Готово. До 21:55, якщо не помилюсь, має бути можливість зробити ставку.
 
+1

AG x
2Fil (11.06 в 21:15) № 3116727
-----------------------------------------
то хуйові правила, наєбалово якесь

в мене П1 на перший матч
 

2AG (11.06 в 21:14) № 3116726
-----------------------------------------
Перестраховочка, бо ж Мексиканці і відкриття.))
 

Fil x
2AG (11.06 в 21:14) № 3116726
-----------------------------------------
Ти забув правила?)
 

AG x
2Shura08 (11.06 в 20:41) № 3116720
-----------------------------------------
а як це в тебе ставка на нічию з рахунком 3-1 ?
 

володя собрал бабло и съебался...
#мундиаль
 
+8

Там є зараз бага з таймінгом на закриття матчів. Тому видно раніше чужі ставки і не можна зробити ставки на найближчі матчі.
Спробую пофіксити швидко і маякну.
 

AG x
❗️Я скасовую удари по Ірану, ми близькі до укладання прекрасної угоди, — Трамп

НОВИНА | Підписатися
as usual
 

2Fil (11.06 в 20:18) № 3116714
-----------------------------------------
Мекс-ПАР 3-1
 

2BlackJack (11.06 в 20:28) № 3116718
-----------------------------------------
Несогласных с этим - на подвал!
 
+1

2AG (11.06 в 20:04) № 3116713
-----------------------------------------
Ага.))
 

Вже виграв
 
+2

Все равно вииграет Колайдер!!!
 
+5

AG x
Джоні Деп задонатив мільйон, отриманий від колишньої, на благодійність

Це взагалі перший зафіксоввний випадок, коли чоловік переміг жінку у суперечці )
 

Пошли уже подтасовки)))
 
+1

AG x
2Fil (11.06 в 20:18) № 3116714
-----------------------------------------
Ні, то у мене була 2-1 )
 

Fil x
2Shura08 (11.06 в 20:00) № 3116712
-----------------------------------------
А я кудою?) Інші ж ставки бачу)

Якщо що, то моя ставка: 2:1 Мек - ПАР (П1)
 
+1

AG x
2Shura08 (11.06 в 20:00) № 3116712
-----------------------------------------
Ставку та Мексику зробив?
 

2Fil (11.06 в 19:53) № 3116709
-----------------------------------------
В мене норм. Зайди через Турнір прогнозистів.
 

AG x
2Fil (11.06 в 19:53) № 3116710
-----------------------------------------
В мене ще з минулого разу сумніви були ))
 

Fil x
2AG (11.06 в 19:52) № 3116708
-----------------------------------------
Вальдемар боїться конкурентів)
 
+1

Fil x
2AG (11.06 в 19:48) № 3116706
-----------------------------------------
А у всіх є можливість зробити ставку на перший матч? У мене кнопка "зробити ставку" на цей матч відсутня(
valdemarua, поглянь
 
+2

AG x
2Fil (11.06 в 19:20) № 3116705
-----------------------------------------
А шо на перший матч вже не можна ставку зробить?
 
+1

AG x
2LaTeraL (11.06 в 19:10) № 3116702
-----------------------------------------
До чи після?
 

AG x
2Fil (11.06 в 19:20) № 3116705
-----------------------------------------
Ще є пару годин )
 

Fil x
2valdemarua (11.06 в 13:59) № 3116681
-----------------------------------------
Поки 4 учасника.... Ще треба)
 
+1

2LaTeraL (11.06 в 19:10) № 3116702
-----------------------------------------
Літала по Києву 150, інстасамка
 

Джерело: "Полісся" пропонує до 5 млн євро за півзахисника з чемпіонату Австрії

А ми навіть половини не пропонуємо ))
 
+1

2ca (11.06 в 18:28) № 3116700
-----------------------------------------
А може вона розумна і є про що поговорити?)
 

2LaTeraL (11.06 в 18:25) № 3116698
-----------------------------------------
Готовит хорошо. По дому убирается. Вышивать крестиком умеет. Знает, где какие скидки в магазинах. В аптеке имеет свою скидочную карту, опять же
 
+2

ca x
2LaTeraL (11.06 в 18:25) № 3116698
-----------------------------------------
Зараз такі часи що і набагато молодші вже усе вміють)))
 

AG x
😳З 2027 року в контрактах усіх футболістів світу мають з'явитися обов'язкові суми викупу, – AS

За задумом ФІФА, такі клаузули спростять трансфери та дадуть гравцям більше свободи. Крім того, виконавці із зарплатою нижче €150 тис. на рік гарантовано отримуватимуть 5% від суми власного продажу.

Труха⚡️Спорт
 

Заздрісники. Зате вона вже все вміє!
 
+2

КОРОТКО.

Я ще на роботі. Допис буде вранці, до сьомої. Зустрічі було дві. Одна та, про яку розповідав, інша з військовими не нижчого рангу. Напишу про все, як є. Часу все у допис оформлювати просто немає. Про те, що сьогодні коїться у Херсоні знаю... Виблядки... 

 Прошу всіх бути обережними. Попередження про масований обстріл продовжено на 48 годин, причому у формулюванні попередження не просто high probability of shelling, а very high probability of shelling, тобто "дуже висока вірогідність".  

 Я можу, звісно, помилятися, але путін буде намагатися продемонструвати свою не повну імпотентність та здійснити обстріл у "день росії" даби бидло задовольнити та себе показати. Але то моє власне припущення, про це у попередженні нічого немає.

 Ну і про цікавий висновок від ОКНШ. Просто кажу, що зараз наше командування не інформує військове та політичне керівництво США про конкретні рішення щодо проведення оборонних чи наступальних дій, лише про їх перебіг та загальні плани, а спеціалісти звідти не приймають участь у плануванні наших оборонних та наступальних операцій. Дам своїми словами два клаптики.
1. ОКНШ бачить "всі ознаки підготовки ЗСУ до переходу від стратегічної оборони до локальних наступальних дій у Херсонській та Запорізькій областях".
2. ОКНШ бачить вікно можливостей у два місяці, протягом яких "ЗСУ, які отримали значну перевагу у застосуванні БПЛА, можуть реалізувати його у конкретні здобутки у вигляді звільнення територій на лівобережжі Дніпра". 

 Нагадую - саме ОКНШ, прогнози яких я давав наприкінці зими - на початку весни, прогнозували загальну стабілізацію фронту у травні та перехід ЗСУ до локальних контрнаступальних дій. Як бачимо - загалом вони не помилилися. Проте кажу одразу - "Можуть", це не обов'язково - "Здійснять". Просто тримаємо кулаки за наших воїнів та за професійну роботу наших штабів. 

 Бережіть себе. Реагуйте на тривоги. Дай боже завтра зустрінемося всі на каналі у повному складі.
 

2Fil (11.06 в 12:44) № 3116677
-----------------------------------------
Там и вариантов нет
 

Fil x
Головне, щоб йому подобалася.

Хоча на фото на весіллі у Пономаренко , то вона сильно виділялася серед тих дівчаток)
 

2Сержио (11.06 в 15:48) № 3116691
-----------------------------------------
Трясця. Піду очі з милом промию
 

2AG (11.06 в 15:59) № 3116692
-----------------------------------------
бля ну там пізда, така прожжона шалава у віці. Прости господи
 

AG x
2Сержио (11.06 в 15:48) № 3116691
-----------------------------------------
Назарій герантоман?
 

2Fil (11.06 в 15:41) № 3116688
-----------------------------------------
там фото є, наче його мати по віку. Пізд...
 

AG x
2Fil (11.06 в 15:40) № 3116687
-----------------------------------------
старший )
 

2Fil (11.06 в 15:41) № 3116688
-----------------------------------------
Мінус один..)))
 
+1

Fil x
Вітаємо Назара Волошина з одруженням 🎊

☺️ 11 червня стало знаменною датою для Назара Волошина: півзахисник київського «Динамо» та його дівчина Єлизавета оформили шлюб, розписавшись у РАЦСІ. Весільна церемонія відбудеться згодом.

🤍💙 ФК “Динамо” (Київ) вітає молодят, зичимо їм миру та злагоди, довгого та щасливого спільного життєвого шляху, всипаного моментами радості, приємними сюрпризами та подарунками Долі.

Ліза чекала повноліття Заї?)
 
+2

Fil x
2AG (11.06 в 15:24) № 3116685
-----------------------------------------
У Бельгії?)
 

AG x
2valdemarua (11.06 в 13:59) № 3116681
-----------------------------------------
ну то вже скажи пару слів про фінал НБА (ти начебто був у Нью-Йорку)
 

AG x
2Fil (11.06 в 12:44) № 3116677
-----------------------------------------
Саленко наче ще за ветеранів бігає (ну як бігає, бере участь у матчах)
 

Пускову установку комплексу «Нептун» адаптували для використання нових ракет-дронів «Areion», - Мілітарний.

Ракета-дрон «Areion» – це модифікація раніше відомої «Паляниці».

▪️Дальність: 600 км;
▪️БЧ: 100-120 кг;
▪️Швидкість: 900 км/год.

@pekhno_news
 
+1

Fil x
Готуйте гаманці: аж в 2-3 рази зростуть тарифи на воду по всій Україні, — перший заступник голови Комітету ВР з питань енергетики Кучеренко

Причина — подорожчання електроенергії, пального, реагентів та витрат на ремонт мереж.

От вам і коефіцієнти в скарбничку)
 
+1

Fil x
2valdemarua (11.06 в 13:59) № 3116681
-----------------------------------------
Ну, давай ,якщо назбирається , хоч 10 учасників, то є сенс .
Крайній турнір (до речі (сором'язливо), я виграв :))) ), то тоді задонатили. Ну, й мені був смачний приз від організатора))
 
+1

Йо!
Мене попросили створити турнір на ЧМ з прогнозами. Так як я все одно оновлюватиму результати, то створив і для стіни.

Якщо є бажаючі, то приєднуйтесь:
https://footstat.com.ua/user_tournaments/48/members

По внескам і банку вирішуйте самі.
 
+7

Последние новости
"ТаТоТаке": "Динамо" приницпово не хотіло вести переговори з російським греком Саввіді з ПАОКа, тому за Кендзьору довелося переплатити Стало известно время начала контрольного матча «Динамо» с «Жилиной» Тренер "Динамо" пояснив своє ставлення до одружень Пономаренка, Волошина та Бражка У ЗМІ озвучили суму трансферу Максима Брагару з "Динамо" в "Полісся" Журналіст: "Динамо" підписує дуже молодого гравця з топового клубу Європи. Він вже побував у Києві і пройшов медогляд "Жиліна" назвала точний час початку контрольного матчу проти "Динамо" "Полісся" не взяло на збори колишнього гравця "Динамо" і відпускає його з клубу Костюк перелічив сильні сторони "Університаті Клуж" і визнав, що для "Динамо" були й простіші варіанти Определился ещё один соперник «Динамо» по контрольным матчам на австрийском сборе «Динамо» — в первой тройке клубов по количеству поражений в Лиге чемпионов за историю
Ключи у Здравый смысл
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Лондон Андрія Ярмоленко: про Степаненка, Барселону та Райолу
У Бомбардирі #6 один з найталановитіших українських футболістів доби незалежності – Андрій Ярмоленко. Екс-капітан Динамо розповідає про своє закордонне життя та як переніс важку травму.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?