2FtAll (14.10 в 09:51) № 2270738
-----------------------------------------
Бери вище - радикальний похуїзм.
 
+1

Вболівальники "Ренна": "Динамо" заражає суперників особливим вірусом, від якого немає порятунку

Похуізм?
 
+1

Вірш-сповідь невідомого російського патріота:
Хохол пришёл на "нашу" землю
И больно в жопу отымел
И свои взгляды изменил я
К землюшке той я охладел
Потом ещё один обстрел -
Уже в земле я охладел
И понял: на чужой земле
Для оккупанта смерть - удел
 
+5

2Jo Ker (14.10 в 09:18) № 2270735
-----------------------------------------
ні, там, здається, більш складна схема. Комусь треба, щоб Буяльського вважали за футболіста. Відповідно, всі інші мають бути нижчі за рівнем. Тобто десь в мінусах.
 
+7

2VPogoda (14.10 в 09:16) № 2270733
-----------------------------------------
Генадій, а Динамо ви теж заборонили у футбол грати?
Чи там все не так очевидно?
 
+3

2Jo Ker (14.10 в 09:15) № 2270732
-----------------------------------------
Green взагалі забороняє заносити,
він не любить цього )
 
+3

2Jo Ker (14.10 в 09:15) № 2270732
-----------------------------------------
схоже на те
 

2VPogoda (14.10 в 09:03) № 2270731
-----------------------------------------
думаеш, їм Генадій забороняє заносити, поки він не бачить?
 

2Green (13.10 в 23:02) № 2270706
-----------------------------------------
ти б за Шикагой дивився. Бо вони без вболівальника взагалі розійшлися. 3 володіння в межах 10 ярдів - 0 очок.
 
+1


Покрова.
Зі святом нас всіх!
Слава Україні!
 
+4

З Днем міста, Запоріжжя!

З Днем Захисника України!

З Днем Українського Козацтва!

З Днем Покрови!

Все буде – Україна 🇺🇦
 
+14

AG x
Компанія SpaceX Маска більше не може фінансувати постачання Starlink (https://bbc.in/3T2hETa) в Україну – CNN.

- Куме, Ви чули, той Ілон таки виявився підарасом, в поганому сенсі...
 
+4

https://youtu.be/2SaVMeUdLZ4?list=RDCMUCw28Nj5w0sRJepgOBLAKy6A

Baylor vs West Virginia | 2022 College Football

Оце заруба
 

Компанія Маска SpaceX просить Пентагон сплатити послуги Starlink в Україні – CNN
 

2Smooth Pimp (13.10 в 23:50) № 2270715
-----------------------------------------
Хорошо,что Футвол не в Турции расположен...
 

Чікага :facepalm
 

Опять блять.
 

⚪️ Не паникуем на зарядку этих блядин им нужно минимум 40 минут не считая время чтоб доехать до точки пуска. Наши парни на фронте уже получили информацию о свозе техники, ждем хороших новостей.

+ Дрони полетіли. От жеш уйобки.
 

2Fil (13.10 в 23:16) № 2270712
-----------------------------------------
Так, вже почалося. 14 жовтня важлива дата для українців. + Ще для ЗП визволення від фашистів.
 

2Green (13.10 в 23:02) № 2270706
-----------------------------------------
Аллен 4 на тому тижні.
 

2AG (13.10 в 22:46) № 2270703
-----------------------------------------
.. кроме правды... а правда она жестокая...
 

"Как государственного объединения России уже нет. Это просто подморозка трупа. Россия не существует. Я не вижу этой страны как живого организма. Некоторые говорят, что Россия сильно больна. Ну да, идет спор между реанимацией и моргом" - писатель Виктор Ерофеев, сентябрь 2022.
 
+1

Парламент Турции принял закон о фейковых новостях, который предусматривает до 3 лет лишения свободы за сообщения в СМИ и соцсетях, которые будут признаны дезинформацией, — государственный телеканал TRT
 

2AG (13.10 в 23:09) № 2270710
-----------------------------------------
Я не хотел (с)
 

2Fil (13.10 в 23:16) № 2270712
-----------------------------------------
Схоже на те ж саме що було перед іншими "датами", як наприклад перед 9травня, але ж хз, це війна, і там у руля уйобки кончені, можна(треба) всього чекати.
 

Fil x
Щось на завтра розганяють, що буде знову салют від уйобків.
А ми зібралися після обіду до мами на ДР їхати...
Тепер хз, що робити?....
 

2Kotvsapogax (13.10 в 23:07) № 2270709
-----------------------------------------
Там был потом Ребров.
 

AG x
2Kotvsapogax (13.10 в 23:07) № 2270709
-----------------------------------------
зачем ты так ))
 

2Dudar (13.10 в 22:55) № 2270705
-----------------------------------------
Та ж хуйня була при Динамо імені Блохіна)
 
+3

2Green (13.10 в 23:02) № 2270706
-----------------------------------------
Ще б хоч знати, що воно таке :) окрім як в'єбать по той рамці, як в регбі
 

Fil x
Тренер ниє, ось вони й грають , як нитіки.
А Сирота в моменті із пропущеним голом-це без слів...
 

Хто ще не бачив Сіетл Нью Орлеан придивіться. Тайсон Хілл це щось. Квотер,який заніс три тачдауни.
 
+1

2Kotvsapogax (13.10 в 22:54) № 2270704
-----------------------------------------
Та пиздец.
 

Завідую вашей псіхіке дивиться це Динамо, й навіть більше щось там потім аналізувати)
 
+3

AG x
2Dudar (13.10 в 22:31) № 2270702
-----------------------------------------
об усопших либо хорошо либо ничего...
 

И ни слова про меня
Ну дебилы )))
 
+3

2AG (13.10 в 22:01) № 2270695
-----------------------------------------
Сука так там якщо чесно гантелями хкрять.... вижив 16 матчів став залізною людиною.
 
+1

2AG (13.10 в 22:02) № 2270697
-----------------------------------------
Лучшее что Есть в Динамо
 
+1

2AG (13.10 в 22:02) № 2270697
-----------------------------------------
Включив режим "а хто ето?"
 
+1

а шо Буяла?

Ніхуяла
 

AG x
2BlackJack (13.10 в 21:53) № 2270693
-----------------------------------------
а шо Буяла?
 

AG x
2OldBlack (13.10 в 21:57) № 2270694
-----------------------------------------
колись нас Брага обіграла не вдаривши жодного разу по воротах...
 

AG x
2deeppurple78 (13.10 в 21:51) № 2270692
-----------------------------------------
в НФЛ матчі раз на тиждень (як на курорті)
 

2BlackJack (13.10 в 21:53) № 2270693
-----------------------------------------
Влететь может дурак рикошетом и многое другое бывает, но команда которая не создает моментов у чужих ворот и не бьет по этим самым воротам не добьется ничего
ИМХО
 
+1

В прошлий раз Попов привез , до єтого беседин и гармаш не держали игрока на угловом , циганков отдал пас на чужому на сВои ворота , сегодня сирота мудак блять решил не учавстввовть в борьбе , на хуй их надо всех гнать блять , звезди хуеви
 
+2

2AG (13.10 в 21:45) № 2270691
-----------------------------------------
Нфл????
 

AG x
2FtAll (13.10 в 21:34) № 2270689
-----------------------------------------
навіть не уявляю, як в НБА та НХЛ тренуються...
 

2FtAll (13.10 в 21:34) № 2270689
-----------------------------------------
пусть пока едут в автобусе - играют в проходе
 

Последние новости
Определился ещё один соперник «Динамо» по контрольным матчам на австрийском сборе «Динамо» — в первой тройке клубов по количеству поражений в Лиге чемпионов за историю «Динамо» — в первой тройке клубов по количеству пропущенных голов в Лиге чемпионов за историю Александр Караваев: «Первое впечатление от сборной Украины под руководством Мальдеры: мне понравилось» "Динамо" з великим відривом лідирує серед усіх українських команд за кількістю своїх гравців на чемпіонатах світу Андрей Ярмоленко поднял планку собственного клубного рекорда по количеству забитых мячей Ярмоленко підняв планку власного клубного рекорду за кількістю забитих м’ячів Тарас Михалик: «Рано делать выводы о новом формате ЧМ, но президенту ФИФА не стоит злоупотреблять экспериментами» "Епіцентр" офіційно оголосив про підписання колишнього гравця "Динамо" Главный тренер «Университати»: «Матчи с «Динамо» будут очень, очень сложными, но посмотрите на результаты ЧМ-2026»
Ключи у Здравый смысл
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
«Ливерпуль» тайно репетировал тактику на финал ЛЧ в Испании: соперник играл прямо как «Тоттенхэм»
За пять дней до финала Лиги чемпионов, 26 мая, «Ливерпуль» провел закрытый товарищеский матч против резервной команды «Бенфики» в Марбелье. Почти все были уверены, что единственная задача этой встречи – поддержание физической формы (пауза между окончанием АПЛ и финалом ЛЧ – 21 день). Выбор соперника тоже изначально не удивлял. Испанские команды Ла Лиги уже в отпусках, команды сегунды еще доигрывают сезон – позвали хилого соперника из соседней Португалии.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?