Паржалі і хватіт... завтра самім виживать прійдьотца 89 мінут.(
 
+3

З половини першого тайму видно було, що Кейн не встигає. Да він боєць і завжди до останнього, але Варді ще до перерви двушку б цим клоунам клав.

З іншої сторони - Росія нічого не показала. Сама дніщєнська команда поки що на турнірі. Словаки і Уельс повинні їх наказувати. Слава Богу там яйця у пацанів є, не то шо у птєнців Ходжсона.
 
+1

Ребята, спасибо за вечер, вот от души, что называется :)))
 

2NikToo (11.06 в 23:55) № 1000827
-----------------------------------------
с сахаром
 

2Коллайдер (11.06 в 23:54) № 1000824
-----------------------------------------
Дима, не до понтов сейчас !
 
+7


2valdemarua (11.06 в 23:52) № 1000817
-----------------------------------------
От тут 3:0 на Англию
 

2Kshatry (11.06 в 23:54) № 1000821
-----------------------------------------
Тупость !!!
 

2dembel (11.06 в 23:49) № 1000800
-----------------------------------------
Приєднуюсь. Маючи такий потенціал, продемонструвати таку недолугість!
ПиСи Кманда Стєрлінгів...Туди б ще Аруну- дуже б органічним там був
 
+2

2Cy (11.06 в 23:49) № 1000804
-----------------------------------------
Да Англия выипет Уэльс и не проиграет Словакам. Дело ж блять в рашке !
Так абасраться
 

#НАХУЙТОТФУТБОЛ
 
+3

Уельс - Англія - хороша буде заруба.
 

А как это Варди вызвали в сборную ? Нада было как с Гусевым.
 
+1

??? не понимаю намеков, у тя шота личное???

Не хвилюйся, достатньо і одного "?"

Лічноє? Ні, це звичайна констатація факту
 

Позоже на заплыв после перерыва

Кае раз перед их праздником
 

Просрать такой блять сука вечер. Идите нахуй
 
+2

Всього лагічна. Нє хочешь вигравати прийдуть і тебе накажуть. Від Англії як раз такого і чекав... історичні лашкі великі турнірів.
 
+2

До завтра. Все будет хорошо. Вот увидите.
 
+3

В Марселе сейчас будет пиздец :)
Русские просто сыграли в свою игру, что все эксперты тут прогнозировали.
 

Я ж вам вчора про збірну Англії все написав... Але хто винен, що ви неуважно читаєте?
;))
 

2MGUkrMaks (11.06 в 23:49) № 1000805
-----------------------------------------
Ждёмс - 2
 

Жаль, что у нас в группе немцы, а не эти английские клоуны.
У нас были бы неплохие шансы на три очка.
 
+1

Замість 5-0 получили 1-1 :)
Ось що значить тренер долбойоб...
 
+5

Cy x
Очень слабо Англия сыграла.
Уэльс и Словакия сильнее это пары.
 

2Dudar (11.06 в 23:47) № 1000793
-----------------------------------------
А шо ти ждеш?
19-ти річну надію українського футболу, яка на даний момент зіграла 50 хвилин за збірну, в основі проти Чемпіонів Світу?
Так - це може бути сильне тренерське рішення.
Ну так схоже, що він буде в основі.
Ждьом.
 
+1

Просто йобаныйнахуй стыд !!!
 
+1

Это ж надо так слить выигранную игру да ещё чтобы тебе забил Березуцкий:)) Эпично.
 
+1

Англичане днари, конечно. Осталось ещё Уэльсу просрать.
 

2FtAll (11.06 в 23:47) № 1000790
-----------------------------------------
??? не понимаю намеков, у тя шота личное???
 
+1

Oleg-Donetsk
Динамо, навсегда, 11.06 в 22:16 № 1000586
Ничья будет

---

Хочу еще добавить - закономерно.
 
+1


Варді дай ляща Рою))
 
+1

Далбаёбы сраные
Один пенсионер отметился на ЕВРО.
Ждёмс (((
 
+1

Точно що старий маразматік.
 
+1


Вітання Купону!
 
+3

Ахахаха!!! Англійські лашари)))
 

Аахахах!
Винімай!
 

шикардос)))) англики как всегда.
 

Ха-ха-ха довыйобывались
 
+3

2MGUkrMaks (11.06 в 23:44) № 1000782
-----------------------------------------
Не один :)
 


2FtAll (11.06 в 23:43) № 1000781
-----------------------------------------
Це строби...
Маленька, дитяча іграшка...
 

Ходжсон старий муділа
 
+2

фаєр в жопє знову пронесли
 

2Dudar (11.06 в 23:41) № 1000777
-----------------------------------------
Не зацикливайся на тех на ком не стоит.
У русских если они так же будут играть будет отличный шанс и во второй игре.
 

Рой, ну ти і ...
 
+2

Да, суперник Англії канєшно зовсім дно. Покищо найслабша команда ЧЄ.
Чи це просто Англи настільки сильні.
 

2braveheart (11.06 в 23:40) № 1000774
-----------------------------------------
А ты про англов :) У меня пока только одно в голове :)
 

2Widells (11.06 в 23:40) № 1000775
-----------------------------------------
Но как бежал!
 

Последние новости
Андрій ШАХОВ: "Критика Блохіна? У нього був найсильніший склад "Динамо" в цьому столітті" «Висла» готовится сделать «Динамо» предложение по Блэнуцэ Виталий Пономарёв: «Мы сможем конкурировать с «Гентом». Это показали наши матчи с «Динамо», «Шахтером», и «Полесьем» У "Вєчисті" розповіли, чого очікують від сьогоднішнього матчу з "Динамо" "Динамо" посіло друге місце в сезоні УПЛ за відсотком володіння м'ячем «Сегодня значение Конституции приобретает еще больший вес», — поздравление Игоря Суркиса с Днем Конституции Украины "Динамо" привітало всіх українців з Днем Конституції «Динамо» на сборе в Австрии: отработка тактических элементов накануне матча с «Вечистой» "Динамо" проведе спаринг наступного дня після свого першого матчу з "Університатею Клуж". Визначено суперника Официально. «Динамо» на следующий день после матча с «Университатей» проведет спарринг
Ключи у Здравый смысл
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
"У нас тут не армія", або Як виховують майбутніх зірок київського "Динамо"
Что привлекает юных футболистов в "Динамо"? Как с детства готовят к битвам с "Шахтером"? На каких звезд равняется молодежь, и от чего отказывается ради достижения цели? "Украинская правда" показывает закулисье легендарной динамовской школы, воспитавшей таких звезд, как Олег Блохин и Андрей Шевченко.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?