2AG (06.09 в 23:14) № 2487344
-----------------------------------------
по собі не юбне)
 

🖌 Новий міністр оборони Рустем Умєров заявив, що планує провести аудит усіх напрямів відомства.

Також у Міноборони хочуть запровадити електронний військовий квиток, запустити єдиний реєстр призовників і цифровізувати роботу ВЛК.
 

AG x
2Fil (06.09 в 23:04) № 2487343
-----------------------------------------
Зара Грін байрактаром йобнєт )
 

Fil x
2Green (06.09 в 22:28) № 2487330
-----------------------------------------
Ми в Лізі Чемпіонів граємо. А ви де???

Оце камінг-аут...))
Грін - крот((
 
+5

Шапаренко так часто філоніт вилітає з травмами, що його ім'я можна і не згадувати
 

2макс (06.09 в 22:46) № 2487339
-----------------------------------------
Тут сайт лайколюбів.
 

Кишинев отказался платить «Газпрому» $700 млн

Буздиганом по куприку.
 
+4

2Smooth Pimp (06.09 в 22:33) № 2487334
-----------------------------------------
кацапам веры НЕТ, що ви лайкаете...закрепились так закрепились....пожвем увидем
 

По спортсменам, мир бацкетболу та гокею в нас вузький, тому на форумах та каналах всі один одного знають. Там писали навіть, хто і як виїжджає. Власне, "Шлях" та інше волонтерство. Дозволи дають без проблем, навіть якщо це просто очевидна еміграція - баскетболіст, який виходив з лавки середняка Суперліги, їде до третього дивізіону Литви. Звісно, ніхто зараз Гармаша, Шапаренка, Ваната тощо не мобілізує.
 

AG x
2MGUkrMaks (06.09 в 22:34) № 2487335
-----------------------------------------
картоплю... і пиріжок )
 

AG x
2макс (06.09 в 22:19) № 2487324
-----------------------------------------
і таких команд щонайменше 16
 


Кацапи пишуть, що наші закріпились на півночі Вербового.
 
+12

2Green (06.09 в 22:26) № 2487329
-----------------------------------------
то е так можно?))))
 

2Green (06.09 в 22:28) № 2487330
-----------------------------------------
ВИ - ХТО?)))
 


2макс (06.09 в 22:21) № 2487327
-----------------------------------------
Ми в Лізі Чемпіонів граємо. А ви де???
 

2макс (06.09 в 22:21) № 2487327
-----------------------------------------
Ну це була іграшка перед вторгненням. Вбухали купу бюджетного і розпиляного бабла. Не кидать же тепер.
 

2AG (06.09 в 22:03) № 2487317
-----------------------------------------
Набере булок і буде кидатись в Єрмака
 
+2

2Green (06.09 в 22:19) № 2487325
-----------------------------------------
ви там ваще? чи шо з вами робить?))))
 

2Green (06.09 в 22:19) № 2487323
-----------------------------------------
не ясно с хули)))
 

2макс (06.09 в 21:52) № 2487314
-----------------------------------------
Зєля
 
+1

тобто всі розуміють що лямів 12 на команду йдуть замість СВУ?
 

2макс (06.09 в 21:47) № 2487309
-----------------------------------------
Зараз можна їхати тільки по схемам Єрмака. Шо не ясно?))
 

2AG (06.09 в 22:12) № 2487321
-----------------------------------------
та завтра паркан ставить))) тобто ні)...а питання лишаются....ХТО ДАЕ ГРОШИ на фк КРиВБАС?)))
 

AG x
2макс (06.09 в 22:09) № 2487320
-----------------------------------------
то коньячком розбав )
 
+1

2AG (06.09 в 22:03) № 2487318
-----------------------------------------
Супер) Юзік фінінсуется государством, з якого хера государство фінансуе фк кривбас під час війни? )))) то я так доколукуюпусь бо сумно на даче з пивом на одинці))) бо відпустка)))
 

Fil x
2макс (06.09 в 21:52) № 2487314
-----------------------------------------
Кривбас -95)
 
+2

AG x
2макс (06.09 в 21:52) № 2487314
-----------------------------------------
Юзік )
 

AG x
2Smooth Pimp (06.09 в 21:56) № 2487316
-----------------------------------------
їхати на інший кінець світу заради макдональдса? ну таке...
 

🍔Кулеба з Блінкеном разом відвідали McDonald's у Києві

Це вирок Єрмаку... Чекаємо на подробиці.
 
+8

Fil x
Увага! Пуски декілька груп «шахедів», (https://t.me/+tMrzQ4yPypJiOTVi) – Повітряні сили.

Не ігноруйте тривогу, якщо буде.
 

2Green (06.09 в 21:44) № 2487307
-----------------------------------------
а кривбас звідки фінансуется, е інфо?
 

2AG (06.09 в 21:50) № 2487312
-----------------------------------------
тцк прсутні? вони там полюбляють)
 

AG x
Блінкен заїхав на вечерю в McDonald's
 

2AG (06.09 в 21:46) № 2487308
-----------------------------------------
обьясніть дебілам що означають сноряди з "обеднённым ураном" і шо там нємае радіаціі взагалі)))
 

AG x
Власти Румынии уведомили НАТО о падении беспилотника на своей территории. Об этом сообщил журналист Рикард Йозвяк.

По его словам, страны Альянса выразили решительную солидарность с Румынией и добавили, что будут внимательно следить за ситуацией.

@nexta_live

ржач
 

2Green (06.09 в 21:44) № 2487307
-----------------------------------------
як виезджают, шо? посадить усіх, хто дозволяе ? зе?))) ну раз кругом пиздець, давай же цю тему)
 

AG x
ООН выступает против применения снарядов с обеднённым ураном

С таким заявлением выступил заместитель официального представителя генсека всемирной организации Фархан Хак.

В свою очередь, в Белом доме заявили, что переданные Киеву снаряды не представляют радиоактивной угрозы.

@nexta_live

пєрєжівают
 

2макс (06.09 в 21:39) № 2487304
-----------------------------------------
Што?
 

AG x
2макс (06.09 в 21:39) № 2487304
-----------------------------------------
тєма )
 


2Green (06.09 в 19:54) № 2487299
-----------------------------------------
Ген, а шо tz inform про шлях не пише???? доля?)
 

2Green (06.09 в 19:54) № 2487299
-----------------------------------------
(робить крока вперед) Ми Вікторію Спартс знаємо! А Швець нехай не умнічає зі своїм О"Браєном. Він йому шо, родич? Кум? Той Браєн, взагалі, хоч одне коряве слово на Зєлю чи Єрмака сказав? Так ото ж... О"Браєна нам втюхують...(((
:)
 

2макс (06.09 в 20:14) № 2487300
-----------------------------------------
Кто ж "золотую курочку" убьет...
 

AG x
Верхня палата парламенту США схвалить додаткове фінансування для України у розмірі $24 млрд вже до кінця вересня, — лідер республіканської меншості в Сенаті

НОВИНА🇺🇦 | Підписатися
⚡️Twitter
 
+4

2Fifan (06.09 в 19:37) № 2487296
-----------------------------------------
так може амку і сбу всеж займется "шлях"....і статистику викладе? і віновних посаде? АБО ВІДПРАВЕ туди до пацанів ?
 

Швець Антон.

На росії закінчився дізак.

Це просто якесь орейро. Країна-бензоколонка не може забезпечити власних аграрієв дізаком.

Син патрушева, який в рф тепер міністр сільгоспа, заявив в прямому ефірі, що врожай під загрозою. Бо раніше ціни на дізак росли і були проблеми. А тепер просто дізака нема, щонайменше його не вистачає аграріям в деяких регіонах рф. Щоб якось це питання вирішити патрушев пропонує заборонити експорт дізака з рф. Нормальний постріл у ногу.

Мої вітання архітектору прайс-кепів на російську нафту - голові відділу по контролю за санкціями ДержДепу Джеймсу ОʼБраєну. Людина просто геній! Так все це побудувати та спланувати. Моя повага.

А ви навіть не знаєте його імені!!11адін
 
+4


2Fifan (06.09 в 19:37) № 2487296
-----------------------------------------
Довбик да.
 

Последние новости
"Жиліна" назвала точний час початку контрольного матчу проти "Динамо" "Полісся" не взяло на збори колишнього гравця "Динамо" і відпускає його з клубу Костюк перелічив сильні сторони "Університаті Клуж" і визнав, що для "Динамо" були й простіші варіанти Определился ещё один соперник «Динамо» по контрольным матчам на австрийском сборе «Динамо» — в первой тройке клубов по количеству поражений в Лиге чемпионов за историю «Динамо» — в первой тройке клубов по количеству пропущенных голов в Лиге чемпионов за историю Александр Караваев: «Первое впечатление от сборной Украины под руководством Мальдеры: мне понравилось» "Динамо" з великим відривом лідирує серед усіх українських команд за кількістю своїх гравців на чемпіонатах світу Андрей Ярмоленко поднял планку собственного клубного рекорда по количеству забитых мячей Ярмоленко підняв планку власного клубного рекорду за кількістю забитих м’ячів
Ключи у Здравый смысл
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Лондон Андрія Ярмоленко: про Степаненка, Барселону та Райолу
У Бомбардирі #6 один з найталановитіших українських футболістів доби незалежності – Андрій Ярмоленко. Екс-капітан Динамо розповідає про своє закордонне життя та як переніс важку травму.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?