"Відповідно до законів ймовірності Джареда Кушнера (зятя Трампа) не повинно було існувати у світі ...
‼!Президент Трамп має найстаршу дочку Іванку. Іванка вийшла заміж за героя нашого опису в 2009 році - Джареда Кушнера.
Протягом багатьох років сім'я Кушнер була одним з найбільших гравців на ринку нерухомості в Нью-Йорку. Багато хмарочосів на Манхеттені на вході мають знак управління Кушнером. Джареду 35 років - він молодий, але його вік дуже оманливий. Він очолював таку велику компанію, як Kushner Management, у віці лише 23 років. Так сталося, що його тато, який був директором підприємства, був ув'язнений за ухилення від сплати податків. Через три роки Кушнер-Син підписав найбільшу угоду в історії американської нерухомості, купивши будинок на П’ятій авеню у Нью-Йорку за 1,8 мільярда доларів. Тож у бізнесі він розуміється. Коли тесть Кушнера зібрався стати президентом США, Джаред вирішив допомогти «татові». Насправді вся родина Трампа брала участь у виборчій кампанії - 5 дітей, двоє слов'янських дружин (минула та теперішня), брати та сестри ... всі брали участь. Але його зять - Кушнер приймав головну участь у цьому процесі. Як писала нещодавно впливова (надмірно впливова, найвпливовіша) газета New York Times, Дональд Трамп та Сірий кардинал у своєму таборі - Джаред Кушнер. Знані люди вважають, що саме він виграв президентську кампанію. Лідери штабу кампанії приїхали до Трампа і покинули Трампа, що насправді не мало значення, оскільки Кушнер постійно залишався справжнім керівником штабу. У той час, як опоненти раділи хаосу і безладу в таборі Трампа, сам Трамп добре знав, що він робить - у нього була сім'я в усіх ключових процесах, а не найняті менеджери. Саме Джареду Кушнеру приписують повну поразку, яку сили Трампа завдали пані Клінтон в Інтернеті.
Можна дуже легко припустити, що людина з американським прізвищем Кушнер (настільки схоже на прізвище Кушнір, яке зустрічається скрізь в Україні), має українське коріння, але це не так. Коріння зятя Трампа - в Білорусі.
...
Згідно з усіма законами ймовірністі Джареда Кушнера взагалі не мало було
бути на світі. Він не повинен був народитися, тому що майже все єврейське населення західно-білоруського містечка Новогрудок, звідки походили його дідусь і бабуся, було знищено нацистами. Його дідусю й бабусі вдалося вижити неймовірним дивом, проходячи пекла фашистських репресій у тій війні. У 1943 році лише кілька сотень людей вижили, бо відчайдушно втекли до лісу. Нацисти почали полювати на них, і багато хто загинув, але частині вдалося заглибитися в ліс. В ті часи в цих місцях розташовувався легендарний партизанський Загін братів Бельських. Він був легендарним з дивної причини воєнного часу. Він складався з більш ніж тисячі людей, але в бою Загін мав лише близько 150 бійців. Тобто, лише 150 людей воювали, а решта ... решта - жінки, старі люди та діти - євреї, які втекли з гетто.
А бойова група була також єврейською - партизанською загадкою, яка прихистила людей, які втекли з гетто. Хто міг носити зброю - носили, хто не міг - виявилися відповідно до законів воєнного часу, утриманцями...
Троє братів Бельських командували Загоном. Саме вони тоді придумали вихід із складної ситуації. Усі партизанські загони в Білорусі були підпорядковані центральному штабу руху партизан у Москві. Брати Бельські не могли не підкорятися штабу. Інакше вони б не отримували зброю, боєприпаси, і ніхто не прийшов би їм на допомогу.
Змучені люди не вижили б у лісі, але штаб не дозволив би їм тримати так багато утриманців. Тому вони придумали вихід і пообіцяли командуванню стати економічною базою всього партизанського району. Майже всі євреї в містах тоді були ремісниками. І в Загоні Бельських почали робити все - ремонтувати зброю, виробляти підроблені документи, шити, клеїти, підтримувати весь партизанський район. Усі працювали - від 8-річних дітей до 80-річних дідів - з ранку до ночі ( інакше - вихід з лісу на здобич нацистам ).
На сьогоднішній день про партизанську діяльність братів Бельських в Америці відомо набагато більше, ніж про весь білоруський партизанський рух. Там написано книги про них і знято фільм, де головного з братів Бельських зіграв Даніель Крейг. Після закінчення війни брати Бельські переїхали до Сполучених Штатів Америки, на цей раз вочевидь не отримуючи дозволу на такий складний переїзд від центрального штабу партизанського руху в Москві. Брати Белські до старості водили важкі вантажівки в Брукліні і зустрілися зі старими червоними партизанами в кафе на набережній Атлантичного океану. Їх історія в Америці майже така ж відома, як «Список Шиндлера» ( лише фільм про Шиндлера зробив Спілберг, а фільм про Бельських - менш відомий режисер Цвік).
...
І от там, в самому кінці світу, в жахливих умовах, у густому лісі, оточеному фашистами, за один крок від смерті з'явилася майбутня родина Кушнера. Коли євреї, вцілілі після втечі з гетто Новогрудок, заблудилися в лісі, їх знайшли партизани із загону Белського і привезли їх до табору. Бабуся Кушнера на ім’я Рая, яка втекла з гетто Новогрудок, познайомилася в загоні з дідом Йосею. І там, в самому кінці світу ( Новогрудки завжди були і залишаються донині жахливим глухим місцем ), у густому лісі, оточеному нацистами, за крок від смерті з'явилася майбутня родина Кушнера.
Таке не забувається.
...
Сестру бабусі Раї, яка намагалася сховатися на горищі під час фашистської облави, місцеві поліцаї витягнули і забили до смерті на очах Раї. Коли вбивають дитину перед вашими очима, і ця дитина є вашою сестрою, то здорова людина не зможе забути це до кінця свого життя. В Америці написано багато психологічних досліджень про те, як сім'ї людей пережили Голокост.
Один з головних висновків - всі вони пам’ятають, і діти їхні пам’ятають, і їхні онуки пам’ятають... Вони пам’ятають, бо є пам’ять поколінь.
Кушнери почали їздити в Новогрудки у 1989 році - після падіння залізної завіси.
Вони привозили туди всіх своїх дітей, онуків, коли їм виповнювалося 13 років. Такий звичай. До речі, через
три роки Джареду Кушнеру, за важливим сімейним звичаєм, доведеться відвезти свого старшого сина до Новогрудок, а цей старший син є онуком американського президента Трампа."
Тетяна Васильєва
Перекладено Українською 💛💙
З вдячністю Автору допису і світлини:
Леонид Бахтин
+1