2Kova (14.05 в 10:03) № 2187693

Яка мотивація буде сидіти в окопі в пологах у кацапа який ще вчора пив пиво біля телевізора?
-----------------------------------------
Вбивати нациків. Мільйон-другий назбирають одних добровольців.

Людина жила в сараї посеред гівна. Але замість того, аби збудувати хату та прибрати гівно, поїхала за тисячі кілометрів займатись вбивствами.

https://youtu.be/-AjOaEG8XGQ
 

2Split (14.05 в 10:01) № 2187691

Смысл звонить тогда ему
-----------------------------------------
Електорат невдоволений, що не може продавати БВМ та Мерси багатим росіянам, бо самі європейці на малолітражках та електрокарах. Ну й Сіменсу важко заробляти на зеленій енергетиці, коли багаті росіяни все будують та будують.
 

2Cy (14.05 в 09:59) № 2187690
-----------------------------------------
На бумазі і в нас сукупно всіх сил на оборону мільйон а по факту воюють десятки тисяч. У нас зрозуміла мотивація. А яка мотивація у тих хто приходить жіночі прокладки, труси і заколки? В окопах пральні машини знаходять. Яка мотивація буде сидіти в окопі в пологах у кацапа який ще вчора пив пиво біля телевізора?
 

Індія заборонила експорт зернових через значне погіршення прогнозів врожаю, окрім країн, з якими вже є домовленості та яким зерно потрібно для забезпечення продовольчої безпеки. До цього індійці розраховували експортувати рекордні 10 млн. тонн зерна, яке зараз значно подорожчало через війну в Україні та блокаду чорноморських портів. Ця заборона фактично зведе нанівець наміри Індії збагатитись на продовольчій кризі, про які багато розповідали в уряді.
 

Шольц заявил, что во время разговора с Путиным не увидел стремления Москвы менять свою позицию по Украине.

Канцлер ФРГ отметил, что единственной возможностью снятия санкций с РФ является мирное соглашение Москвы с Киевом.


Смысл звонить тогда ему
 

Cy x
2Kova (14.05 в 09:52) № 2187689
-----------------------------------------
Швидше все навпаки.
З технікою там вже проблеми, а от людей вистачає. Може не таких кваліфікованих, але вистачає.
 
+5

2MGUkrMaks (14.05 в 09:47) № 2187687
-----------------------------------------
Йому треба масова мобілізація. Техніки металолому в них достатньо. А м'яса для масштабних планів мало. А мобілізувати політично стрьомно. Піздіть хахлов с бутилкой піва пере телевізором це одне. А горіти в бесі 60 років від нлова це інше
 

2wrag (14.05 в 09:37) № 2187684
-----------------------------------------
Щодо ядерки - не здивуюся, що у США хватить яєць ударити десь в тайзі превентивно, якщо побачать, що розвертають щось стратегічне. Ну і так само у відповідь на тактичне застосування.
 

Він анексувати і бидлу розказати може хоч вчора, це ж нічого не міняє. Ця війна повинна закінчуватися військовою поразкою Росії і відновленням всіх Українських територій, включно з Кримом.

І це не буде через місяць чи два, треба бути реалістами. Але вже весь світ позначив цілі саме так. А саме головне те, що цілі так бачить український солдат, і люба влада, яка з цим не погодиться піде нахуй.

У Путіна є один козирь - Азовсталь, який міг би тимчасово йому дати передишку, але він такий упоротий, що на це не піде ніколи.

Тому цілі вже визначені. Просто ця війна може закінчитися в Криму, або в Москві. При чому в Москві можуть її закінчувати самі росіяни, якщо вони по дорозі не зроблять якоїсь взагалі дічі, типу ЯЗ, або її в Москві можуть закінчувати і союзники.
 
+5

Уже не только арестовичи а и на западе говорят России нужна пауза опять для ротации восстановления боеспособности иначе если войска и дальше будут гнать для выполнения политических задач по захвату тех или иных городов то армию в итоге ждёт разгром потому что она истощается, нужен отдых. И прогнозируют, что хуйло таки анекксирует захваченное ибо по другому пипл не поймет победы.
 

2Split (14.05 в 09:21) № 2187681
-----------------------------------------
Ви думаєте Ленд Ліз підписали на тиждень?

Така тсама активність про переговори і повернення до них почалася, якщо ви пригадаєте, перед тим як русня почала "відступати" від Києва.

Ну наші будуть робити вигляд, що ми можемо говорити, особливо з оглядом на Маріуполь. Але ясно, що з ними зараз немає про що говорити, бо жодна їх ціль не виконана, а тим більше наші цілі далекі ще від виконання.
 

Для нас это бессмысленно
Чем дальше в лес, тем хуже путину
Мобилизацию он объявить не сможет.
Ядеркой ударить тоже - потому что США и Англия без сомнения ударят в ответ.
Приостановление войны ничего нам не даст - что без неё, что с ней экономика в полной жопе, массовые вывозы и грабежи предприятий.
Вывод один - ебать эту суку, пока его не задушат. И вместо него кто-то станет умнее.
 
+8

2Split (14.05 в 09:21) № 2187681
-----------------------------------------
Ахаха щяс. Пока он будет опять перегрупировывать и рортировать войска мы будем хуй сосать у пьяной обезьяны? Остановка ленд-лиза это только вывод войск и подписание мирного договора с гарантиями третьих стран.
 

https://youtu.be/oNPQsippnI4

Теперь этот хит будет на всех Кремлевских корпоративах
 
+2

2Kova (14.05 в 09:17) № 2187680
-----------------------------------------
Вот путлер надеется что поменять Минск 3 на остановку ленд лиза
 

2Split (14.05 в 09:10) № 2187679
-----------------------------------------
Минск 1,2 ничего не дал, какой смысл в Минске 3, кто подпишеи что-то пока войска на нашей земле. Только вывод войск. А этого не предвидится. Выбивать надо. А выбивать пока нечем
 

2Kova (14.05 в 08:43) № 2187677
-----------------------------------------
Заморозка 1300 км фронта это подписание нами типа Минск 3
 

За даними Пентагону, в Україні наразі знаходиться 105 російських батальйонних тактичних груп.
Джерело: чиновник Міноборони США
Пряма мова: "І до речі, прямо зараз — і я не згадував про це раніше — але, за нашими оцінками, Росія зараз має лише 105 діючих БТГ в Україні".
Деталі: Зазначається, що кількість російських БТГ на Донбасі продовжує зростати.

Ещё много нам работы
 

А кто такой некий Андрусив? Это арестович 2? Говорит реальную картину в плане третьей фазы. Позиционка с переходом туда сюда сел. Но с борьбой на дипломатическом фронте и первые звоночки это макрон с его предложениями о сдаче части суверенитета Украины. Пошли уже промацывания почвы. Мол кремль будет давить на кризисы создаваемые войной энергетические, продовольственные и финансовые. Но я не знаю положения на фронтах. Но как можно заморозить фронт в 1300 км? Это военно не реально и если нам по ленд-лизу будет идти помощь то какая заморозка, точно Украина будет пытаться отвоевывать свое как минимум на юге и приазовье
 

2Kova (14.05 в 07:57) № 2187675
-----------------------------------------
В Северодонецке конечно ад. Вышел на связь брат жены поздно вечером вчера. Говорит артиллерия бьют не переставая. Выйти не могут с укрытий.
 

2Split (14.05 в 07:56) № 2187674
-----------------------------------------
Ну оттуда идёт инфа что постоянно склады горят. Они сейчас шо дурные прут луганщину захватить и сковать в словянске наши силы. Но там Карачун с него ебашить артой сам бог велел
 

2Kova (14.05 в 07:53) № 2187673
-----------------------------------------
Собирается. Но у него последняя агония. И может много мирных погубить. Поэтому нужно срочно устроить им чернобаевку в Васильевке , Мелитополе , Токмак , Пологи. что касается Запорожского направления.
 

2Split (14.05 в 07:48) № 2187672
-----------------------------------------
А чё так? Враг ещё не собирается капитулировать?
 

Машовец как то нагнетает , что орки готовят основної удар на Запорожье. Собирают силы. Сейчас очень нужен ленд Лиз. Запорожье очень важный город и символический !!! Имхо взять его не смогут. Но пригород побомбить хорошо смогут. Как в Николаеве, Харькове. Нужно тяжелое оружие для отброса их частей за Чонгар
 

Nissan «списал» российский бизнес. Петербургский завод может остановиться на год
 

2NikToo (14.05 в 01:24) № 2187669
-----------------------------------------
... F22 пиндосы вообще никому не продают...)))
 
+1

2Smooth Pimp (14.05 в 01:23) № 2187668
-----------------------------------------
F35 и F22 господствуют в воздухе ))
 


2Andron (14.05 в 01:01) № 2187666
-----------------------------------------
Та уже "референдум" провели и решили, что вся Республика Карелия включая Архангельскую область, Республику Коми, Ненецкий Автономный округ 99.3% проголосовала за включение в Республику Финляндию ))
Несмотря на 146.3% голосов в Ленинградской и Вологодской областях - им отказали - пока не переименуются и перестанут подделывать бюллетени....
 

Пресс-секретарь президента Финляндии: «Жители Петербурга и Ленобласти должны сами решать, быть или не быть обращению о вхождении регионов в состав Финляндии. Подобные судьбоносные решения должны иметь абсолютно четкое юридическое обоснование»
 
+3

Сергій Гайдай
2 год ·
‼️росіяни озвучили, що взяли Воєводівку, однак зайти в село не можуть - українська артилерія не дозволяє‼️
✅Коротке вечірнє зведення 13 травня
📌рашисти майже повністю контролюють Рубіжне, проте через околиці прорватися не можуть. Місто знищене на 80%, всі комунікації відсутні.
орки вивозять дороговартісне медичне та освітнє обладнання до рф
Сьогодні кадирівці привласнили собі інфекційне відділення Рубіжанської лікарні
📌росіяни намагаються перекрити трасу Лисичанськ-Бахмут з боку Попасної та з боку Білогорівки. В останній розбито вже близько 90 одиниць важкої ворожої техніки, зокрема гелікоптер. Наші захисники вже зачищають й інший берег річки, де росіяни намагалися закріпитися.
За даними розвідки, російський батальйон відмовився йти в атаку, бо Білогорівка - це рашистська смерть
📌орки не можуть зайти до Воєводівки - українська артилерія не дозволяє. Пробитися в Нижньому також росіяни не можуть.
📌ситуація зі зруйнованим мостом через Борову між Рубіжним та Сєвєродонецьком - не є критичною. Під’їздні дороги до обласного центру є, отже евакуація та завезення гумвантажів можливе.
📌росіяни тероризують місцеве населення на окупованих територіях, можуть розстріляти за будь-яку українську знахідку
📌евакуація може поновитися найближчими днями
❗️з безпекових міркувань, анонсувати її в мережі ми не будемо
Через брак світла та мобільного зв’язку, на місцях інформувати населення про виїзди будуть поліцейські
*сьогодні наші зачистили Щедрищеве
 
+2


https://t.me/hueviyherson/18677

... I москаля нема, немае москаля....)))
 
+2


2NikToo (13.05 в 23:25) № 2187660
-----------------------------------------
...))Да дело даже не в спутниках коммерческих...)
 

2Andron (13.05 в 23:20) № 2187659
-----------------------------------------
ну сказали й сказали... Ще є коммерційні супутники ))
 

2NikToo (13.05 в 23:13) № 2187656
-----------------------------------------
...)))Бльо так сказать на весь мир можно все что угодно....По делам по делам...)
 

2Коллайдер (13.05 в 23:17) № 2187657
-----------------------------------------
Справжні Пєтріоти пішли ))
 
+2

все пошли
такой гул просто жесть
першинеги не меньше
 
+2

2Здравый смысл (13.05 в 23:04) № 2187654
-----------------------------------------
там десь було офіційне заявлення США - що вони не передають космічні дані про вищих офіцерів та теріторії за кордонами України.
Крим - цеж Україна? )))
 


2Green (13.05 в 20:09) № 2187634
-----------------------------------------
Roman Burko
6 хв ·
Якщо чутки про передачу Україні протикорабельних ракетних комплексів Blue Spear (5G SSM) від Естонії виявляться правдою, то незабаром Україна зможе вражати кораблі та підводні човни ЧФ РФ у Севастополі, що звичайно ж викличе ще більше паніки у рашистів, ніж знищення крейсера "Москва".
Говорять, що Ізраїль дозволив Естонії передати раніше куплений у нього комплекс. Ймовірно, на таке рішення вплинули нещодавні нацистські заяви глави МЗС РФ Сергія Лаврова, який образив усіх євреїв світу в дусі російської пропаганди.
Тож денацифікація Криму від рашистів ЧФ РФ може стати вже не такою віддаленою в часі метою, а набуває цілком реальних обрисів найближчого майбутнього.
 
+9

2MGUkrMaks (13.05 в 21:52) № 2187650
-----------------------------------------
4 дня назад
 


сегодня первый раз поезда не идут
 

2Split (13.05 в 21:49) № 2187649
-----------------------------------------
На карті показують що мінімум тиждень так, це нова інфа?
 

Есть плохие новости: орки наступали на Кривой Рог пару дней и в результати 3-4 села отжали. Под В.Александровкой село Карьерное по дороге на Б.Криницю. И возле Высокополья село Нововознесенське
 

2Andron (13.05 в 21:43) № 2187647
-----------------------------------------
надо топить ))
 

2NikToo (13.05 в 21:38) № 2187646
-----------------------------------------
... ну так вроде ракеты у нас противокорабельные есть, встанет под выгрузку, гаси, пусть даже если и собьют пару байрактаров, то это мелочи, по сравнению с конечной целью... достаточно одной ракетой его повредить, то полгода его бездействия гарантировано... я ж повторяю, там все оборудование импортной, особенно автоматика, система DP, которая с вероятностью до 100 проц норвежская, т. е. железо там обычное стоит, но вот софт норвежский...)))
 

2Andron (13.05 в 21:36) № 2187645
-----------------------------------------
а треба зараз. Бо від планів щось завезти на Змеїний вони не відмовились...
 

https://www.youtube.com/watch?v=D1Z4wkiNED4 "Червона калина" 1941 - 2022, від Бикова до Pink Floyd
Ключи у NikToo
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
3%
3%
Менше трьох місяців
33%
33%
До півроку
30%
30%
До року
17%
17%
Більше року
17%
17%
"У нас тут не армія", або Як виховують майбутніх зірок київського "Динамо"
Что привлекает юных футболистов в "Динамо"? Как с детства готовят к битвам с "Шахтером"? На каких звезд равняется молодежь, и от чего отказывается ради достижения цели? "Украинская правда" показывает закулисье легендарной динамовской школы, воспитавшей таких звезд, как Олег Блохин и Андрей Шевченко.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?