2Здравый смысл (31.05 в 19:32) № 3115996
-----------------------------------------
Я також)
 

2BlackJack (31.05 в 19:14) № 3115987
-----------------------------------------
Взагалі не зрозумів цього рішення. Типу Крупський, Сич, Мірошниченко таке гівно, що ЦЗ з Румунії краще на цій позиції?
 

2Fil (31.05 в 19:20) № 3115992
-----------------------------------------
Поки Ярмола був. А потім Сірожа вирішив пограти в царька
 
+3

AG x
2Fil (31.05 в 19:18) № 3115989
-----------------------------------------
Професор )
 

2Fil (31.05 в 19:13) № 3115986
-----------------------------------------
Головне, що походу доніс це гравцям. Побачимо.
 

Fil x
2Green (31.05 в 19:19) № 3115990
-----------------------------------------
Ну, Ребров також задорно починав)
Побачимо, як буде далі...
 

Опять Динамовци тащат всю Збірну )
 
+6

Яккй же Ребров гандон... скільки часу пройобано на зарплату цьому довбню...
 
+5

Fil x
Ярмола!!!!
 
+3

2Fil (31.05 в 19:13) № 3115986
-----------------------------------------
не. сорян я відійшов від футбола, щоб читати) побачим, те що гірше не буде чим сірьожа мені здается точно
 
+4

2Здравый смысл (31.05 в 19:07) № 3115984
-----------------------------------------
Так ему на фланге незручно, лучще б он играл цз
 

Fil x
2deeppurple78 (31.05 в 18:43) № 3115981
-----------------------------------------
Послухай його велике в'ю ... Дуже цікаве...
Як воно вийде, то хз, але , ніби, знає чого хоче й розуміє, який у нього матеріал під руками...
 

бля норвегія натягнула канадців........
 
+4

2BlackJack (31.05 в 19:06) № 3115983
-----------------------------------------
Романчук теж не вражає. Мабуть, чемпіонат Румунії зовсім сміттєвий.
 

Сарапій і Назаріна конечно полний хлун
 

2AG (31.05 в 17:40) № 3115979
-----------------------------------------
Походу під схему набрав виконавців, а не навпаки.
 
+1

незнаю, чисто зовні в нас тренер інтелектуал, без оцих морд сердец
 

АПЛ видно неозброєним оком)) Микола тупо топче))
 

AG x
2Green (31.05 в 17:24) № 3115978
-----------------------------------------
Чимось збірну Блохіна 2004 нагадало )
 

Україна: Трубін – Романчук, Сарапій, Матвієнко, Миколенко – Назарина, Очеретько, Ярмоленко, Циганков, Судаков – Яремчук

Запасні: Єрмаков, Нещерет, Михавко, Бондар, Бражко, Шапаренко, Довбик, Ігнатенко, Назаренко, Пономаренко, Бондаренко, Синчук.
 

2Green (31.05 в 16:27) № 3115975
-----------------------------------------
Бля мене вже тиждень цими ціфрами пугають......
 

Файтерпідор на связі:

— Ума не дам, как мог возникнуть топливный голод при работающей железной дороге через крымский мост и морском сообщении.

Пояснительная бригада, ваш выход!
Пояснітєльная бригада:
—Итого резюмирую ответы пояснительной бригады по причинам топливного дефицита в Крыму.

- по мосту разрешено перевозить топливо железнодорожным транспортом в исключительных случаях после теракта.
Плюс владельцы жд бочек не горят желанием их предоставлять, ибо никто их не страхует.
- паромов для жд было три, все получили пизды, новый ожидается где-то ближе к сентябрю. Причем есть дефицит моряков на эти самые паромы.
- на автомобильные паромы очередь до 5 суток.
- по новым территориям гонять автоцистерны тупо нет желающих. Ибо это гражданские водители и они не едут даже за сотку за рейс. Даже за две.
- на самом полуострове частников желающих хранить топливо у себя практически нет, ибо все атакуется многократно.
- страховые не страхуют.

Поэтому без вмешательства государства и военных (которые повезут топливо бесплатно) тут вопрос не решить.

Ессно, все ОБС и не про Крым, а про Лаос
 

Щодо свята, перепрошую за затримки.

Ми домовились про один день перемирʼя на свято Трійці.

Було декілька переносів але сьогодні Bad Santa обіцяє що всі підарунки вже точно готові і піздець буде доставлений.

У мішечку підарунків я нарахував:

БПЛА +- 1000 од.
Х101 до 50
Калібр до 30
Іскандер К (крилаті) до 20
Іскандер М/KN23 до 30
Кинджал до 10 од.

Точні цифри я округлив щоб наводити смуток на Санту.

Попередня карта цілей: значна частина удару це Київ, частина балістики на Старкон. Має також бути Львів. Київ увага до води. Центр обережно.

Чекаємо на останні підтвердження і вони будуть опубліковані в різних тг каналах. Буде круто якщо знову буде облом, але три переносу вже було тому ймовірність вкрай висока.

https://www.facebook.com/share/18cgJauEiE/
 

2FtAll (31.05 в 16:18) № 3115972
-----------------------------------------
Схоже Марта. Просто швидша наразі виглядає і універсальніше.
 
+2

На Кірстю. В тій половині купа кацапні.
 

Ну хтось буде в пів-фіналі
 
+3


6-0
 
+2

AG x
2FtAll (31.05 в 16:11) № 3115968
-----------------------------------------
Свято наближається )
 

5-0 в 3му
 
+1

2AG (31.05 в 14:40) № 3115966
-----------------------------------------
Ага
 


Трясця...
 

Неймовірно!
 

AG x
2AspІД (31.05 в 13:56) № 3115962
-----------------------------------------
сліпий жереб )
 

Якщо Світоліна пройде зараз далі, то там її чекає Марта )
 


Опанувала себе Марта. Красуня
 
+5


AG x
2AG (31.05 в 12:35) № 3115953
-----------------------------------------
«Сан-Антонио» и «Нью-Йорк» уже встречались в матче за титул в этом сезоне. Тогда сильнее оказались парни из «Никс».

Это первый случай в истории, когда участники финала Кубка НБА добрались до финала НБА в одном и том же сезоне.
 


Іга почала помилятися. І це добре)
 
+1

Марта дуже багато помиляється
 

AG x
там вже Марта з Ігою потужнішають )
 

AG x
2deeppurple78 (31.05 в 12:09) № 3115952
-----------------------------------------
вболіватиму за Шпор, але не настільки, щоб поставити. Нікс зараз дуже небезпечні (і набагато свіжіші)
 
+1

2AG (31.05 в 11:55) № 3115951
-----------------------------------------
8 чи 9 новий чемпіон поспіль. ти на шпори ставишь?
 

AG x
2deeppurple78 (31.05 в 07:24) № 3115949
-----------------------------------------
Дуже цікавий фінал буде )
 

2Fil (31.05 в 00:16) № 3115946
-----------------------------------------
Так.
Але - нахуя?!
 

І знову новий чнмпіон
 
+1

Змогли
 
+1

Последние новости
Определился ещё один соперник «Динамо» по контрольным матчам на австрийском сборе «Динамо» — в первой тройке клубов по количеству поражений в Лиге чемпионов за историю «Динамо» — в первой тройке клубов по количеству пропущенных голов в Лиге чемпионов за историю Александр Караваев: «Первое впечатление от сборной Украины под руководством Мальдеры: мне понравилось» "Динамо" з великим відривом лідирує серед усіх українських команд за кількістю своїх гравців на чемпіонатах світу Андрей Ярмоленко поднял планку собственного клубного рекорда по количеству забитых мячей Ярмоленко підняв планку власного клубного рекорду за кількістю забитих м’ячів Тарас Михалик: «Рано делать выводы о новом формате ЧМ, но президенту ФИФА не стоит злоупотреблять экспериментами» "Епіцентр" офіційно оголосив про підписання колишнього гравця "Динамо" Главный тренер «Университати»: «Матчи с «Динамо» будут очень, очень сложными, но посмотрите на результаты ЧМ-2026»
Ключи у Здравый смысл
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Лондон Андрія Ярмоленко: про Степаненка, Барселону та Райолу
У Бомбардирі #6 один з найталановитіших українських футболістів доби незалежності – Андрій Ярмоленко. Екс-капітан Динамо розповідає про своє закордонне життя та як переніс важку травму.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?