Їбуть вже не потроху, а конкретно
Я так розумію Ребров тренерує гру проти Бельгії?
 

Міняти нах одного центрального захисника, наприклад Сватка, замість нього когось наліво, Зінченко в центр,
Шапаренко, Мудрика, Степаненко, Яремчука також міняти
 


"ВнЄзапно"
Зненацька... чи ж ми не попереджали. Про наслідки уху ївшої мобілізації зразка Сирського-Умєрова, про наслідки "пастанов" уху ївшого КАБ-міну?
Це ще тільки ті, кого взагалі змилостивили визнати "критичними". А скількох прокатили і злили!
Діалог, який мені запам`ятався:
-Ну шо ви, працюєте?
-Та ні, все все... приїхали.
-Вас що, ракетами роз`єбалі?
-Ні, нас мобілізували.
Шкода від вас, _дараси, дла ВПК скоро буде перевищувати шкоду від рашистських ракет.
ps: Король схвалює. "Все, що зроблено подавачем цього, зроблено з мого веління і на благо держави"(с)
https://censor.net/ua/news/3492703/mobilizatsiya_pratsivnykiv_opk_pidpryyemtsi_zvernulysya_do_kabminu

Люм'єре
 

Ще мінус С-300/С-400 під Бєлгородом.
 
+9

2Green (03.06 в 22:40) № 2608170
-----------------------------------------
Чаплига посмоктав пісюна і йому сподобалося…
 
+3

2Green (03.06 в 22:40) № 2608170
-----------------------------------------
В чому сенс цьої словесної пургі? Всіравно ж між рядків читається все те ж, що й завше: Путін всєх пєрєіграл.
Хоча, да, є сенс- димова завіса.
 
+1

2Smooth Pimp (03.06 в 18:26) № 2608118
-----------------------------------------
Справжній фанат має встигати, зберися.
 
+1

Мінус вороже РСЗО "Торнадо-У" в БНР, з якого обстрілювали Харківщину.
 
+13

AG x
німці теж лошари якісь )
 



AG x
2deGeneral (03.06 в 22:14) № 2608164
-----------------------------------------
то така мода )
 

2deGeneral (03.06 в 22:14) № 2608164
-----------------------------------------
Ахахахахахахахахаха
 

Зіна шось чудити почав.
 

Хто блять коментує ? Шр зв кроти ?
 


степаненка - капитан - стыд
 

2Smooth Pimp (03.06 в 18:26) № 2608118
-----------------------------------------
Женицца вам барин надобно...
 
+1

2Fil (03.06 в 21:54) № 2608158
-----------------------------------------
Ну да, Панч правий. То я старий забув.
 

Fil x
2MGUkrMaks (03.06 в 21:52) № 2608156
-----------------------------------------
Панч казав, що Коростишів... Ти не віриш ЗСУ?)
 

Fil x
Таки в три центральні захисники...
 

2Fil (03.06 в 21:37) № 2608154
-----------------------------------------
СА в Коростені. В Коростишеві то Чмут і Малюк.
 

▫️Financial Times: Китай требует, чтобы Россия продавала ему газ по «внутренним» ценам.



Рф вже майже провінція Китаю
 
+4

Fil x
2Kshatry (03.06 в 21:37) № 2608153
-----------------------------------------
То са в Коростишиві діпломатить)
 

2Fil (03.06 в 18:58) № 2608123
-----------------------------------------
Не все ще втрачено. Не вішати носа. Є шанс... Є.... В Діпломати!
 

Fil x
2Dudar (03.06 в 21:25) № 2608151
-----------------------------------------
Там Мбапе офіційно галактікос!)
 
+1

2AG (03.06 в 21:23) № 2608148
-----------------------------------------
Там не та схема. Фсьо уже рассказали
 

2AG (03.06 в 21:21) № 2608147
-----------------------------------------
В мультику
 
+1

2FtAll (03.06 в 21:14) № 2608145
-----------------------------------------
эта да
 

AG x
Вартість за 1 кВт української електроенергії для населення має становити 7 грн 50 коп, — заступниця міністра енергетики України Гринчук

Вона зазначила, що новий діючий тариф який становить 4,32 грн/кВт-год компенсує тільки витрати на виробництво і доставлення енергії.
 

AG x
це ж козаки ще ніколи німців не перемагали?
 

На тимчасово окупованій ЗАЕС порушені всі сім принципів ядерної безпеки.

Про це повідомляє гендиректор МАГАТЕ Рафаель Гроссі.


Да ладно
 

Матвієнка, Зінчєнка, Мудрик, Стєпанєнка - Дудар має бути в екстазі
 

Півзахисник «Дніпра-1» Олександр Піхальонок відмовився повернутися в «Шахтар», повідомляє «ТаТоТаке».

клуб прийняв умови особистого контракту 27-річного українця, сторони попередньо домовилися, але сам футболіст в останній момент змінив рішення і відмовився переходити в «Шахтар».

У футболіста є два варіанти - залишитися у «Дніпрі-1» або погодитися на перехід в «Динамо».
Хуйню негайно прєкратіть!
 

Fil x
Німеччина - Україна 0:0



Німеччина: 1. Ноєр - 6. Кімміх, 16. Антон, 4. Та, 5. Гросс - 21. Гюндоган, 10. Мусіала, 17. Віртц, 23. Андріх, 18. Міттельштадт - 7. Хавертц

Запасні: 12. Бауманн, 15. Нубель, 22. Тер Штеген, 3. Раум, 9. Груда, 11. Фюріх, 13. Мюллер, 14. Бейєр, 19. Райц, 20. Хенрікс, 24. Кох, 25. Павлович, 26. Ундав



Україна: 12. Трубін - 2. Конопля, 3. Забарний, 3. Сваток, 22. Матвієнко, 17. Зінченко - 6. Степаненко, 19. Шапаренко, 15. Циганков, 10. Мудрик - 9. Яремчук

Запасні: 1. Бущан, 4. Таловєров, 5. Сидорчук, 7. Ярмоленко, 8. Малиновський, 11. Довбик, 14. Судаков, 18. Бражко, 20. Зубков, 21. Бондар, 24. Тимчик, 25. Ванат, 26. Михайличенко
 

🍁 Не знаю, читає мене Віталій Портников чи ні (скоріше ні, тому що я маловідомий блогер у порівнянні зі стовпом української журналістики - і це не іронія), але сьогодні він підтвердив те, що я постійно кажу останніми тижнями: на цьому етапі нам необхідно залишити зусилля щодо намагань перетягнути на свою сторону країни глобального Півдня і повністю зосередитись на тих країнах, які нас підтримують, тих, хто реально впливає на процеси приєднання України до Євроатлантичної спільноти та тих, хто у майбутньому може створити реальні проблеми для Києва у цій площині.

А про інших ми подумаємо завтра, бо змінити їх позицію наразі вже не вдасться. Так що всі ці поїздки президента до країн Південно-Східної Азії - абсолютно ні про що. Та ще й за бюджетні кошти.

Надалі цитую Портникова:

Може, краще поцікавитись Трампом і Орбаном, аніж Сі Цзіньпіном? Може краще дати спокій «глобальному Півдню»?

У нас ще буде час на побудову стосунків з країнами цього розмаїтого конгломерату. Якщо ми виживемо, станемо членами Євросоюзу й відмовимося підтримати якийсь вигідний для Пекіну чи Нью-Делі контракт, лідери Китаю чи Індії самі будуть надзвонювати президенту України, обіцяти, пропонувати й навіть перепрошувати за те, що у критичний момент не проявили належних зусиль.

Але для цього нам потрібно вижити. Насамперед. Й ми з вами прекрасно розуміємо, що без рішучої підтримки Заходу — підтримки, що посилюється, а не послаблюється - така мета видається ілюзорною і недосяжною. Отже, геть від Пекіну!
 

і магії
 

2Smooth Pimp (03.06 в 20:00) № 2608135
-----------------------------------------
чуствую тут не тіко матєматєка, а ще й чуток фізікі
 

AG x
2Smooth Pimp (03.06 в 20:00) № 2608135
-----------------------------------------
Звідки інфа?
 

2Andron (03.06 в 19:55) № 2608133
-----------------------------------------
Любовю до Сірожі
 

2Green (03.06 в 19:53) № 2608132
-----------------------------------------
Не вийде.. все що не аес і так винесли.

А мости ракетами не взяти
 

У Твіттері офіційно дозволили публікувати порно

X XX-твіттер
 

Чаплига попереджає про регулярні відключення електроенергії.
 

⚡️Рекордна кількість чоловіків старшого віку подали заяви на вступ в університети цьогоріч, — Міносвіти

Буде найосвіченіша нація в світі!
 
+3

2FtAll (03.06 в 19:35) № 2608129
-----------------------------------------
Метаном або сірководнем?)))
 

2zander (03.06 в 19:49) № 2608131
-----------------------------------------
+ Мости, можливо+ добити енергетику до блекауту
 

2deeppurple78 (03.06 в 19:06) № 2608125
-----------------------------------------
Я так розумію муляють ф16. Опять буде аеродромам
 

2Fil (03.06 в 19:30) № 2608128
----------------------------------------
Чого це фігово???
 

Дудар перегріває атмосферу
 

Последние новости
Стало відомо, коли "Динамо" подаватиме заявку на новий сезон УПЛ "Динамо" внесло Навіна Малиша до власної заявки на новий сезон УПЛ. Минулого сезону він грав в оренді за "Зорю" Колишній захисник "Динамо" переходить у клуб Бундесліги за 5,5 млн євро Журналіст: "У новому контракті з "Динамо" зарплатню Пономаренка буде збільшено втричі" Суперник "Динамо" в першому турі УПЛ офіційно підписав екс-гравця "Шахтаря" «Вы являетесь важной частью спортивной экосистемы», — Игорь Суркис поздравил спортивных журналистов Дмитрий Михайленко: «Чтобы переиграть Сербию, нужно приложить много усилий» Агент вихованця "Динамо" Богдана Попова відреагував на інтерес "Комо" до його клієнта «Барселона» рассматривает трансфер Виктора Цыганкова "Динамо" - "Рапід" Бухарест. Контрольний матч. Прев'ю. LIVE 18:00. Румунський суперник за тиждень до старту в Лізі Європи
Ключи у Здравый смысл
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Лондон Андрія Ярмоленко: про Степаненка, Барселону та Райолу
У Бомбардирі #6 один з найталановитіших українських футболістів доби незалежності – Андрій Ярмоленко. Екс-капітан Динамо розповідає про своє закордонне життя та як переніс важку травму.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?