AG x
2Kshatry (17.12 в 19:40) № 3085745
-----------------------------------------
так про це БлекДжек волає благім матом вже не перший рік )
 
+1

От ви ламаєте списи, хто визначніший та прогресивніший, Шовковський чи Костюк? А варто лишень глянути на склад U-15, які сьогодні греків розбили 3-1. З яких клубів приїхали - Шахта, останнім часом звично Рух, та, канєшно Баварія, Ліверпуль,та прочі барси. Але жодного з ВКДК(((
 

AG x
2FtAll (17.12 в 19:19) № 3085743
-----------------------------------------
та то якийсь засланий )
 

А взагалі якщо Футволівець не знає хто привів ДінамаМашіну до перемоги над Ковалівкою, то його знаходження на цьому славетному ресурсі під великим знаком питання
 
+4

AG x
❗️Флік вирахував «крота» в «Барселоні» за допомогою фейкового складу, – COPE

Тренер спеціально оголосив, що у воротах на матч із «Гвадалахарою» вийде Щенсний, і цю інформацію одразу ж злили в пресу. У підсумку в старті з'явився тер Штеген, який тепер, як капітан, є одним із головних підозрюваних у цьому детективі.

Труха⚡️Спорт (https://t.me/+5dwjjodFVjw2ZDRi)
німці такі німці )
 

а хто такий костюк?

Ще одна людина яка переконала Міхаліча що він тренер
 

AG x
2макс (17.12 в 19:01) № 3085739
-----------------------------------------
тренував супрягу в дублі )
 
+1

а хто такий костюк?
 

2scorpions-7800 (17.12 в 17:18) № 3085734
-----------------------------------------
Все так. І ще, я знаю дуже де ти живеш. Черкаси дуже маленьке місто)
 
+3

AG x
2Smooth Pimp (17.12 в 17:52) № 3085736
-----------------------------------------
всі на вибори (с)
 

Партія "Слуга народу" обрала своїм новим очільником першого віцеспікера Ради Олександра Корнієнка, повідомила речниця фракції СН Юлія Палійчук
 

AG x
В Україні можуть злетіти ціни на світло, газ, опалення: західні партнери закликають відмовитися від спеціальних тарифів для населення після війни, — заступник голови комітету ВР з енергетики Андрій Жупанин

НОВИНА | Підписатися (https://t.me/+Nf4rbRyLI4k3NzRi)
нігадяї (с)
 

2dembel (17.12 в 16:49) № 3085730
-----------------------------------------
Ти Довбайоб,мерзото?!
Ти вже давно придурок не тільки задовбав ,а й злочинець
 

Європейська Солідарність Володимир Ар'єв
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1396434535172000&id=100044163997550
 




Коррадо Каттані у лікарні Розмова з
Фроло
7.12.2025
#ностальжі #lovestory #сім
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=894036905800120&id=100055814569442
 

Динамо врятує закон про багатозаміжжя, аби Яна зібрала заявку з зятьків.
 
+3

AG x
2Jo Ker (17.12 в 16:23) № 3085725
-----------------------------------------
то кікер потрібен )
 

AG x
2Fil (17.12 в 16:14) № 3085724
-----------------------------------------
вратарь-матала?
 

2Fil (17.12 в 16:14) № 3085724
-----------------------------------------
він б'є найкраще?
 

Fil x
2FtAll (17.12 в 16:12) № 3085723
-----------------------------------------
Вячеслав Суркіс буде у воротах плеймейкером)
 
+1

2AG (17.12 в 12:34) № 3085713
-----------------------------------------
Будемо без плеймейкера, на виносах працювати
 
+1

2scorpions-7800 (17.12 в 15:55) № 3085721
-----------------------------------------
Юрчик, я стараюсь!
 
+3

2scorpions-7800 (16.12 в 22:03) № 3075691
-----------------------------------------
Авони знову наїбали з тисячою-;хоча у новинах писали на ICTV Ніяких грошей до пенсій інвалідам додому На пошту платити комуналку й коли вони дійдуть,якщо взагалі діійдуть Я взагалі давно за місцем проживання не сплачую,в де є можливість напряму з гарячою та холодною водою то у їх касі
Була б добавка до пенсії замість тисячі та залізничні квитки без Дії то чхунув на Чемпіонат України з шахів особистий у Львів
А так,схоже знову ЗЕ та ахметівців пошлю,якщо все через дупу Тільки ціни піднімають та й не дають можливості працювати по Бєспрєдєлу :(
17.12.2025
#соцзахист #інваліди #медицина #історія #manowar723
#Черкаси #шахи
#VIVAVIVAУКРАЇНА #освіта
#історія #Міжнароднеправопринципитазастосування
#цитати #суспільство
#manowar723 #УЗ #транспорт

"ДЕахметизація" в дії !! :((
Все краще Людям!!
 


AG x
2Fil (17.12 в 13:59) № 3085716
-----------------------------------------
і Ребров його ігнорує )
 

2Fil (17.12 в 13:59) № 3085716
-----------------------------------------
Якщо буде вимога вйобувать на тренуваннях,як усі, думаю будуть проблеми
 

2Green (17.12 в 13:26) № 3085715
-----------------------------------------
Ти бля 4 роки тільки це і робиш
 

Fil x
2Здравый смысл (17.12 в 11:37) № 3085709
-----------------------------------------
Буяльський, імхо, в Костюка не буде грати...Або не таку роль, як у Луча та СаШо.
 

Згідно з неофіційними даними(офіційних не буде бггг) на підлодці 14-200, з них 9 строковики.

Спостерігаємо
 
+8

Бля, люди, ви як якісь некрофіли. Труп вже майже розложився, а ви ще на нього дрочите
 
+5

AG x
2FtAll (17.12 в 12:06) № 3085711
-----------------------------------------
А хто тоді буде плеймейкером??
 

2FtAll (17.12 в 12:06) № 3085711
-----------------------------------------

А це вже залежить від ваги відвантажуємої тренером пиздяки.
 

2deGeneral (17.12 в 12:01) № 3085710
-----------------------------------------
Фантазісти - це як вірус, запусти одного в Динамо, всі стануть фантазістами
 
+2

2FtAll (17.12 в 11:24) № 3085708
-----------------------------------------

А можна так, щоб конєлюди носилися по флангах та прострілювали на фантазистів?
 

2Fil (17.12 в 09:48) № 3085702
-----------------------------------------
Куди вони "мають йти"? Ніхто за них багато грошей не дає. А за мільйон-два Полісся з Металістом заберуть із задоволенням, якщо не умовні турки. Та чи буде така угода вигідна для Динамо - питання майже риторичне.

P.S. Буяльський у свої 32 роки має 12 результативних дій у 20 матчах. Точно знайдуть кращого? Бо он привезли Огундану, Торреса, румуна, Герреро - у них на всіх менше результативних дій, мабуть.
 
+2

2AG (17.12 в 11:17) № 3085707
-----------------------------------------
Просто Динамо потрібні не фантазісти типу БуялськєШапарєнок, а конєлюди що-б від воріт до воріт з рекордом світу
 
+3

AG x
2FtAll (17.12 в 10:10) № 3085706
-----------------------------------------
В нас навіть Супряга не біжить )

Найкращий варік - продати клюб Тетеру (чим Динамо гірше за Ювентус?)
 

Треба Міхалічу кудись під крило силовиків повертатись, а потім як в совкє, молодого і перспективного в бус і на базу бігати тести Купера
 
+2

«Із «динамівськими серцями» ми закінчили

Игого-ебанат, 2022 год
 

2Fil (17.12 в 09:48) № 3085702
-----------------------------------------

Саме так. Якщо не буде радикального освіження, то пізда.
 
+2

2deGeneral (17.12 в 09:41) № 3085701
-----------------------------------------
А де молодь брати? Там 2-3 человека есть толкових і все , і то їм по 17-18 лет , еще очень рано
 

Fil x
2deGeneral (17.12 в 09:41) № 3085701
-----------------------------------------
Зимою мають йти Шапа, Попов, може Буя...
Літом Ярмола, Кабаєва треба сплавляти...
Тобто проводити суттєві зміни...
Бо якщо знову у тому ж соку, то 4 місце ще треба завоювати.
 

Ну що, може, варто очікувати притік талановитої молоді до основної команди та згодом цей недофутбольний збрід якось розсмокчеться та зʼявиться якась надія? Га?
 

2Здравый смысл (17.12 в 09:26) № 3085697

а навіщо було викидати стільки грошей?
-----------------------------------------
Ми в АТБ оплатимо.
 
+2

2BlackJack (17.12 в 09:29) № 3085698
-----------------------------------------
Хуже нє будєт (с)
 

Ігор Суркіс: «Рішення прийнято - Ігор Костюк призначений повноцінним головним тренером першої команди»!


Да уж , пиздарики
 

Тільки зараз побачив, що Бущан жодної хвилини за Полісся в УПЛ не зіграв - а навіщо було викидати стільки грошей? З іншого боку, команда майже не пропускає (всього 4 м'ячі за останні 12 турів).
Клуб УПЛ Полісся найближчим часом оформить свій перший зимовий трансфер – новачком житомирської команди стане центральний півзахисник Ліндон Емерлаху.

23-річний гравець збірної Косово виступає за румунський Клуж, трансфер коштуватиме 1,5 мільйона євро.

У нинішньому сезоні Емерлаху забив 4 голи і зробив 2 результативні передачі у 24 матчах, а контракт гравця спливає у 2028 році.

Відіграв 12 матчів за національну команду Косова.

Повідомляється, що до Емерлаху придивлялися Колос та інші клуби УПЛ, але Полісся випередило конкурентів.
 

Последние новости
"Динамо" показало тренування за участю Кендзьори «Динамо» на сборе в Австрии: работа над техническими элементами, игровая серия и беговая работа "Швидкісні фланги та нападник". Український легіонер у Румунії назвав сильні сторони суперника "Динамо" "ТаТоТаке": "Динамо" приницпово не хотіло вести переговори з російським греком Саввіді з ПАОКа, тому за Кендзьору довелося переплатити Стало известно время начала контрольного матча «Динамо» с «Жилиной» Тренер "Динамо" пояснив своє ставлення до одружень Пономаренка, Волошина та Бражка У ЗМІ озвучили суму трансферу Максима Брагару з "Динамо" в "Полісся" Журналіст: "Динамо" підписує дуже молодого гравця з топового клубу Європи. Він вже побував у Києві і пройшов медогляд "Жиліна" назвала точний час початку контрольного матчу проти "Динамо" "Полісся" не взяло на збори колишнього гравця "Динамо" і відпускає його з клубу
Ключи у Здравый смысл
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Лондон Андрія Ярмоленко: про Степаненка, Барселону та Райолу
У Бомбардирі #6 один з найталановитіших українських футболістів доби незалежності – Андрій Ярмоленко. Екс-капітан Динамо розповідає про своє закордонне життя та як переніс важку травму.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?