2MGUkrMaks (16.03 в 21:26) № 2346093
-----------------------------------------
Походу Шура сплутав ПЖ і Притулу)
 

2AG (16.03 в 21:22) № 2346083
-----------------------------------------
Ага)
 

2Shura08 (16.03 в 21:25) № 2346090
-----------------------------------------
На сайті ПЖ є інфа
 

Fil x
2Yarik (16.03 в 21:24) № 2346089
-----------------------------------------
На Пороха повісять й це?)
 

AG x
2AspІД (16.03 в 21:24) № 2346085
-----------------------------------------
абаснуй ))
 

2MGUkrMaks (16.03 в 21:15) № 2346071
-----------------------------------
Повернись Живим мав рекордний рік у 2021, якщо я не помиляюся.

Дуже помиляєшся.
Притули тоді почали «крутити», на противагу зєлі (Пінчуком енд ко), фонд був мертвим, по відношенню до армії. Стерненко - найбільший хайповик на «зрадах», «свинарчуках», і всьому, що дискредитувало чинну, на той час, владу. В умовах вже існуючої війни, нагадаю.
Тобто, дискредитував владу, підривав довіру до інституцій, тощо.
А ти ще на Гріна женеш?!)))
 
+3

Роттердам+++++++ :)
 
+10

AG x
2Fil (16.03 в 21:17) № 2346074
-----------------------------------------
та їм піхуй
 

Feyenoord 7 - 0 Shakhtar Donetsk

Тачдаун + реалізація
 
+2

Fil x
2AG (16.03 в 21:22) № 2346084
-----------------------------------------
Було Баварії 7:0
 

2AG (16.03 в 21:17) № 2346075
-----------------------------------------
Будеш покараний. )
 

AG x
2Fil (16.03 в 21:21) № 2346081
-----------------------------------------
той більше 0-5 не влітав )
 

AG x
2Green (16.03 в 21:14) № 2346069
-----------------------------------------
а хтось тут хотів саме фейенорда... естет )))
 

2VPogoda (16.03 в 21:19) № 2346078
-----------------------------------------
Оце взагалі уйобок, хоча Фаріон не краща
 

Fil x
2AG (16.03 в 21:20) № 2346079
-----------------------------------------
Набере Луческу й запитає, як відмазатися?)
 
+2

Fil x
2VPogoda (16.03 в 21:19) № 2346078
-----------------------------------------
Я , думаю, що ти не здивуєшся, що великий % осіб вважають його офігенним... Це сумно(
 

AG x
2Fil (16.03 в 21:06) № 2346059
-----------------------------------------
цікаво, що йовичевич після гри скаже...
 

2FtAll (16.03 в 20:58) № 2346047
-----------------------------------------
Ну тоді вже Поворознюка в прем'єри
 

2Shura08 (16.03 в 20:59) № 2346048
-----------------------------------------
Одного разу, це було в вісімісяті роки, я випадково потрапив на екзамен з укр. літ-ри в КНУ ім. Шевченка. Випадково, бо готувався до екзамену з рос. л-ри. Одне з питань було стосовно творчості , власне, Шевченка. Я, м"яко кажучи, плавав. В кінці,один з членів комісії, просто запитав мене, чи я українець? Сама постановка цього питання відіграла , я думаю, сильну ролю в подальшій самоідентифікації. Бо, до того, я вважав це само собою, нєкая данність, що поза сумнівом...
Тут, ще важливий нюанс- свідома самоідентифікація важливіша ніж думка сотень Кшатріїв чи, не абезсудь, Шур08.
 

2Fil (16.03 в 21:17) № 2346074
-----------------------------------------
Якісь санкції. Я гадаю, що це вигадка, аби сформувати суспільну думку в США.
 

AG x
2AspІД (16.03 в 20:58) № 2346045
-----------------------------------------
верещук )))
 

Fil x
2Smooth Pimp (16.03 в 21:14) № 2346070
-----------------------------------------
Що світить Китаю після цієї інфо?
 

Вєрнітє Мудріка!))
Єбальнік сєруна показували?
 
+1

Fil x
От тільки бісить, що коменти починають про те, що не жили вдома, про автобуси... Й не тільки про шахтар, а й про Динамо, й інших...
 

2Shura08 (16.03 в 21:08) № 2346060
-----------------------------------------
Повернись Живим мав рекордний рік у 2021, якщо я не помиляюся.

Фонд Притули працював ще з 2020 як мінімум, в обох фондах повно людей, що пройшли АТО.

Стерненко висвітлював події багато років, щемив Шарія, Зеленського, Труханова, Аіакова, Порошенка місцями і взагалі вів проукраїнський канал на Ютюбі і брав участь у всіх подіях.
 

https://www.eurointegration.com.ua/news/2023/03/16/7158139/

Китайські компанії під час війни в Україні продавали РФ гвинтівки й бронежилети – ЗМІ
Протягом 2022 року кілька китайських компаній включно з однією, яка пов’язана із владою країни, відправили російським підприємствам тисячу штурмових гвинтівок та інше обладнання, яке може бути використане у військових цілях – зокрема деталі безпілотників і бронежилети.

Про це, як повідомляє "Європейська правда", йдеться в матеріалі видання Politico, яке посилається на відповідні митні й торговельні дані.

Згідно з ними, постачання товарів із Китаю до Росії відбулось протягом червня-грудня 2022 року. Серед іншого, один з найбільших державних оборонних підрядників Китаю China North Industries Group Corporation Limited у червні 2022 року відправив гвинтівки CQ-A російській компанії "Техкрим", яка співпрацює з російською державою та армією.

CQ-A, створені за зразком M16, але позначені як "цивільні мисливські гвинтівки", як повідомляється, використовуються воєнізованою поліцією в Китаї та збройними силами від Філіппін до Південного Судану і Парагваю.

Компанія Da-Jiang Innovations Science & Technology Co., також відома як DJI, у листопаді та грудні 2022 року відправила деталі для дронів – акумулятори та камери – через Об'єднані Арабські Емірати невеликому російському дистриб'ютору. DJI перебуває під санкціями США з 2021 року за надання китайській державі дронів для спостереження за уйгурською меншиною в Сіньцзяні.

Також у грудні 2022 року Росії вдалося ввезти понад 800 тонн бронежилетів на суму близько 10 мільйонів доларів. Ці бронежилети були виготовлені турецькою компанією Ariteks, і більшість з них були імпортовані безпосередньо з Туреччини, хоча деякі прибули до Росії через Об'єднані Арабські Емірати. Росія також імпортувала бронежилети від китайської компанії Xinxing Guangzhou Import & Export Co.
 

Оце порно. Рекорд буде?
 
+1

2NikToo (16.03 в 21:13) № 2346066
-----------------------------------------
І ще 20 хвилин.))
 

Fil x
2Shura08 (16.03 в 21:08) № 2346060
-----------------------------------------
Так, погоджуся, що до 24.02 не донатили так,як зараз...я в тому числі(
 


Fil x
Трубін сьогодні дофіга пропустив за меж штрафного...
 

2Shura08 (16.03 в 21:08) № 2346060
-----------------------------------------
Так. Притула,Стерненко,Лачен - очевидні проєкти під ситуацію.
 

6-0, без Голанда справилися.))
 

Увімкнув тв - залітає в дев'ять п'ятий))
 
+1

2MGUkrMaks (16.03 в 21:01) № 2346053
-----------------------------------------
Може розкажеш про дії фонду Притули до 24.02.?
Уважно прочитаю.
Повернись живим вже практично «вмирав», мою дружину цькували, що вона збирала посилочки від школи для воїнів. Волонтерку, що в районі збирала по крихтах хлопчикам смаколики - ледь не вважали міською самашедшою. Це все було до 24.02.
Це вже потім - всі стали волонтерами. Багато хто, до речі, в величезних «»…
 
+3

Fil x
Кротам залітає усе , що не зайшло протягом сезону)
Фарт закінчився... Сподіваюся, що й на ЧУ перенесеться.
 
+1

2Shura08 (16.03 в 20:47) № 2346027
-----------------------------------------
Жінці це може не сподобатись і викличе лікарів)))
 

2Шиба (16.03 в 20:41) № 2346019
-----------------------------------------
Бачивши тебе, йому будуть непереливки)))
 
+1

2Fil (16.03 в 21:03) № 2346054
-----------------------------------------
Звісно. Одна надія, що він не піде, бо англосакси. Але шанс 1/100000
 

2Green (16.03 в 20:59) № 2346050
-----------------------------------------
Маєш, згоден.
Думаю було б добре, якби це можна було показати.
 

Fil x
2Green (16.03 в 20:57) № 2346042
-----------------------------------------
Ну, ти згоден, що зе виграє?
Чи віриш, що хтось зіставить конкуренцію 73-83 %? Я гуманітарій, але бачу , що залишається мало)
 

2Shura08 (16.03 в 20:59) № 2346048
-----------------------------------------
Стерненко і Притула в цьому списку?
Серйозно?
 

2AspІД (16.03 в 20:58) № 2346046
-----------------------------------------
Або Зеленська.)))
 

2Kshatry (16.03 в 20:57) № 2346043
-----------------------------------------
Ти робиш висновки на підставі хибних припущень.
 

2MGUkrMaks (16.03 в 20:54) № 2346038
-----------------------------------------
Красавчик. Броня треба. Хочу глянути на експортну декларацію. І хто донатить суми вищі за 50к баксів. Все таки майбутній можливий президент. Маю право.
 

2Green (16.03 в 20:57) № 2346042
-----------------------------------------
Просто тоді не забувай, що ця броня одна з основних причин, що впливає на можливість цих виборів взагалі
 

2MGUkrMaks (16.03 в 20:54) № 2346038
-----------------------------------------
Для мене всі, хто «став» українцем лише після 24.02. викликає сумнів і деяку огиду.
Маю право на таку думку, як думаєш?
 
+4

Фаріон треба
 


Green має рацію, наступного презедента треба жінку,
Гонтарьова?, ну не знаю, краще Ірина Геращенко (але вона з ЄС, мабуть х%й), може Лана Дзеркаль?
 

Последние новости
Определился ещё один соперник «Динамо» по контрольным матчам на австрийском сборе «Динамо» — в первой тройке клубов по количеству поражений в Лиге чемпионов за историю «Динамо» — в первой тройке клубов по количеству пропущенных голов в Лиге чемпионов за историю Александр Караваев: «Первое впечатление от сборной Украины под руководством Мальдеры: мне понравилось» "Динамо" з великим відривом лідирує серед усіх українських команд за кількістю своїх гравців на чемпіонатах світу Андрей Ярмоленко поднял планку собственного клубного рекорда по количеству забитых мячей Ярмоленко підняв планку власного клубного рекорду за кількістю забитих м’ячів Тарас Михалик: «Рано делать выводы о новом формате ЧМ, но президенту ФИФА не стоит злоупотреблять экспериментами» "Епіцентр" офіційно оголосив про підписання колишнього гравця "Динамо" Главный тренер «Университати»: «Матчи с «Динамо» будут очень, очень сложными, но посмотрите на результаты ЧМ-2026»
Ключи у Здравый смысл
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
"У нас тут не армія", або Як виховують майбутніх зірок київського "Динамо"
Что привлекает юных футболистов в "Динамо"? Как с детства готовят к битвам с "Шахтером"? На каких звезд равняется молодежь, и от чего отказывается ради достижения цели? "Украинская правда" показывает закулисье легендарной динамовской школы, воспитавшей таких звезд, как Олег Блохин и Андрей Шевченко.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?