2Sofi_DK (14.01 в 20:46) № 2791880
-----------------------------------------
В Баришівці нема Велмарту.
Є лісапєди, раптом що.))
 

2Shura08 (14.01 в 20:31) № 2791878
-----------------------------------------
Забув про Велмарт, працює під час тривог, завжди є світло, навіть коли його ніде немає.
 

🇪🇺ЄС готує новий пакет санкцій у відношенні сосії. Вони будуть стосуватись алюмінію, агропродукції, тіньового флоту, скрапленого газу та банківського сектору — редактор Радіо Свобода Йозвяк

За даними видання Reuters, очікується, що 16-й пакет санкцій буде ухвалено в лютому.

🫡https://t.me/operativnoZSU/
Finish him! (c)
 
+3

«Аврора» рулить.
Скоро буде у вищій лізі проти АТБ шпилити.
ЛНЗ, АТБ, Аврора, Сільпо, ФОРА. Самобутній чемп.))
 
+4

Українського футзаліста київської «Аврори» Ростислава Семенченка було визнано найкращим молодим гравцем 2024 року на планеті за версією авторитетного видання Futsal Planet
 
+2

🟡🛳️кацапи анонсують «навчання» Чорноморського флоту рф, які розпочнуться сьогодні о 20:00 та триватимуть до 04:00 15 січня.
4 лоханки в морі. 28 калібрів
 

2Green (14.01 в 18:11) № 2791866
-----------------------------------------
Ти схильний до єрєсі (((
 

Российское гражданство в превентивном порядке рассматривается как токсичное даже якобы дружественными странами. Из граждан России ускоренно создают мировых изгоев.

І що Кшатрій говорив не так?
 
+2

2Green (14.01 в 18:11) № 2791866
-----------------------------------------
Рошен(с)
 

УВАГА!

Зважаючи на останню інформацію про шахеди та флот, додам ще про тушки.

"На аеродромі Оленегорськ відмічено прогрів 9 одиниць Ту-95 МС"

Ви все зрозуміли.
Є всі ознаки підготовки до масованого удару.

Скорегуйте Ваші плани, зарядіть телефони, павербанки, приготуйтеся по команді, рушити в укриття.

Я не сплю.
Чекаємо.
 

Гокей, ЧС U20

Україна - Італія 6:5

Вели 6:2, але все ж вистояли. Далі Японія та Корея.

За кидками 56:19
 
+5

2deeppurple78 (14.01 в 18:34) № 2791868
-----------------------------------------
Солоне так взагалі топчик.
 

Відбувся третій матч молодіжної збірної України з хокею на чемпіонаті світу у Дивізіоні 1B. Українська команда після перемог над Естонією та Польщею обіграла Італію з рахунком 6:5.

Яскравим вийшов перший період, у якому глядачі побачили шість шайб, чотири з яких закинули у більшості.

Першими відзначилися італійці, проте потім Україна скористалася грою 5 на 3 та оформила два голи, додавши третій у рівних складах. Суперник відіграв дві шайби – в більшості та рівних складах.

Другий період розпочався все з того ж – вилучення та гол України у форматі 5 на 3. Однак далі за грубий фол з нанесенням травми вилучили вже українського хокеїста, а Італія реалізувала свій шанс, зробивши рахунок 6:3.

Третя 20-хвилинка розпочала з гола суперника. Італія продовжувала тиснути і за 6 хвилин до кінця скоротила відставання до мінімуму, закинувши у більшості.
https://sport.ua/uk/news/730541-chs-z-hokeyu-u-20-zbirna-ukraini-u-nervovomu-matchi-obigrala-italiyu

Третя Перемога! Завтра з Кореєю!
14.01.2025
#історія #хокей #Черкаси #VIVAVIVAУКРАЇНА #manowar723
 
+1

2Green (14.01 в 18:11) № 2791866
-----------------------------------------
хвалю
 

Словацький студент з українською стрічкою відмовився потиснути руку проросійському президенту Пеллегріні

Сімон Оманік звинуватив Пеллегріні у використанні антиукраїнської риторики та брехні для перемоги на виборах

Студент отримав бронзову медаль на Центральноєвропейській олімпіаді з математики.


https://t.me/OstanniyCapitalist/40657
 
+9

2Kshatry (14.01 в 16:51) № 2791861
-----------------------------------------
Пффф. Волошкове поле і Білоцерківське.
 
+2

AG x
Масштабний збій операторів мобільного зв'язку в рф — інтернет не працює у «Білайну», «Мегафона», «Теле 2», — росЗМІ

У багатьох користувачів не працює Telegram, сервіси Google, а також сайт, який відстежує збої в інтернеті.

НОВИНА🇺🇦 | Підписатися
упс )
 

AG x
💼НБУ прокоментував рівень інфляції у 2024 році

У грудні 2024 року інфляція пришвидшилась до 12% у річному вимірі. У місячному вимірі ціни зросли на 1,4%. У Національному банку прокоментували ситуацію.

Зазначається, що фактична споживча інфляція в грудні 2024 року була вище прогнозу НБУ, опублікованого в Інфляційному звіті за жовтень 2024 року.

У перші місяці 2025 року інфляція, вірогідно, продовжить зростати через подальший вплив як тимчасових чинників, зокрема ефектів нижчих врожаїв, так і фундаментальних, зокрема тиску з боку витрат бізнесу на енергозабезпечення й оплату праці, а також ефектів від послаблення обмінного курсу гривні.

Водночас НБУ очікує, що інфляція повернеться на траєкторію стійкого зниження у другій половині 2025 року й прямуватиме до цілі НБУ — 5% на горизонті політики.
ефекти нижчих врожаїв (с)
 

2Kshatry (14.01 в 16:51) № 2791861
-----------------------------------------
Рошен
 

ca x
Там Маслоу дохуя...
 

2AG (14.01 в 16:08) № 2791855
-----------------------------------------
Яготинське на вищому щаблі піраміди.
Адназначна!
 
+2

Cy x
Serg Marco

По технікам-авіаторам, яких відправляють в піхоту.

Так, саме це є маркером цієї системи. Яка вперто жила в своїй бульбашці, а тепер готова обміняти техсклад авіаційного підрозділу (який будується багато років, і потребує спеціалізованого складу людей з відповідною освітою ), на дві з половиною роти піхоти.
Як і відправка артилерії в окопи, і ребівців, і пілотів.
Це ми вміємо ахуєнно. Покращувати координацію не вміємо, розміщувати підрозділи на лінії відносно реального складу боєздатності не вміємо, реагувати на потреби фронту-не вміємо.
Просто для розуміння інших маркерів фронту. Пам'ятаєте проблему "нескоордованого РЕБу", вимоги організувати єдиний центр координації та контролю над кожним засобом, матюкі пілотів по "Нотам"?
Ну так нічого з тих часів не змінилось.
А координація піхотних угрупувань військ- ще більш складна задача.

Ну тут хоч новина прийшла що не будуть розбудовувати нові військові частини, а будуть підсилювати існуючі. Рішення запізнилось всього лише на рік, але хай хоч так. Треба було вгатитись з 155-ю так, щоб вже з позором, і тільки потім прийняти рішення, про яке вже заїбались казати всі навколо. Що треба підсилювати працюючі бригади, а не за рахунок їх обезкровлення формувати небоєздатні підрозділи, які потім видають...хм, у підпорядкування "старих" бригад. Які потім мають гемор з купою приданих відносно боєздатних підрозділів, при дефіциті своєї піхоти.

Просто, як реагувати на новину, що рішення про відправку техніков в піхоту узгоджувалось ДО прийняття рішення про недоцільність розбудови нових бригад - я чесно сказати не знаю. Тобто спочатку ми відправляємо техніків авіаторів в піхоту, і тільки після того розуміємо що в нас немає особового складу на нові бригади. Саме в такій послідовності.

Що ж. Якщо логіка- не сама сильна сторона нашої системи- то як ми вигравати збираємось?
 

AG x
2Smooth Pimp (14.01 в 10:46) № 2791824
-----------------------------------------
все як Міха пророкував )
 

2BlackJack (14.01 в 16:15) № 2791857
-----------------------------------------
і одну куртізанку
 
+1

2AG (14.01 в 16:08) № 2791855
-----------------------------------------
Он же сказал - видел 50 видов Маслоу
 
+2

2AG (14.01 в 16:08) № 2791855
-----------------------------------------
40 сортів Маслоу!
 
+1

AG x
Вице-спикер парламента Словакии Андрей Данко, который приехал приехал в Россию, ходит по «Ашану» и удивляется изобилию продуктов.

Боже, да покормите его уже кто-нибудь! Видите же, что человек из голодного края приехал. А если бы он попал в немецкий Kaufland, то беднягу вообще бы удар хватил.

К слову, оценивать жизнь в стране по количеству еды — верный признак того, что человек остался на нижней ступени пирамиды Маслоу.

@nexta_live
не впевнений, що він навіть чув про Маслоу )
 
+2

В общім, почалось)))
У Безрукової через два тижні закінчується однорічний контракт на керівництво «Агенцією оборонних закупівель». І бажаюча заняти її крісло однофракційка Умєрова випустила абсолютно помийний текст.
Чого вартий хоча б цей закидон Устінової стосовно заяви «АОЗ» про збільшення закупівель зброї у українських виробників замість різних посередників:

«Відповідно до звіту, 61% постачальників – це українські виробники, які в 2023 році становили нуль закупівель АОЗ... Але пізніше я зрозуміла, в чому маніпуляція – рахували не кількість грошей перерахованих, а кількість контрактів укладених. Тобто 9 контрактів умовно по мільйону гривень з українськими виробниками FPV і один на мільярд з посередником – дасть вам 90% контрактів з виробниками».

Я спитав у «Агенції» і отримав просту відповідь: «Це брехня». Бо рахували саме в грошах. Інакше просто не буває. Розумні люди таку фігню не роблять просто по дефолту. І не розуміють, як інші розумні люди можуть публікувати такий брєд від себе. Жодного критичного мислення.

І ця «спеціалістка» реально хотіла очолити АОЗ з подачі міністра Умєрова, який перейшов в уряд саме з фракції «Голос». Яку Офіс президента через Окружний суд зберіг від тотального розпаду і її очолила саме Устінова. Попомніть моє слово, коли цю команду гнатимуть, то у неї не буде навіть такої підтримки як у Резнікова.

У мене немає жодних сумнівів, що в найближчі дні умєровці на вуха поставлять всю парамілітарну тусовку для злива всякої хєробори. Бо мимо них у 2024 році вже пройшов потік товщиною 300 мільярдів гривень. І пройшов так неінтєрєсно, що Умєров навіть був змушений забрати у Безрукової 23 мільярди, аби злити на польську «прокладку» не через упоротий АОЗ.

Якшошо, в четвер буде засідання в комітеті Верховної Ради саме по «АОЗ». Там буде і Безрукова. Журналістів публічно запрошують, бо нема чого ховатись по офрекам і злословити по чатікам. Повідомлення про засідання на сторінці Anastasia Radina

Ніколов
 

AG x
Словацкая оппозиция в ближайшие дни внесёт в парламент предложение о вотуме недоверия правительству Роберта Фицо.

@nexta_live
якось невдобно получилось )
 
+3

AG x
2Green (14.01 в 15:18) № 2791851
-----------------------------------------
то-то нарушкін распіздєлся
 
+2

Возможно этой ночью была одна из самых масштабных и результативных атак ВСУ по российским объектам за всё время войны.

Итого. Подтверждённое, с последствиями.

1. Казань, кустовая база сжиженных газов, ООО "Газпром сжиженный газ". Горят три цистерны. Дальность - 1000 км. Видео 1-3.
(Инфо: ASTRA, гео: "КиберБорошно")

2. Энгельс, снова нефтебаза комбината "Кристалл" Росрезерва, её только вчера потушили и вот повторный удар. Дальность - 620 км. Видео 4-6.
(Гео: "КиберБорошно")

3. Саратовский НПЗ. Очевидцы говорят "крекинг" - судя по всему, речь о крекинговой установке для переработки нефтепродуктов (в Саратове есть ещё Крекингская улица, но она далеко от НПЗ, скорее всего речь об установке). Дальность - 610 км. Видео 7-8.
(Гео: ASTRA)

Последствия незначительны/нет подтверждений.

4. Тула, Алексинский химкомбинат, "Тулачермет", Алексинская ТЭС. Обломками побило стёкла, также ранен один военнослужащий. Дальность - 330-380 км. (Инфо: ASTRA)

5. Альметьевск, "Транснефть". По словам очевидцев, подъезд к предприятию оцеплен, проезжают кареты скорой помощи и пожарные машины. Других подробностей нет. Дальность - 1200 км.
(Инфо: ASTRA, Supernova+)
 
+5

🍁 Саратов. Там зараз не тільки палають нові цистерни, в яких зберігалось паливо для військових літаків, але й пошкоджені два промислових підприємства, що працюють на оборонку.

А поки жителі саратова ставлять радісні сердечки під наказом губернатора не йти до школи (скрін у коментах), святкову естафету приймає татарстан. У Казані горить-палає база зріджених газів біля підприємства "Оргсінтез". Там стався вибух і спалахнули три цистерни з паливом.

Раночку!
 
+1

U-20. Україна – Італія
16:00

https://tv.kyivstar.ua/ua/live-channels/678246b96dd49445c4d763ad-hokej-chempionat-svitu-u-20-hd/

Потрібна реєстрація (будь-який мобільний оператор України).
 

Чемпіонат світу з хокею U20. Дивізіон 1B.

Естонія 🇪🇪 – 🇺🇦 Україна – 1:8 (0:3, 0:2, 1:3)

🏒Шайби: 0:1 – Денисенко (Куліков), 04:22, 0:2 – Койда, 05:13, 0:3 – Євтєхов (менш.), 15:10, 0:4 – Куліков (Денисенко), 30:09, 0:5 – Купріянов (Гапоненко, Шульга), 30:17, 0:6 – Косарєв (Євтєхов, більш.), 40:40, 0:7 – Койда, 44:41, 0:8 – Куліков (Міронов, Денисенко), 54:07, 1:8 – Орлов (Ахман), 58:02

Україна U20 🇺🇦 – 🇵🇱 Польща U20 3:0 (0:0, 3:0, 0:0)

🏒Шайби: 1:0 – Гапоненко (Косарев, Євтєхов), 28:48, 2:0 – Євтєхов (Сухицький, Койда), 30:18, 3:0 – Жеребко (Здоровець, Шульга), 33:53

Сьогодні гра з Італією.
 
+2

AG x
2Smooth Pimp (14.01 в 13:09) № 2791846
-----------------------------------------
Трамп не будет форсировать переговоры Украины с Россией.

Согласно источникам агентства Bloomberg, новая администрация США может помочь Украине укрепить свои позиции перед началом возможных переговоров с Россией. Однако, учитывая непредсказуемость Трампа, окончательные шаги остаются неизвестными.

«Отказ от поддержки Киева грозит Трампу унижением, сопоставимым с хаотичным выводом войск Байдена из Афганистана. Победа России может спровоцировать Китай на более агрессивные действия», — отмечает издание.

Хотя Трамп считает, что судьба Украины не является стратегически важной для США, он стремится избежать повторения ситуации, аналогичной Афганистану. На данный момент план действий относительно Украины после инаугурации 20 января не представлен.

🇺🇸Дядя Сэм (https://t.me/+SC4ZVbM-e6RHBI_G)
 

Маргарита Симоньян у великому інтерв'ю сказала, що росіянам треба готуватись до того, що не вдасться захопити ("звільнити") Запоріжжя з Херсоном, погодитись на зупинку вогню по лінії фронту, а також бути реалістами та не розраховувати на "звільнення" Харкова та Одеси. Схоже, Трампа та Маска не вдалося нагнути на нашу повну капітуляцію

Невже Міха обманював нас з Гріном щодо УССР 2.0?
 
+1

AG x
2Green (14.01 в 12:46) № 2791844
-----------------------------------------
democracy sucks (c)
 

2AG (14.01 в 12:40) № 2791842
-----------------------------------------
Забрати у соціалки треба. Шо там араби і комуняки скажуть?
 

2AG (14.01 в 12:40) № 2791842
-----------------------------------------
Бабло горить, як і у всіх. Знайомий має бронь, виробляють БПЛА, каже військові просять відкат на закупівлях.
 

AG x
🇺🇳 Генсек НАТО Марк Рютте у спілкуванні з євродепутатами наголосив (https://www.eurointegration.com.ua/news/2025/01/14/7202496/), що вважає витрати на оборону на рівні 2% недостатніми для того, щоб союзники були у безпеці через 4-5 років.

"Якщо ми не будемо витрачати більше – доведеться діставати підручники з російської мови або їхати у Нову Зеландію", – напівжартома сказав він.

📰 підписатися (https://t.me/+HYu0-ekmubUwNDE6)
потихеньку просуваються
 

Силы беспилотных систем сообщили некоторые подробности вчерашнего комбинированного удара по Брянскому химическому заводу. По их словам, в первой волне шли БпЛА, истощившие российское ПВО, благодаря чему вторая атака - уже ракетная - смогла эффективно поразить завод. Однако на этом удар не завершился, так как за ним последовала дополнительная атака БпЛА по энергетическим подстанциям, питавшим завод, и по другой инфраструктуре. Таким образом, стратегическое предприятие, на котором производились пороха, взрывчатые вещества и ракетное топливо - получило значительные повреждения. Сама операция стала результатом крайне продуктивного и слаженного взаимодействия между СБС, ГУР, СБУ, ССО, ракетными войсками ВСУ и другими подразделениями Сил обороны Украины.

@yigal_levin
 
+1

2deeppurple78 (14.01 в 11:57) № 2791839
-----------------------------------------
Вестерн, але бомба, рекомендую
 
+2

2Сержио (14.01 в 11:48) № 2791837
-----------------------------------------
про натанієля бампо?
 

2zander (14.01 в 11:44) № 2791836
-----------------------------------------
Написав в вотсап вже
 

Первісна Америка

Серіал бомбезний вийшов
 
+1

2dembel (14.01 в 11:27) № 2791835
-----------------------------------------
Напиши сам йому в телегу, він контактний, шанс хороший
 

2Fil (14.01 в 11:24) № 2791834
-----------------------------------------
Спитай у нього, може вони по субвенції попрацюють з нашим підрозділом)?
 

Fil x
2dembel (14.01 в 11:23) № 2791832
-----------------------------------------
У Вишневому.
https://www.chesno.org/politician/207612/
 

2ca (14.01 в 10:53) № 2791825
-----------------------------------------
Нам так)
 

2Fil (14.01 в 11:22) № 2791831
-----------------------------------------
А хто це?
 

Alles nochmal von vorn - song by Wölli und die Band des ... https://youtu.be/EdRI0bXqb7U?si=17_nZOVM8j2rznuv
Ключи у scorpions-7800
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
«Ливерпуль» тайно репетировал тактику на финал ЛЧ в Испании: соперник играл прямо как «Тоттенхэм»
За пять дней до финала Лиги чемпионов, 26 мая, «Ливерпуль» провел закрытый товарищеский матч против резервной команды «Бенфики» в Марбелье. Почти все были уверены, что единственная задача этой встречи – поддержание физической формы (пауза между окончанием АПЛ и финалом ЛЧ – 21 день). Выбор соперника тоже изначально не удивлял. Испанские команды Ла Лиги уже в отпусках, команды сегунды еще доигрывают сезон – позвали хилого соперника из соседней Португалии.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?