели через 3 месяца проповедующим на площади. Так и тут, взглянул одним глазком и засосало пацана, неподготовленный и слабенький оказался.
 
+3

Цікава деталь: декілька днів тому західні ЗМІ писали, що Ілон Маск читає Russia Today, і навіть бачить там "деякі хороші моменти". Це стало відомо з його повідомлень, які були використані у судовій справі Twitter проти нього (мільярдер намагається вийти з угоди щодо купівлі соцмережі).

"Насправді я вважаю їхні (RT) новини досить цікавими. Багато нісенітниці, але є й хороші моменти", – написав гендиректор Tesla.
 

AG x
2Jo Ker (03.10 в 22:12) № 2268349
-----------------------------------------
при чому регулярно )
 

AG x
2Jo Ker (03.10 в 22:11) № 2268348
-----------------------------------------
тоді прилетить не випадково ))
 

2Green (03.10 в 21:51) № 2268344
-----------------------------------------
Ну чого зразу зламали?
Може людина дунула.
 
+2

2AG (03.10 в 21:58) № 2268346
-----------------------------------------
Ну такоє... (с)
Зараз США можуть казати, що ми лише зброю даємо. А куди українці пуляють не наша справа. Той же спутнік в любом воєнторгє який небудь притула купить може і шмалять, куди побаче.
А потім, якщо прилетить на росію з цією вундервафлі, вже не відмажесся.
 
+3

AG x
Турция попросила Россию отсрочить часть платежей за газ до 2024 года, пишет Блумберг

вот и весь хуй до копейки...
 

AG x
🚀 Україна звернулася (https://www.eurointegration.com.ua/news/2022/10/3/7147975/) до США з проханням передати далекобійні ракетні системи ATACMS з умовою узгоджувати цілі, що будуть ними уражені — таким чином у Києві хочуть подолати опір Вашингтона, який побоюється можливої ескалації
 
+5

AG x
⚡️SEC оштрафувала Кім Кардашʼян на $1,26 мільйона за рекламу криптовалюти

Дудар, будь обережним )
 

Може зламали? І потім прийдеться вибачатись?)))
 
+2

"Помилка Хрущова", "часткова мобілізація" - хтось поруч вкладає Маску в уха скабєєвську фігню.
 
+4

Многоходовочка.

- Товарищ Хуйло, наши военные не хотят умирать за чужие земли.
- Тогда мы скажем им, что это наши земли.
- Гениально, товарищ Хуйло.
- Не благодари.
 
+10

2Здравый смысл (03.10 в 21:24) № 2268340
-----------------------------------------
Alex Petrov

Здається, найближчим часом бійці ЗСУ, ретельно перерахують голоси на тому довбаному рехверендумі у Лісічанську!

Посмертно? :) А "воздержавшихся" теж "рахувати" будуть? :)
 

Alex Petrov

Здається, найближчим часом бійці ЗСУ, ретельно перерахують голоси на тому довбаному рехверендумі у Лісічанську!
 
+13

2AG (03.10 в 21:09) № 2268338
-----------------------------------------
Езжай в зажопье, там Забарный с фотки :)
 

AG x
2Dudar (03.10 в 21:01) № 2268335
-----------------------------------------
кароче, спиздел ))
 
+1

2Smooth Pimp (03.10 в 20:53) № 2268330
-----------------------------------------
Чи не вперше побачив, як посміхається Редіс ...
 
+1

2Cy (03.10 в 21:00) № 2268334
-----------------------------------------
Почекав, коли нові відео на Ютюбі з'явились і відредагував з каналу Єрмака )

Уявляю зойк, "Порошенко влаштував зустріч..."
 

2zander (03.10 в 20:56) № 2268331
-----------------------------------------
Про 37 я ляпнул. Сейчас минимум было 42 и выше.
А почему бы не 72 йобнуть ?
В АТБ уже 64 днём видел
 

Cy x
2Smooth Pimp (03.10 в 20:53) № 2268330
-----------------------------------------
І Єрмаком)
 
+1

2zander (03.10 в 20:56) № 2268331
-----------------------------------------
Птічка. Все в европу продамо)
 

2Smooth Pimp (03.10 в 19:48) № 2268307
-----------------------------------------

Гроші до добра не доводять ,як і покери на Футволі :(
 

2Dudar (03.10 в 20:34) № 2268320
-----------------------------------------
С хуяли? Куры перестали нестись?
 

https://t.me/voynareal/37104

https://youtu.be/Zl_Azpn_9H0

Звільнені з полону герої «Азовсталі» зустрілися зі своїми сім'ями в Туреччині.
 
+11

в Чаплинці гул тяжкої техніки стоїть як стемніло, забита вся вулиця Асканійська. Незрозуміло тільки куди вони далі їдуть


Пишуть що гул пішов в сторону Криму.

Сука , деякі пишуть, що все таки на Нову Каховку пре техніка. Треба підтвердження
 
+9

2FtAll (03.10 в 20:28) № 2268316
-----------------------------------------
"Двойник Ангелы Меркель уходит на пенсию, пишет Bild.

Сообщается, что Урсула Ванецки была главным двойником бывшего канцлера Германии Ангелы Меркель. После избрания нового правительства в Германии и отставки Меркель Ванецки была вынуждена уйти на пенсию.

До этого Урсула Ванецки была востребована как двойник Ангелы Меркель на праздниках и корпоративах.

«Стало тише, — говорит Ванецки о периоде после отставки Меркель.

«Возможно, у меня было ещё три или четыре выступления в роли Ангелы Меркель. Но в следующем году этому точно придёт конец. Тогда все мои блейзеры Меркель отправятся в подвал, и я буду только Урсулой Ванецки», – рассказала двойник экс-канцлера."(с)
Виявляється було мінімум дві кошолки!

Одна у Київ,а друга у москву?
 

Це після того як президент повернув права на трансляцію Динамо, яйця вверх пішли
 
+1

2Dudar (03.10 в 20:36) № 2268324
-----------------------------------------
А Яйця то чиї?
 

2Dudar (03.10 в 20:34) № 2268320
-----------------------------------------
Ну так птичий грип. Хулі
 

2AG (03.10 в 20:36) № 2268323
-----------------------------------------
Ну уже
 

AG x
2Dudar (03.10 в 20:34) № 2268320
-----------------------------------------
так сьогодні чи завтра )
 

2Jo Ker (03.10 в 20:34) № 2268319
-----------------------------------------
Вилетів мінімум на 4 тижні
 

2AG (03.10 в 20:32) № 2268318
-----------------------------------------
Власне, тіки огляд дивився :)
 
+1

Народ ахуевает от яиц. В Сильпо утром ещё 37-42-52. Сейчас уже 72 рисуют на завтра
 

2VPogoda (03.10 в 20:24) № 2268314
-----------------------------------------
А Мака Джонса травмували чи Білічек проводить виховні роботи?
 

AG x
2Jo Ker (03.10 в 20:15) № 2268313
-----------------------------------------
Грін Бей з Петс теж непогано відкатали )
 

AG x
2Split (03.10 в 20:26) № 2268315
-----------------------------------------
ибо нєхуй!
 
+1

Двойник Ангелы Меркель уходит на пенсию, пишет Bild.

Сообщается, что Урсула Ванецки была главным двойником бывшего канцлера Германии Ангелы Меркель. После избрания нового правительства в Германии и отставки Меркель Ванецки была вынуждена уйти на пенсию.

До этого Урсула Ванецки была востребована как двойник Ангелы Меркель на праздниках и корпоративах.

«Стало тише, — говорит Ванецки о периоде после отставки Меркель.

«Возможно, у меня было ещё три или четыре выступления в роли Ангелы Меркель. Но в следующем году этому точно придёт конец. Тогда все мои блейзеры Меркель отправятся в подвал, и я буду только Урсулой Ванецки», – рассказала двойник экс-канцлера.

Виявляється було мінімум дві кошолки!
 
+6

2Smooth Pimp (03.10 в 19:48) № 2268307
-----------------------------------------
⚡️Акции Tesla рухнули почти на 9 процентов после предложения мирного плана по Украине Илоном Маском
 
+15

2Jo Ker (03.10 в 20:15) № 2268313
-----------------------------------------
ееех. Передивився би ти матчі Ремс 98-99-2000 років

Про Курта Ворнера навіть фільм має вийти
 
+1

Последние новости
"Жиліна" назвала точний час початку контрольного матчу проти "Динамо" "Полісся" не взяло на збори колишнього гравця "Динамо" і відпускає його з клубу Костюк перелічив сильні сторони "Університаті Клуж" і визнав, що для "Динамо" були й простіші варіанти Определился ещё один соперник «Динамо» по контрольным матчам на австрийском сборе «Динамо» — в первой тройке клубов по количеству поражений в Лиге чемпионов за историю «Динамо» — в первой тройке клубов по количеству пропущенных голов в Лиге чемпионов за историю Александр Караваев: «Первое впечатление от сборной Украины под руководством Мальдеры: мне понравилось» "Динамо" з великим відривом лідирує серед усіх українських команд за кількістю своїх гравців на чемпіонатах світу Андрей Ярмоленко поднял планку собственного клубного рекорда по количеству забитых мячей Ярмоленко підняв планку власного клубного рекорду за кількістю забитих м’ячів
Ключи у Здравый смысл
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Лондон Андрія Ярмоленко: про Степаненка, Барселону та Райолу
У Бомбардирі #6 один з найталановитіших українських футболістів доби незалежності – Андрій Ярмоленко. Екс-капітан Динамо розповідає про своє закордонне життя та як переніс важку травму.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?