2AG (30.09 в 14:17) № 2502255
-----------------------------------------
Завтра, Україна вперше відзначить День захисників і захисниць 1 жовтня

Було ж 14 жовтня От нафуя Зе владі все ламати??
 

ca x
2Шиба (30.09 в 14:17) № 2502254
-----------------------------------------
Зараз буди виправляти. Чекаю дружина обід готує...
 
+1

AG x
2Smooth Pimp (30.09 в 14:16) № 2502252
-----------------------------------------
Алиреза Фирузджа
 

2Здравый смысл (30.09 в 14:16) № 2502253
-----------------------------------------
))))
 

AG x
Завтра, Україна вперше відзначить День захисників і захисниць 1 жовтня

Хоч би де ви були – вдома чи на роботі, на центральній площі великого міста чи на вуличці маленького села – зупиніться. Зупиніться на хвилину, щоб подякувати тим, хто захищає нас, б’ючись за свободу держави. Зупиніться, щоб ушанувати пам’ять захисників і захисниць, які віддали життя за Україну.

Неділя. 9:00. Хвилина мовчання. Хвилина шани.
 
+4

2ca (30.09 в 14:14) № 2502250
-----------------------------------------
а вот это-недоработочка))
 

2LongPlay (30.09 в 13:35) № 2502235
-----------------------------------------
17 лютого 2022 року «Слуга народу» направила своїм місцевим організаціям офіційний лист із вимогою сприяти заходам із термінового розмінування Чонгару.

І це всього за 7 днів до повномасштабного вторгнення рф🤦‍♂️

Пиздюк в Онлайні 🇺🇦
 
+8

2deeppurple78 (30.09 в 14:08) № 2502247

Нодирбек Абдусатторов
-----------------------------------------
Я аж перелякався, що самі лише європейські та американські (Накамура) прізвища, а ні все гаразд із шахами.
 
+2

2deeppurple78 (30.09 в 14:08) № 2502247
-----------------------------------------
Денис Лазавик - фашист? чи фашистська собачка?
 

ca x
2Шиба (30.09 в 13:51) № 2502243
-----------------------------------------
Да. Тому що ще тверезий)))
 

Можно мановару отдельную курилку сделать?
 
+5

Якійсь глюк копіюєш пару абзаців ,а тобі весь текст :(
 

Максим Вашье-Лаграв обыграл Магнуса Карлсена в финале AI Cup и отобрался в финальный живой турнир, который пройдёт в Торонто в декабре

Кроме Вашье-Лаграва, в Торонто едут Магнус Карлсен, Фабиано Каруана, Хикару Накамура, Нодирбек Абдусатторов, Алиреза Фирузджа, Денис Лазавик и Уэсли Со
 

#VIVAVIVAУКРАЇНА #світовіЗМІ #історія #суспільство #Міжнароднеправопринципитазастосування #бундес #раша
https://www.dw.com/uk/andrij-melnik-ukraina-mae-buti-bils-aktivnou-na-globalnomu-pivdni/a-66957863
Питання Криму не можна "виносити за дужки"

Андрій Мельник
" Як ви думаєте, чим закінчиться ця війна?
Для мене як для українця, як для громадянина України, не тільки як для дипломата чи посла, напевне, не існує іншого виходу, іншого завершення цієї війни, аніж звільнення Україною всіх окупованих територій, у тому числі й Криму. Тобто лише тоді, коли Україна відновить свої міжнародно визнані кордони з 1991 року, тоді можна буде говорити про тривалий мир.
І це важливо підкреслити, оскільки, ви, мабуть, знаєте та чули, що й у Бразилії були деякі дискусії щодо можливих компромісів. Один із варіантів, які пропонувалися - можливо, Крим потрібно "винести за дужки", а Україна просто повинна звільнити лише ті території, які були окуповані після 24 лютого 2022 року. А для Криму, можливо, згодом можна буде знайти інше, дипломатичне рішення.
Це дуже небезпечна логіка. Бо якщо міжнародне співтовариство дозволить такого роду фальшивий компроміс, це не означатиме, що може бути встановлений і гарантований довготривалий мир. Тому що поки питання Криму залишатиметься невирішеним, не може бути справедливого рішення, адже півострів - це не тільки земля, а й український народ. Мільйони громадян України все ще живуть під окупацією, яка триває вже понад дев'ять років. Усі ці ідеї приведуть у нікуди, тому лише тоді, коли Україна повністю поверне собі всі окуповані території і поверне додому мільйони українців, які там живуть і потерпають, можна буде говорити про подальші кроки.

ПОЛІТИКАБРАЗИЛІЯ
Мельник: Україна має бути активнішою на Глобальному Півдні
Надіа Понтес
24 год. тому24 год. тому
Експосол України у ФРН Андрій Мельник віднедавна очолює дипломатичну місію у Бразилії. Чи критикуватиме він бразильську владу так само, як і німецьку? Інтерв'ю DW.

https://p.dw.com/p/4WwnX
Андрій Мельник - посол України в Бразилії
Андрій Мельник - посол України в БразиліїФото: Nádia Pontes/DW
РЕКЛАМА

Андрій Мельник сім років працював послом України в Німеччині. Він активно закликав німців підтримувати Україну й запам'ятався різкими висловлюваннями на адресу німецьких політиків. З червня 2023 року Андрій Мельник очолює дипломатичну місію у скептично налаштованій до України Бразилії, яка, наприклад, не раз відмовляла Києву у поставках зброї.

Чи критикуватиме дипломат бразильських політиків так само, як німецьких? Як і чим Бразилія може допомогти Україні? І чи арештують Володимира Путіна, якщо він приїде в Ріо-де-Жанейро на саміт G20?

DW: У Німеччині, де ви були послом України з 2015 по 2022 роки, ви здобули репутацію людини, яка відверто і відкрито критикує місцевих політиків, зокрема й керівництво уряду. Чи маєте ви намір зайняти таку ж позицію тут, у Бразилії?

Андрій Мельник: Чесно кажучи, я ще не знаю, який шлях обрати. Але "скопіювати і вставити" не вдасться, оскільки кожна ситуація унікальна. Для мене було великою честю працювати в Німеччині багато років. Я мав нагоду працювати там сім років до повномасштабного російського вторгнення.

Причина, чому я був таким відвертим, коли почалася війна… Це не була вистава. Це був щирий крик моєї душі. Я не міг зрозуміти і осягнути, чому Німеччина, яка була так залучена в мінські переговори і знала всі ризики, мала позицію щодо України, яка полягала в тому, щоб не давати нам зброї до початку цієї війни. Моє особисте переконання полягає в тому, що це б запобігло нинішньому широкомасштабному російському вторгненню, яке почалося в лютому 2022 року.

Я був змушений бути таким відвертим і критичним, тому що Німеччина була частиною цієї великої гри і мала політичну, геополітичну та економічну вагу. Вона могла зіграти іншу роль у стримуванні агресивної Росії або навіть запобігти війні. Принаймні на цьому етапі. Цього не сталося.

У Бразилії в нас інше завдання. Понад 130 років ми маємо величезну україномовну спільноту, переважно в Парані. Сподіваюся відвідати цей штат найближчим часом. Понад 600 тисяч громадян Бразилії мають українське походження. Це те, що нас об'єднує. Я не думаю, що Україна наразі багато значить для більшості людей тут. Тому мій метод буде простим - просто розповідати про війну, розповідати, що відбувається, показувати потреби. Є багато питань, які для нас є надзвичайно важливими, тому що на окупованих територіях на півдні та сході України росіяни викрадають українських дітей і насильно вивозять їх до Росії, перевиховують. Це відбувається і в той час, поки ми з вами говоримо, у 21-му столітті. Це чистісіньке варварство.

"Бразилія може зіграти свою роль у мирному врегулюванні"
Якою ви бачите позицію Бразилії щодо війни в Україні? Чи помилкова ця позиція?

Я б так не сказав. Якщо поглянути на офіційну політику, то Бразилія належить до групи зі 141 країни, які в лютому на Генеральній Асамблеї ООН, у першу сумну річницю широкомасштабного російського вторгнення, засудили вторгнення, засудили порушення міжнародного права, а також були частиною широкої міжнародної спільноти, яка намагається допомогти нам знайти мирне вирішення цієї жахливої війни. Для мене це має значення.

Я дуже радий і пишаюся тим, що ми змогли організувати першу зустріч між президентами Лулою та Зеленським у Нью-Йорку. Чому? Тому що досі вони провели лише одну телефонну розмову в березні минулого року. Її (зустріч у Нью-Йорку. - Ред.) було нелегко організувати через той обсяг емоцій, який штучно створювався протягом останніх місяців. Президенти розмовляли більше години - одну годину і двадцять хвилин. Це була відверта та чесна розмова двох дуже амбітних лідерів Бразилії та України, без великих очікувань, але з бажанням краще зрозуміти позицію один одного. Що Бразилія могла і мала б зробити, щоб зупинити цю жахливу війну? Це те, що зараз важливо - який внесок може зробити кожна велика чи маленька держава в глобальному масштабі, щоб зупинити це насильство, це божевілля, яке ми маємо вдень і вночі в Україні.Це був хороший початок. Ми навіть можемо назвати цю зустріч проривом після замкнутого кола неправильних уявлень, тлумачень і звинувачень, які ми пройшли в минулому.

У нас нині немає мирного процесу. У нас є тільки жорстока війна, тому що Путін досі не хоче йти на переговори. І це теж було однією з тем зустрічі, яку президенти детально обговорили. Український президент намагався пояснити президенту Лулі, чому починати переговори зараз не мало б сенсу. З дуже простої причини. Немає ані найменшої довіри до того, що говорить чи робить очільник Кремля. Обіцянки, які він дає - порожні слова і не більше.

Це був один із моментів, які намагався пояснити український президент. Ми хочемо миру більше, ніж будь-яка інша нація, тому що ми страждали, наш народ. Бразилія може зіграти свою роль. Вона може допомогти підготувати дипломатичне поле для майбутніх переговорів, які відбудуться лише тоді, коли настане відповідний час. Бразилія може зробити великий внесок.

Щоб зупинити війну, було б недостатньо досягти припинення вогню - це також був один із меседжів, які намагався донести український президент. Цього недостатньо для досягнення тривалого миру. Путін може припинити вогонь так само, як це було після мінської угоди в лютому 2015 року - це була не мирна угода, а угода про припинення вогню. Вона не була реалізована, багато країн знехтували наслідками, і на нашій території почалася велика війна.

Тобто ви вважаєте, що Бразилія може стати посередником між Росією та Україною?

Звісно. На мою думку, Бразилія має відігравати більш активну роль з багатьох причин. Це справа бразильської дипломатії. Це має бути дуже творчий процес, оскільки подібного прикладу в недалекому минулому не було. Це унікальний випадок. Вперше постійний член Ради Безпеки ООН атакує, вторгається в сусідню країну, маючи право вето на будь-яке політичне рішення ООН.

Це одна з головних проблем нинішнього правового порядку, якому загрожує Росія, і немає інструменту, щоб змусити країну-агресора, якою є РФ, припинити бойові дії, припинити вторгнення. Тому що Росія може заблокувати будь-яке рішення Радбезу своїм правом вето. Ми закликаємо всіх бразильських друзів і партнерів мислити нестандартно, думати творчо щодо того, за допомогою яких засобів і на яких форумах ми можемо знайти рішення для цієї найбільшої проблеми людства. Без перебільшення це є найбільшим викликом, з яким зіткнулося людство після Другої світової війни.Про постачання зброї
Чи повинна Бразилія постачати Україні зброю?

Це хороше запитання. Насамперед хочу зазначити, що це, звісно, цілком суверенне рішення бразильського уряду, тому що бразильський уряд має дбати про власні національні інтереси та формувати відповідний курс дій і порядок денний. Тому ми враховуємо ту позицію Бразилії, яку ми бачили з самого початку цієї війни.

Ця війна на 95 відсотків ведеться проти мирного населення в Україні. 95 відсотків жертв, мішеней російських обстрілів, з усіх можливих озброєнь - артилерії, ракет, "Кинджалів" та "Оніксів" і що ще вони проти нас застосовують. Основною ціллю залишається мирне населення. І з цієї точки зору, я вважаю, що постачання зброї - це все ще справедливе очікування з боку українського суспільства та народу, що (постачатимуть зброю Україні. - Ред.) й інші країни, також й Латинської Америки, й Бразилія тут могла б відігравати провідну роль, щоб показати цю сміливість та лідерство іншим. Можна ж допомогти нам у розмінуванні, надати боєприпаси для ППО, для будь-яких інших систем, або, скажімо, з транспортом для медичних перевезень - не для військових, а для цивільних, оскільки є тисячі населених пунктів, що розташовані вздовж теперішньої лінії фронту.

Чи буде порушенням цієї дуже обережної позиції Бразилії, якщо українські лікарі отримають кілька бронемашин Guarani? Чи буде це порушенням бразильських принципів не брати участь у війні? Це питання не нам вирішувати. Це рішення має ухвалювати бразильський уряд, бразильське суспільство, чи займатися цими суто гуманітарними питаннями.

Недостатня увага Глобальному Півдню - помилка дипломатії Києва
Чому Україні так важко мобілізувати підтримку на Глобальному Півдні?

Це дуже хороше і складне запитання. І ми поки не маємо єдиної відповіді на нього, оскільки воно носить системний характер. Є надто багато факторів, які ми, на жаль, не помічали протягом останніх трьох десятиліть після того, як ми відновили нашу незалежність. Ми не інвестували багато не лише грошей, але й часу та уваги у відносини з країнами, які зараз повертаються на глобальну арену в усьому світі, у так званий "третій світ", тепер це Глобальний Південь. Я ненавиджу цей термін, але зараз немає іншого поняття, щоб описати десятки країн, які мають свій шлях, які хотіли б відігравати важливішу роль на міжнародній арені.

І це значною мірою наша власна провина, наша помилка, що ми зосередилися здебільшого на наших ключових питаннях, таких як приєднання до Європейського Союзу чи вступ до НАТО, тому що ми хотіли б бути під їхньою парасолькою і бути частиною цієї оборонної спільноти.

Також наших ресурсів не вистачило ще й на те, щоб звернути увагу на інші країни, які на це заслужили, і ми це бачимо. Зараз війна показала, на жаль - чи, може, це навіть добре, якщо можна говорити про щось хороше з точки зору цієї війни - вона відкрила очі українцям, що ми повинні були бути активнішими, у Латинській Америці, в Африці, в Азії.

Президент Лула нещодавно заявив, що Бразилія не затримуватиме Володимира Путіна, якщо він відвідає саміт G20 у Ріо-де-Жанейро в 2024 році. Пізніше він уточнив, що це рішення будуть ухвалювати бразильські судові органи. Що ви думаєте з цього приводу?

Було стільки коментарів щодо цих заяв, що мені лишається додати те, що Україна хотіла б, аби президента Зеленського запросили на саміт у Ріо наступного року, де зберуться всі лідери Великої двадцятки, щоб він міг представити наш курс. Ми також повідомляли про це прохання нашим бразильським друзям.

Буде Путін на цій зустрічі чи ні - це вирішують наші бразильські партнери. Хто знає, можливо, Путін не побоїться приїхати в Ріо й бути заарештованим. Я вважаю, що це буде цікава гра і вистава. Але рішення за бразильцями. Наше бажання і прохання полягає в тому, щоб під час головування Бразилії у Великій двадцятці Україна була б серед учасників. Бразилія може запросити нашу країну як спеціального гостя, щоб ми могли розповісти про причину цієї захисної війни, яку нам доводиться вести. Ми ведемо цю війну не тому, що нам це подобається, не тому, що ми хочемо, щоб нас вважали героями, а просто тому, що це питання нашого існування.


Питання Криму не можна "виносити за дужки"
Як ви думаєте, чим закінчиться ця війна?

Для мене як для українця, як для громадянина України, не тільки як для дипломата чи посла, напевне, не існує іншого виходу, іншого завершення цієї війни, аніж звільнення Україною всіх окупованих територій, у тому числі й Криму. Тобто лише тоді, коли Україна відновить свої міжнародно визнані кордони з 1991 року, тоді можна буде говорити про тривалий мир.

І це важливо підкреслити, оскільки, ви, мабуть, знаєте та чули, що й у Бразилії були деякі дискусії щодо можливих компромісів. Один із варіантів, які пропонувалися - можливо, Крим потрібно "винести за дужки", а Україна просто повинна звільнити лише ті території, які були окуповані після 24 лютого 2022 року. А для Криму, можливо, згодом можна буде знайти інше, дипломатичне рішення.

Це дуже небезпечна логіка. Бо якщо міжнародне співтовариство дозволить такого роду фальшивий компроміс, це не означатиме, що може бути встановлений і гарантований довготривалий мир. Тому що поки питання Криму залишатиметься невирішеним, не може бути справедливого рішення, адже півострів - це не тільки земля, а й український народ. Мільйони громадян України все ще живуть під окупацією, яка триває вже понад дев'ять років. Усі ці ідеї приведуть у нікуди, тому лише тоді, коли Україна повністю поверне собі всі окуповані території і поверне додому мільйони українців, які там живуть і потерпають, можна буде говорити про подальші кроки.

На нашу думку, потім варто буде зайнятися питаннями правосуддя і справедливості. Це дуже важливо, тому що якщо питання справедливості залишиться поза межами майбутньої мирної угоди, як би вона не виглядала, тоді це означатиме, що винні у тисячах, десятках тисяч воєнних злочинів не будуть притягнуті до відповідальності. Це не віщуватиме нічого хорошого для світового порядку. Також питання репарацій, відновлення країни має бути розглянуто як частина цієї майбутньої, сподіваємося, універсальної глобальної угоди. Тому що було б недостатньо, якби Україна і Росія підписали мирну угоду без участі інших великих країн, зокрема, на мою думку, і Бразилії. У питанні репарацій, реконструкції, відбудови України йдеться про сотні мільярдів євро чи доларів США. Отже, це питання, яке також потребує вирішення і є однією із запорук тривалого миру
владу так само, як і німецьку? Інтерв'ю DW.

https://p.dw.com/p/4WwnX
Андрій Мельник - посол України в Бразилії
Андрій Мельник - посол України в БразиліїФото: Nádia Pontes/DW


DW: У Німеччині, де ви були послом України з 2015 по 2022 роки, ви здобули репутацію людини, яка відверто і відкрито критикує місцевих політиків, зокрема й керівництво уряду. Чи маєте ви намір зайняти таку ж позицію тут, у Бразилії?Я
Я дуже радий і пишаюся тим, що ми змогли організувати першу зустріч між президентами Лулою та Зеленським у Нью-Йорку. Чому? Тому що досі вони провели лише одну телефонну розмову в березні минулого року. Її (зустріч у Нью-Йорку. - Ред.) було нелегко організувати через той обсяг емоцій, який штучно створювався протягом останніх місяців. Президенти розмовляли більше години - одну годину і двадцять хвилин. Це була відверта та чесна розмова двох дуже амбітних лідерів Бразилії та України, без великих очікувань, але з бажанням краще зрозуміти позицію один одного. Що Бразилія могла і мала б зробити, щоб зупинити цю жахливу війну? Це те, що зараз важливо - який внесок може зробити кожна велика чи маленька держава в глобальному масштабі, щоб зупинити це насильство, це божевілля, яке ми маємо вдень і вночі в Україні.


Читайте також: Лула в ООН закликав створити "простір для переговорів" для завершення війни

Це був хороший початок. Ми навіть можемо назвати цю зустріч проривом після замкнутого кола неправильних уявлень, тлумачень і звинувачень, які ми пройшли в минулому.


може стати посередником між Росією та Україною?


Президент Лула нещодавно заявив, що Бразилія не затримуватиме Володимира Путіна, якщо він відвідає саміт G20 у Ріо-де-Жанейро в 2024 році. Пізніше він уточнив, що це рішення будуть ухвалювати бразильські судові органи. Що ви думаєте з цього приводу?

Було стільки коментарів щодо цих заяв, що мені лишається додати те, що Україна хотіла б, аби президента Зеленського запросили на саміт у Ріо наступного року, де зберуться всі лідери Великої двадцятки, щоб він міг представити наш курс. Ми також повідомляли про це прохання нашим бразильським друзям.

Буде Путін на цій зустрічі чи ні - це вирішують наші бразильські партнери. Хто знає, можливо, Путін не побоїться приїхати в Ріо й бути заарештованим. Я вважаю, що це буде цікава гра і вистава. Але рішення за бразильцями. Наше бажання і прохання полягає в тому, щоб під час головування Бразилії у Великій двадцятці Україна була б серед учасників. Бразилія може запросити нашу країну як спеціального гостя, щоб ми могли розповісти про причину цієї захисної війни, яку нам доводиться вести. Ми ведемо цю війну не тому, що нам це подобається, не тому, що ми хочемо, щоб нас вважали героями, а просто тому, що це питання нашого існування.


Питання Криму не можна "виносити за дужки"
Як ви думаєте, чим закінчиться ця війна?

Для мене як для українця, як для громадянина України, не тільки як для дипломата чи посла, напевне, не існує іншого виходу, іншого завершення цієї війни, аніж звільнення Україною всіх окупованих територій, у тому числі й Криму. Тобто лише тоді, коли Україна відновить свої міжнародно визнані кордони з 1991 року, тоді можна буде говорити про тривалий мир.

І це важливо підкреслити, оскільки, ви, мабуть, знаєте та чули, що й у Бразилії були деякі дискусії щодо можливих компромісів. Один із варіантів, які пропонувалися - можливо, Крим потрібно "винести за дужки", а Україна просто повинна звільнити лише ті території, які були окуповані після 24 лютого 2022 року. А для Криму, можливо, згодом можна буде знайти інше, дипломатичне рішення.

Це дуже небезпечна логіка. Бо якщо міжнародне співтовариство дозволить такого роду фальшивий компроміс, це не означатиме, що може бути встановлений і гарантований довготривалий мир. Тому що поки питання Криму залишатиметься невирішеним, не може бути справедливого рішення, адже півострів - це не тільки земля, а й український народ. Мільйони громадян України все ще живуть під окупацією, яка триває вже понад дев'ять років. Усі ці ідеї приведуть у нікуди, тому лише тоді, коли Україна повністю поверне собі всі окуповані території і поверне додому мільйони українців, які там живуть і потерпають, можна буде говорити про подальші кроки.


На нашу думку, потім варто буде зайнятися питаннями правосуддя і справедливості. Це дуже важливо, тому що якщо питання справедливості залишиться поза межами майбутньої мирної угоди, як би вона не виглядала, тоді це означатиме, що винні у тисячах, десятках тисяч воєнних злочинів не будуть притягнуті до відповідальності. Це не віщуватиме нічого хорошого для світового порядку. Також питання репарацій, відновлення країни має бути розглянуто як частина цієї майбутньої, сподіваємося, універсальної глобальної угоди. Тому що було б недостатньо, якби Україна і Росія підписали мирну угоду без участі інших великих країн, зокрема, на мою думку, і Бразилії. У питанні репарацій, реконструкції, відбудови України йдеться про сотні мільярдів євро чи доларів США. Отже, це питання, яке також потребує вирішення і є однією із запорук тривалого миру.

І останнє, але не менш важливе питання - це, звісно, питання майбутніх гарантій безпеки. Як запобігти, як дипломатичними засобами досягти того, щоб Росія в майбутньому не розпочала нову подібну, а може, навіть більш жорстоку війну. Це є полем роботи для дипломатів, де вони можуть творчо мислити, шукати рішення. Бразилія може відігравати тут важливу роль. Як може виглядати ця майбутня угода, щоб жоден росіянин, жоден майбутній російський уряд ніколи не наважився б почати подібну війну, продовжувати те, чого вони не досягли під час цієї воєнної кампанії, під час цієї війни, яку переживає Україна.

Тож я сподіваюся, що майбутнє мирне рішення, договір чи рішення будь-якого іншого формату закріпить відновлення Україною своєї незалежності й суверенітету, а також зіграє важливу роль для інших континентів - для Латинської Америки, Африки, Азії, інших регіонів. Тому що ніколи не знаєш напевне, що може статися. Це один з гірких, на жаль, дуже гірких уроків, які ми маємо засвоїти, щоб мислити інакше в майбутньому."(с)
 

2LongPlay (30.09 в 13:35) № 2502235
-----------------------------------------
Ну так все вірно. Навіщо паніку розводить коли сказали що війни не буде. А верховна рада недала кошти на армію.
 
+2

AG x
Україна потребує більше зброї, оскільки чим сильнішою вона буде на полі бою, тим сильнішою буде її позиція за столом переговорів,- Столтенберг під час першого Форуму оборонних індустрій у Києві

"Лише відвага не зупиняє безпілотники, лише героїзм не може перехопити ракети. Україні потрібні потужності, висока якість, велика кількість і швидко… Не може бути оборони без промисловості", - наголосив Столтенберг.

"Тож хоч як це парадоксально звучить, але зброя для України – шлях до миру", – резюмував Столтенберг.
 
+4

2ca (30.09 в 13:38) № 2502238
-----------------------------------------
тобі дійсно цікаво?))
 

AG x
💼У наступному році уряд планує виділити 42 мільярди на підтримку бізнесу

Уряд пропонує у бюджеті на 2024 рік витратити 42 млрд грн на програми стимулювання економічної активності, підтримку бізнесу та створення робочих місць.

Серед програм підтримки розвитку бізнесу в Україні планується продовжити пільгове кредитування «5−7-9». Крім того, за програмою «єРобота» планується у наступному році видати більш ніж 12 тис. мікрогрантів і додатково 1300 грантів для старту ветеранського бізнесу.
 

AG x
2Green (30.09 в 13:33) № 2502233
-----------------------------------------
звичайно легше в тг-каналі пиздіти...
 
+5

AG x
2Green (30.09 в 13:35) № 2502234
-----------------------------------------
бо міністр має працювати, а не на камеру феєрити... он верещук чудово феєрить на камеру, бо то її єдина чеснота як діючого ВП
 
+2

AG x
2NikToo (30.09 в 13:36) № 2502237
-----------------------------------------
Леброн школу відкрив та бідних дітей... принаймні щось робить
 
+3

ca x
2LongPlay (30.09 в 13:35) № 2502235
-----------------------------------------
Ти звичайно шановний дописувач, але хотілося джерело побачити цієї інфи...
 

2AG (30.09 в 13:30) № 2502232
-----------------------------------------
Це чи як би Фреді Меркурі або Леброн Джеймс пішли працювати у Фонд соціальної опіки ))
 
+2

Так а шо,
Володя вже оголосив те шо анонсував?
 
+1

14 лютого 2022 року «Європейська солідарність» направила своїм місцевим організаціям офіційний лист із вимогою блокувати будь-які ініціативи щодо розвитку та посилення територіальної оборони

І це всього за 10 днів до повномасштабного вторгнення рф🤦‍♂️

Україна в Онлайні 🇺🇦

Йой...
 
+1

2AG (30.09 в 13:30) № 2502232
-----------------------------------------
Ти ж бачиш, як Ярова через силу ламає схеми публічністю обговорення проблем?
Але вона навіжена, і може це робити. А геніальний менеджер Рєзніков засцяв.
 
+1

2AG (30.09 в 13:30) № 2502232
-----------------------------------------
Підеш до Лєщєнка працювати? В УЗ? Чи в ОПУ до Подоляка? Чи в МВС до Татарова?
 
+2

AG x
🗣⌨Фонд держмайна запустив сайт вакансій на керівні посади держпідприємств

Фонд державного майна в тестовому режимі запустив автоматизовану систему «‎Кадровий резерв ФДМУ"‎. Це ключовий інструмент для ефективного пошуку професійних кандидатів на керівні посади державних підприємств.

Ось, знайшов для Берези та інших... розбудовуй-те
 

2AG (30.09 в 13:14) № 2502229
-----------------------------------------
Ну тут скоріше питання що вони пішли на ці посади. Тому з них і питання.
 
+1

2AG (30.09 в 13:14) № 2502229
-----------------------------------------
Ну це точно питання не до мене. А ціх "вумних" (навколо мене) ще на стовбчиках буду розвішувати... такий собі хеловін...
 
+3

AG x
2NikToo (30.09 в 12:45) № 2502228
-----------------------------------------
та якось навкруги самі вумні, які точно знають, що потрібно робити... єдине питання, шо їм заважає це робити?
 
+2

2AG (30.09 в 12:43) № 2502227
-----------------------------------------
не питання зробити дома - питання держава буде купувати? ))

в тебе щось останнім часом - усі - підораси та піздуни. Щось негаразд? Чимось допомогти?
 
+4

AG x
2NikToo (30.09 в 12:16) № 2502222
-----------------------------------------
Береза трішки підзайобує - візьми кошти у свого благодєтєля та вклади їх у виробництво... піздун, бля
 
+6

2Green (30.09 в 12:35) № 2502224
-----------------------------------------
логічно, блять )
 
+1


2NikToo (30.09 в 12:16) № 2502222
-----------------------------------------
У нас купа виробників. Але хто ж дасть гроші комусь,якщо треба спиздить на дорогах самим
 
+3

2NikToo (30.09 в 12:16) № 2502222
-----------------------------------------
Головне щоб телік був. Бо який смисл в них жити і не дивитися нові серіали?
 
+2

В Латвії роболять модульні будинки для українців, які залишилися без житла через російську агресію. В них є все, що потрібно: спальня, кухня, душ і навіть кондиціонер. Після виготовлення ці дома надсилаються в Україну. Хочу подякувати латвійцям ща це. Але в мене є одне запитання - що заважає виробляти такі модульні будинки в Україні та забеспечувати ними ВПО? Це одночасно і рішення проблеми і створення робочих місць.

https://t.me/BerezaJuice/37135
 
+4

2Здравый смысл (30.09 в 11:50) № 2502217
-----------------------------------------
Devil Save The King!
 

Польша приобрела первый из двух запланированных самолет АВАКС на вторичном рынке. Летающий радар.

Шведский Saab 340 AEW из ОАЭ скорее всего - цвета были характерные для бортов из Эмиратов. Хотя Сааб пишет, что с хранения, без подробностей.

Якорь это 44-я база ВМС, там сейчас летают противолодочные PZL M28B Bryza , а это экспортная версия еще советского АН-28. За счет кругового радара они у поляков не только патрульные, но и немного разведывательные.

60 млн. долларов за два штуки. И у Варшавы на два современных самолета дальней разведки больше чем у Москвы - борта свежие, в 2011 в ОАЭ стали на вооружение.

Будут глазами для противокорабельных ракет NSM в Семировицах. Эти же ракеты закупает Литва. И в Литву на ротацию заходят самолеты AWACS НАТО - два летающих радара (из 16 в строю в ЕС) в Шауляе будут поглядывать, не захочет ли Путин чего исполнить.

NSM не только противокорабельные ракеты - на учениях поражали и наземные цели на глубину до 200 км. Радары, "Искандеры" на позиции, штабы, узлы связи - 125 кг. головы имеют библиотеку наземных целей.

Чумной кордон обкладывают глазами, радарами и средствами доставки. Калининград, флот, носители "Искандеров", - точки интереса Варшавы. Гонка вооружений в регионе разгорается. Крайне удачная покупка за такие деньги.

Данильченко
 

2NikToo (30.09 в 11:11) № 2502212
-----------------------------------------
Ага ага...
 

#VIVAVIVAУКРАЇНА #світовіЗМІ #історія #суспільство #Міжнароднеправопринципитазастосування #бундес #раша
https://www.dw.com/uk/andrij-melnik-ukraina-mae-buti-bils-aktivnou-na-globalnomu-pivdni/a-66957863
Мельник: Україна має бути активнішою на Глобальному Півдні
Експосол України у ФРН Андрій Мельник віднедавна очолює дипломатичну місію у Бразилії. Чи критикуватиме він бразильську владу так само, як і німецьку? Інтерв'ю DW
Андрій Мельник
https://www.dw.com/uk/andrij-melnik/t-19112127
сім років працював послом України в Німеччині. Він активно закликав німців підтримувати Україну й запам'ятався різкими висловлюваннями на адресу німецьких політиків. З червня 2023 року Андрій Мельник очолює дипломатичну місію у скептично налаштованій до України Бразилії, яка, наприклад, не раз відмовляла Києву у поставках зброї.
https://www.dw.com/uk/zelenskij-poslav-melnika-v-braziliu-do-luli/a-65977652
Чи критикуватиме дипломат бразильських політиків так само, як німецьких? Як і чим Бразилія може допомогти Україні? І чи арештують володимира Путіна, якщо він приїде в Ріо-де-Жанейро на саміт G20?

"https://p.dw.com/p/4WwnX

Андрій Мельник сім років працював послом України в Німеччині. Він активно закликав німців підтримувати Україну й запам'ятався різкими висловлюваннями на адресу німецьких політиків. З червня 2023 року Андрій Мельник очолює дипломатичну місію у скептично налаштованій до України Бразилії, яка, наприклад, не раз відмовляла Києву у поставках зброї.

Чи критикуватиме дипломат бразильських політиків так само, як німецьких? Як і чим Бразилія може допомогти Україні? І чи арештують Володимира Путіна, якщо він приїде в Ріо-де-Жанейро на саміт G20?

DW: У Німеччині, де ви були послом України з 2015 по 2022 роки, ви здобули репутацію людини, яка відверто і відкрито критикує місцевих політиків, зокрема й керівництво уряду. Чи маєте ви намір зайняти таку ж позицію тут, у Бразилії?

Андрій Мельник: Чесно кажучи, я ще не знаю, який шлях обрати. Але "скопіювати і вставити" не вдасться, оскільки кожна ситуація унікальна. Для мене було великою честю працювати в Німеччині багато років. Я мав нагоду працювати там сім років до повномасштабного російського вторгнення.

Причина, чому я був таким відвертим, коли почалася війна… Це не була вистава. Це був щирий крик моєї душі. Я не міг зрозуміти і осягнути, чому Німеччина, яка була так залучена в мінські переговори і знала всі ризики, мала позицію щодо України, яка полягала в тому, щоб не давати нам зброї до початку цієї війни. Моє особисте переконання полягає в тому, що це б запобігло нинішньому широкомасштабному російському вторгненню, яке почалося в лютому 2022 року.

Я був змушений бути таким відвертим і критичним, тому що Німеччина була частиною цієї великої гри і мала політичну, геополітичну та економічну вагу. Вона могла зіграти іншу роль у стримуванні агресивної Росії або навіть запобігти війні. Принаймні на цьому етапі. Цього не сталося.

У Бразилії в нас інше завдання. Понад 130 років ми маємо величезну україномовну спільноту, переважно в Парані. Сподіваюся відвідати цей штат найближчим часом. Понад 600 тисяч громадян Бразилії мають українське походження. Це те, що нас об'єднує. Я не думаю, що Україна наразі багато значить для більшості людей тут. Тому мій метод буде простим - просто розповідати про війну, розповідати, що відбувається, показувати потреби. Є багато питань, які для нас є надзвичайно важливими, тому що на окупованих територіях на півдні та сході України росіяни викрадають українських дітей і насильно вивозять їх до Росії, перевиховують. Це відбувається і в той час, поки ми з вами говоримо, у 21-му столітті. Це чистісіньке варварство"(с)
 

Тренер паралимпийской сборной России по плаванию: «Англосаксы – это нелюди, мы молимся богу, а они дьяволу. Поэтому у них ничего святого нет»
Із козирів зайшов.
 
+4

Ван Леувен: Хотим демонстрировать свой футбол против Ворсклы

Знов всіх купляти
 
+2

#світовіЗМІ #історія #суспільство #Міжнароднеправопринципитазастосування #раша
https://www.dw.com/uk/parlamentski-vibori-u-slovaccini-vid-rezultativ-zalezit-pidtrimka-ukraini/a-66968437
Вибори у Словаччині: підтримка України під питанням
У Словаччині проходять дострокові вибори до парламенту. Партія Smer-SSD Роберта Фіцо у випадку перемоги обіцяє скасувати підтримку України

"У Словаччині в суботу, 30 вересня, відбуваються дострокові парламентські вибори. Виборчі дільниці розпочали свою роботу у 07:00 за Центрально-Європейським часом і закриються о 20:00. Невдовзі після цього очікуються результати екзит-полів, а остаточні результати будуть оголошені вранці в неділю, 1 жовтня, повідомляє Reuters. В агенції наголошують, що результати виборів є ключовими для визначення зовнішньополітичного курсу країни та підтримки України на найближчі роки.
Дві партії отримали однаково високі результати в найсвіжіших опитуваннях громадської думки - соціал-демократична Smer-SSD колишнього прем'єр-міністра Роберта Фіцо і соціал-ліберальна "Прогресивна Словаччина" (Progresivne Slovensko), яку очолює віцеспікер Європарламенту Міхал Шімечка. Згідно з опитуваннями, обидві партії можуть розраховувати на близько 20 відсотків голосів виборців, тож імовірний переможець виборів потребуватиме участі менших партій для формування коаліції більшості у 150-місному парламенті.
Помірковано ліва партія "Голос" Петера Пеллегріні, колишнього члена Smer-SSD і прем'єр-міністра у 2018-20 роках, має шанс зайняти третє місце у перегонах, свідчать соцопитування. Пеллегріні не визначився, кого зрештою може підтримати у формуванні коаліції, але цього тижня заявив, що його партія ближча до Фіцо. Новий уряд прийде на зміну хиткій правоцентристській коаліції, яка перебуває при владі з 2020 року і за цей час змінила три кабінети міністрів
Під час запеклої передвиборчої кампанії Роберт Фіцо, відомий своїми проросійськими поглядами, гостро критикував ЄС і НАТО, а також ЛГБТК+. Він також пообіцяв припинити надання будь-якої подальшої військової допомоги Україні.
Міхал Шімечка натомість обіцяв позбавити Словаччину від "минулого", маючи на увазі три терміни Фіцо на посаді прем'єр-міністра у 2006-2010 та 2012-2018 роках, і закликав словаків "обрати майбутнє"."(с)
 

ВМС та ГУР провели спільну спецоперацію, в результаті якої вдалося повернути додому двох українських десантників, які більше ніж півтора роки перебували на тимчасово окупованій території.

Два українських воїна ДШВ на початку повномасштабного вторгнення брали участь у боях з окупантами. Нажаль, отримавши тяжкі поранення, вони не змогли самостійно вийти на підконтрольну Україні територію. Їм довелось весь цей час переховуватись. Але завдяки небайдужим місцевим мешканцям вдалось зберегти життя.

Після отримання інформації про місцезнаходження наших бійців був розроблений план евакуації, до реалізації якого залучили Командування ДШВ ЗСУ, підрозділи якого забезпечили вогневе прикриття під час виходу групи.

Щиро вітаємо наших воїнів з поверненням додому!
 
+7

За попередніми даними, жодна з ракет, випущених РФ по Харкову, не досягла цілі, в результаті нічного ракетного теракту.

З Бєлгорода випущено було близько 15 ракет С-300, всі вибухнули там же, в повітряному просторі РФ.

Всі браковані?
 
+3

2deeppurple78 (30.09 в 10:06) № 2502199
-----------------------------------------
40 - це зараз, до зими на 50 вийдуть. + 20-30 Іскандерів + єбучі Онікси та Кинжали + старий хлам, але важкий Х55-...

Тому не давайте нам Томагавків та літаків...
 

Те, що орки в 2015-2021 взривали наші склади, було відомо всім ще тоді, без цих одкровень ДБР. Лише наркомани весь цей час верещали, що це "Порошенко особисто з сірником їх взриває, щоб приховати розкрадання".
Так само ще тоді було зрозуміло, що захистити наявні склади майже неможливо, бо боєприпасів на тих складах прірва, з совкових часів вони лежать просто неба, вивезти їх банально нікуди, як і вистріляти чи продати.

Але ось тут найцікавіше.
В 2017 тодішня влада конфіскувала мільярди Януковича, почала будівництво нових захищених складів - сучасних, бетонних, обсипних земельними валами. Їх не можна було б підірвати простим скидом гранати з безпілотника. І якби ми цей проект завершили, то зуміли б зберегти багато-багато "смерті ворогам".
За планом в 2019 році мали б здати 35 сховищ. В 2020 ще 56 сховищ.

Але українці обрали Зеленського.
І в 2019 першим ділом будівництво нових складів він зупинив.
Адже такий шматок ласий на "велике розкрадання". В 2018 було передбачено 600 млн. грн, а на 2019 рік вже аж 2,5 млрд. грн. Як тут лапу не накласти.
І оті 35+56 сховищ завершено не було. На тодішній запит генерала Забродського МО нових ліц відповіло, що дуля вам під носа, а не нові сховища, жодне з запланованих не готове і готове не буде.

Тетяна Чорновол тоді в 2019 моталася по країні і підганяла підрядника, але в травні 2019 новоє хлєбало Хомчака одразу після свого призначення її турнув. І всі роботи в травні 2019 і зупинилися. https://m.censor.net/ru/blogs/3157258/genshtab_zavaliv_budvnitstvo_shovisch_zbergannya_bopripasv

А от вибухи складів продовжились.

Зеленський верещав Порошенку російські методички: "чому вибухають склади?", а 15.11.2019 вже за його каденції шарахнув склад в Балаклії. Така іронія. Мабуть тепер він наживався на війні.

Та й навіть ще в 2023 орки бахнули по 649-й авіаційному складу ракетного озброєння і боєприпасів (в/ч А3013 Грузевиця, коли їм вдалося зробити грибок схожий на ядерний звичайними дронами-камікадзе.

І вся ця дурь привела до того, що власних снарядів в нас вже на 3-й місяць війни майже не було.
Лише богу відомо, скількома десятками тисяч жертв серед українців це мало обернутися, якби не західні союзники. Та власне чому без жертв? Розчулили ж їх не проповіді сталевих яєць, а як раз українські герої, які віддавали життя за нас в прямому ефірі всіх світових змі.

Так от тепер, після сьогоднішнього одкровення ДБР, виникає головне питання: то який же кулініч в 2019 вплинув на Зеленського (і чим?), що той першим ділом зупинив будівництво нових складів, щоб орки не втратили можливості їх нам висаджувати в повітря?

https://www.facebook.com/100008612829760/posts/pfbid0jPz6NHQz45QSjg1EfuBuBbmCKKHkS2coZ3HqzHGhdgBq953CPCfNc3G7SrzU6awCl/

 
+1

2VPogoda (30.09 в 10:40) № 2502207
-----------------------------------------
Якось бля розганяемся.... питання куди
 

Последние новости
Миссия - дальняя штанга. Как Бражко был вознагражден за свою настойчивость при стандартах Динамо "У "Кубань" мене також влаштував Селюк". Екснападник "Динамо" порівняв силу українського і російського чемпіонатів VBET Ліга. "Динамо" - "Олександрія" 4:2: числа та факти Первый матч в старте Яремчука и полный провал летучих мышей. Бетис - Валенсия 0:3. Видео голов и обзор матча Матчи Зари и Шахтера в еврокубках, экзамен Полесья перед Динамо, Арсенал против Сити. Расписание футбола на 2 - 8 октября Эманнуэль Окодува: «Наверное, Газзаев что-то увидел в Ярмоленко. Он ставил его в состав независимо от того, как тот сыграл» Андрей Ярмоленко: «Если мы не выиграем чемпионат, то «отмазок» уже не будет» "Він просто не витримає ці навантаження". Джерело розкрило, коли Супряга повернеться на поле Андрій ЯРМОЛЕНКО: "Якщо ми не виграємо чемпіонат, то треба буде закрити рота і слухати всю критику" Журналіст: "Рано чи пізно "Динамо" поплатиться за те, що не добиває свого суперника"
https://www.youtube.com/watch?v=rAWHy4nPbrQ Rainbow - Since you been gone
Ключи у wrag
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
11%
11%
Менше трьох місяців
28%
28%
До півроку
25%
25%
До року
14%
14%
Більше року
22%
22%
"У нас тут не армія", або Як виховують майбутніх зірок київського "Динамо"
Что привлекает юных футболистов в "Динамо"? Как с детства готовят к битвам с "Шахтером"? На каких звезд равняется молодежь, и от чего отказывается ради достижения цели? "Украинская правда" показывает закулисье легендарной динамовской школы, воспитавшей таких звезд, как Олег Блохин и Андрей Шевченко.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?