2FtAll (19.12 в 06:12) № 2556917
-----------------------------------------
в мене таке враження, що Філа вимкнула кнопку "турбо" і почала грати в режимі енергозбереження. Результат - на табло. В них тільки їх пуш на 1 ярд лишився з вдалих розіграшів.
 
+1


tZEinform:
Лідер у галузі штучного інтелекту в Китаю, голова SenseTime Тан Сяо'оу (汤𣇈鸥) раптово помер 15 грудня, 18 грудня помер Чжоу Гуаньюань, відомий фахівець у галузі полімерних матеріалів і напівпровідників, дослідник Даляньського інституту.

#tze_China

Так як чергову заяву від Угорщини про "жорстке вето" щодо вступу України в ЄС, озвучив Сіярто, а не Орбан, ми робимо висновок, що Шольц у якого було діагностовано COVID-19, таки вдало пригостив Орбана кавою :)

#tze_Hungary

Остаточний звіт спеціалізованої комісії Центральної військової ради КНР по розслідуванню вибуху на нафтобазі Яогуантунь (中部戰區 姚官屯油庫) переданий 01.12.2023 вищому керівництву США вказують основною причиною інциденту удар крилатої ракети "Томагавк" морського базування RGM-109M/UGM-109M Block Vb запущеної з підводного човна USS Missouri (SSN-780) (*на даний момент перебуває в порту Пусан, Південна Корея)
по темі 2023-11-20 "Яогуантунь"
https://timeze2019.blogspot.com/2023/11/blog-post.html


https://twitter.com/tZEinform/status/1736978040830206126/photo/1
 

Ситуація з Авдіївкою - це ситуація не військова, а політична.
Захоплення Авдіївки означає торжество концепції Путіна "Любой ценой!" і підтверджує правильність його рішення.
Втрата Авдіївки означає падіння рейтингу Залужного, як "головного військового" і вкрай вигідна Зеленському з його політичним і рейтинговим піке.
Втрата Авдіївки означає створення довготривалого протистояння Залужний-Сирський на темі "Хто винен?" і розкол єдності військового керівництва України з ліквідацією рейтингових загроз Зеленському

Хроніка
 

Serg Marco

Давайте зрозуміємо де ми зараз та чому.

Контрнаступ.

Зараз вже дискутувати про контрнаступ сенсу немає, бо до ЗСУ питання хоч і є в організації деяких операцій, але все ж таки правда в тому що нам не вистачило авіації та вогневої потужності. Швидко проривати заміновані укрепрайони, які прикриті протитанковими підрозділами, а в повітрі літають Ка-52 прикриті СУ-35 - це виявилось складною задачею. Повільно просуватись можна. Робити прориви- ніт.
F-16 досі в перспективі, АТАКМс дали піздно (був шанс прорідити аеродроми, щоб не дати ворожій авіації можливості швидко реагувати на події на полі боя, але...момент вже був втрачений).
Техніка для наступу приходила поза планом, снарядів взагалі прийшла тільки третина.
І так, можна критикувати Європу яка жила спокійно закриваючи очі на війну, на Америку з Трампом та неадекватними республіканцями, чий вплив важливий для нас- але в нас що, є інші союзники? Так, виходить що без США європейські країни НАТО ніхера не можуть проти Росії, а дві маленькі країни, які взяли в ЄС та НАТО для масовки, можуть бути взагалі корумповані та проросійські та саботувати нам багато процесів.

Це наші реалії. Інших в нас союзників немає, треба ефективно співпрацювати з тим що є, і не придумувати собі казки, бути реалістом. Союзники нас підтримують як можуть. Але є велика різниця між "як можуть" та "як нам треба".
Нам потрібна їх підтримка, і ЄС, і НАТО, і республіканській партії, і США в цілому.
Європа хоча і розвиває військове виробництво, але це не так швидко, да і треба зрозуміти що Європі треба компенсувати те, що вони вже віддали з складів.
Нещодавно була аналітика армій натівських країн Європи, у тому числі Германії, Англії, Франції, країн Прибалтіки- ну там дуже все складно, по суті якщо на НАТО (без США) нападуть, то сама боєздатна армія яка зможе зі сторони РФ протидіяти- це армія Польші, яка ці роки активно розвивалась.
Нажаль, жодна країна ЄС не виконала свої зобовʼязання по снарядам та техніці 😞
Якось такі реалії.

Вже восени почався снарядний кризис в ЗСУ. Деякі типи боєприпасів (Ескалібури, Смарти, 105-мм) взагалі пропали.

Нажаль Росія отримала свою партію боєприпасів для наступної активної фази. І це тільки те що нам відомо.

Після контрнаступу (в якому не дивлячись на скромні територіальні результати, ми змогли винести більше техніки та людей ніж самі втратили) ЗСУ потрапили в складне становище. Простий нарід вже вирішив що коли ми в наступі, то ми вже всіх перемагаємо, і треба просто вболівати за ЗСУ як за футбольну команду, і все буде гуд.

Реальність була дещо іншою. Під час українського наступу не думали над тим, що треба буде ротувати підрозділи та обновляти особовий склад.
В результаті нарід непогано під час контрнаступу проапгрейдив скіл "як не попасти в ЗСУ та займатися безпечним патріотизмом", а ЗСУ знекровилися. І коли ВС РФ пішли вперед, саме ротація підрозділів стала складною темою. З цього і проблеми, це разрив в людях. І зараз цей розрив...великий. Росію якраз мотивує зараз наступати той факт, що вони знають примірну кількість сил оборони. Тому вони вважають що можуть нас дожати. Тому і торопляться, викидають багато резервів та техніки саме зараз, поки ми не провели нову мобілізацію. І вони самі видихаються, але вірять що зможуть встигнути віджати в нас території поки ми обновимо особовий склад в бригадах.

Ми зараз тут.

Що буде далі?
Буде робота над помилками.
Будуть введені жорсткі закони звʼязані з мобілізацією та уклоністами. І не один закон.
Ми відстоїмо цю зиму. Будемо старатися становитись більш самостійними, розвивати ВПК, дрони, РЕБ, арту.

В наступному році почнуться авіаційні зіткнення. Закидувати КАБами та ракетами наші міста вже буде не так просто. Ми проведемо ротації, і багато людей які ще вчора морозились від повісток, прийдуть в ЗСУ і з подивом побачуть що в цій реальності можна жити. Ми будемо розвивати артилерію, баражуючи боєприпаси, і зробимо нарешті ОР-1, що і буде запорукою нашого завтрашнього дня. Ми будемо лаятись, звинувачувати друг друга та командування та владу, публікувати нові зашквари в фейсбук, але вперто захищати свою країну, та чекати можливості деокупувати наші території. Але це буде потім.
А сьогодні нам треба пережити цю зиму. І ми це зробимо. Як пережили вже дві.
Все буде Україна. Я дізнавався.
 
+5

2Jo Ker (19.12 в 08:25) № 2556919
-----------------------------------------
Перестали работать при виде могущества православного человека
 

2dembel (19.12 в 08:27) № 2556920
-----------------------------------------
В четверг-пятницу планшет отправят, как раз брат к старикам поедет. Я тебе тогда отпишусь, уточню номер НП и тд
 
+2

2scorpions-7800 (18.12 в 22:30) № 2556909
-----------------------------------------
Или нахуй. Хотя ты с него и не слазишь.
 
+1

2Fifan (19.12 в 08:16) № 2556918
-----------------------------------------
В мене інше питання.
Де, блядь, бластери, енергєтічєскіє щіти і літающіє тарєлкі?
 
+1

Депутат Госдумы и генерал ФСБ заявили, что России объявили войну рептилоиды

Инопланетный разум в лице «рептоидов» (рептилоидов) вместе с западными странами вовлечен в мировой заговор против России с целью уничтожения «русского населения» — утверждает Игорь Ананский

Блядские рептилоиды... Что им сделал простой, работящий православный человек?
 

Упсссет

Меткалф машина
 
+1

AG x
8 з половиною хвилин перший драйв, ТД
 


Су канєшно може забанити. Формально є підстави) Але я не можу таке не закинуть))

Я хринею с народа...
Вначале они приводят к власти придурков в кедах... с магией простых решений...
И немедленно создают летючие отряды, которые затыкают рот вне Закона всем несогласным... и этому рукоплещут...
Потом создают стоп-фейки и медиа-отряды по клеймлению и травле инакомыслящих...
Затем вносят все это в Закон запрещая иную точку зрения...
... А ПОТОМ...
С этим всем...
Спрашивают "А что теперь делать"?
Я хз...
Наверное хорошо, что хоть границы закрыли... иначе б они и сюда ломанулись от своих итогов...
Ну и... очевидно, что те, кто все это хотел... должны познакомиться с собственными итогами...
В качестве прививки "Николы знову"...
 

Тривалий час в Авдіівку не присилають маршеве поповнення та свіжі батальйони. Піхота сточується, люди просто хворіють, списується по стану здоров’я, поранені, контужені, загиблі. Росіяни несуть втрати у рази більше, але вони поповнюють свої штурмові батальйони постійно, у нас поповнення у багато разів менші, і дуже давно взагалі було.

Авдіівка зараз - основний напрямок наступу російськоі армії в Україні. Ворог кидає сюди резерви, хоче нас продавити. І ми могли б скористатись цим, щоб перемолоти тут усі російські резерви та захистити місто та зручні позиції. Але…

Питаєш людей Залужного та Тарнавського - кажуть, у нас нема людей, бо розподілом займається командувач сухопутних військ Сирський та підпорядкована йому систему ТЦК та ТРО.

Питаєш оточення Сирського - у Залужного є підпорядковані йому частини, у Тарнавського теж, хай маневрують та посилюють.

Питаєш, а хто може розібратись та ухвалити рішення, щоб посилити оборону великого українського міста Авдіівка людьми? Міністр оборони - ні, у нього кажуть що він в таке не може втручатись. Верховний головнокомандувач та його Ставка? Ні, він теж не може, це військові, хай розбираються.

В мене питання - як долучити увагу до Авдіівки вищого керівництва, щоб дали маршеве поповнення у 110-ту та хоча б пару свіжих батальйонів?

Хто ж за це відповідає? Чи знов з мерів питати та біля мерій мітинги робити?

Чи зробити стрім серед солдат у Авдіівці, і нагадати про відповідальність за втрату Авдіівки?

Бутусов.
 
+1

 

Довбик - дубль
 
+6


2 dembel
Якби ще хтось вибачився за
Ракеты на Черкассы

взагалі гарно було б Починай,як кажуть з себе Може,у Віті щось трапилося -наче ж не видно було сьогодні його тут Але то ваші справи
А от,те,що ти написав тоді та не вибачився показує,яка ти людина
#Черкаси
 

Довбик дочекався)
 
+1

AG x
2AspІД (18.12 в 21:58) № 2556904
-----------------------------------------
гой це той, хто зараз нє бухой )
 

Гойєр
 
+1

2AspІД (18.12 в 21:58) № 2556904
-----------------------------------------
Мастєр го.
 


2AG (18.12 в 21:55) № 2556902
-----------------------------------------
Гой!
 
+1

AG x
2Kshatry (18.12 в 21:54) № 2556901
-----------------------------------------
мо гоїст?
 

2AG (18.12 в 21:49) № 2556898
-----------------------------------------
Гоєц?
 

AG x
2Green (18.12 в 21:50) № 2556899
-----------------------------------------
330, кожному (с)
 

2Kshatry (18.12 в 21:47) № 2556897
-----------------------------------------
Після БЦ я би сказав на триста))))
 

AG x
2Kshatry (18.12 в 21:47) № 2556897
-----------------------------------------
а як називають гравця в го?
 

2Green (18.12 в 21:40) № 2556895
-----------------------------------------
Не здивуюсь, єслі, взагалі- шахматіст. На сто кроків прораховано.
 

Я ни на кого не давлю. Вчера мне пообещали что отмаячат, я оставил свой номер, тишина.
Напиши что не получается, проблемы, еще что-то.
Короче, я все сказал, будем искать в других местах
Атлант сегодня две плазмы спаковал танкистам, завтра забираем.
 
+1

2Kshatry (18.12 в 21:22) № 2556889
-----------------------------------------
Він просто відчуває все на кінчиках пальців)))
 

2zander (18.12 в 21:33) № 2556892
-----------------------------------------
Вопрос не в сборе.
Пообещал-сделай, не получается-скажи
Мы же не на корпоратив что-то собираем
Вся сложность кому-то дойти до Новой Почты.
Я сегодня по 5 каналам искал как с Германии, чудо-города 88709 Meersburg забрать два плоттера, и нашел,
через чужих людей, потому что стучался и хотел. Все в хотелку упирается
 

2dembel (18.12 в 20:50) № 2556887
-----------------------------------------
Ну літні люди, хворіють. Не тисни. Ти ж не поставив дедлайн.
Сказав би, що немає часу - хтось би вже приїхав забрав давно.
То ти просто на нервах через офтальмологію.
 

2dembel (18.12 в 20:50) № 2556887
-----------------------------------------
У меня тут двойственно..
Давай так - он в литве и наверно есть трудности, предположу.
Нужно срочно - открывай сбор, до утра закроем.
А претензий не нужно. Не по нашему это.
 

AG x
⚖️ Колишній полковник російської розвідки 60-річний Ігор Саліков, який був причетний до агресії РФ проти України, виїхав у Нідерланди й заявив про бажання дати свідчення в Міжнародному кримінальному суді.

Він стверджує, що може дати суду в Гаазі цінні свідчення про воєнні злочини Росії й те, як ухвалювались рішення про їхнє скоєння.

🔻підписатися (https://t.me/+HYu0-ekmubUwNDE6)
 
+4

Без слів
18.12.2023
Мицик Юрій Миколайович (Черкаси) -історик та шахіст (кмс з шахів та дитячий тренер )
З Наступаючим Днем Святого Миколая !
Цього року 6 грудня ,але за старим звичаєм,коли Тато був живий відмічали 19-го грудня
Сhris Norman Nostalgia
https://youtu.be/qcLwJE52beM?si=Ymmx5Or0q4N8BA8u
#Черкаси #ностальжі #сім#суспільство #історія
 

2AspІД (18.12 в 21:17) № 2556888
-----------------------------------------
Джокер каварєн. Він все врахував. Бо горілку й коньяк вживають. Вживають, а не споживають.
 

2Jo Ker (18.12 в 20:19) № 2556884
я одразу менше почну споживать
-----------------------------------------
Горілку, коньяк?
 

Фифан, вот скажи, я должен вторую неделю бегать за тобой и просить отправить планшет, который ты пообещал?
Зачем вообще было начинать, если это такая проблема.
Пиздец, тут контролишь 20 ВЧ чтобы дали запити, акты, подяки сделали за кордон, вовремя приехали, забрали, и никто не скажет шо где-то проебал за год, а тут такая проблема.
Не понимаю
 
+1

AG x
2Green (18.12 в 20:25) № 2556885
-----------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=o68YwBtjAeg

на пальцях
 


2AG (18.12 в 19:53) № 2556881
-----------------------------------------
а можно кредити відмінити?
я одразу менше почну споживать
 

2AG (18.12 в 19:53) № 2556881
-----------------------------------------
В Буковелі ріелтері плачуть, що середні і бюджетні номери не розкупляють так, як елітні.
 

2AG (18.12 в 16:15) № 2556853
-----------------------------------------
Можу допомогти))
 

AG x
Діп,для тебе )
Украинцам нужно в несколько раз снизить потребление, чтобы страна могла перейти на «военные рельсы».

Об этом заявил министр финансов Марченко.

@nexta_live
треба менше споживать
 

Куди підуть Миколенко та Мудрик
Претендентом на футболістів збірної України став італійський "Мілан". Тренерський штаб "россонері" отримав карт-бланш на посилення складу під час зимового трансферного вікна.
 

AG x
2Green (18.12 в 19:13) № 2556875
-----------------------------------------
Ще й на місяць у відпустку (щоб не червоніти)
 

tZEinform:
Переслідування владою Зеленського потенційно небезпечного для них в. о. голови КСУ Сергія Головатого обернулось несподіваним чином - на а 137-му пленарному засіданні Венеціанської комісії його обрано головою підкомісії з правовладдя.

Хроніка

В Туреччину прилетів президент Угорщини Орбан.

Хроніка

Кучно пішли новини.
 

Последние новости
Вячеслав Шевчук: «У Луческу есть большое желание работать. Но не думаю, что он будет консультировать сборную Румынии» Шапаренко та Шовковський — найкращі гравець та тренер 25-го туру УПЛ "Луческу хоче ще попрацювати": Шевчук зустрівся з колишнім тренером "Динамо" і поділився подробицями спільної вечері Николай Шапаренко и Александр Шовковский — лучший игрок и лучший тренер 25-го тура чемпионата Украины Милевский со скандалом вернулся на футбольное поле (ФОТО, ВИДЕО) Хто стане чемпіоном Прем'єр-ліги сезону 2023/24, а які клуби потраплять у топ-4: Циганик виніс вердикт "Динамо" та "Шахтарю" Александр Зубков: «Сейчас «Динамо» выглядит очень мощно» Николай Шапаренко и Александр Шовковский — в числе номинантов на звание лучших в 25-м туре чемпионата Украины Игорь Цыганик: «В случае победы над «Зарей», шансов увидеть потерю очков «Шахтером» вплоть до матча с «Динамо» крайне мало» Матч «Днепр-1» — «Динамо» может быть перенесен из Днепра
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
14%
14%
Менше трьох місяців
27%
27%
До півроку
24%
24%
До року
14%
14%
Більше року
22%
22%
"У нас тут не армія", або Як виховують майбутніх зірок київського "Динамо"
Что привлекает юных футболистов в "Динамо"? Как с детства готовят к битвам с "Шахтером"? На каких звезд равняется молодежь, и от чего отказывается ради достижения цели? "Украинская правда" показывает закулисье легендарной динамовской школы, воспитавшей таких звезд, как Олег Блохин и Андрей Шевченко.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?