2valdemarua (25.12 в 21:31) № 2567947
-----------------------------------------
:)
Доречі про самовивіз Щось згадався епізод з фільму "Приморський бульвар"',як статую возили туди -сюди Одесою(фільм топовий ,а це був один з кращих епізодів фільму ); :)
#ностальжі #кіно
 

2valdemarua (25.12 в 21:31) № 2567946
-----------------------------------------
Це стільниця з трьох частина, чотири дебелих ноги

Страшно…уявити, що ти таке міг таке купити.((
 
+1


2scorpions-7800 (25.12 в 21:31) № 2567945
-----------------------------------------
Думаю, Шура, не менше 24 очікує ))
 
+1

2Shura08 (25.12 в 21:24) № 2567942
-----------------------------------------
Боже, боже, люди, як користуємось сайтами в інтернетах, так і президентів обираємо
Загалом входить все, що є на фото і в описі – стіл.
Враховуй, будь ласка, що один стіл - це стіл без стільців. Це стільниця з трьох частин (одна ховається під стільницею в складеному стані), чотири дебелих ноги, основа. Вага біля 60 кг. Стільці не входять. Жодного ))
На сайті юску можна купити і набір: стіл + стільці, але ціна буде іншою, в залежності від стільців.
 

2Shura08 (25.12 в 21:24) № 2567942
-----------------------------------------
Вірю, як Дудару!
Сподіваюся, всі елементи (стільці, раптом що) входять до компекту?!)
https://ibb.co/7rDXKGx

12 ? :)
 

О 21:30 GSW – Denver!

#NBA
 
+1

Там один з молодих динамівців одружився (Малиш ) ,якщо мова за динамівців зайшла :)
Найщиріші Вітання! :)
https://m.facebook.com/story.php/?id=100082530747506&story_fbid=345308971563458&locale=uk_UA

#Динамо. #сім#Черкаси
 

2valdemarua (25.12 в 21:18) № 2567939
-----------------------------------------
Вірю, як Дудару!
Сподіваюся, всі елементи (стільці, раптом що) входять до компекту?!)
https://ibb.co/7rDXKGx
 

2Shura08 (25.12 в 21:17) № 2567938
-----------------------------------------
У них є ікея, їм воно не треба.
 

Екс-зірка "Динамо" феєрить у третій лізі Франції: хавбек зробив результативну дію в третьому матчі поспіль

Шо за підор продав нашого парня?!
 

2Shura08 (25.12 в 21:12) № 2567936
-----------------------------------------
Ти якийсь недовірливий і трішки злий )
Очевидно (як на мене), що я мав на увазі ціну вже враховуючи знижку на юску )

Щоб зекономити нам час )
Я продаю ось цей
https://jysk.ua/kukhnya-ta-idalnya/obidni-stoli/stil-obidniy/stil-obidniy-markskel-90x150/193sm-bilyy/farbdub

Зараз за 6400.
 

2valdemarua (25.12 в 21:10) № 2567934
-----------------------------------------
Просто що ньюанс - самовивоз.

Тю бля! Віктор Фіфан чудово, думаю/міркую, вихуярить фурами.))
 

2valdemarua (25.12 в 20:59) № 2567930
-----------------------------------------
Нє, мінє скучно.))
 
+2


2valdemarua (25.12 в 21:04) № 2567932
-----------------------------------------
Не пробував, тре весною глянуть.
 

2Shura08 (25.12 в 20:57) № 2567928
-----------------------------------------
Трохи неправильну інформацію дав!
Я продаю на 45% дешевше за новий, а не на 30%! Шарік. Просто що ньюанс - самовивоз.
 

По грі Чіфс Райдерс одразу видно що хлопаки добре відсвяткували Різдво
 
+1

2MGUkrMaks (25.12 в 20:47) № 2567922
-----------------------------------------
Та у мене стопа сама по собі ніби норм - стандартна, тільки ця кісточка дістає і якщо в моделі шнуровка або жорсткий верхній шов попадає туди, то всьо. Найчастіше з найкі небіговими якраз таке відбувається, бо там шов досить близько до пальців йде. Особливо всі сучасні ейрмакси йдуть лісом.
А так адіки/найки в основному з активного/спортивного.
А ейрбусти адік з в"язаним верхом не підходять тобі?
 

2VPogoda (25.12 в 20:49) № 2567923
-----------------------------------------
Зі щоденного Скечерз ношу, а НБ не підходять.
З бігового лише Хока і Альтра були норм широкі.
 

2Shura08 (25.12 в 20:54) № 2567927
-----------------------------------------
Мужчина, ви купувати щось будете чи вам тільки попіздюнькать? ))
 

2Shura08 (25.12 в 20:57) № 2567928
-----------------------------------------
Що ти маєш на увазі під 60%?
 

2valdemarua (25.12 в 20:51) № 2567926
-----------------------------------------
На 30% дешевше вартості нового!

Зараз на нього знижка 60%.
Будєм чєкать…))
 

2valdemarua (25.12 в 20:51) № 2567926
-----------------------------------------
Йой! То пан, певне, зйоркується?!))
 
+1

Shura08

Доречі, продаю кльовий стіл 90 на 150, Jysk. Стан нового - ідеал! На 30% дешевше вартості нового! Треба? )
Не підійшов ))
 

2valdemarua (25.12 в 20:39) № 2567920
-----------------------------------------
слава небеса Хока робить моделі Wide, для таких як я

Всьо норм, бро!
 

2Shura08 (25.12 в 20:46) № 2567921
-----------------------------------------
Ти щось не поняв. Понеділок? )

По-перше, на випадок, якщо незрозуміло, то ці кросівки у мене досить давно і мова про якесь повернення не йде.
По-друге, тому і пишу тут - щоб віддати, кому потрібно.

А якщо такої людини не знайдеться, то буду продавати далі тому, кому треба, як це роблять мільйони людей. Я не такий багач, щоб розкидатись взуттям за 200 баксів )
 

2MGUkrMaks (25.12 в 20:47) № 2567922
-----------------------------------------
Широка стопа, високий підйом - скетчерз, ньюбеленс
 

2valdemarua (25.12 в 20:39) № 2567920
-----------------------------------------
У мене розмір 42-42.5, але широка стопа спереду і з високим підйомом. Не те, що в тебе, але теж заїбався взуття підбирати для бігу/кросівки.

Всі Найкі абсолютно неможливо навіть міряти, слава небеса Хока робить моделі Wide, для таких як я. А взагалі 90% кросів у спорт магазині можна навіть не намагатися міряти.
 

2valdemarua (25.12 в 20:39) № 2567920
----------------------------------------
Яка проблема?!
Якщо не підійшло, і не збираєшся повертати - віддай тому, кому це потрібно. Це ж дуже просто…
 
+1

2Shura08 (25.12 в 20:36) № 2567919
-----------------------------------------
А ти ніколи не чув про анатомічні особливості і про те, що ахуєзне взуття або одяг можуть не підійти конкретній людині або перестати підходити? ))

Чи в чому прікол?
 

2valdemarua (25.12 в 20:31) № 2567918
-----------------------------------------
Анатомічна непідхідність ніжки під ахуєзне взуття.
Хулі не ясно?!)
 

2Shura08 (25.12 в 20:12) № 2567912
-----------------------------------------
Що саме прикольно?
 


2MGUkrMaks (25.12 в 20:19) № 2567915
-----------------------------------------
Бо люди воюють не за зелену хуйню.

Є одне маленьке «але».
Не за, а через Це багато пояснює.
 
+7

2Green (25.12 в 20:04) № 2567908
-----------------------------------------
Де я сказав не на часі?
Я сказав що треба себе тримати в руках і вибирати слова. Бо люди воюють не за зелену хуйню.
 

2Здравый смысл (25.12 в 13:53) № 2567869
-----------------------------------------
Недооцінений пост.
 

2AG (25.12 в 18:25) № 2567895
-----------------------------------------
Пришлось брать BMW 5-й серии со скоростью до 260 км/ч😂

Ну це стид. Від Гольфа не уїде навіть.
 
+2

Прикольно…
Проблема в тому, що через анатомічну особливість ноги (кісточка на великом пальці) я їх не можу носити останні роки. Перед тим був терплячішим. Шкода, що лежать. Виставив на олкс і їх готові були забрати за досить хороші кошти

Може аукціон?ʼ
Ношені, але не прийняті!
Норм, вважаю!..
 

А, чо питав по розміру, бо найкраще попадати, якщо вже є найкі або адіки на крайняк.
Розмір по Nike: US9, UK8, cm 27, EUR 42.5
 

Панч, деГенерал з днюшкою! Здоров"я, удачі, перемоги!

Панч, кросівочки не потрібні часом? Класно підуть під піксель! Тільки чур посадки не штурмувати!
 
+1

2zander (25.12 в 12:00) № 2567848
-----------------------------------------
Йо! Добре, що нагадав!

Детально напишу.

Карочь, у мене є кльвоі, стильні, зручні*, _улюблені_ демісезонні високі ейрмакси з внутрішнім теплим стаканом, яких зараз ніфіга не роблять. Умовно водонепроникні. Осінь-зима-весна тільки так. Під джинси, брючки, пальто, плащ, тренчик, куртку, худі так далі. Колі хакі! Просто космос!

Проблема в тому, що через анатомічну особливість ноги (кісточка на великом пальці) я їх не можу носити останні роки. Перед тим був терплячішим. Шкода, що лежать. Виставив на олкс і їх готові були забрати за досить хороші кошти (біля 3к), якби не одне "але" – трохи підтерта подошва.
Я впевнений, що продадуться все одно, але 1) не дуже хочу заморочуватись 2) якщо комусь зі знайомих підійде і людина із задоволенням забере і буде носити, то я тільки за. Але у мене в оточенні якось в розмір поки ніхто не попав.

Фото: https://www.dropbox.com/scl/fo/xvnohsk0s1mdyn5by57jw/h?rlkey=7kng9rxsuyxdsli8g4197qamh&dl=0
 

2MGUkrMaks (25.12 в 20:03) № 2567907
-----------------------------------------
Неначасі? Та бля...
 
+3

2Green (25.12 в 20:01) № 2567906
-----------------------------------------
Дивно, що людина, яка це написала, яка вважає себе патріотом, певне, не здатна фільтрувати свої слова.

Нічого до статті не маю. Але за такі фрази треба бити по рилу.
 

2MGUkrMaks (25.12 в 19:55) № 2567905
-----------------------------------------
Дивно, що тобі треба пояснювати, що є факти. І від того, що використовують ці факти кацапи у своїй пропаганді, вони не перестануть бути фактами.
Це ж елементарно, хіба ні?
 
+5

А сейчас продьюсеры и клоуны вдруг обнаружили, шо добровольцев воевать за все это вами сотворенное зелёное гамно, почти нет...
Ні ,це не російські нарративи
 

Йобанийсоккєр!)))
 
+1

AG x
2Green (25.12 в 19:38) № 2567901
-----------------------------------------
Нечай (с)
 

Нінковіч гарний ногом'ячист. Технічний і думаючий. Нажаль, не всі це розуміють. Антоніо, я з тобою.
 

Гордієнко напалмом.

Вы думаете, что "он какой то дурачок", но давайте разберём по пунктам.
1.Сейчас Зеленский и его ОПГ, решают вопрос по захвату Счётной палаты.
Счётная палата, это орган контроля ВР, за исполнительной властью, КМ.
Послы G7, три раза обращались к Зеленскому, что приймите новый закон о Счётной палате и потом назначьте главу и членов наб.совета.
Ибо мы хотим вам дать десятки миллиардов долларов и хотим независимый орган контроля.
И шо в ответ?
Экстренно ВР, назначает четырёх "свадебных фотографов", и планируют назначить главой девку, сестра которая была директором фирмы, которая смотрела за итальянской виллой Владимира Зеленского.
Ольга Пищанская, соседка семьи Зеленского в Кривом Роге, сначала возглавила Антимонопольный комитет, все там завалила, теперь её цинично хотят назначить, вопреки мнению послов большой семёрки.
Типа по пацански, а шо вы нам сделаете ?
Никуда не денетесь...
Циничные #покидьки.

2.Новый закон о мобилизации.
Это ещё одна диверсия ОПГ Ермака, против Украины.
Базовый смысл, как я понял.
Все мужчины в возрасте 25/60 должны получить справку от военкомата, явившись туда, обновить военный учёт,без неё, будет блокирование банковских счетов, будет отказ в консульских услугах заграницей...

Теперь у меня вопрос, а шо там в России ?

Наш новый закон о мобилизации это какой то дикий, тупой, концлагерь, лишающий человека Достоинства.

Злые клоуны...
В марте апреле, они испугались и перестали "рулить" и народ пошёл воевать.

А потом, вы цинично, стали красть гуманитарку и деньги на оружие и на яйцах.

Потом подмяли под себя ЗСУ, через "я блть не тряпка, я провел Ставку".

Потом Гетьманцев устроил налоговый террор.

Потом, ваш "геббельс марафон" сделал все подлое и низкое шо можно было сделать, ложь, ложь и цинизм с ложными героями...
"Журналисты" марафона, вы #покидьки.
Вы не говорили о реальных проблемах, вы с придыханием отлизываете, за 30 сребрянников...

А сейчас продьюсеры и клоуны вдруг обнаружили, шо добровольцев воевать за все это вами сотворенное зелёное гамно, почти нет...

Так может Зеленский и шесть его менеджеров, типа Шурма, Татаров, Смирнов и ещё три каких то #покидька, продадут свои виллы в Италии, бизнеса и скажут, как в цирке Воланда, мы саморазоблачились, сдаём в бюджет три миллиарда долларов...
Присоединяйтесь Резниковы и прочие...

Первыми в 2024 году, мобилизуются прямые родственники народных депутатов, членов КМ, ВЦА, ДБР, НАБУ, Судей, Прокуроров, полицейских...

Кто воюет у Шмыгаля, у борова ВР, и пусть этот поц. не стесняется а покажет шо его дети не в Майами , а на нуле...?

Ну и тогда народ подтянется, в трех этажные , как у россиян, инженерные укрепления ...
Где лежат миллионы дронов...
И в рекрутинговые компании, где контрактнику будет все понятно, где и с кем он будет служить и на каких условиях.

А так, покидьки решили, этим законом, просто сломать Достоинство Украины.

3.Они враги.
Явные, скрытые, и тупые настолько, что не понимают, что они враги.
Нам нужен другой центр управления страной.
Не, блдь, Зеленский и его 6 менеджеров, потенциалов по статье 111...

Не "ОП" агента Козыря.

Не КМ, блдь, Шмыгаля.

Не сброд ДБР, Полицаев и прочее..., все на фронт.

Нам нужен военный кабинет Национального Спасения.
Взрослые, внятные менеджеры, с абсолютной властью....
Иначе, нам капец.

Кого бы вы видели членом Военного Кабинета ?
И реальным лидером это го кабинета ?

И ещё, просто интересно, кто ещё остался зелёным и кончает от актёра ?
 
+1

Последние новости
"Жиліна" назвала точний час початку контрольного матчу проти "Динамо" "Полісся" не взяло на збори колишнього гравця "Динамо" і відпускає його з клубу Костюк перелічив сильні сторони "Університаті Клуж" і визнав, що для "Динамо" були й простіші варіанти Определился ещё один соперник «Динамо» по контрольным матчам на австрийском сборе «Динамо» — в первой тройке клубов по количеству поражений в Лиге чемпионов за историю «Динамо» — в первой тройке клубов по количеству пропущенных голов в Лиге чемпионов за историю Александр Караваев: «Первое впечатление от сборной Украины под руководством Мальдеры: мне понравилось» "Динамо" з великим відривом лідирує серед усіх українських команд за кількістю своїх гравців на чемпіонатах світу Андрей Ярмоленко поднял планку собственного клубного рекорда по количеству забитых мячей Ярмоленко підняв планку власного клубного рекорду за кількістю забитих м’ячів
Ключи у Здравый смысл
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
"У нас тут не армія", або Як виховують майбутніх зірок київського "Динамо"
Что привлекает юных футболистов в "Динамо"? Как с детства готовят к битвам с "Шахтером"? На каких звезд равняется молодежь, и от чего отказывается ради достижения цели? "Украинская правда" показывает закулисье легендарной динамовской школы, воспитавшей таких звезд, как Олег Блохин и Андрей Шевченко.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?