ХІТ - Пальма Футзал

19:00

Київстар ТБ
 

2scorpions-7800 (24.11 в 22:56) № 3024033
-----------------------------------------
Зе сам не проти побувати на ЧС-2026 з футболу ,але"гріхи" не пускають:)
2023 рік.
Зеленський критикує деякі міжнародні “мирні плани” (наприклад, китайсько-бразильські), які, на його думку, ведуть до “замороження конфлікту” без справжнього відновлення територіальної цілісності України.
Він вважає, що такі варіанти можуть бути вигідні Росії, а не Україні — і тому не прийнятні для Києва.
Зеленський 2025: "команда Трампа почала нас чути"
Ось таке "Мінська-3 більше не буде".

Хоч би Оболонської не було


Під час нічної повітряної тривоги в київському метро укрилися понад 13 тисяч людей
Вестибюлі всіх станцій відкриті для входу під час повітряної тривоги, а на платформах чергує персонал, який надає допомогу та роз’яснення.

У ніч проти 25 листопада на станціях столичної підземки під час повітряної тривоги укрилися понад 13 000 людей, зокрема майже 900 дітей. Про це повідомили в КП «Київський метрополітен», пишуть в КМДА.
https://kyivcity.gov.ua/news/u_nich_proti_25_listopada_na_stantsiyakh_kivskogo_metro_pid_chas_povitryano_trivogi_ukrivalisya_ponad_13000_lyudey_zokrema_mayzhe_900_ditey/
Пресслужба метрополітену нагадує, що 46 підземних станцій працюють цілодобово у режимі укриття. Вестибюлі всіх станцій відкриті для входу, а на платформах чергує персонал, який надає допомогу та роз’яснення.
Щоб перебування у метро під час тривоги було комфортним і безпечним, підприємство радить мати при собі:

теплі речі, ковдри та каремати (середня температура в укриттях 17–18 °C, можливі протяги);
персональні ліки та воду або теплий напій у термосі;
засоби гігієни, зокрема вологі та сухі серветки;
для власників домашніх тварин — пелюшки та пакетики
У «Київському метрополітені» закликали киян дбати про комфорт інших людей та ввічливо ставитися до працівників станцій. Саме вони забезпечують безперебійну роботу метро у режимі укриття та виконують щоденні завдання, щоб підземка залишалася безпечною та зручною для пасажирів навіть після тривожної ночі.

У «Київському метрополітені» закликали киян дбати про комфорт інших людей та ввічливо ставитися до працівників станцій. Саме вони забезпечують безперебійну роботу метро у режимі укриття та виконують щоденні завдання, щоб підземка залишалася безпечною та зручною для пасажирів навіть після тривожної ночі.

Нагадаємо, що в ніч на 25 листопада Київ та область зазнали масованої комбінованої атаки дронами та ракетами. У столиці підтверджено вже шестеро загиблих. Росіяни прицільно атакують цивільну інфраструктуру та житлові райони, продовжуючи тероризувати мирне населення.

Також у місті тимчасово обмежили теплопостачання."(с)
https://vechirniy.kyiv.ua/news/120186/
25.11.2025
#транспорт
#Київ #цитати #VIVAVIVAУКРАЇНА #Міжнароднеправопринципитазастосування
#Черкаси #історія #manowar723 #суспільство #оаша
 

Та ніяких новин нема, на ФТ пишуть що ми умовно погодилися на 800.000 армію, але це ні про що. Русня нічого не хоче підписувати.
 

Уявляєте як зараз важко Павлючєнкє під столом з іншими інсайдерами!?
 
+3

Fil x
2AG (25.11 в 15:55) № 3024081
-----------------------------------------
Так правильно. Переговори ж таємні)
 
+1

AG x
2Fil (25.11 в 15:24) № 3024077
-----------------------------------------
We can't find the page you're looking for.
 

AG x
2Fifan (25.11 в 12:13) № 3024055
-----------------------------------------
два дєбіла - єто сіла )
 


AG x
2Smooth Pimp (25.11 в 10:28) № 3024049
-----------------------------------------
він має (перфо)карти (с)
 

Fil x
❗️Переговори США та рф в Абу-Дабі «проходять добре» і ми залишаємося оптимістами, – прес-секретар (https://www.axios.com/2025/11/25/us-russia-talks-ukraine-peace-plan-driscoll) Дрісколла.

Українська делегація на чолі з Будановим також перебуває в Абу-Дабі та проводить переговори з американською та російською командами, повідомило джерело видання.
 

Заходить Мановар у магазин.

- Дайте мені ковбаси.
- Скільки?
- А ЧОМУ ФУТБОЛІСТИ ЗАБРОНЬОВАНІ?????!!!!
 
+12

2Fil (25.11 в 14:33) № 3024074
-----------------------------------------
:(
 

Fil x
🤬 Мати з дитиною лежать у крові посеред двору: русня атакувала Дніпро (https://t.me/+NWxo689pxScyYmFi) «Шахедами», — місцеві канали.

Мамі дівчинки відірвало ногу на очах у дитини, лікарі борються за життя обох.

Це ...,лять,....Немає слів...
Щоб ці русняві виродки здохли усі!
 

Святкував із Динамо (Москва), мовчав про війну й сидить без роботи: де після Бохуму екс-збірник Іван Ордець
https://ukrfootball.ua/avtorski-materialy/svyatkuvav-iz-dinamo-moskva-movchav-pro-viinu-i-sidit-bez-roboti-de-pislya-bokhumu-eks-zbirnik-ivan-ordec/
Мой,ахмето-рашенский пездюк! Помню,как мы с донецким Левченко первыми приехали приветствовать после захвата Донецкой ОблАдминистрации с рашенськими тряпками За Свободный Бамбас без Украины были наши лозунги всегда!

А СБУ мовчало й мовчить разом із ЗЕ :(
25.11.2025
#VIVAVIVAУКРАЇНА #цитати
#Черкаси #історія #manowar723 #суспільство
#слідчідії . #Міжнароднеправопринципитазастосування
#раша #ригівськіпідори #ригівськіпідари
Якби знали,що вбивця Аліка Брагіна-Грека виявиться у тисячі разів гіршим за небіжчика та приведе путлєра в Україну -запроторили надовго до в'язниці або взагалі замочили б А так . Воно світло,УЗ тримає й всі процеси у Державі та за кордоном :(
 

Як мене бісять ,що не тільки на вулиці,а й у ТРЦ та інших стратегічних об'єктах з купою людей -ходить малолітня й не тільки бидлота
виставляючи на протяжність рук свої ,мобіли
Це Злочини та бестактно- навіть,якщо вони нічого не знімають
на них
Поки не уїбуть рашики-не зрозуміють :(
Це й без рашиків злочинно та аморально
#Черкаси

Одна справа ,коли сидить й розмовляє,чи слухає музику на мобілі-інша справа,коли демонстративно виставляються мобіли на довжину рук :(
 

2Fil (25.11 в 13:41) № 3024069
-----------------------------------------
Логістичний центр «Новус», який був єдиним для мережі, після прильоту в Києві повністю зупинив роботу, — NOVUS

Щось підказує моє серце,що"навели" рашики з України й,можливо,конкуренти Хоча не обов'язково
#раша
Одні будують,інші "наводять" та знищують:+
Хоча,часом можуть бути одні й ті самі фігуранти
"З двох рук" ,отримуючи бабло Треба перевіряти й купу малолєток,навіть за 20 років
 

Дуже попередньо ми винесли літак А-60 на базі Іл-76, один з двох у природі.
Це така летюча експериментальна лабораторія, носій лазерної зброї. Досить унікальний, з такою бульбою на носі.

02:40 25.11.25
 
+1

Fil x
🤯 Логістичний центр «Новус», який був єдиним для мережі, після прильоту в Києві повністю зупинив роботу, — NOVUS

А є ті, які до сих пір шукають у рускіх хороше й до сих пір нєвсьотакадназначна..,
і узкій язик ніпрічьом...
 
+1

Віцепремʼєр-міністр з відновлення України-міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба повідомив, що ворог всю ніч атакував Україну - під ударами опинились Київщина, Одещина, Херсонщина, Дніпропетровська, Донецька області. Внаслідок ударів була пошкоджена залізнична інфраструктура, пише ЦТС.

"Основний удар ворог завдав по Києву та області. Пошкоджені житлові будинки, цивільна, критична та залізнична інфраструктура", - зазначив посадовець.

Пошкоджено вантажні вагони, контактну мережу та приміський вокзал.

Попри удари по УЗ, пошкодження вагонів та контактних мереж, змін у русі поїздів немає.
https://cfts.org.ua/news/2025/11/25/v_kievi_vnaslidok_ataki_rf_poshkodzhena_zaliznichna_infrastruktura_minrozvitku_85037
25.11.2025
#УЗ #історія
#транспорт #Міжнароднеправопринципитазастосування #раша

https://footwall.net/message.aspx?id=3024043
https://footwall.net/message.aspx?id=3024044

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=826210173356581&id=100079028161717&locale=uk_UA
 

2Smooth Pimp (25.11 в 13:08) № 3024062
-----------------------------------------
Гениальные товарищи
 

2Fifan (25.11 в 12:13) № 3024055
-----------------------------------------
На що я звернув би увагу:
1 Повно довбодятлів 20 та 21 річного(та й трохи старших) віку у США,Україні ,у тій же рашці та взагалі по світу :(
2 Обоє з Техасу Трампо-послідовники
3 На таких виродків й електричного стільця на жалкочи газової камери
4 Ще раз підтверджується теза,що у такому віці треба служити у армії,якщо дозволяє здоров'ям,щоб не займалися фігнею та злочинами
5 Недаремно саме армійська розвідка викрила молодих злочинців

#Америкасьогодні #новинкимобілізації #слідчідії #сім'я. #Міжнароднеправопринципитазастосування
 

2Fifan (25.11 в 13:07) № 3024061
-----------------------------------------
а хто тих підарасов розбере...
 

2Здравый смысл (25.11 в 13:11) № 3024063
-----------------------------------------
Ну може там ухил на в'язничну бібліотеку, а не актуальні новини.
 

2Smooth Pimp (25.11 в 13:08) № 3024062
-----------------------------------------
Ти думаєш ти дізнався, а у в'язниці не дізнаються?)
 

2Fifan (25.11 в 12:13) № 3024055
-----------------------------------------
В них ще знайшли дитяче порно, і в переписці було, що вони хочуть захопити острів серед іншого для того, аби змусити зніматись місцевих жінок та дівчаток у порнографії. Поки що правоохоронці врятували цих двох долбойобів від вірної смерті, враховуючи, що вони хотіли дістатись туда вітрильними транспортом, а також захопити людей, де зараз у всіх вогнепал через анархію в країні. Але якщо у в'язниці дізнаються про порно, то довго їм все одно не жити.
 

2Jo Ker (25.11 в 13:01) № 3024059
-----------------------------------------
А нахуя им бабы в роли секс-рабынь, если они пидорасы? Разнообразия захотелось?
 

2LaTeraL (25.11 в 12:29) № 3024056
-----------------------------------------
С какой целью интересуешься?
 

2LaTeraL (25.11 в 12:29) № 3024056
-----------------------------------------
романтіка.
два підараса же.
 
+1

2FtAll (25.11 в 12:40) № 3024057
-----------------------------------------
вчера ночью Гилберту просрал
 

Два сенчурі-брейки: Бойко пройшов у третій раунд кваліфікації UK Championship 2025

Ще трохи і піде на максимум
 
+2

2Fifan (25.11 в 12:13) № 3024055
-----------------------------------------
А зачем им было ходить под парусом?
 
+1

Двое американцев собирались захватить остров Гонав на Гаити, вооружив армию бомжей, после чего истребить мужское население острова, а женщин и детей сделать своими секс-рабами.

В рамках реализации своего безумного плана, два жителя Техаса - 21-летний Гэвин Вайзенберг и 20-летний Таннер Томас, выучили креольский язык, на котором говорят на Гаити, а также собирались приобрести лодку, оружие и боеприпасы для захвата острова.

Томас даже поступил на службу в ВВС США, а Вайзенберг устроился в пожарную академию и ездил в Таиланд, чтобы научиться ходить под парусом.

План вскрылся из-за службы Томаса: военные обратили внимание на его переписки. Парней задержали, им предъявлены обвинения. Оба могут получить пожизненный срок.

Ебейший план, странно, что не сработал
 

Два СБУшника підкинули прикордоннику мобільник, в який до того внесли “переписку з фсб”.

На основі цієї “переписки” СБУшники закрили військового в СІЗО за «державну зраду» і пафосно прозвітували прес-релізом про викриття “російського агента”.

В суді захист прикордонника показав відео, як СБУшники купили той телефон в ломбарді.

Сфальшована справа про “державну зраду” очевидно розсипалася, а ті два СБУшники сіли на лаву підсудних (від якої активно петляють).

Це якщо ви раптом думали, що політичне СБУ фальсифікує справи лише проти опонентів Єрмака/Зеленського.

Разом з ДБР таких сфальшованих справ по Україні навіть не сотні - тисячі.

Десь “силовики” віджимають/доять бізнес, десь виконують політичні вказівки, десь (як в кейсі вище) заради піару кидають невинного в СІЗО.

Чи бореться Зеленський за Україну на зовнішній арені? Думаю, що так, - бореться.

Але от бореться він (з Єрмаком) за країну таких “силовиків” та інших Міндічів.

І ось тут нам з ними дуже не по дорозі.

Деталі про цей кейс в коментарях 👇🏻

Шабунін
 

Ще один

Колишній чемпіон UFC у двох дивізіонах Джон Джонс (28-1) відвідав Чечню.

«Це було круто. Мене запросив президент Кадиров.

Я провів день, святкуючи 18-річчя його сина, мені дозволили постріляти з екзотичної зброї, найбільше сподобався РПГ.

Мене ще ніколи так не пригощали — їв, як король», – сказав Джонс.

Також повідомляється, що Джонс придбав квартиру в Грозному.
 

Пепка найкращий тренер та методолог!

📚 УАФ розпочинає всеукраїнську серію семінарів за методологією академії «Манчестер Сіті»

Українська асоціація футболу спільно з регіональними асоціаціями оголошує старт всеукраїнської серії семінарів на тему «Філософія та методологія академії «Манчестер Сіті».

УАФ проведе семінари в кожному регіоні України, надаючи вітчизняним тренерам можливість ознайомитися з принципами роботи однієї з найсильніших та найпрогресивніших футбольних академій світу.

Кожен учасник зможе отримати сучасні знання, які сприятимуть розвитку юнацького футболу на місцевому та національному рівні.

Для участі в семінарі просимо тренерів звертатися до регіональних асоціацій футболу в їхніх областях.
 


Fil x
2FtAll (25.11 в 10:07) № 3024048
-----------------------------------------
Російські чиновники назвали переглянутий план із 19 пунктів неприйнятним: почалась зустріч між рф та США, — Bloomberg

Уже не таємні...
 
+1

2FtAll (25.11 в 10:07) № 3024048
-----------------------------------------
Міха завдяки досвіду, ерудиції та дедуктивним здібностям знає все.
 
+2

Добре коли всі знають що відбувається на таємних переговорах
 
+5

Fil x
⚡️США провели таємні переговори з рф в Абу-Дабі щодо мирного плану: росіянам представили проєкт з 19 пунктів — у документі вже немає обмеження на чисельність ЗСУ, — «ABC News».

⚡️Після підписання угоди в Україні розгорнуть сили забезпечення — працюватимуть у Києві та Одесі: до складу увійдуть британські, французькі та турецькі військові, — президент Франції Еммануель Макрон.

москве не поступал обновленный мирный план по Украине, состоящий из 19 пунктов. Первый план Трампа может стать очень хорошей основой для переговоров, – пєсков.
 

WE WANT INFORMATION - 86.

 Відбулася розмова Президента США та лідера Китаю присвячена, в основному, "українському питанню" та пов'язаними з ним питаннями торгівлі та глобальної безпеки. Все, що маємо.

1. Президент США просив у лідера Китаю застосувати максимальний тиск на путіна з тим, щоби той погодився на запропонований тим "Мирний план".
2. Президент США просив лідера Китаю залучитися до створення спільного підсумкового американо-російсько-китайсько-європейсько-українського документу, який би завершив "російсько-український конфлікт". 
3. Президент США висловив готовність посилити санкційний тиск на рф та опосередковано Китай, як основного торгівельного партнера з рф, проте готовий і розглянути виключення для Китаю у цьому питанні якщо той допоможе "припинити кровопролиття".

4. Лідер Китаю заявив, що готовий посилити тиск на рф при умові абсолютного звільнення китайського бізнесу від введених та майбутніх рестрікцій з боку як США, так і ЄС. 
5.  Лідер Китаю вимагає виключити можливість вступу України до НАТО на законодавчому рівні та забезпечити рівні права для російськомовної меншини України на основі європейського відповідного законодавства. 
6. Лідер Китаю підтвердив повагу до суверенітету та територіальної цілісності України та підтвердженню тих у підсумковому документі, який завершить "російсько-український конфлікт". 
7. Лідер Китаю вчергове підтвердив бажання бачити Україну як позаблокову суверенну країну, яка буде рівно відкрита до співробітництва з будь яким "центрами впливу".
8. Лідер Китаю вимагає обов'язкової участі Європейців у переговорах щодо врегулювання конфлікту. 

8. Президент США заявив, що готовий зробити "максимальні виключення" для китайського бізнесу від впливу санкцій, введених проти рф, а після мирного врегулювання взагалі поетапно скасувати такі. . 
9. Президент США готовий на рівні національного законодавства "назавжди заблокувати Україні вступ до НАТО". 

 Сторони підтвердили бажання застосувати весь свій вплив заради того, щоби "Припинити кровопролиття до Нового року, а якщо цього не вдасться, то у самий короткий можливий термін".

 Тепер щодо можливої зустрічі, чи телефонної розмови, Президентів США та України. 

 Держсекретар США не рекомендує нашому Президенту їхати до Вашингтону, проте останній бажає прямих переговорів з Трампом. Причини того, що Рубіо "не рекомендує" наступні:

а). Роздратування Трампа заявами Зеленського, що може вилитися в чергову суперечку, яка обернеться для України "вкрай важкими наслідками". 
б). Поінформованість Трампа щодо перебігу "корупційного скандалу" в Україні яка може вилитися у прямі звинувачення Президента США на адресу Президента України у особистій корумпованості Зеленського та  його близького оточення та у погрози припинення постачання допомоги. 

 Держсекретар США пропонує підписання узгодженого "Мирного плану" міністрами закордонних справ ЄС, Великобританії, США та ЄС, проте готовий працювати над організацією прямої зустрічі двох Президентів, якщо на те буде воля останніх. 

 І на останок. Досі не узгоджені питання "Гарантій безпеки" для України з боку США. Держсекретар пропонує узгодити такі або на рівні нижчому ніж особистих переговорів Президентів двох країн, тобто на рівні радників з безпеки та голів зовнішньополітичних відомств, чи під час зустрічі Трампа з Мелоні та Стуббом. Наш Президент наполягає на особистій розмові. Побачимо, хто виявиться правим.

 Буду і надалі вас тримати у курсі переговорних подій - давати ті у ефір одразу після отримання. Не завтра, але через середу моя рука буде вільна і я зможу більш оперативно вас інформувати. Ввечері буде інформація про перші месседжі рф щодо вдосконаленого "Мирного плану" - Ушаков вчора мав коротку розмову з Уіткоффом, та про загальні варіанти розвитку подій. 

 Маю надію на те, що всі живі. Буду щось цікаве вдень у тому числі по підсумках обстрілу - дам. Одне можу сказати - можливий ще один масований обстріл, росіяне сьогодні застосували не весь свій накопичений арсенал. Дістатися може об'єктам "західного енергомосту". 

 Гарного дня та гарних новин.
 




2Sofi_DK (25.11 в 01:07) № 3024041
-----------------------------------------
Та гучно
 

2BlackJack (25.11 в 01:04) № 3024040
-----------------------------------------
Десь вже поряд прилетіло.
 

2Fil (24.11 в 23:35) № 3024036
-----------------------------------------
Уже летят подарки (
 

Якось неочикуванно
 


Ну таке собі В-принцип- у більшості випадків я підтримую перейменування,але це не означає,що усі -то релігійні назви вулиць у Світській Державі ,то усілякі яблуневі та подібне,то коли немає логіки,як тут
Я не проти ні проти Кожедуба,ні генерала Путейка,який визволяв Черкаси
Така собі декомунізація Не було б генералів,самі по собі Кожедуби не виграли б війну ,а не було б Кожедубів-той генерали не допомогли б
Той варіант ,коли .якщо немає нічого проти Путейка-окрім того,що рад генерал -то сенс
перейменовувати на Кожедуба,який теж не розмахував під час 2 Світової українським прапором За
таке б одразу покарали чи взагалі б знищили
Більша логіка ,якби назва була б геть іншою,але ж виокремлювати 2 Світову теж не можна
Той випадок,коли генерал Путейко попав під роздачу Кожедуб не був антагоністом Путейку і рад
режиму ,але й забувати захисників не можна Місто просто дуже повільно розвивається й тому немає великої кількості нових вулиць-тоді йдуть переейменування Путейко ж не придушував
Українську Республіку ,не душив Годомором Україну й прожив лишень 32 роки 1913-1945
Це перейменування ,без якого можна було обійтись Або перейменовувати зовсім по-іншому
25.11.2025
#VIVAVIVAУКРАЇНА #освіта
#Черкаси #історія #manowar723 #суспільство

Генерал Михайло Путейко (Михайло Костянтинович Путейко) був радянським воєначальником, який брав участь у Другій світовій війні, зокрема, у визволенні міста Черкаси від нацистських загарбників. У місті Черкаси на його честь названо алею.
У відкритих джерелах інформації про те, що генерал Путейко зробив щось "погане" (у контексті звинувачень, злочинів чи скандалів), немає. Згадки про нього стосуються його військової служби та історичної ролі.
Можливо, ваше запитання пов'язане з процесами декомунізації або перейменування вулиць, під час яких іноді виникають дискусії щодо історичних постатей радянської доби. Однак конкретних звинувачень чи негативної інформації саме про Михайла Путейка в доступних джерелах не виявлено.

Що й треба було довести,а б'ють у груди про Велике Досягнення з Перейменуванням Алеї-поичому Визволителя Черкас :(
 

Евертон обіграв на виїзді МЮ і тепер у трьох очках від зони ЛЧ (хоча у таблиці 11-й). Оце щільність. У клуба Миколенка стільки ж очок, скільки у МЮ, Ліверпуля і Тотенгема після 12 турів.
 

France Gall - Der Computer Nr. 3 https://youtu.be/7Rtdb_zgqdQ
Ключи у Smooth Pimp
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
"У нас тут не армія", або Як виховують майбутніх зірок київського "Динамо"
Что привлекает юных футболистов в "Динамо"? Как с детства готовят к битвам с "Шахтером"? На каких звезд равняется молодежь, и от чего отказывается ради достижения цели? "Украинская правда" показывает закулисье легендарной динамовской школы, воспитавшей таких звезд, как Олег Блохин и Андрей Шевченко.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?