2Kshatry (16.03 в 20:46) № 2346025
-----------------------------------------
Хуйня)
 

Єбать,так сирський-полководец!!
 

2MGUkrMaks (16.03 в 20:43) № 2346022
-----------------------------------------
Гонтарєву)) Насправді, будь хто не з бекенду олігархів, зелені, Єрмака. Узгоджений англосаксами, і того, хто всі реформи буде хуярить швидше, ніж Бальцерович і Бендукідзе разом. Хто віддасть Бєню США на другий день після інавгурації. Ну і по списку)
 
+6

2Kshatry (16.03 в 20:46) № 2346025
-----------------------------------------
Ну, ще як Стерненко з Притулою лахов розводять.

Ще усіка забув додати, нєпарядак…((
 

2Kshatry (16.03 в 20:46) № 2346025
-----------------------------------------
Подивіться на Карася. Людина яка робить все для України, і в той же час по купі питань просто вводить в ступор. І що тоді, не довіряти йому воювати, бо він геїв не любить? Може й Сирський Зеленського любить за очі чи почуття гумору, звідки мені знати.

Гєна просто страшно ненавидить Зелень і думає, що Зе чи Єрмак хитромудрі "сумрачні генії".

А вони просто наглі уєбани, які все роблять тупо і топорно, тому у них ніяких шансів узурпувати владу, ІМХО, що не значить, що вони не намагатимуться.
 

2MGUkrMaks (16.03 в 20:46) № 2346026
-----------------------------------------
За себе я спокійний і впевнений.
Починаю перемовини з англосаксами…))
 
+3

2Shura08 (16.03 в 20:45) № 2346023
-----------------------------------------
Мало що вона хоче. Є англосакси і є ти, Шура
 

2MGUkrMaks (16.03 в 20:37) № 2346015
-----------------------------------------
Міркую, що Гєна срати хотів на військові таланти Сирського. Лишень підстава якось сформулювати конфлікт Зелі та Залужного. Про це ж усі пишуть. Оно й у Шарія це красною ниттю....Ну, ще як Стерненко з Притулою лахов розводять. Це всім відомо.
 

З Ковою було спокійніше
 
+1

2MGUkrMaks (16.03 в 20:40) № 2346018
-----------------------------------------
Так тиж хуйла малюєш, під копірку.
Ця шобла зелена цього і хоче…((
 
+3

2Green (16.03 в 20:42) № 2346020
-----------------------------------------
Кого ти хочеш бачити президентом, назви прізвище. Я теж не хочу, але треба ж бути реалістами.
 
+1

2Шиба (16.03 в 20:37) № 2346016
-----------------------------------------
Ну всі в шоці, що зараз у Зе зараз 83%, наче могло бути інакше. Люди дебіли, і не лише в Україні. Скрізь так само.
 

2MGUkrMaks (16.03 в 20:40) № 2346018
-----------------------------------------
Отож. Я не хочу підараса на другий термін.
 
+7

2Sofi_DK (16.03 в 20:34) № 2346010
-----------------------------------------
Вибачте,мем,за пікантні деталі)))
 

2Green (16.03 в 20:36) № 2346014
-----------------------------------------
Більше того, я впевнений що будуть.
Просто тут може бути, що на боці Єрмака і Ще на наступний період, побачивши соціологію.

Що не змінює факти, що на них всіх є компромат і їх всіх будуть ламати і змушувати проводити реформи. Можливий другий термін Зеленський буде шовковим, а уже потім будуть дійсно нормальні вибори з народом, який трохи відійшов від війни і трохи набрався розуму.

Якщо взагалі будуть вибори.
 

2MGUkrMaks (16.03 в 20:37) № 2346015
-----------------------------------------
Так забагато оцінок Сирського саме від військових, щоб бути прямо нейтральним. Плюс його дрейф до Єрмака беззаперечний.
 
+3

2MGUkrMaks (16.03 в 20:31) № 2346005
---------------------------------------
Ти про що(останній абзац)?Який у нас інфантилізм???
 

2Green (16.03 в 20:35) № 2346011
-----------------------------------------
Ну не треба, що ти нейтрально тут пишеш про Сирського )))
 

2MGUkrMaks (16.03 в 20:33) № 2346008
-----------------------------------------
Я ж не про це. Ти ж не віриш, що англосакси будуть втручатись у вибори? Отож.
 
+4

Ще 8 Арчерів від шведів
 
+4

2Dudar (16.03 в 20:34) № 2346009
-----------------------------------------
Гідна реакція, будеш в розминці.
http://footwall.net/message.aspx?id=2345820
 

2MGUkrMaks (16.03 в 20:31) № 2346005
-----------------------------------------
А де я давав собі сміливість якось однозначно оцінювати дії Залужного чи Сирського? Є інфопривід. Ми його обговорюємо. На підставі висловлювань військових здебільшого. Ти знову наробив своїх припущень і вклав їх мені. Це не так)
 
+2

2Шиба (16.03 в 20:29) № 2346002
-----------------------------------------
Тут вірю)))
 

2Shura08 (16.03 в 20:32) № 2346007
-----------------------------------------
)))
Пенальті заробляє Фейєноорд за гру рукою у Коноплі

 

2Green (16.03 в 20:29) № 2346003
-----------------------------------------
Хто ж цікаво витягує Україну, як не ЗСУ і англосакси? Без грошей і озброєння зараз було б вже все інакше. Якщо не можна сподіватися на них, то ні на кого взагалі.
 

Хоч кроти радують. Конопля проросла.(c)
))
 
+4

2Green (16.03 в 20:24) № 2345997
-----------------------------------------
Тут мені подобається твоя фантазія
 

2Green (16.03 в 20:21) № 2345993
-----------------------------------------
А я читав наприклад Бєлєскова, який бачить логіку в цих діях, бо якби не там, то те ж саме було б в іншому місті. І в мене немає сумнівів, що це пропозиція Залужного може бути.

Я дійсно вважаю, що Залужний зайнятий плануванням дій весною. Сирський же був при обороні Києва, чи ні? Ти дійсно вважаєш, що він поганий спец? Я не знаю от правда. Так, ці фрази про Зе повна хуйня, але це лише говорить про його тіпаж, але він може бути чудовим військовим, є безліч таких прикладів.

Мене більше всього дивує інфантилізм. Невже ви сумнівалися, що ця зелена хуєта змінилася? Ну може кожен десятий. Більшість просиділа перші місяці і почала робити, що вона вміє. Що не значить, що їм і цього разу з рук все зійде, бо я вірю що до них прийдуть. Просто зараз мало хто цим може зайнятися.

 
+1

2Shura08 (16.03 в 20:22) № 2345994
-----------------------------------------
В двох гімназіях не дуже, а от в ліцеї дійсно адекватні, я аж видихнула, класний керівник просто як батько за ними глядів , сказав, всі питання з вчителями я буду вирішувати сам, завуч просто золото , зараз директор школи, це єдина школа, в якій дійсно поважали і любили дітей.
 
+2

2MGUkrMaks (16.03 в 20:23) № 2345996
-----------------------------------------
На жаль, повторюсь, на жаль- наші очікування на всесильних англосаксів завищені. Дуже хочу помилитись. Що робити з мільйонами какаяразніц, я не знаю. Але я занадто чітко бачу, що робить Зєля і Єрмак. І треба максимально в поточних умовах завадити їм це зробити.
 
+5

2Green (16.03 в 20:24) № 2345997
-----------------------------------------
О це я б самотужки зробив,в смисли засоаування касового апарату у цю мокшанську дупу.
 
+4

2MGUkrMaks (16.03 в 20:23) № 2345996
-----------------------------------------
головне про це не забувати.

Так Грін і нагадує, в тому числі. Які питання?!
 

2Fil (16.03 в 20:20) № 2345991
-----------------------------------------
Десь так? )) https://youtube.com/shorts/ZdzAFZPb3_A?feature=share
 
+2

2Здравый смысл (16.03 в 20:17) № 2345985
-----------------------------------------
Мені та шахта взагалі до..
нехай хоч у іншу галактику летять,знімаються чи програють усім
Навіть ,перемоги Динамо та нашої армії не можуть бути повним розрадником у моїй життєвій ситуації Я намагаюся часто ,як у експромтах говорити мовчки без слів -бо дописи Гріна будуть дитячими іграшками,у порівнянні з тим ,що коїться у мене на душі Я не можу сам протидіяти свавіллю та бєспрєдєлу Тому став менше писати в неті дописів-вони нічого не змінять У реалі так часом треба казати,але і там,нажаль,все дуже сумно :(
 

2Green (16.03 в 20:14) № 2345979
-----------------------------------------
Щось мені ці аналітики нагадують,на тя починається на бок закінчуєтбся.
 

2MGUkrMaks (16.03 в 20:21) № 2345992
-----------------------------------------
Плюс. Різниця у реакції. Я бачу сенс у розголосі і медійному алярмі. Ти не бачиш. Я б теж не проти, щоб Гетьманцева отхуярили ногами ФОПи і запхнули йому в дупу касовий апарат. Але на жаль.
 
+6

2BlackJack (16.03 в 20:18) № 2345990
-----------------------------------------
Зелєбоба/Єрмак не всесильні.
В Украх'їни є нормально партнери і є сотні тисяч патріотів, головне про це не забувати.
 

2Green (16.03 в 20:14) № 2345979
-----------------------------------------
Фігура злокознєного Сирського розширить тобі межу допусків. До Зєлі та Єрмака додалася лишня одиниця на яку можна обпертися , шо б відвернути увагу від екзістенційної загрози.
 

2Sofi_DK (16.03 в 20:18) № 2345989
-----------------------------------------
Саме 2010-2012. Потім всі хуй забили, «рєбята» країну здавали, не до гімнів там всіляких…
Може в ліцеях, де навчалася донька, були адекватні керівники?!..
 
+1

2MGUkrMaks (16.03 в 20:17) № 2345987
-----------------------------------------
А я щось писав про останній час? Я коментував НАТО,яке рекомендувало відійти. Коментував пагорб, коли він писав про це. Коментую 4 приїзди Сирського за місяць. Я не військовий, але почитай Латераля. Упередженість - зло)
 
+5

2Green (16.03 в 20:17) № 2345988
-----------------------------------------
Мої висновки у 95% збіжні з твоїми. Тут нема чого обговорювати.
 

Fil x
2Sofi_DK (16.03 в 20:12) № 2345977
-----------------------------------------
Історія не із сьогодення, а з 2014 року , коли був самий перший виклик із запасу військово зобов'язаних... Я тоді поїхав у Старкон ( але не знадобився тоді), а кум тут, в Київ. обл...й він попав на збори ... Й говорить : построїли нас й стоять лоби 30-45 років...Виходить командир й починає спілкуватися, як із салабонами...Ну, мужики швидко поставили його на місце... Мовляв, ми готові виконувати накази, але тон зміни...)
 

Та все похуй , 83 процента поддерживает зелебоба и все ))) хоть сси в глаза … ) картофельний одобряет )
 
+6

2Fil (16.03 в 20:10) № 2345974
-----------------------------------------
Перепитали у доньки, навчалася в двох гімназіях і ліцею 2006-2017, каже тільки на святах.
 

2MGUkrMaks (16.03 в 20:15) № 2345982
-----------------------------------------
Дивно, що тобі не подобається, коли за тебе тобі приписують думки і висновки.
 
+4

2Green (16.03 в 20:14) № 2345979
-----------------------------------------
Давай по фактам, друже.
Що Залужний сказав про Бахмут в останні дні?
Є там якийсь конфлікт з Сирським чи Зеленським?
 

2MGUkrMaks (16.03 в 19:52) № 2345956
-----------------------------------------
Нє,не лягати,боротися з зепідарами хочь якось,на часі.
 
+4

2scorpions-7800 (16.03 в 20:13) № 2345978
-----------------------------------------
Тільки приліг після вечері, ввімкнув і одразу 2:0.
Бачу пресують кротів так само, як і в першому матчі.
Ну це судячи з оглядів та стати, бо бачив я хвилин 20.
Другий матч поспіль на фарті не виїдеш.
 
+2

ca x
2Shura08 (16.03 в 20:14) № 2345980
-----------------------------------------
Дурні поляки...
 

2Sofi_DK (16.03 в 20:07) № 2345970
-----------------------------------------
В кожній школі України в 2010-2012.
Мо у Вас елітка яка була?..
 

Последние новости
Определился ещё один соперник «Динамо» по контрольным матчам на австрийском сборе «Динамо» — в первой тройке клубов по количеству поражений в Лиге чемпионов за историю «Динамо» — в первой тройке клубов по количеству пропущенных голов в Лиге чемпионов за историю Александр Караваев: «Первое впечатление от сборной Украины под руководством Мальдеры: мне понравилось» "Динамо" з великим відривом лідирує серед усіх українських команд за кількістю своїх гравців на чемпіонатах світу Андрей Ярмоленко поднял планку собственного клубного рекорда по количеству забитых мячей Ярмоленко підняв планку власного клубного рекорду за кількістю забитих м’ячів Тарас Михалик: «Рано делать выводы о новом формате ЧМ, но президенту ФИФА не стоит злоупотреблять экспериментами» "Епіцентр" офіційно оголосив про підписання колишнього гравця "Динамо" Главный тренер «Университати»: «Матчи с «Динамо» будут очень, очень сложными, но посмотрите на результаты ЧМ-2026»
Ключи у Здравый смысл
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
"У нас тут не армія", або Як виховують майбутніх зірок київського "Динамо"
Что привлекает юных футболистов в "Динамо"? Как с детства готовят к битвам с "Шахтером"? На каких звезд равняется молодежь, и от чего отказывается ради достижения цели? "Украинская правда" показывает закулисье легендарной динамовской школы, воспитавшей таких звезд, как Олег Блохин и Андрей Шевченко.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?