AG x
2Fil (14.06 в 01:44) № 3136877
-----------------------------------------
так, наступний матч буде бескомпромісним ))
 

Fil x
2Andron (14.06 в 01:37) № 3136875
-----------------------------------------
Почався справжній ЧС)
 
+1


Весела гра... Бразілія зрівняла))
 

AG x
2Andron (14.06 в 01:26) № 3136873
-----------------------------------------
супер!
 

Марокко відкрила рахунок)))
 

Міха прогнозує ахуєнний союз в майбутню Раду.

https://t.me/MihaChaplyha/65608
 

2Green (14.06 в 00:25) № 3136869
-----------------------------------------
А скільки у кацапів безпілотників?
 

🚀 Російські ракети Х-101 стали небезпечнішими, — головний науковий співробітник Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння полковник Олександр Заруба

- оновлене покриття корпусу, яке поглинає радіохвилі;
- бортова система захисту вмикається автоматично, коли ракета потрапляє в зону роботи радарів ППО;
- ракета відстрілює хибні теплові цілі та дипольні відбивачі, щоб обдурити засоби знищення;
- дубльована система наведення - на випадок, якщо одну вдасться заглушити засобами радіоелектронної боротьби.
- вага бойових частин збільшилася з 450 кг до близько 800 кг.
- друга бойова частина може бути скинута або підірвана на висоті 100-200 метрів від цілі.

🖥 Breaking News Ukraine 🇺🇦 https://t.me/breakingUAnews/53343
 

Гарна новина - ці ракети з Белфаста (там їх виготовляють) вже перевірені і знайомі ЗСУ з 2024-го року.

РБК: Україна отримає 6'000 британських легких багатоцільових ракет Martlet для боротьби з московитськими безпілотниками.

Універсальні, інтегровані в різні платформи: гелікоптери Wildcat, бронетехніку Stormer або переносні системи.
Україна використовує переважно мобільні наземні установки.

Дуже компактна ракета вагою всього 13 кілограмів, дальність польоту понад 6 кілометрів. Зброю виготовляють у Белфасті. Там працюють близько 700 кваліфікованих спеціалістів.

Головна особливість - система наведення. Martlet використовує лазерний промінь. Пускова установка веде ракету прямо до цілі, що докорінно відрізняє її від систем, що реагують на тепло.

Переваги лазерного наведення:
- не потребує теплового сліду від двигуна цілі;
- ефективно знищує дешеві дрони з електродвигунами;
- ігнорує теплові пастки ворога;
- працює навіть по малопомітних апаратах.
-------------
Головне, щоб кроти не склали на один склад в Хмельницькому
 

AG x
2Shura08 (14.06 в 00:02) № 3136866
-----------------------------------------
апеляцію подадуть ))
 
+1

AG x
катарці творять історію )
 

Свісси підобісралися.
 
+2

⚡ Трамп назначил рефери матча открытия новым главой иммиграционной полиции США (ICE) – ему понравилось, как тот сумел выгнать 1 мексиканца и двух африканцев всего за 90 минут

 
+5

AG x
2Shura08 (13.06 в 23:37) № 3136863
-----------------------------------------
переживаю, щоб не як Деніс Родман )
 

2AG (13.06 в 23:07) № 3136862
-----------------------------------------
А в чому питання?!
Суддя не може травмуватися?
 

AG x
Английский судья Майкл Оливер, который должен был работать на матче Кот-д’Ивуара и Эквадора, пропустит игру из-за травмы
??
 

AG x
Винахідливий мексиканський фанат проніс текілу на стадіон у флязі, замаскованій під чохол від мобільного телефону.

🔥 – генії серед нас

Труха⚡️Спорт (https://t.me/+5dwjjodFVjw2ZDRi)
ДіДоБа красень )))
 
+3

AG x
2Fifan (13.06 в 22:50) № 3136858
-----------------------------------------
хуясе )) а окремий чемпіонатсвіту заради нього слабо замутить?
 

2Fifan (13.06 в 22:43) № 3136855
-----------------------------------------
Так матчі ж будут в понедельник после игр основи , вот и будет всех отправлять кто не играл , думаю коробов Захар тоже + тех кого ти назвал- уже пол команди + 3 возрастних кто не играл)?уже считай почти состав , так что там и тренер не нужено)) все по заветам Костюка)))
 

2AG (13.06 в 22:48) № 3136857
-----------------------------------------
Ну как "создадут"... Возродят. Да, ходили такие слухи, что ради игровой практики для Славика во многом и появилось такое желание. А уж правда это или нет - это уже вопрос.
 
+1

AG x
2Fifan (13.06 в 22:33) № 3136853
-----------------------------------------
під молодшого Суркіса цілу команду створять? і навіть цілий чемпіонат?
 

AG x
2Green (13.06 в 21:52) № 3136845
-----------------------------------------
паніковський усіх продасть, потім купить і знов продасть, ще й дорожче ))
 
+1

2BlackJack (13.06 в 22:38) № 3136854
-----------------------------------------
Да, 2006 сможет. Но в первой команде немного игроков этого возраста, кого могут туда отдать. Понятно, что Пономаренко, Коробова или Редушко (этот 2007-го) туда не скинут. Захарченко - под вопросом. Суркис, да, будет в Ю-21 тусоваться, во многом ради него Динамо и голосовало за возрождение этого чемпионата.

Лобко, Дикий и Осипенко, которые с первой командой часто работали, мною все же воспринимаются как игроки Ю-19.
 

2Fifan (13.06 в 22:33) № 3136853
-----------------------------------------
Так 2006 может же играть по возрасту , или нет? Типа 3 из заявки основи?
 

2BlackJack (13.06 в 22:30) № 3136851
-----------------------------------------
Там как и раньше по регламенту всего пару человек старше 21 года смогут играть. Трое, вроде. Поэтому из основы максимум условного Захарченко или Суркиса делегируют. Ну и того же Блэнуцэ, если не продадут.

Основной костяк будет из Ю-19. А команду Чередниченко укомлектуют последним годом академии.

Мороз - пока нет. Рассматривается, но только как вариант. Там и Гусева, и Федорова тоже продвигают на эту роль.
 

2Fil (13.06 в 22:27) № 3136850
-----------------------------------------
нет
 

2Fifan (13.06 в 22:10) № 3136849
-----------------------------------------
Я думал Мороз будет ю-21 , а грати будуть кто сидит на банке і не грає за основу +2006 рік які вже не в ю-19 , тому коли приїдуть зі зборів - тоді і створять)))
 

Fil x
2Fifan (13.06 в 22:10) № 3136849
-----------------------------------------
Аналогично и с заменой Ищенко, которого не знают, кем заменить

Штрих з Минаю, нє?)
 

Чего уж говорить о стратегии Динамо, если есть один охуительный пример. Это возрождение команды Ю-21. Для понимание ситуации, на данный момент вообще неизвестно три вещи:

1) Кто ее будет тренировать

2) Кто за нее будет играть

3) Когда эта команда вообще соберется, пройдет медосмотр и тд.

По факту, эта команда - призрак. Она как бы и есть, как бы и в сезоне должна играть, но ее как бы и нет еще. И когда появится - непонятно.

Аналогично и с заменой Ищенко, которого не знают, кем заменить.
 

Oleksandr Kharebin

Щодо Портнікова. Бо всі обговорюють. Бо бульбашка «публічних інтелектуалів» вперше отримала ляпаса від спільнот/и, яка не сприймає повчання та демонстрацію презирства, не кажучи вже про зверхність, пихатість та відверте хамство. Щодо звʼязку Сівковича-Княжицького-Портнікова та вбивства TVi… Рибки гупі швидко забувають, не вміють читати або роблять вигляд, що "не все так однозначно", хоча у судовій справі американського правосуддя щодо рейдерства цього каналу є вся інформація про ролі та місце кожного з учасників тієї оборудки. Тому і ображаються, коли їх публічно тикають носом в факти, про які суспільство, за їх розрахунками, мало б вже давно забути… І на останок. Текст Віталія Портнікова «Украина для людей» від 15.08.2008. Війна Росіі проти Грузії триває. Меседжі мовою оригіналу. Оригінал в першому коментарі.

«…Именно поэтому политическая сила, связанная с Януковичем, всегда будет больше восточноукраинской, чем пророссийской, а политическая сила, связанная с Ющенко, всегда будет больше антироссийской, чем проукраинской. В такие минуты и проверяется весь этот настоянный на демагогии патриотизм - и оказывается, что ненависти к России в нем намного больше, чем любви к Украине. И что новое государство они как раз и хотят выстроить на ненависти к стране, за счет которой они хладнокровно обогащались все эти годы, создав «революционную» в прямом и переносном смысле слова газовую схему и сделав всех нас заложниками своих махинаций.

И ещё один важный момент, который вряд ли понимают власть предержащие. Мы можем сколь угодно долго тешить себя лозунгами, а только никогда не будем воевать с Россией. Именно поэтому - а не по каким-то другим причинам - отступала в глубь страны доблестная и реформированная грузинская армия. Именно поэтому мы можем запросто потерять Крым - и не только Крым.

Так что же делать? Сдаваться? Да нет же. Просто строить мирную Украину, умеющую жить во взаимопонимании с соседями и не пытаться изменить их по собственному разумению. Украину, способную быть посредником, а не сторонником, управляемую профессионалами, а не дилетантами. Украину для людей, а не для теней из нашего непростого прошлого. Тот, кто не хочет и не умеет такую Украину устроить - должен уйти. А если он любит эту страну - уйти немедленно.»
 

де стратегія

Слова абідніє говорітє ві мнє
 
+2


2BlackJack (13.06 в 21:48) № 3136843
-----------------------------------------
Ми його потім в Металіст за 3 продамо!
 
+1

2BlackJack (13.06 в 21:48) № 3136843
-----------------------------------------
де стратегія

Динамо и стратегия... Ага... Никогда такого не было, и вот опять...
 

2Jo Ker (13.06 в 21:20) № 3136839
-----------------------------------------
Так путь в нікуди , пройде рік і все треба нового шукати, де стратегія? А зараз модна знайти за 1 млн непоганого гравця , але хочаб 25-26 років , щоб закрити не на рік позицію
 

Fil x
2BlackJack (13.06 в 21:09) № 3136837
-----------------------------------------
Твох 4$ замішані?)
 
+1

Fil x
2BlackJack (13.06 в 21:08) № 3136836
-----------------------------------------
Відштовшуйся від реалій... А не здорового глузду)
 

2BlackJack (13.06 в 21:09) № 3136837
-----------------------------------------
Греки не идиоты и не зря активировали пункт в его контракте об автоматическом продлении. Чуяли, что Динамо совсем отчается на трансферном рынке и попробует проверенные кадры заманить =)

Тем более что сейчас, когда замаячили потенциальные 3 млн от продажи Яцыка, Динамо решило "шикануть" и 1+ млн за Кендзеру отвалить.

Вообще, этого трансфера следовало ожидать, учитывая, что у Кендзеры жена украинка и ее легче сейчас сюда заманить.
 

2BlackJack (13.06 в 21:09) № 3136837
-----------------------------------------
А зараз є хтось, що виглядав би надійно?
Або хоча б надійніше Кенді двурічної давності.
 
+2

Haiti - Scotland

Матч оф зе дей
 
+1

Я розумію якщо б він безкоштовно прийшов , може закрити 2 позиції , є досвід , але ж блін він навіть перед уходом не виглядав надійно)
 

2Fil (13.06 в 20:52) № 3136835
-----------------------------------------
Ну якщо працювати з Тіаре то можна робити гроші , а якщо брати кендзьору - то робити чергового пенсіонера в ФК санаторій
 
+1

Fil x
2Fifan (13.06 в 20:28) № 3136831
-----------------------------------------
Та пох. Гроші платять власники й скільки вже було безглуздих трат...
Але, якщо брати чергового Тіаре, то, реально ,краще збірника Польщи, імхо.
 
+1

AG x
🚨 Джеймс Харден был арестован в Техасе

По сообщениям СМИ, звёздный защитник был задержан ранним утром в субботу и обвинён в незаконном ношении оружия.

В автомобиле Хардена был обнаружен пистолет, который находился на виду и не был помещён в кобуру.

Позже баскетболист был освобождён под залог. Судебное заседание по делу назначено на 22 июня.
гангстер )
 

AG x
2FtAll (13.06 в 20:23) № 3136830
-----------------------------------------
гарячий вірменський парубок ))
 

2Fifan (13.06 в 20:28) № 3136831
-----------------------------------------
Інфляція
 

Трансфер Кендзьори перебуває на фінальній стадії

За інформацією ТаТоТаке, Динамо узгодило з ПАОК перехід Томаша Кендзьори. Сам 32-річний гравець також готовий повернутися до Києва - наразі остаточне рішення узгоджується на сімейній раді.

Якщо не виникне фінальних перешкод, Кендзьора підпише контракт терміном на 2 роки.

Цей трансфер коштуватиме Динамо трохи більше одного мільйона євро.

Продали за 400к, чтобы вернуть за 1 млн...
 

2AG (13.06 в 18:24) № 3136826
-----------------------------------------
Дід лютує
 
+1

Дивлюся сторінку збору на польському сайті, де польські активісти за неповні 2 дні уже зібрали 395 тисячу злотих на автобуси для Вінниці із 500 тисяч запланованих.
Збір у піку своїм придуркуватим популістам оголосила благодійна організація Fundacja Sikorki. І велика кількість поляків забажала показати, що вони не розділяють всі ці істерики навколо УПА.
Реально там тінькає лічильник прямо на очах.
----

Насправді, це показує, що вся ця українофобська істерія у сусідів — явище цивілізаційне. Це розлом по лінії моралі, який в свій час проходили багато країн.

Польське суспільство в 21 столітті по суті є пост-імперським.
Польща першої половини ХХ століття це напів-нацистська держава, мало не єдина в Європі крім німців має концтабори для етнічних меншин (концтабір у Березі-Картузькій), веде офіційну політику знищення українців (шляхом асиміляції), співпрацює у вчинені злочинів з іншими злочинними режимами - Москвою і Берліном.
У 1938 польська влада з Гітлером ділить територію сусідньої Чехословаччини.
А у 1947 польська держава разом з Москвою вчиняє геноцид українців на Холмщині і Підлящщі.

В 1920 війська УНР б'ються за незалежність Польщі і допомагають сусідам здійснити "Диво на Віслі". А вже в 1921 поляки віддячують українцям і змовляються з московитами: ділять територію України між собою. Потім вчиняють етноцид українців, пацифікації, урізання в правах. Гітлер лише потім оголосить слов'ян недолюдьми, а от Польща це зробила з українцями задовго до Гітлера. А потім Польща загралася і тепер уже сусіди поділили її.
Але і тут тіпам здалося мало і уже після 2-ї світової війни, коли всі нації напилися крові, і навіть самі поляки отримали Катинь, вони іще раз вчиняють геноцид українців у 1947.
На посошок.

Тобто просто уявіть очима поляка погляд на його історію. Це ж капець. Ми часто плачемося, що в нас ще та історія, але я б точно не хотів нашою помінятися на польську:)

І це ми Польщі цінник за ті злочини ніколи не виставляли. Хоча є за що. Німці десятиліттями виплачували компенсації за подібне.

Але що роблять сучасні безтолкові польські еліти?
Вони не знайшли в собі ні інтелектуально, ні морально - сили прокласти правильний шлях для нації.
Заміть того, щоб визнати помилки імперського минулого, як це робили інші, засудити власні злочини, покаятися перед сусідами, вибачитися і показати, що зробив крок у моральне зростання, вони вирішили окуклитися в якесь потворне збочення: ми, - кричать, - жертви українців-терористів!

Дурдом.

При чому для сучасних польських правих ОУН "терористи", бо Мацейко завалив малєнького міністра Перацького в трусіках. Той мирно керував катуваннями українського населення, а злобні бидло-терористи його розіп'яли - як ісусіка.
Але з цього потворного збочення важливий нюанс для нас.
Зараз орки в Москві кричать, що ми "териристи", бо їхні генерали один за одним розлітаються на шматки. То ми розуміємо, що раз вони вважають, що генерал не законна ціль, то для цих свиней ми унтерменші. Нас можна вбивати безкарно. Це хорошо і почотно. За це генерал (як той же гурульов, який зізнався у вбивстві цивілільної жінки з дитиною) має отримати награду і стати депутатом російського сейму, пардон думи.
Але якщо так вважають рускіє, то ми повинні зауважити, що так чомусь вважають і наші друзі-поляки. Вони теж вважають, що їхні міністри-садисти мали право нас безкарно вбивати.

Саме Степан Бандера і Андрій Мельник прийняли рішення про знищення високопоставленого польського шовініста, а Роман Шухевич розробив план помсти.
Поляки зараз збудилися, що ми перепоховали в Україні такого кривавого фашиста Мельника. Але розуміючи, що нікого в Європі не колишуть подібні "гріхи", бо уже в ті часи Ліга Націй засудила саме Польщу за злочини проти української меншини, вони прицепом вигадують фейковий "антисемітизм УПА".
Це уже підхоплює повно безтолкових євреїв, от тільки правда така: лідер УПА Роман Шухевич переховував єврейську дівчинку від розшуків СС. Навіть коли його дружину арештували, він ще виготовляв фальшиві документи для Ірини Райхенберг.

Шухевич заради маленького єврейства поставив під загрозу ВСЮ УКРАЇНСЬКУ СПРАВУ!

Крапка.

От ви там дивитеся фільм Тарантіни про Бесславних ублюдків, де французький фермер пробував було ховати єврейских дітей, але не впорався, розплакався і здав їх фашисту. А Роман Шухевич не розплакався. А взяв і постріляв тих нацистів нафіг.

І це ганьба Ізраїлю, а не нам, що Шухевича вони так і не визнали праведником народів світу, як і поляки вигадуючи якусь брєдятіну.
Бо Шухевич не просто праведник народів світу, а ЕТАЛОННИЙ праведник народів світу. Його подвиг набагато сильніший за всіх, кому Ізраїль колись дав це звання. Бо Шухевич ризикував не тільки собою, а долею всієї української справи, якби його схопили.

Але Яд Вашем так і не визнав подвига Романа Шухевича. А тому правильно їхнього директора Миротворець заніс у свою базу, як українофоба. Там цьому дєятєлю і місце.

Повертаючись до Польщі.
Насправді всю цю слабку, збочену морально і інтелектуально, нікчемну позицію багато поляків розуміють.
Доки я писав цей пост, поляки вже назбирали в той лічильник ще 10 тис злотих для України.
Як видно з новини - це велика частина польського суспільства.

Бо як і будь-де, в Польщі є ті, хто підсвідомо прагне моральної чистоти для свого народу. Вони гнилість цієї позиції правих популістів не розділяють і гидують нею. І ця гнила позиція уже привела до політичного розколу серед самих поляків.

І цей процес у поляків теж не вперше. Реально вони в цьому дні сурка топчуться ще з 16-17ст. Уже тоді польські інтелектуали захоплювалися українцями, обстоювали права русинів перед власними ж співвітчизниками, а дехто навіть казав прямо: вся ця гонорова шляхта це гнобителі польського селянства і русинів, але пєрхоть порівняно з героїчними українцями. Папроцький, Собеський, Старовольський і багато інших, всі як один писали: "ми маємо бути вдячними козакам, бо це дійсно шляхетні люди і вони захищають нас".

Для цих поляків вдячність це емоція вищих істот, а невдячність - нижчих.

Нажаль, історія показує, що ця здорова частина польського суспільства завжди програвала їхній крикливій "шляхті". Політична права шушера в Польщі активніша, а такі друзі України, як Туск, рано чи пізно програють і просто умиють руки. Ми маємо дружити з ними, цінувати їх, знати про їх існування, але не самообманюватися. У сусідів підняв голову нацизм або щось близьке до нього. І він має тверду психологічну основу із національних травм і комплексів.

Якби існувала терапія для цілих націй, то полякам треба було б її пройти. Але вони не хочуть, а ми не терапевти.

Джон Сміт
 
+2

Последние новости
"ТаТоТаке": "Динамо" приницпово не хотіло вести переговори з російським греком Саввіді з ПАОКа, тому за Кендзьору довелося переплатити Стало известно время начала контрольного матча «Динамо» с «Жилиной» Тренер "Динамо" пояснив своє ставлення до одружень Пономаренка, Волошина та Бражка У ЗМІ озвучили суму трансферу Максима Брагару з "Динамо" в "Полісся" Журналіст: "Динамо" підписує дуже молодого гравця з топового клубу Європи. Він вже побував у Києві і пройшов медогляд "Жиліна" назвала точний час початку контрольного матчу проти "Динамо" "Полісся" не взяло на збори колишнього гравця "Динамо" і відпускає його з клубу Костюк перелічив сильні сторони "Університаті Клуж" і визнав, що для "Динамо" були й простіші варіанти Определился ещё один соперник «Динамо» по контрольным матчам на австрийском сборе «Динамо» — в первой тройке клубов по количеству поражений в Лиге чемпионов за историю
Ключи у Здравый смысл
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Лондон Андрія Ярмоленко: про Степаненка, Барселону та Райолу
У Бомбардирі #6 один з найталановитіших українських футболістів доби незалежності – Андрій Ярмоленко. Екс-капітан Динамо розповідає про своє закордонне життя та як переніс важку травму.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?